Topicul meu

  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 21:16
    0 0
    mariagripini said:
    gabriela42 said:
    Hope93 said:Dodo, confunzi teribil lucrurile, eu nu voi insinua nimic, voi spune direct. Iar pe forum scriu si citez pe cine vreau el, de altfel citez ideea. Daca voi nu ati postat nu inseamna ca m-am dat pe forum cu Gabi, ci dor ca voi nu ati fost.



    Stai linistita ca nu am nimic cu nimeni, nu fac parte din nicio haita, nicio grupare...ma distrez, iar acum astept sa intru pe skipe cu cineva, cum intarzie nitel...am zis sa intru pe Eva

    Pe mai tarziu

     nici macar nu banuiti de ce sunt mereu aici si nu  plang de asta ca sa nu credeti ca ma victimizez  si nu am nevoie de mila nimanui pentru asta ... ...fapt este ca m-a lovit in plin un taxiu pe trecerea de pietoni , am avut mana si piciorul rupte in trei locuri , si astept a 2 a operatie la celalalt picior , am meniscul rupt ...si scriu ceva ... atat , va doresc numai bine , din tot sufletul !CRED CA M-ATI JUDECAT GRESIT , DAR NU MAI CONTEAZA !

     

    Sanatate maxima sa aveti doamna Gabriela.

    Cum va simtiti?

    multumesc MARIA  stii cu baston , cred ca vizualizezi ce inseamna un menisc rupt ...ti -a placut coffe ...? 

  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 21:19
    0 1
    francessca said:Gabriela, insanatosire grabnica !

    Daca tot iti place sa postezi tot felul de chestii dragute, de ce nu iti deschizi o pagina pe facebook ? Acolo, poti scrie tot ce vrei tu, fara sa te ia nimeni la misto. Ba, inca ii poti bloca pe cei care se iau de tine.

    multumesc mult Fran , cei ce se iau de mine oricum sunt blocati ... la nivel emotional zic ...seara faina ! 

  •  
    • 12208 mesaje
    15 Sep 2014, 15:10
    0 1
    intr-un fel era amuzant cel ce a deschis topicul , imi lipseste , pe unde o umbla ....as bea cu el o bere fara alcool pe o terasa la mal de mare ....si am rontai fistic si alune caju ....
  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 16:37
    3 0
    se pare ca cineva vrea cu tot dinadisul sa ma tina departe de acest forum.

    ah, ce bine e sa respiri aer de eva.ro
    miroase a  p...da  
    Acest mesaj a fost editat de către navigi: 15 Sep 2014, 16:38
  •  
    • 12208 mesaje
    15 Sep 2014, 16:38
    0 0
    navigi said:se pare ca cineva vrea cu tot dinadisul sa ma tina departe de acest forum.

    ah, ce bine e sa respiri aer de eva.ro 

    esti incredibil , ai lipsit de aici ! 

  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 16:40
    0 0
    gabriela42 said:
    navigi said:se pare ca cineva vrea cu tot dinadisul sa ma tina departe de acest forum.

    ah, ce bine e sa respiri aer de eva.ro 

    esti incredibil , ai lipsit de aici ! 

     

    buna gabriela. desi ti-am promis ca vin la 4 si 4 minute, iata ca nu am reusit. contul mi-a fost blocat sa intre pe forum. in rest ma plimbam ca pe bulevard pe site.
    asa ca am avut curajul sa ma rebranduiesc.
     ma bucur sa te revad.
     mai citeam din cand in cad , dar nu am intrat in amanunt 

  •  
    • 12208 mesaje
    15 Sep 2014, 16:42
    0 0
    navigi said:
    gabriela42 said:
    navigi said:se pare ca cineva vrea cu tot dinadisul sa ma tina departe de acest forum.

    ah, ce bine e sa respiri aer de eva.ro 

    esti incredibil , ai lipsit de aici ! 

     

    buna gabriela. desi ti-am promis ca vin la 4 si 4 minute, iata ca nu am reusit. contul mi-a fost blocat sa intre pe forum. in rest ma plimbam ca pe bulevard pe site.
    asa ca am avut curajul sa ma rebranduiesc.
     ma bucur sa te revad.
     mai citeam din cand in cad , dar nu am intrat in amanunt 

     wellcome , am ceva pentru tine ....https://www.youtube.com/watch?v=w08pX3FX9Hs


    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 15 Sep 2014, 16:44
  •  
    • 190 mesaje
    15 Sep 2014, 16:42
    0 0
    navigi said:se pare ca cineva vrea cu tot dinadisul sa ma tina departe de acest forum.

    ah, ce bine e sa respiri aer de eva.ro
    miroase a  p...da  

     

     

    Ce pasare exotica mai esti si tu? Te vad vesel si zglobiu.

  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 16:43
    1 0
    mariagripini said:
    navigi said:se pare ca cineva vrea cu tot dinadisul sa ma tina departe de acest forum.

    ah, ce bine e sa respiri aer de eva.ro
    miroase a  p...da  

     

     

    Ce pasare exotica mai esti si tu? Te vad vesel si zglobiu.

     

    tu ce mai vrei pisi? lasa-ma cateva minute sa-mi rvin si ma ocup de tine 

  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 16:50
    0 0
    ohoo. e mult de citit si scris.
    dar mai intai am sa termin povestea de dragoste virtuala dintre mine si o doamna. o oarecare doamna. buna doamna!!
  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 18:05
    0 0
    igivansecund said:Pentru ca-mi place sa am un loc al meu unde sa ma retrag si sa scriu.
     Si am sa scriu. despre viata, despre experientele sexuale, despre ce urmeaza. 

     

    nu demult mi s-a intamplat sa cunosc o doamna. asa s-a confesat la miez de seara, pe cand cantau licurici ode lunii.
    mi-a spus intr-o limba destul de ponosita , ca este virgina in ale sexului virtual si  sa fiu bland cu  labiile ei nefolosite.  am fost tandru cu ea, i-am  spus ca-i cea mai sexi  femeie din tara. cred ca asta a facut-o sa intre in fibrilatii si sa-si mangai usor sanii 

  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 18:41
    0 0
    multa lume nebuna. mai bine stau aici si-mi scriu memoriile. ptiu, undee am nimerit!!
  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 18:53
    0 0
    ma uit la nevoia unoara de a vedea scenarii , de a cauta cearta cu orice pret. mai are omu' activitati da' unele au nevoie si de ula. chestia aia care le creaza orgasm si le linisteste.
  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 22:03
    2 0
    un mic rezumat la ce se intampla in jur. nu ca m-ar interesa in mod deosebit dar este stirea zilei si cum dezbatere pe aceasta tema nu exista face un rezumatel :
    tam taraaam tam tam !
    azi dimineata soarele a iesit fara probleme, in ciuda unor userite foarte excitate ca soarele a indraznit sa iasa fara sa ceara lor voie. s-au strumbulificat, s-au dat peste cap cum se poate sa ceva, ba' chiar au sarit la jugulara adminului siteului sa-i spuna sa baneze soarele, sa nu mai rasara niciodata fara voia lor.
    asa ca, pe la 7 si ceva spre seara, soarele s-a retras lasand loc lunii si mirardelor de straluciri.
    din nou a tunat si a fulgereat, cum indrazneste o biata luna sa dea la o parte un ditamai soare si cine-i ea sa iasa asa neanuntata.
    s-au rostogolit, s-au tras de par, s-au dat cu capul de pereti......
    dar, ca in orice poveste, maine dimineata soarele va rasari din nou, facandu-le in ciuda.
    oare sa le spun ca pamantul se invarte!? mai bine nu, ca cine stie, sunt in stare sa-i puna piedica.
  •  
    • 817 mesaje
    16 Sep 2014, 08:39
    1 0
    buna dimineata. troll troll da' citeste lumea topicul de ti-e mai mare dragul sa-l fac sticki
  •  
    • 12208 mesaje
    16 Sep 2014, 08:41
    0 0
    NEATA bei o cafea jacobs tinere ...?
    cum e vremea la C-TA ...?
  •  
    • 12208 mesaje
    16 Sep 2014, 08:48
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=Gzk4oJnusAQ iti creste moralul sa poti suporta INCA O ZI CARNAVALUL !
  •  
    • 817 mesaje
    16 Sep 2014, 09:09
    0 0
    gabriela42 said:NEATA bei o cafea jacobs tinere ...?
    cum e vremea la C-TA ...?

     
    buna dimineata. beau
    bati vantu' 

  •  
    • 12208 mesaje
    16 Sep 2014, 09:15
    0 0
    merge si mic dejun ..?aduc eu ...http://2.bp.blogspot.com/_BcaK14MecUU/SXCMyrfpijI/AAAAAAAABIA/dSYDQSSdWBA/s1600-h/Parc+014.JPG
  •  
    • 12208 mesaje
    16 Sep 2014, 09:21
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=aGNdv7rBdpA...pentru Maria daca trece pe aici , te pup fata , zi frumoasa !