.

  •  
    • 235 mesaje
    3 Aug 2006, 16:57
    0 0
    Ah, acum vad ca ai mai postat ceva intre timp. Sorry.

    P.S. Nu e treaba mea sa judec pe nimeni, dar eu m-as simti super naspa sa citesc aici cum sotul meu, pe care eu il iubesc si cu care am trecut prin atitea (chiar daca nu e el perfect!), e facut in toate felurile pe forumul asta!
  •  
    • 5531 mesaje
    3 Aug 2006, 16:59
    0 0
    Lasa Beatrice ca nu ea l-a bagat la inaintare. S-a bagat singurel. Sa faca fatza.
  •  
    • 2831 mesaje
    3 Aug 2006, 16:59
    0 0
    Atunci e foarte bine ca nu esti in pielea ei. Ramai in pielea ta.
  •  
    • 1095 mesaje
    3 Aug 2006, 17:02
    0 0
    Daca subiectul e pe bune sau nu,nu are nicio importanta.Am ras azi de ma doare burta si am si invatat cateva lucruri importante:
    1.Nu-i mai spal chilotii.

    2.Daca seara sotul meu se aseaza in pat,nu mai stau o secunda in bucatarie.Doar la o cafeluta SCUMPA cu prietenele.

    3.Musai sa-mi aduca o floricica,o bombonica sau macar un bidonas cu apa plata zilnic.

    4.Sa nu se-apuce niciodata de postat pe eva.

    Va pup
  •  
    • 5531 mesaje
    3 Aug 2006, 17:03
    0 0
    Tracy
  •  
    • 3526 mesaje
    3 Aug 2006, 17:05
    0 0
    acu vad si eu cat de norocoasa sunt ca nu am barbat. adica, nu is maritata. si nici luata, adica...
  •  
    • 4411 mesaje
    3 Aug 2006, 17:07
    0 0
    Voi va distrati aici oarecum dar nu va ganditi ca sotia si sotul dau nas in nas acasa si poate chestiile astea cu boule daca erai pe mana mea...etc..fac mai mult rau decat bine.Daca femeia asta merge acasa cu alte ganduri si alta atitudine decat a avut pana acum nu cred ca va fi mai bine.Si luati in considerare ca asa cum este e barbatul ei si ea il apreciaza.Si pana la urma nu e nimeni perfect.Zgarcit cum este se poate lucra la chestia asta...Poate pe ea o deranjeaza insultele voastre.Si cati barbati isi mai doresc sotiile dupa 12 ani asa cum o doreste el?Asta mi se pare un punct forte nici decum un defect...
  •  
    • 5531 mesaje
    3 Aug 2006, 17:11
    0 0
    Andreea,

    Cand cineva intra pe un forum si expune o problema, se expune de fapt diverselor comentarii. Bune sau rele.
    In cazul asta, toate au fost rele.
    Nu sotia lui l-a expus forumului, a facut-o el insusi.
    Si chiar daca o plac pe ea, nu pot sa-l menajez pe el. Punct.

    Si nu te supara ca te intreb. Tu cati ani de casatorie ai?
  •  
    • 235 mesaje
    3 Aug 2006, 17:11
    0 0
    andreeaX, am fost pe aceesi lungime de unda (pina la un punct)!
  •  
    • 194 mesaje
    3 Aug 2006, 17:14
    0 0
    dar daca un om isi asuma riscul de a fi injurat pe site, asta nu inseamna ca si noi tre sa o facem in mod repetat si etc..
  •  
    • 5531 mesaje
    3 Aug 2006, 17:15
    0 0
    Iar chestia asta cu: "Si cati barbati isi mai doresc sotiile dupa 12 ani asa cum o doreste el?" m-a dat pe spate, serios.

    Pai normal mai ca o doreste ...atata timp cat el sta degeaba in bucatarie (ca doar el castiga DUBLU) si nu mai e dator s-o ajute, in timp ce ea gateste, spala vase, se ingrijeste de copil...toate astea dupa ce se speteste muncind pe doar 7 mil. de lei.

    El sta si bea vin, ii admira chiloteii si are chef numa de sex.

    Pot sa-mi permit o sugestie? Sa nu-ti dea D-zeu un barbat d-asta dupa 12 ani de casnicie! (in acelasi context, ma refer ...ca n-o sa mai ai nici timp, nici chef si nici energie de sex din doua-n doua zile!)
  •  
    • 8667 mesaje
    3 Aug 2006, 17:20
    0 0
    de ce mai dubi...ca gandeste bine omu...femeia la cratita si etc
  •  
    • 3526 mesaje
    3 Aug 2006, 17:21
    0 0
    Dracila, asa imi vine sa iti arunc un pumn in nas... mai vrei bere cu mine in constanta, or nu???
  •  
    • 734 mesaje
    3 Aug 2006, 17:25
    0 0
    lonely, ba cred ca-i prinde bine un dus rece ca asta. daca ea i-a spus ce o deranjeaza, el a considerat-o vinovata tot pe ea. asa a aflat ca orice alta femeie ar fi fost la fel de nemultumita de atitudinea lui. sau cu mult mai rau
  •  
    • 194 mesaje
    3 Aug 2006, 17:27
    0 0
    crezi ca-i poti face un dus rece unui om injurandu-l?
    poti sa fii dur in gandire, dar uneori injuraturile il pot seca si chiar sa aiba efectul contrar.
  •  
    • 5531 mesaje
    3 Aug 2006, 17:30
    0 0
    Lonely, l-am facut "boul baltii" nu l-am injurat!

    Pentru mine injuratura e aia cu "sa se face, sa se drege, sa se unge", etc

    Bitterica, pe cand marea? Ca vin si io la sf lui august...si o calc pe Carrie
  •  
    • 734 mesaje
    3 Aug 2006, 17:31
    0 0
    bine... depinde cat il duce capul. doar nu voiai sa-l mangaiem pe crestet si sa-i zicem ca a gresit, dar nu-i nimic, o sa treaca.
  •  
    • 8667 mesaje
    3 Aug 2006, 17:47
    0 0
    carrie...vreau...cum sa nu ...am glumeat...sincer...nu mi-am pus prietenele sa spele vase sau haine vreodata...ca-si rupeau unghiile

    dubi...o calcam impreuna?
  •  
    • 194 mesaje
    3 Aug 2006, 18:11
    0 0
    normal ca nu ziceam sa-l mangaiem pe crestet
    a fost f bine ca i s-a vb dur eu ma refeream la epitetele mai putin dragute repetate prea des.
  •  
    • 13679 mesaje
    3 Aug 2006, 18:16
    0 0
    Mesaj şters de administrator