Topicul meu

  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 10:46
    0 0
    o sa ii las cafeaua la geam daca trece pe aici ...http://fs72.trilulilu.ro/imgs/lenuta39/cafeaua-de-dimineata-o-zi-deosebita_92bac1f2980007.jpg
  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 10:48
    0 0
    http://www.trilulilu.ro/video-diverse/buna-dimineata-la-o-cafea-38
  •  
    • 4419 mesaje
    12 Sep 2014, 11:01
    2 0
    gabriela42 said:o sa ii las cafeaua la geam daca trece pe aici ...http://fs72.trilulilu.ro/imgs/lenuta39/cafeaua-de-dimineata-o-zi-deosebita_92bac1f2980007.jpg

     

    daca trece pe aici?

    pai, nu ti-a servit fraza cu orgasmul...deci este aici, doar ca are alta infatisare

    Pe Eva, in general au fost 2-3 Adami, restul au fost Eve vechi si frustrate, care au simtit nevoia sa puna la punct pe cate una. De aici si balacareala  

  •  
    • 3140 mesaje
    12 Sep 2014, 11:05
    1 0
    Hope93 said:
    gabriela42 said:o sa ii las cafeaua la geam daca trece pe aici ...http://fs72.trilulilu.ro/imgs/lenuta39/cafeaua-de-dimineata-o-zi-deosebita_92bac1f2980007.jpg

     

    daca trece pe aici?

    pai, nu ti-a servit fraza cu orgasmul...deci este aici, doar ca are alta infatisare

    Pe Eva, in general au fost 2-3 Adami, restul au fost Eve vechi si frustrate, care au simtit nevoia sa puna la punct pe cate una. De aici si balacareala  

     Si, ma rog frumos, care-s evele alea vechi si frustrate care simt nevoia sa puna la punct pe cite una? Sa nu incepi ca alea noi is tinta si ca-s nevinovate ca imi schimb parerea despre tine. Nu-s ce ai de la un timp dar te vad alaturi de madam Gaby ca tot bagi batul prin gard, daca ai ceva de zis, zi! 

  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 11:07
    0 0
    ei eu nu cred , si daca e sa treaca ca se raceste .... a ta ti-a placut ...? iti mai ofer una ... http://www.ironicblonde.com/wp-content/uploads/2011/07/cafea-cu-maci1.jpg.......??/ca mai beau si eu desi nu am voie , ca am zi lunga astazi ...cu simpatie !
  •  
    • 4419 mesaje
    12 Sep 2014, 11:11
    2 0
    Dodo, confunzi teribil lucrurile, eu nu voi insinua nimic, voi spune direct. Iar pe forum scriu si citez pe cine vreau el, de altfel citez ideea. Daca voi nu ati postat nu inseamna ca m-am dat pe forum cu Gabi, ci dor ca voi nu ati fost.

    Adica, cele banate si usuite de aici, nu sunt acele eve frustrate care se intorc pt razbunare?

    Norocul meu ca nu m-am pus rau cu ele

    Dodo, nu imi rastalmaci vorbele, ca eu zic ca am fost clara...

    Nu am nimic de la un timp, poate doar ca am intrat mai des...daca deranjeaza asta... asta e!

    Stai linistita ca nu am nimic cu nimeni, nu fac parte din nicio haita, nicio grupare...ma distrez, iar acum astept sa intru pe skipe cu cineva, cum intarzie nitel...am zis sa intru pe Eva

    Pe mai tarziu
  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 11:14
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=2ZCI2393GoA
  •  
    • 3140 mesaje
    12 Sep 2014, 11:16
    1 0
    Hope, mie mi-ai fost simpatica mereu dar ori nu esti tu clara in ce scrii ori nu inteleg eu bine, undeva e un scurt circuit, daca e asa cum spui, ok, oi fi eu intr-o stare prea razboinica in ultimul timp si-n real life si-n asta virtuala!
    Nu ma deranjeaza cu nimic ca intri pe forum, chiar s-o faci mai des!
  •  
    • 4419 mesaje
    12 Sep 2014, 11:21
    2 0
    dodonesa said:Hope, mie mi-ai fost simpatica mereu dar ori nu esti tu clara in ce scrii ori nu inteleg eu bine, undeva e un scurt circuit, daca e asa cum spui, ok, oi fi eu intr-o stare prea razboinica in ultimul timp si-n real life si-n asta virtuala!
    Nu ma deranjeaza cu nimic ca intri pe forum, chiar s-o faci mai des!

     

    Dodo

    Posibil din cauza balacarelii prin care ati trecut sa le considerati pe toate ca "baga batul prin gard".
    Nu te vad ca fiind razboinica, ci doar directa, ori mie oamenii astia imi plac.

    Am urat clonele, am incercat sa va arat ca ceva nu se leaga cu acele clone, in final ati fost balacarite de ele...dar nu este treaba mea, asa ca nu ma amestec.

    Am fost socata de balacareala cu Migaby, ma asteptam ca voi sa cedati, dar...  acum nu este treaba mea si gata.

    Daca scriu cu Gabi este pt ca ea este mereu pe forum, de altfel am scris cu cele care au avut un subiect, asa imi amintesc.

    O zi frumoasa, a intrat fata cu care ma vad pe skipe.
     

  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 12:27
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=PqHG6JGx1qw
  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 12:45
    0 0
    Hope93 said:Dodo, confunzi teribil lucrurile, eu nu voi insinua nimic, voi spune direct. Iar pe forum scriu si citez pe cine vreau el, de altfel citez ideea. Daca voi nu ati postat nu inseamna ca m-am dat pe forum cu Gabi, ci dor ca voi nu ati fost.



    Stai linistita ca nu am nimic cu nimeni, nu fac parte din nicio haita, nicio grupare...ma distrez, iar acum astept sa intru pe skipe cu cineva, cum intarzie nitel...am zis sa intru pe Eva

    Pe mai tarziu

     nici macar nu banuiti de ce sunt mereu aici si nu  plang de asta ca sa nu credeti ca ma victimizez  si nu am nevoie de mila nimanui pentru asta ... ...fapt este ca m-a lovit in plin un taxiu pe trecerea de pietoni , am avut mana si piciorul rupte in trei locuri , si astept a 2 a operatie la celalalt picior , am meniscul rupt ...si scriu ceva ... atat , va doresc numai bine , din tot sufletul !CRED CA M-ATI JUDECAT GRESIT , DAR NU MAI CONTEAZA !


    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 12 Sep 2014, 12:51
  •  
    • 4419 mesaje
    12 Sep 2014, 14:32
    1 0
    gabriela42 said:
    Hope93 said:

     nici macar nu banuiti de ce sunt mereu aici si nu  plang de asta ca sa nu credeti ca ma victimizez  si nu am nevoie de mila nimanui pentru asta ... ...fapt este ca m-a lovit in plin un taxiu pe trecerea de pietoni , am avut mana si piciorul rupte in trei locuri , si astept a 2 a operatie la celalalt picior , am meniscul rupt ...si scriu ceva ... atat , va doresc numai bine , din tot sufletul !CRED CA M-ATI JUDECAT GRESIT , DAR NU MAI CONTEAZA !

     
    Foarte trist ce ai patit  
    Acum recent s-a intamplat?
    Daca tot ai fost pe trecerea de pietoni, macar l-ai tras la raspundere pe taximetrist?

    Sanatate multa!

  •  
    • 4007 mesaje
    12 Sep 2014, 15:01
    4 0
    Gabriela, insanatosire grabnica !

    Daca tot iti place sa postezi tot felul de chestii dragute, de ce nu iti deschizi o pagina pe facebook ? Acolo, poti scrie tot ce vrei tu, fara sa te ia nimeni la misto. Ba, inca ii poti bloca pe cei care se iau de tine.
  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 15:52
    0 0
    Hope93 said:
    gabriela42 said:
    Hope93 said:

     nici macar nu banuiti de ce sunt mereu aici si nu  plang de asta ca sa nu credeti ca ma victimizez  si nu am nevoie de mila nimanui pentru asta ... ...fapt este ca m-a lovit in plin un taxiu pe trecerea de pietoni , am avut mana si piciorul rupte in trei locuri , si astept a 2 a operatie la celalalt picior , am meniscul rupt ...si scriu ceva ... atat , va doresc numai bine , din tot sufletul !CRED CA M-ATI JUDECAT GRESIT , DAR NU MAI CONTEAZA !

     
    Foarte trist ce ai patit  
    Acum recent s-a intamplat?
    Daca tot ai fost pe trecerea de pietoni, macar l-ai tras la raspundere pe taximetrist?

    Sanatate multa!

    multumesc pentru tot , apreciez ! 

  •  
    • 7959 mesaje
    12 Sep 2014, 15:56
    2 0
    gabriela42 said:
    Hope93 said:Dodo, confunzi teribil lucrurile, eu nu voi insinua nimic, voi spune direct. Iar pe forum scriu si citez pe cine vreau el, de altfel citez ideea. Daca voi nu ati postat nu inseamna ca m-am dat pe forum cu Gabi, ci dor ca voi nu ati fost.



    Stai linistita ca nu am nimic cu nimeni, nu fac parte din nicio haita, nicio grupare...ma distrez, iar acum astept sa intru pe skipe cu cineva, cum intarzie nitel...am zis sa intru pe Eva

    Pe mai tarziu

     nici macar nu banuiti de ce sunt mereu aici si nu  plang de asta ca sa nu credeti ca ma victimizez  si nu am nevoie de mila nimanui pentru asta ... ...fapt este ca m-a lovit in plin un taxiu pe trecerea de pietoni , am avut mana si piciorul rupte in trei locuri , si astept a 2 a operatie la celalalt picior , am meniscul rupt ...si scriu ceva ... atat , va doresc numai bine , din tot sufletul !CRED CA M-ATI JUDECAT GRESIT , DAR NU MAI CONTEAZA !

     Multa sanatate Gabi. 

  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 15:56
    0 0
    francessca said:Gabriela, insanatosire grabnica !

    Daca tot iti place sa postezi tot felul de chestii dragute, de ce nu iti deschizi o pagina pe facebook ? Acolo, poti scrie tot ce vrei tu, fara sa te ia nimeni la misto. Ba, inca ii poti bloca pe cei care se iau de tine.

    multumesc ,  nu  ma pasioneaza facebookul ! 

  •  
    • 3140 mesaje
    12 Sep 2014, 16:35
    0 0
    gabriela42 said:

     nici macar nu banuiti de ce sunt mereu aici si nu  plang de asta ca sa nu credeti ca ma victimizez  si nu am nevoie de mila nimanui pentru asta ... ...fapt este ca m-a lovit in plin un taxiu pe trecerea de pietoni , am avut mana si piciorul rupte in trei locuri , si astept a 2 a operatie la celalalt picior , am meniscul rupt ...si scriu ceva ... atat , va doresc numai bine , din tot sufletul !CRED CA M-ATI JUDECAT GRESIT , DAR NU MAI CONTEAZA !

    Si cind tot spuneai, mai acu citeva zile, ca mergi la plimbare ca e frumos, te duci in parcul Tei...?
    Esti ok, poti sa mergi?

  •  
    • 7469 mesaje
    12 Sep 2014, 17:54
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 190 mesaje
    12 Sep 2014, 18:46
    0 0
    gabriela42 said:
    Hope93 said:Dodo, confunzi teribil lucrurile, eu nu voi insinua nimic, voi spune direct. Iar pe forum scriu si citez pe cine vreau el, de altfel citez ideea. Daca voi nu ati postat nu inseamna ca m-am dat pe forum cu Gabi, ci dor ca voi nu ati fost.



    Stai linistita ca nu am nimic cu nimeni, nu fac parte din nicio haita, nicio grupare...ma distrez, iar acum astept sa intru pe skipe cu cineva, cum intarzie nitel...am zis sa intru pe Eva

    Pe mai tarziu

     nici macar nu banuiti de ce sunt mereu aici si nu  plang de asta ca sa nu credeti ca ma victimizez  si nu am nevoie de mila nimanui pentru asta ... ...fapt este ca m-a lovit in plin un taxiu pe trecerea de pietoni , am avut mana si piciorul rupte in trei locuri , si astept a 2 a operatie la celalalt picior , am meniscul rupt ...si scriu ceva ... atat , va doresc numai bine , din tot sufletul !CRED CA M-ATI JUDECAT GRESIT , DAR NU MAI CONTEAZA !

     

    Sanatate maxima sa aveti doamna Gabriela.

    Cum va simtiti?

  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 21:14
    0 0
    dodonesa said:
    gabriela42 said:

     nici macar nu banuiti de ce sunt mereu aici si nu  plang de asta ca sa nu credeti ca ma victimizez  si nu am nevoie de mila nimanui pentru asta ... ...fapt este ca m-a lovit in plin un taxiu pe trecerea de pietoni , am avut mana si piciorul rupte in trei locuri , si astept a 2 a operatie la celalalt picior , am meniscul rupt ...si scriu ceva ... atat , va doresc numai bine , din tot sufletul !CRED CA M-ATI JUDECAT GRESIT , DAR NU MAI CONTEAZA !

    Si cind tot spuneai, mai acu citeva zile, ca mergi la plimbare ca e frumos, te duci in parcul Tei...?
    Esti ok, poti sa mergi?

     cu basonul , dar cele 3 etaje dus intors ma rup la genunchi  ... merci de intrebare !apreciez !


    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 12 Sep 2014, 21:16