.

  •  
    • 3526 mesaje
    3 Aug 2006, 09:58
    0 0
    Mey, indiferent de sfaturi si altele de pe aici, un lucru e clar si il repet: o femeie cand refuza sotul/prietenul, ori are pe altcineva, ori are pata pusa pe altul momentan.
    Restul cu is prea obosita, muncesc de rup etc etc = scuze jalnice.
  •  
    • 734 mesaje
    3 Aug 2006, 10:00
    0 0
    carrie, pur si simplu nu-i place, ce e asa de greu de crezut?
  •  
    • 8667 mesaje
    3 Aug 2006, 10:01
    0 0
    guest...mai omule...pai uite unde-i problema ta cea mare...tie nu iti mai PASA...tu gata...ai luat-o de nevasta...e a ta nu?...e pe naiba...ai un act la mana si atat...pe ea nu o ai si deja e pe drumu spre usa...iar tu stai si zici "nici nick-ul nu i-l stiu ca nu ma intereseaza"...pai sa intru eu pe un forum de barbati si sa vad ca prietenei mele nu ii pasa...nu cauta sa vada ce scriu...cu cine vorbesc...ce vorbesc...pai ma apuca toti piticii si deja o iau pe aratura...

    zici ca o astepti...da ia nu o mai astepta tu si inghesui-o pe unde o prinzi...nu ca idiotu...frumos...uneori tandru...alteori ca barbatu cro-magnon...hai ma ce naiba...la varsta ta stai sa ceri sfaturi cum sa-ti satisfaci nevasta???
  •  
    • 3526 mesaje
    3 Aug 2006, 10:01
    0 0
    da' cum draq i-a placut pana acum? Si dintr-o data nu ii mai place???
    Dar ce imi bat capul, ca de obicei, tot ei sunt de vina.
  •  
    • 2825 mesaje
    3 Aug 2006, 10:02
    0 0
  •  
    • 5941 mesaje
    3 Aug 2006, 10:04
    0 0
    cro-magnon..mama ce ii place si lui bitterashul sa sa se joace de-a cave-man!
    pai sa stii ca omul va intelege de aici sa ii dea cu bata in cap si sa o taraie in peshtera lui!
  •  
    • 7 mesaje
    3 Aug 2006, 10:06
    0 0
    da carrie

    asta m aintreb si eu. pana cu' i-a placut,si de cativa ani (2) fac efiguri. si mai e ceva... intr-o sera la o sticla cu vin ( ca ma tot ce -mi trebuie in casa) s-a matolit un pic. mi-a facut un sex oral de am ramas masca!! e profesionista...
    acuma niic normal nu mai vrea...
  •  
    • 8667 mesaje
    3 Aug 2006, 10:07
    0 0
    honda...uga uga chaca uga
  •  
    • 1037 mesaje
    3 Aug 2006, 10:07
    0 0
    eu zic sa-i cumperi o pereche de chilotei cum are carrie...super sexos..
  •  
    • 3526 mesaje
    3 Aug 2006, 10:08
    0 0
    leva ar trebui sa ii schimb
  •  
    • 952 mesaje
    3 Aug 2006, 10:10
    0 0
    pai normal ca omul sta-n pat cu EA-n sus si asteapta....ca doar asa a fost invatat o viata-ntreaga....,naravul din fire...
  •  
    • 8667 mesaje
    3 Aug 2006, 10:11
    0 0
    guest...sorry my man...dar are pe altu...daca dupa 12 ani tu abia acum ai descoperit ce bine face oral...imi pare cu regret...
  •  
    • 1037 mesaje
    3 Aug 2006, 10:12
    0 0
    degeaba-i schimbi ca pozitia ondulata tot bengoasa ramane..
    hai,ca mai am un pic si te pun sa-mi faci striptease
  •  
    • 952 mesaje
    3 Aug 2006, 10:13
    0 0
    guest...mai cumpara o sticla de vin....si fa-i si tu un sex oral...ca sa ramana si ea masca,sa vada ca si tu poti...
  •  
    • 5941 mesaje
    3 Aug 2006, 10:15
    0 0
    da' ia tot din ala la 2 litri!
  •  
    • 8667 mesaje
    3 Aug 2006, 10:16
    0 0
    si cum dracu sa nu caute in alte parti cand tu zici "nu mai vrea nimic normal"...pai mai omule...nevasta ta e femeie nu e papusa gonflabila...daca la varsta ta trebuie sa ti se explice ca o femeie nu ca trebuie sa fie doamna pe strada gospodina in casa si 'tarfa-n pat, ci chiar vrea...si depinde doar de mataluta sa o faci sa fie asa...dar vad ca tie iti place "normal"...scuza-ma ca te intreb...dar cand ai chef de perversiuni ce faci...aprinzi lumina???
  •  
    • 5941 mesaje
    3 Aug 2006, 10:18
    0 0
    Nu bitter, de la o parte patura din geam ca lumina costa
  •  
    • 2825 mesaje
    3 Aug 2006, 10:31
    0 0
    Marriana, desteapta esti!
    Cred ca femeii sexul oral ii lipseste.
    Guest33 ,matoleste-o si fa-i sex oral, sa vezi cum se schimba roata,o sa te fugareasca ea prin casa.
    (sa stiti ca nu stau in Constantaaaaa)
  •  
    • 3383 mesaje
    3 Aug 2006, 10:34
    0 0
    Guest, poate n-ar trebui sa ma bag ca nu am varsta voastra, dar cred ca femeia, indiferent de varsta pe care o are, tot asteapta tandreturi de la barbatul ei. Si iti spun ceva, din experienta mea: nu apela in niciun caz la altele, nici macar nu ii mai spune asa ceva pt ca e cumplita durerea ce o poate simtii ea cand aude asta de la tine! Ti-a spus clar ce vrea din partea ta, problema e la tine, nu la ea, din punctul meu de vedere. Incearca sa te modelezi putin, sa iei o atitudine, sa incerci, treptat, sa aduci ceva nou in casnicie, in pat, daca o iubesti si vrei sa o pastrezi. Nu te gandi ca te inseala sau mai stiu eu ce pt ca iti faci rau! Si daca nu aveti bani, o floricica mica, un buchet de flori de camp, de gradina, tot ii poti cumpara din cand in cand, o mica atentie zic eu ca poti face, iar in pat nici nu mai e vorba de bani! Tu o cunosti mai bine sau cel putin asa ar trebui, trebuie sa stii ce ii face placere, ce isi doreste! Atunci chiar te rog, daca o iubesti, sa incerci sa pui mai multa pasiune in tot ce faci si sa comunici cu ea, lipsa de comunicarea e una din probleme care duce la ruptura!
    Tie nu iti convine ca ea "sta" pe eva?
  •  
    • 2831 mesaje
    3 Aug 2006, 10:37
    0 0
    Guest, pare-mi-se ca ai cam trait degeaba. Daca nu poti sa intelegi necesitatile firesti ale sotiei tale si mai mult nici nu vrei sa incerci macar sa intelegi, e grav. Varsta ta emotionala se apropie vertiginos de final. In curand modificarile la nivel psihologic se vor reflecta si in plan fizic. Te vei trezi intr-o zi ca n-ai sa te mai recunosti in oglinda iar organismul tau nu va mai raspunde la comenzi pentru ca mental l-ai fortat sa imbatraneasca.

    Deschide-ti mintea si ciuleste urechile. Faptul ca ai venit aici de buna voie e primul pas. Timid ce-i drept dar voi barbatii evoluati foarte greu. Si va temeti de schimbare ca dracul de tamaie.

    Raspunde-ti la trei intrebari:

    1. Cat de mult iti iubesti sotia?
    2. Cat ai fi dispus sa investesti pentru a o face fericita?
    3. Cat de fericit te-ar face pe tine fericirea ei?