Topicul meu

  •  
    • 12208 mesaje
    21 Sep 2014, 20:23
    1 0
    interesant ce spui tu , ma asteptam la o concluzie si la prtida de sex virtual , nu as vrea sa o scriu pe a mea inca , caci s-ar putea sa te supari iar ...cert este ca multe lucruri nu sunt pe un fagas normal , ca oamenii sinceri si sensibili sunt trimisi in locuri uitate si calcati pe cap pentru a nu stirbi "frumusetea de carton " a celor fara suflet vopsiti frumos sa arate bine pe facebook, zambind de parca ii plateste colgate-ul si afisand o viata perfecta intr-o lume perfecta ...
  •  
    • 817 mesaje
    21 Sep 2014, 21:29
    0 0
    gabriela42 said:interesant ce spui tu , ma asteptam la o concluzie si la prtida de sex virtual , nu as vrea sa o scriu pe a mea inca , caci s-ar putea sa te supari iar ...cert este ca multe lucruri nu sunt pe un fagas normal , ca oamenii sinceri si sensibili sunt trimisi in locuri uitate si calcati pe cap pentru a nu stirbi "frumusetea de carton " a celor fara suflet vopsiti frumos sa arate bine pe facebook, zambind de parca ii plateste colgate-ul si afisand o viata perfecta intr-o lume perfecta ...

     

    nu sunt in masura sa-ti spun ce sa scrii. fiecare este liber sa se desfasoare dupa capacitati.

    despre carton,  este parerea ta. am vazut si eu aici, un expemplu de carton. cel putin unul.

  •  
    • 12208 mesaje
    21 Sep 2014, 21:33
    0 0
    navigi said:

    nu sunt in masura sa-ti spun ce sa scrii. fiecare este liber sa se desfasoare dupa capacitati.

    despre carton,  este parerea ta. am vazut si eu aici, un expemplu de carton. cel putin unul.

      ok seara placuta!

  •  
    • 817 mesaje
    21 Sep 2014, 21:45
    1 0
    noapte buna gabriela
  •  
    • 12208 mesaje
    21 Sep 2014, 22:33
    0 0
    navigi said:noapte buna gabriela

    la fel si tie ! 

  •  
    • 7959 mesaje
    21 Sep 2014, 23:40
    0 0
    gabriela42 said:interesant ce spui tu , ma asteptam la o concluzie si la prtida de sex virtual , nu as vrea sa o scriu pe a mea inca , caci s-ar putea sa te supari iar ...cert este ca multe lucruri nu sunt pe un fagas normal , ca oamenii sinceri si sensibili sunt trimisi in locuri uitate si calcati pe cap pentru a nu stirbi "frumusetea de carton " a celor fara suflet vopsiti frumos sa arate bine pe facebook, zambind de parca ii plateste colgate-ul si afisand o viata perfecta intr-o lume perfecta ...

     Waw, ce patisi? Dadu realitatea peste tine? Esti asa inocenta, te pup sufletel.

  •  
    • 12208 mesaje
    21 Sep 2014, 23:54
    0 0
    White_Storm said:
    gabriela42 said:interesant ce spui tu , ma asteptam la o concluzie si la prtida de sex virtual , nu as vrea sa o scriu pe a mea inca , caci s-ar putea sa te supari iar ...cert este ca multe lucruri nu sunt pe un fagas normal , ca oamenii sinceri si sensibili sunt trimisi in locuri uitate si calcati pe cap pentru a nu stirbi "frumusetea de carton " a celor fara suflet vopsiti frumos sa arate bine pe facebook, zambind de parca ii plateste colgate-ul si afisand o viata perfecta intr-o lume perfecta ...

     Waw, ce patisi? Dadu realitatea peste tine? Esti asa inocenta, te pup sufletel.

    ti-am mai zis ca eu nu mai fac bine .... inoccenta is my second name , parafrazandul pe amicul nostru ...seara frumoasa desi e noapte chiar
     

  •  
    • 12208 mesaje
    22 Sep 2014, 08:02
    0 0
    morning la toata lumea !
  •  
    • 817 mesaje
    22 Sep 2014, 17:57
    1 0
    ce-i gabriele, ai uitat limba romana?
  •  
    • 4419 mesaje
    22 Sep 2014, 21:00
    0 0
    White_Storm said:
    gabriela42 said:interesant ce spui tu , ma asteptam la o concluzie si la prtida de sex virtual , nu as vrea sa o scriu pe a mea inca , caci s-ar putea sa te supari iar ...cert este ca multe lucruri nu sunt pe un fagas normal , ca oamenii sinceri si sensibili sunt trimisi in locuri uitate si calcati pe cap pentru a nu stirbi "frumusetea de carton " a celor fara suflet vopsiti frumos sa arate bine pe facebook, zambind de parca ii plateste colgate-ul si afisand o viata perfecta intr-o lume perfecta ...

     Waw, ce patisi? Dadu realitatea peste tine? Esti asa inocenta, te pup sufletel.

     




     


    Acest mesaj a fost editat de către Hope93: 22 Sep 2014, 21:01
  •  
    • 7959 mesaje
    22 Sep 2014, 22:16
    0 0
    Hope93 said:
    White_Storm said:
    gabriela42 said:interesant ce spui tu , ma asteptam la o concluzie si la prtida de sex virtual , nu as vrea sa o scriu pe a mea inca , caci s-ar putea sa te supari iar ...cert este ca multe lucruri nu sunt pe un fagas normal , ca oamenii sinceri si sensibili sunt trimisi in locuri uitate si calcati pe cap pentru a nu stirbi "frumusetea de carton " a celor fara suflet vopsiti frumos sa arate bine pe facebook, zambind de parca ii plateste colgate-ul si afisand o viata perfecta intr-o lume perfecta ...

     Waw, ce patisi? Dadu realitatea peste tine? Esti asa inocenta, te pup sufletel.

     




     

     Nu radea bre, inchide gura ca bate musca.

  •  
    • 817 mesaje
    22 Sep 2014, 22:20
    1 0
    daca aveti de gand sa va certati aici........
    asteptati macar sa-mi iau niste popcorn si sa va aduc niste ciocolata calda. sa puneti pe voi
  •  
    • 4419 mesaje
    22 Sep 2014, 22:20
    0 0
    Mai, am gasit postul tau, dupa ce am citit acel link deci am circumstante atenuante
  •  
    • 7959 mesaje
    22 Sep 2014, 22:24
    0 0
    Hope93 said:Mai, am gasit postul tau, dupa ce am citit acel link deci am circumstante atenuante

     Stiu, stai linistita. Igivane, n-ai noroc de cearta. Vezi ca popcornu ingrasa.

  •  
    • 817 mesaje
    22 Sep 2014, 22:27
    0 0
    White_Storm said:
    Hope93 said:Mai, am gasit postul tau, dupa ce am citit acel link deci am circumstante atenuante

     Stiu, stai linistita. Igivane, n-ai noroc de cearta. Vezi ca popcornu ingrasa.

     

     

    din fericire popcornul este cel mai natural aliment. ala cu sare, nu ala cu butter.

    e doar porumb, nefiltrat, nefrenzuit, nefrasnuit, nealterat..........curat ca lacrima.

    il bagi la cuptor si infloreste.

     

    in seara asta nu am noroc

  •  
    • 4419 mesaje
    22 Sep 2014, 22:33
    0 0
    navigi said:daca aveti de gand sa va certati aici........
    asteptati macar sa-mi iau niste popcorn si sa va aduc niste ciocolata calda. sa puneti pe voi

     

    Doar pt atat sa ne certam

    Si mie imi place popcorn-ul asa ca prefer sa privesc la altii care se cearta Doamne fereste si de asta  

  •  
    • 12208 mesaje
    23 Sep 2014, 10:26
    1 0
    navigi said:ce-i gabriele, ai uitat limba romana?

    bon jour , sa aveti o zi frumoasa de toamna! 

  •  
    • 817 mesaje
    23 Sep 2014, 10:53
    0 0
    gabriela42 said:
    navigi said:ce-i gabriele, ai uitat limba romana?

    bon jour , sa aveti o zi frumoasa de toamna! 

     

    deci esti iubitoare de limbi...straine!! aha!
    si tu sa ai parte de o zi  buna 

  •  
    • 12208 mesaje
    23 Sep 2014, 12:37
    0 0
    profesia ..dragalasule ... dar tu iti plac limbile straine ??
  •  
    • 817 mesaje
    23 Sep 2014, 12:45
    0 0
    gabriela42 said:profesia ..dragalasule ... dar tu iti plac limbile straine ??

     
    imi place limba mea.