Topicul meu

  •  
    • 12208 mesaje
    18 Sep 2014, 14:00
    2 0
    erata n'est pas , scuzati grabirea ....ca ma taxeaza rechinii de stepa ....
  •  
    • 11561 mesaje
    18 Sep 2014, 14:01
    0 0
    gabriela42 said:erata n'est pas , scuzati grabirea ....ca ma taxeaza rechinii de stepa ....

     

    Credeam  ca  i  vorba  despre pat!!!

  •  
    • 12208 mesaje
    18 Sep 2014, 14:04
    0 0
    pitipoanca69 said:
    gabriela42 said:erata n'est pas , scuzati grabirea ....ca ma taxeaza rechinii de stepa ....

     

    Credeam  ca  i  vorba  despre pat!!!

    Nu-i neaparata nevoie , merge si in picioare cand dragostea-i mare !  nu-am am gasit alta rima ...

  •  
    • 817 mesaje
    18 Sep 2014, 21:42
    1 0
    dupa episodul cu doamna, a urmat o periada de tatonari, de cautari. eram la inceputuri, cand descoperam calculatorul si internetul. era perioada liberei circulati fra restrictii sau oprelisti.
    l-am descoperit dintro greseala. era deja cu un cont facut aiurea pentru agatat gagigi pe socializare si am vazut o sectiune neumblata pana atunci. scria cu litere mici 'Forum". ma gandeam ca o adunatura de oameni de stiinta se aduna si fac schimb de impresii si idei dezbat teme mondiale.
    cand am inceput sa rasfoiesc olecuta paginile, nu-mi venea sa cred. eram ca cristofor columb cand a descoperit america, ca el dorado la omu' sarac si ca rama la gaina.
    imediam m-am pus pe citi si scris. si nu m-am oprit nici in ziua de azi din scris. pana la momentu' Bascalie.ro nu credeam despre mine ca pot sa scriu. a fost ca o eliberare. plus beneficiile celebritatii, femeile.
  •  
    • 12208 mesaje
    18 Sep 2014, 22:07
    0 0
    eu iti doresc succes in continuare la citit si sa fii iubit de femei celebre...seara faina sa aveti !
  •  
    • 817 mesaje
    19 Sep 2014, 16:27
    0 0
    deseara am sa povestesc despre ce inseamna sexul virtual. cu amanunte.
  •  
    • 12208 mesaje
    19 Sep 2014, 16:52
    1 0
    te manaca carcasa ...
  •  
    • 12208 mesaje
    19 Sep 2014, 17:51
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=f52PWOkbtjE
    haios maxim ...
  •  
    • 7959 mesaje
    19 Sep 2014, 21:46
    0 0
    pitipoanca69 said:
    White_Storm said:Asta e topic de pitiponceala?

       Te  rog  sa  nu  insinuiezi  nimic  la  adrsa  mea!!!???

     Da, sa traiti!

  •  
    • 817 mesaje
    19 Sep 2014, 22:15
    0 0
    celebritatea a venit odata cu o serie de satisfactii. mai intai marunte apoi din ce in ce mai greu de intretinut. si mai mari.
    punctul forte a fost , femeia. multe. dintr-o data nu mai stiam pe unde sa scot camesa, ma cauta si-n gaura de sarpe si-n vc, si cand faceam sex pe unde apucam, erau buluc.
    prima oara s-a intamplat pe cand stateam linistit acasa si priveam de la balcon apusul. era un crepuscul de-ti lasa cateva lacramioare sa-ti ude obrazul si trecea fix prin inima, lasandu-se exact pe capul sculii. reactie in lant ce avea ca finis puternica erectie.
    cand sa ma pun la calculator, un mesaj pe messenger cum o domnita vroia sa ne vdem in camera. mai discutasem cu ea, balarii si chestii de intarit moralul.
    dau sa-i accesesez camera si ma trezesc pe tot monitorul cu o tipa urcata pe scauna, cracita la camera si cu piersicuta expusa de ziceai ca vrea s-o prajeasca la tastatura.
    mi-am facut cruce instant si am inchis camera. ca aratanie!!! cand am realizat de fapt ce vazusem , scula mea a reactionat instant si s-a trezit parca vrand sa strapunga monitorul. parca era un caine de vanatoare ce a adulmecat prada.
    primesc mesaj in care duduia isi cere scuze pentru curajul avut. ma prefac mironosita si o invit sa reluam convorbirea din faza in care statea cracita la camera.
    Acest mesaj a fost editat de către navigi: 19 Sep 2014, 22:16
  •  
    • 12208 mesaje
    19 Sep 2014, 22:18
    0 0
    e topicul tau , fa ce vrei din el ..
  •  
    • 817 mesaje
    19 Sep 2014, 22:23
    0 0
    gabriela42 said:e topicul tau , fa ce vrei din el ..

     

    gabriela, intelege. tu ai topicul tau in care poezia este cap de afis, unde sentimentele sunt imprastiate ca o papadie de vant si scrii ce-ti poftesteinima in el.
     aici este topicul meu si scriu ce  cred de cuvinta ca merita scris. scriu pentru mine, scriu sa-mi rastorn  sacul  adunat atata timp, scriu pentru ca--mi place sa scriu, si scriu  ce-mi place sa scriu. 
    d-aia ii zice topicul mei. daca ar fi deranjat, ar fi fost sters. 

  •  
    • 12208 mesaje
    19 Sep 2014, 22:26
    1 0
    doar nu te-ai suparat ca nu-i stilul tau ...continuua ...
  •  
    • 817 mesaje
    19 Sep 2014, 22:27
    0 0
    gabriela42 said:doar nu te-ai suparat ca nu-i stilul tau ...continuua ...

     
    crede-ma ca am sa scriu, pentru ca asa simt sa fac. imi pare rau ca nu-ti convine stilul. 

  •  
    • 817 mesaje
    19 Sep 2014, 22:35
    0 0
    privind fix la gaura din centru monitorului am intrebat-o ce vrea sa facem.
    -vreu sa ne futem! vreau sa ti-o vad, sa o vad sculata...
    - stai mai incet, nu ma zori ca-s inocent la sportul asta. pentru inceput cat de mult iti doresti asta?
    - mult. ce vrei mai mult de ata? stau cu pizda cracita si ti-o arat. sunt intr-o stare avansata de excitatie si piersicuta la fel. cat crezi ca mai dureaza pana mi-o arati!!??
    - nu mult. e vorba doar de o pereche de chiloti. tu sa-mi spui ce sa fac sau cum sa fac.
    - apropie-ti buzele de monitor si scoate limba incet. dar foarte incet...si spune-mi sa-mi misc degetele pe ea.
    cred ca eram ca un robot ale carei manse erau in mainile ei. imi spunea ce sa fac, imi spunea ce sa-i spun
  •  
    • 817 mesaje
    19 Sep 2014, 22:41
    0 0
    - asa, scoate-ti limba si plimb-o  in jurul camerei....nu te oprii de cat cand iti zic eu..
    ma conformam  si in acelasi timp crestea in mine excitatia.  un joc al imaginatiei nebun , ma facea sa inchid ochii si sa-mi inchipui ca buzele mele ii ating labiile, ca limba se strecoara ......
    - acum arata-mi-o...
    vocea ei m-a trezit din visare.
     am fixat camera pe el. cu o mana il tineam iar cu cealalta plimbam camera in juru-i.
    - ah, ce mare si frumos e!!
     
  •  
    • 817 mesaje
    19 Sep 2014, 22:49
    0 0
    priveam hamesit spre degetele ce se miscau lent peste piersicuta ei.  abia daca-i distingeam fata si mi-as fi dorit sa-i vad ochii, stalucirea lor, acel licar al poftei trupesti. dar ma multumea sa-i vada degetele rascolind petecul de placere.
    - vreau sa o vad mai aproape.
    i-am tinut camera chiar pe cap  si parca-i simteam degetle cum se miscau mai ritmate, cum gemetele ei se ridicau in intensitate.
    - misca putin din el, ca si cum ai intra in mine, plimba-ti mana pe el, ca si cum ar intra in mine.
     din nou  ma conformam docil dorintelor ei, eram aproape sclav.
     am inceput sa-mi ridic fesele pe scaun, sa impung aerul cu capul lui iar in timpul asta ii spuneam ce fac, ii spuneam cu scula mea se misca incet in pantecul ei cald, fierbinte.... 
  •  
    • 817 mesaje
    20 Sep 2014, 13:00
    0 0
    m-am trezit cu fata la cearsaf si acu' sunt marait. nimic nu-mi convine.
  •  
    • 817 mesaje
    20 Sep 2014, 13:29
    0 0
    https://www.facebook.com/video.php?v=779111428806788&set=vb.129002960484308&type=2&theater
  •  
    • 817 mesaje
    20 Sep 2014, 22:25
    0 0
    pentru ca nu mai am nici un film viabil de privit, trec prin sectiunea amintiri si mai aduc ceva la viata.
    am scris cea mai frumoasa declaratie de dragoste unei femei pe care nici macar nu o iubeam. eram doar amici virtuali si nici nu facusem ceva virtual si nici dupa ce i-am scris declaratia de dragoste n-am facut. adica sex.
    numa ca era o inspiratie pentru mine. avea acel ceva in mintea ei care o facea deschisa spre frumos, spre aplicabilitatea prietenie.
    i-am scris declaratia intrun moment de inspiratie, o calda si umana declaratie de dragoste. din pacate , mi-a crapat hardul de ciuda si e destul de mult sa platesc sa recuperez datele din el.
    iar forumul in care a fost scris, a disparut. siteul a considerat ca era o groapa de gunoi si l-a sters. a fost mult timp un loc bun de pripas si de scris. ce-i ciudat ca nu mult dupa ce i-am scris declaratia, s-a indragostit. a fost ceva  foarte rapid ca la scut timp s-a si casatorit iar apoi un bebe. soarta.
    de fapt., perioada 2005-2010 a fost perioada de aur a forumurilor. apoi a venit decaderea. certuri, scandaluri, iluzia ca unii useri sunt mai useri decat alti, ca unii trag traficul dupa ei, permanenta lamentare a userilor vechi care credeau ca daca au stat mai mult intrun loc acesta le apartin, plangera userilor noi de discriminare. toate astea au facut sa fie inchise forum dupa forum.
    Acest mesaj a fost editat de către navigi: 20 Sep 2014, 22:27