Topicul meu

  •  
    • 12208 mesaje
    23 Sep 2014, 12:48
    0 0
    da sigur ...
  •  
    • 817 mesaje
    23 Sep 2014, 12:51
    0 0
    gabriela42 said:da sigur ...

     
    da gabi. ca doar nu era sa scriu ca-mi place o limba straina. cui ii place sa simta o limba straina pe el!!! mie unu'  nu!! 

  •  
    • 12208 mesaje
    23 Sep 2014, 12:55
    0 0
    stiu nici mie ......
  •  
    • 817 mesaje
    23 Sep 2014, 13:14
    0 0
    gabriela42 said: stiu nici mie ......

     gabi, flirtezi cu mine!?  

  •  
    • 12208 mesaje
    23 Sep 2014, 13:26
    0 0
    nu esti prea tanar
  •  
    • 817 mesaje
    23 Sep 2014, 14:59
    0 0
    gabriela42 said:nu esti prea tanar

     

     

    la asta ma gandeam si io, ca-s cam batraior.

  •  
    • 12208 mesaje
    23 Sep 2014, 15:00
    0 0
    cum zici tu ...
  •  
    • 817 mesaje
    23 Sep 2014, 15:16
    1 0
    sa-mi trag doua.
    ploua ca- bacovia.
    o matza zgribulita face cativa pasi in afara scarii si incepe sa miaune a isterie.
    e o vreme care te indeamna sa stai in casa si sa-ti intorci banii cu lopata. iar daca ai o femeie langa tine, sa o pui....sa-ti citeasca poezii vesele, sa te scoata din starea de kkt.
    la blocul alatururat, etajul 4, o vecina isi scutura funia, la trei unu' isi curata pistolu' iar la doi, doi se ut ca nebunii in balcon.
    ce vreme!!
    Acest mesaj a fost editat de către navigi: 23 Sep 2014, 15:17
  •  
    • 7959 mesaje
    23 Sep 2014, 15:19
    0 0
    navigi said:sa-mi trag doua.
    ploua ca- bacovia.
    o matza zgribulita face cativa pasi in afara scarii si incepe sa miaune a isterie.
    e o vreme care te indeamna sa stai in casa si sa-ti intorci banii cu lopata. iar daca ai o femeie langa tine, sa o pui....sa-ti citeasca poezii vesele, sa te scoata din starea de kkt.
    la blocul alatururat, etajul 4, o vecina isi scutura funia, la trei unu' isi curata pistolu' iar la doi, doi se ut ca nebunii in balcon.
    ce vreme!!

     Dadu romantismul si in tine, ha?

  •  
    • 817 mesaje
    23 Sep 2014, 15:25
    0 0
    vremea de afara nu are legatura cu romantismul. poate reumatismul.
    as vezi cum ploua batand vantul si gonind bruma de caldura ramasa din vara, nu este deloc romantic. dimpotriva, te face sa-ti ascunzi lucrurile asscutite din casa.
  •  
    • 817 mesaje
    23 Sep 2014, 21:26
    0 0
    s-a mai opintit ploaia. ieri cand am plecat de la munca ploua. m-a udat pana la umeri.
    pe drum iesise soarele.
    cand am ajuns acasa ploua si mi-a udat restu' pana la oua.
    toamna.
    ce-mi placea pe netlog era ca atunci cand era cate vreun eveniment, ii apuca pe toti damblaua sa scrie despre el.
    nimeni nu mai scria nimic despre altceva. nici macar despre iubire nu se mai scria.
    revelion, sf. ion, unirea, sf. valentin, dragobetele, 1 martie, primavara, 8 martie.........da pe toti. doua zile citeai numa despre eveniment.
    oricum, peste 80% din texte erau despre iubire si decat sa citesti despre iubire iar si iar, sa borasti numai iubire, sa ti se aplece de atata citeala despre iubire , era binevenita o pauza.
    in rest aceleasi texte despre horoscop, despre compatibilitati, despre rugaciuni.
    stai si te intrebi daca oameni chiar nu mai stiu sa rada, sa zambeasca, sa-si descreteasca fruntile. netlogul nu era un etalon , dar reusea sa creeze o stare de idiotenie asupra oamenilor. ne ducem ulile de ras de atata seriozitate.
    Acest mesaj a fost editat de către navigi: 23 Sep 2014, 21:27
  •  
    • 7959 mesaje
    23 Sep 2014, 21:58
    0 0
    navigi said:s-a mai opintit ploaia. ieri cand am plecat de la munca ploua. m-a udat pana la umeri.
    pe drum iesise soarele.
    cand am ajuns acasa ploua si mi-a udat restu' pana la oua.
    toamna.
    ce-mi placea pe netlog era ca atunci cand era cate vreun eveniment, ii apuca pe toti damblaua sa scrie despre el.
    nimeni nu mai scria nimic despre altceva. nici macar despre iubire nu se mai scria.
    revelion, sf. ion, unirea, sf. valentin, dragobetele, 1 martie, primavara, 8 martie.........da pe toti. doua zile citeai numa despre eveniment.
    oricum, peste 80% din texte erau despre iubire si decat sa citesti despre iubire iar si iar, sa borasti numai iubire, sa ti se aplece de atata citeala despre iubire , era binevenita o pauza.
    in rest aceleasi texte despre horoscop, despre compatibilitati, despre rugaciuni.
    stai si te intrebi daca oameni chiar nu mai stiu sa rada, sa zambeasca, sa-si descreteasca fruntile. netlogul nu era un etalon , dar reusea sa creeze o stare de idiotenie asupra oamenilor. ne ducem ulile de ras de atata seriozitate.

     Ia razi. , , .

  •  
    • 7959 mesaje
    23 Sep 2014, 21:59
    1 0
    Descoperi si taranul zambaretii. Adica 'io".
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 23 Sep 2014, 22:00
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 09:31
    0 0
    buna dimineata oameni si snowman , sa aveti o zi frumoasa si "succesuri" cum zicea o inteleapta a zilelelor noastre ...
  •  
    • 817 mesaje
    24 Sep 2014, 12:28
    0 0
    White_Storm said:Descoperi si taranul zambaretii. Adica 'io".

     
    rad, zambesc.
    incep un tratament cu zambete si rasete isterice, ca mi-a recomandat doctoru' sa rad cinci minute pe zi .
     ha ha
    mai am 4 minute si 50 de secunde 


     

  •  
    • 817 mesaje
    24 Sep 2014, 12:30
    0 0
    gabriela42 said:buna dimineata oameni si snowman , sa aveti o zi frumoasa si "succesuri" cum zicea o inteleapta a zilelelor noastre ...

     

    buna ziua gabriela.
    desi ti-am vazut mesjul exact cand l-ai scris, mi-a fost lene sa-ti raspund la salut.
     profit acum de putinul timp liber si iti raspund, buna ziua! 
    din fericire, elena basescu este femeia ideala, proasta si cu un trup superb. 

  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 12:31
    0 0
    ideala pentru cine ...?/
  •  
    • 817 mesaje
    24 Sep 2014, 12:33
    0 0
    gabriela42 said:ideala pentru cine ...?/

     
    pentru barbati,  pentru sex. ca nu pune multe intrebari. doar zice: iti urez succesuri la orgasme , si se intoarce cu fundu' .
     

  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 12:42
    0 0
    da sigur cum zici tu ... dar ce satisfactii poti avea cand iti zambeste apoi si asteapta sa o complimentezi pentru ceva si nu prea ai pentru ce ...este stiu ca majoritatea fiintelor de acest tip sunt lipsite de imaginatie si inspiratie si in pat si langa ..te trezesti ca iti tranteste o zicala de iti moare subit cel mai bun prieten si nu se mai ridica nici cu macaraua ...
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Sep 2014, 12:47
    0 2
    ascult Darren Hayes , ma tulbura tipul asta imi aminteste de un coleg de liceu George , foarte sensibil si placut dar care era de abia anul doi cand eu terminam liceul si nu a avut saracul nici-o sansa ! https://www.youtube.com/watch?v=9u7hGkL57N8