.

  •  
    • 7 mesaje
    3 Aug 2006, 08:15
    0 0
    '
  •  
    • 457 mesaje
    3 Aug 2006, 08:30
    0 0
    no offence, am 5 ani de casnicie si tot mai am nevoie de tandreturi. parerea mea, la prostituate doar, nu e nevoie de asta. THINK! nici tu nu patesti ceva daca esti tandru!!!
  •  
    • 1037 mesaje
    3 Aug 2006, 08:31
    0 0
    da,eu una astept tandrete si preludiu...daca numai sarim la sex..atunci eject..mai bine nu fac sex...
  •  
    • 19 mesaje
    3 Aug 2006, 08:38
    0 0
    pt o mancare bune nu este nevoie numai de sare, ci si de condimente pt a fi mai savuroasa. consider ca ar fi interesant pt amandoi sa nu abordezi problema clasic, ci sa incerci sa o surprinzi, sa o atragi in mici joculete, sa fi tandru. i-ti va placea si tie! succes
  •  
    • 5941 mesaje
    3 Aug 2006, 08:43
    0 0
    tati, m-am intors din vacanta..si tu si mami sunteti pe aici?
    s-a reunit familia pe forum!
  •  
    • 169 mesaje
    3 Aug 2006, 08:46
    0 0
    spui ca aveti probleme legate de cuplu?si ca te refuza sistematic la sex?
    spui ca vine in ultimul timp tirziu de la servici?dar te-ai gindit ca poate e obosita?
    ca a avut probleme,ca o preocupa ceva?ai spus dupa ce a pus masa si ati mincat
    ai vrut sa vina linga tine...dar nu te gindesti ca poate esti putin egoist si te
    gindesti numai la tine...mai ales ca spui ca sunteti singuri,puteai sa o ajuti sa puna masa,sau sa o astepti cu masa pregatita,sa ajuti sa stringa masa ...sa ii pregatesti o baie fierbine ,un masaj,
    nu crezi ca merita?asa cum tu simti ca turbezi cind o vezi ..fa si tu la fel sa simta si ea
    vb cu ea ,cauta sa intrebi cum i-a fost ziua ,iesi cu ea udneva ,fa-i supriza ...numai singur vei putea sa
    faci asta si daca vei discuta cu ea...varsta nu conteaza ,spui ca numai sunteti ca la 18 ani,dar nici ca la 50de ani ...fi pasional ,tandru si cauta sa o intelegi sa o simti, ce vrea si ce isi doreste
    nu cred ca te va refuza daca te vei gindi cum sa o surprinzi ,daca vei fi mai atent...si sa stii sa asculti ce isi doreste ...
  •  
    • 1037 mesaje
    3 Aug 2006, 08:46
    0 0
    iar chestia ca te refuza la sex nu inseamna ca te inseala....ci se fereste de tine..nu vrea sex cu tine pt ca a vazut o data,de doua ori stilul tau sexual,i-a intrat in cap ca tu nu vezi ca trebuie stimulata(sau nu vrei ori nu mai ai rabdare)si de aici incolo apare refuzul sistematic...
  •  
    • 169 mesaje
    3 Aug 2006, 08:47
    0 0
    spui ca aveti probleme legate de cuplu?si ca te refuza sistematic la sex?
    spui ca vine in ultimul timp tirziu de la servici?dar te-ai gindit ca poate e obosita?
    ca a avut probleme,ca o preocupa ceva?ai spus dupa ce a pus masa si ati mincat
    ai vrut sa vina linga tine...dar nu te gindesti ca poate esti putin egoist si te
    gindesti numai la tine...mai ales ca spui ca sunteti singuri,puteai sa o ajuti sa puna masa,sau sa o astepti cu masa pregatita,sa ajuti sa stringa masa ...sa ii pregatesti o baie fierbine ,un masaj,
    nu crezi ca merita?asa cum tu simti ca turbezi cind o vezi ..fa si tu la fel sa simta si ea
    vb cu ea ,cauta sa intrebi cum i-a fost ziua ,iesi cu ea udneva ,fa-i supriza ...numai singur vei putea sa
    faci asta si daca vei discuta cu ea...varsta nu conteaza ,spui ca numai sunteti ca la 18 ani,dar nici ca la 50de ani ...fi pasional ,tandru si cauta sa o intelegi sa o simti, ce vrea si ce isi doreste
    nu cred ca te va refuza daca te vei gindi cum sa o surprinzi ,daca vei fi mai atent...si sa stii sa asculti ce isi doreste ...
  •  
    • 5941 mesaje
    3 Aug 2006, 08:49
    0 0
    e clar colibri e mama...prea se repeta
  •  
    • 1037 mesaje
    3 Aug 2006, 08:52
    0 0
    hai mah honda,nu behai aici in gol..macar spune-ti si tu parerea....esti de acord cu noi muierile....la tot ce am zis?
  •  
    • 169 mesaje
    3 Aug 2006, 08:55
    0 0
    nu sunt mama..si din greseala s-a intimplat si cer scuze
  •  
    • 5941 mesaje
    3 Aug 2006, 08:56
    0 0
    nu
  •  
    • 1037 mesaje
    3 Aug 2006, 08:57
    0 0
    sadicule
  •  
    • 5941 mesaje
    3 Aug 2006, 09:00
    0 0
    da
  •  
    • 8667 mesaje
    3 Aug 2006, 09:07
    0 0
    honda...hai ma ca au dreptate fomelele si stii si tu....raule ce esti...repede sa fi tu gica contra
  •  
    • 5941 mesaje
    3 Aug 2006, 09:12
    0 0
    Mah ma lasi?
    la varsta aia si nu stie cum sa-si sexuleasca nevasta?
    ca sa nu mai spun de faza ca o asteapta si adoarme cand ea face treaba prin bucatarie
    pai daca as avea nevasta si asa avea chef de sex, as sta toata noaptea treaz..sa vedem cat timp poate sta ea in bucatarie si eu in pat?
    Ciudat om....

    PS: mi-l si imaginez cum o haituieste sexual prin casa
  •  
    • 7 mesaje
    3 Aug 2006, 09:16
    0 0
    .
  •  
    • 2825 mesaje
    3 Aug 2006, 09:17
    0 0
    Meyyyy! ce-mi place.
    Sa mai sufere si barbatii.
    Ma bucur cand vad un barbat suferind.
    Ei cred ca li se cuvine totul.
    Sa mai lupte, sa-si mai dea silinta!
    Oopsss! Ai inceput sa-ti arati adevarata fata!
  •  
    • 30 mesaje
    3 Aug 2006, 09:18
    0 0
    Atunci, cu tot respectul, fa-o sa te doreasca, ce naiba?! Exista o faza, se numeste cea de platou; este extrem de importanta in deschiderea si amplificarea dorintelor femeii dar si a barbatului. In lumea aceasta mare exista o gramada de obiceiuri sexuale si unele dintre ele, foarte rafinate. Exact! Nu este doar cel mioritic de tipul: "Treci fa-n fan". Adica si ac esta este tare picant ( mai ales cand inlocuiesti fanul cu liftul, masina, etc.)dar nu functioneaza intotdeauna si sigur nu face bine perpetuarea sa. Sper sa nu te fi jignit cu post-ul meu. Sper...
  •  
    • 5941 mesaje
    3 Aug 2006, 09:18
    0 0
    ok, te ignor! sau nu, ce sunt nevasta ta?