Topicul meu

  •  
    • 12208 mesaje
    10 Sep 2014, 11:32
    0 0
    igivansecund said:
    gabriela42 said:daca erai copil cand ai vazut Somwhere in time , eu eram in primul an cred de casatorie si mi-a placut asa de mult ca a doua seara ne-am dus din nou la gradina TOMIS...si noi eram trasi prin inel sotul avea vreo 64 de kg iar eu 58 ...eii da ...

     

    ce vremuri frumoase! gradina tomis, victoria......erau cinci cinemauri in oras. sau sase. nu multiplex ca acum.
    mi-aduc aminte ca a fopst un film cu florin piersic. nu mai stiu cum ii zicea la film. oricum s-a facut foarte mare tam tam pe seama filmului si am fugit de la scoala sa vedem filmul la republica . era o replica  celebra,  de care si acum ne legam : ai em nambar faiv. entar nambar faiv.
      s-a dovedit o porcarie de film, exceptand replica asta. 

    trebuie sa vorbim de Republica ... o fost cel mai tare cinema din oras , erau filme la care stateam si 3 ore la coada pentru un bilet ...sa mai zic ca sambata aveam doar trei ore , in timpul liceului vorbesc , (eu am facut traianul era liceul ind . nr 6   am dat examenul de admitere la Eminescu dar ne-a luat cu diriginte cu tot si ne-au transferat obligatoriu la 6 ca doar ce se infiintase si nu avea clase ....)si ultima ora era chimia ..., dar tanara noastra profesoara , il trimitea pe unul dintre baietii de lua bilete si mergeam toata clasa la film , la un moment dat vanzatoarele nu voiau sa ii mai dea bilete caci credeau ca este bisnitar ...era si cam negrutz baiatul ...

  •  
    • 12208 mesaje
    10 Sep 2014, 11:38
    0 0
    o da ce frumos .... vrei sa iti mai spun despre REPUBLICA ...?
  •  
    • 12208 mesaje
    10 Sep 2014, 11:48
    0 0
    n-ai sa vezi ...
  •  
    • 12208 mesaje
    10 Sep 2014, 11:57
    0 0
    stiu ca iti place sa pozezi un BAD GUY dar nu ma impresionezi , stai calm ...
  •  
    • 4107 mesaje
    10 Sep 2014, 12:06
    0 0
    Domnu' Igi, Migaby, ai dreptate, nu mai e un nick, un nume, o prezenta ci ocazia ca evele sa se refuleze. Migaby e un fel te terapie on line si on topicuri...pe orice topic in care apare aceasta Migaby. Caci nu mai sunt eu ci Migaby e ele: frustratele, nefericitele, neimplinetele, ne ne ne...
  •  
    • 12208 mesaje
    10 Sep 2014, 12:07
    0 0
    ......
    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 10 Sep 2014, 12:57
  •  
    • 4107 mesaje
    10 Sep 2014, 12:09
    1 0
    Adica sunt un fel de curva la care merg barbatii...)...
    Nu prea e de ras, stiu. Inteleg , inteleg astfel de manifestari dar parca nu imi vine sa cred ca sunt reale. E posibil sa nu te poti stapani in asa fel incat sa te inhaiti si sa te grupezi cu altii ca sa te simti un pic mai bine, mai linistit, mai impacat cu viata aruncand cu vorbe pe un forum? Este asta o terapie reala sau mai rau isi fac aceste eve? Eu cred ca isi fac mai mult rau...
  •  
    • 4107 mesaje
    10 Sep 2014, 12:12
    0 0
    Oops! Doar am raspuns unui comment, nimic personal...
  •  
    • 3140 mesaje
    10 Sep 2014, 12:38
    1 0
    migaby1964 said:Adica sunt un fel de curva la care merg barbatii...)...
    Nu prea e de ras, stiu. Inteleg , inteleg astfel de manifestari dar parca nu imi vine sa cred ca sunt reale. E posibil sa nu te poti stapani in asa fel incat sa te inhaiti si sa te grupezi cu altii ca sa te simti un pic mai bine, mai linistit, mai impacat cu viata aruncand cu vorbe pe un forum? Este asta o terapie reala sau mai rau isi fac aceste eve? Eu cred ca isi fac mai mult rau...

     Madam, iar bagi batul prin gard?
    Devi piangere per diventare credibile deci hai, baga smiorcaiala, poate ai sanse sa impresionezi! 

  •  
    • 3140 mesaje
    10 Sep 2014, 12:44
    0 0
    Igivane, nici talent de scriitor erotic n-ai deci poluezi aiurea, porcoseniile de le postezi te ajuta sa te autosatisfaci?
  •  
    • 3140 mesaje
    10 Sep 2014, 12:50
    0 1
    igivantertz said:
    dodonesa said:Igivane, nici talent de scriitor erotic n-ai deci poluezi aiurea, porcoseniile de le postezi te ajuta sa te autosatisfaci?

     
    pizdi, te-am invitat eu sa citesti? 
    ai tot forumul sa te porcaiesti, ce pula mea vii aici sa te caci. 

     Sa-nteleg ca interventia mea ti-a blegit inspiratia data de cele doua duamne  ce zburdau vesele pe topicul asta, sorry ca v-am stricat ploile, la mai mare!

  •  
    • 3140 mesaje
    10 Sep 2014, 12:58
    1 1
    Igivane, esti muiere, degeba vrei sa creezi impresia ca e un barbat care posteaza sub nick-ul asta, esti doar o amarita care se crede miez si arunca obcenitati pe internet.
    Vezi ca VA dau i-urile de gol.
  •  
    • 12208 mesaje
    10 Sep 2014, 13:00
    1 0
    igivantertz said:
    gabriela42 said:nu ma impresionezi , stai calm ... la varsta mea nu mai cred in MOS Craciun , DOAR LA DISCUTII TI-AM RASPUNS LA ALTCEVA NU E CAZUL ... TU NU AI INTELES DIN PACATE ...
     

     tu crezi ca asta-i sigurul meu scop in zona sa ajung intre picioarele tale? sa te impresionez atat de tare incat sa ai orgasm instant?
    exact cand ma bucuram ca am gasit pe cineva cu care sa discut...pisi, imi pare rau. nu ma cunosti nu te cunosc si vazand situatia, nici nu-mi mai doresc.
    pa 

     

  •  
    • 12208 mesaje
    10 Sep 2014, 13:02
    0 0
    gabriela42 said:
    igivantertz said:
    gabriela42 said:nu ma impresionezi , stai calm ... la varsta mea nu mai cred in MOS Craciun , DOAR LA DISCUTII TI-AM RASPUNS LA ALTCEVA NU E CAZUL ... TU NU AI INTELES DIN PACATE ...
     

     tu crezi ca asta-i sigurul meu scop in zona sa ajung intre picioarele tale? sa te impresionez atat de tare incat sa ai orgasm instant?
    exact cand ma bucuram ca am gasit pe cineva cu care sa discut...pisi, imi pare rau. nu ma cunosti nu te cunosc si vazand situatia, nici nu-mi mai doresc.
    pa 

    AI DEGENERAT O SITUATIE DIN INERTIE ... NU CRED CA ASTA GANDESTI CU ADEVARAT . DAR FIIND TOT TIMPUL IN DEFENSIVA MAI GRESETI TINTA  ATACURILOR  

     

  •  
    • 3140 mesaje
    10 Sep 2014, 13:07
    0 0
    igivantertz said:
    dodonesa said:Igivane, esti muiere, degeba vrei sa creezi impresia ca e un barbat care posteaza sub nick-ul asta, esti doar o amarita care se crede miez si arunca obcenitati pe internet.
    Vezi ca VA dau i-urile de gol.

     
    pisi, io cand am scris ca esti proasta, am avut dreptate.
    daca-ti arat pula, promiti ca nu ai orgasm? 

     De ce, ai scos  vreuna la imprimanta?
    Prea te agiti ca sa-mi demonstrezi ca nu am dreptate, inteligento,  asta imi dovedeste ca am atins un punct nevralgic.

  •  
    • 12208 mesaje
    10 Sep 2014, 16:35
    1 0
    igivantertz said:
    gabriela42 said:

     

     pisi, am invatat un lucru in virtual, iar tu reusesti sa-mi intaresti convingerea.
    sa nu ai incredere in nimeni din virtual pentru ca oricand se poate intoarce impotriva ta.
    iar faptul ca ti-am dat adresa mea era o dovada de incredere. proasta decizie!! mai greseste omu'.
     

    ai gresit atunci cand mi-ai raspuns urat , in rest in legatura cu discutiile noastre ai oricand in mine un interlocutor atent , daca totusi ti-am gresit cu ceva eu iti cer scuze oficial nu in privat , nu te teme nu profit de nimeni niciodata ! 

  •  
    • 12208 mesaje
    10 Sep 2014, 18:07
    0 0
    Buna draga deleted , multumesc , bine si eu , iti doresc o seara interesanta !
  •  
    • 190 mesaje
    11 Sep 2014, 15:50
    0 1
    Interesant.........
  •  
    • 12208 mesaje
    11 Sep 2014, 22:17
    2 0
    MARIA nu te baga pe topicul asta ca e in curs de banare daca apare titularul ...o sa fie vai de el ... uff , avea umor chiar daca mai dadea cu p..a in popor !
  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 09:58
    0 0
    mie de el ,mi-e chiar dor , mai vorbeam de CONSTANTA , ,ai beam o cafea togheter... acum l-am pierdut ...uff!