.

  •  
    • 635 mesaje
    3 Aug 2006, 16:32
    0 0
    sotia_lui, tocmai, daca stii povestea lui carme, nu inchide subiectul.
  •  
    • 11438 mesaje
    3 Aug 2006, 16:32
    0 0
    hei sotie...si daca se crede ca nu-i adevarat ce te aia pe tine grija...

    scrie tot sa te descarci daca asa te face sa te simti mai bine..tu esti cea mai importanta...

    invata, mah sa te iubesti si incepe chiar de acum...
    fa-l de cacat...
  •  
    • 194 mesaje
    3 Aug 2006, 16:32
    0 0
    sotia_lui, de ce mai stai langa el?
    Nu te apreciaza, te-a transformat in sclava lui si pe deasupra mai vrea sa-i fi si sclava sexuala. Pentru ce ai mai sta cu el?
  •  
    • 34 mesaje
    3 Aug 2006, 16:36
    0 0
    bravo little_rose !
    io mi-s mica deocamdata si proaspata 'insuratica', ca sa zic asa dar sunt TOTAL de acord cu tine
    NICIODATA nu mi-ar conveni ca sotului meu sa i se para ca face prea multe pt mine, mai ales ca da eu ii spal chilotii in care...
  •  
    • 13679 mesaje
    3 Aug 2006, 16:37
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 30 mesaje
    3 Aug 2006, 16:39
    0 0
    Este un humbug draga honda. Dar e ok. Daca tu zici ca o frec, atunci asa sa fie. O frec
  •  
    • 5 mesaje
    3 Aug 2006, 16:39
    0 0
    .
  •  
    • 427 mesaje
    3 Aug 2006, 16:41
    0 0
    nu-mi vine sa cred la ce discutii s-a ajuns iar..... va certati intre voi

    subiectul oricum nu cred ca e pe bune....
  •  
    • 194 mesaje
    3 Aug 2006, 16:43
    0 0
    ok, e bine atunci si mai ales daca te face sa te simti implinita, sa simti ca merita viata ta traita, ca te intelege si iti este aproape

    Dar nu inteleg de ce spui ca e numai vina ta?????

    Succes sa va reveniti repede
  •  
    • 2009 mesaje
    3 Aug 2006, 16:44
    0 0
    SOTIE, nu pleca, stai aici si descarca-ti sufletul, si lasa-l pe boul baltii sa-i numere ouale si banii din buzunar.
    S-ar putea sa ramana cu ele in mana, iar tu sa-i dai un sut sa zboare direct la Zoo, ca acolo este locul lui!
    Sa stii ca eu cred in tine, in tot ce-ai scris, pacat ca nu ai avut curajul mai demult sa-ti deschizi sufletul, sa te eliberezi, sa inveti sa te iubesti si sa te respecti asa cum meriti.
    A trebuit sa vina boul ca sa ai curaj sa cureti sufletul de toata murdaria lui.
    Si boul degeaba sterge acum, ca noi tot stim ce-a scris
  •  
    • 3526 mesaje
    3 Aug 2006, 16:45
    0 0
    oricum, ce mai conteaza . conteaza de acum incolo ce va fi, si cum banui ca e fata desteapta, va fi cum va dori, ca merita.
  •  
    • 9835 mesaje
    3 Aug 2006, 16:46
    0 0
    ia lasati femeia in pace, sa faca cum crede ea ca e mai bine

    avuseram destula telenovela, ne ajunge
  •  
    • 235 mesaje
    3 Aug 2006, 16:48
    0 0
    Oh, my God! Rufele se spalau in familie, parca. Sau poate sunt eu de moda veche ...
    Draga Sotie, imi pare sincer rau pentru tine, poate ca discutiile de pe aici mai mult sau mai putin on toipc ti-au intarit niste convongeri pe care le aveai mai demult, poate te-au facut sa iei vreo decizie sau poate ca te-au lasat pur si simplu rece (asta nu prea cred). Repet, imi pare sincer rau pentru tine, pentru voi. Nu stiu daca parerea mea are vreo relevanta, in fond e doar o parere, dar poate ca in loc sa stati fiecare cu ochii in forum sa vedeti ce mai zice lumea sau cu ce va mai improscati unul pe altul, mai bine ati discuta toate astea fata in fata, la voi acasa, la un pahar de Cola (la 2 l ). Sau.... nu mai e nimic de spus intre voi? Sper ca nu ati ajuns deja la faza asta!
  •  
    • 11438 mesaje
    3 Aug 2006, 16:51
    0 0
    eu va doresc o seara cat mai minunata si....feteloooor...nu uitati de voi inseva pt. binele casniciei, relatiei sau sotului niciodata..

    iata unde se ajunge

    de aia zice ca-i vina ei pt. ca ea a lasat lucrrurile sa ajunga aici..

    dar niciodata timpul nu-i pierdut, asta-i clar..
    cauta o solutie..alta de pana acum daca ai vazut ca nu se rezolva cu buna..
    acu schimba placa si da cu parul ca barbatii asta mai merita si una pe spinare cand o iau pe aratura...
  •  
    • 58 mesaje
    3 Aug 2006, 16:52
    0 0
    Am citit tot subiectul si initial nu am vrut sa postez, dar m-am minunat cate p.rostie incape intr-un singur om. Sa dea Dumnezeu sa crape toti BOII astia de genul lui si sa nu mai distruga suflete de femei!!!
    Bravo fetelor, imi place cum l-ati desfiintat!!!
  •  
    • 3526 mesaje
    3 Aug 2006, 16:52
    0 0
    eh, da' suc la tec nu mai exista? si niste nechezol?
  •  
    • 2831 mesaje
    3 Aug 2006, 16:52
    0 0
    Beatrice, daca ar fi asa simplu toata lumea ar fi fericita. Sa n-ajungi niciodata sa faci consiliere psihologica pentru ca boul baltii refuza comunicarea cu tine.
  •  
    • 457 mesaje
    3 Aug 2006, 16:55
    0 0
    amuzant ... dar el e de vina! va dati seama, cate persoane posteaza aici, daca am reusi sa auzim intotdeauna si varianta celeilalte parti, cate povesti de-aici ar suna altfel ...?!
  •  
    • 5531 mesaje
    3 Aug 2006, 16:56
    0 0
    Bine ca macar sotia stie ce vrea de la el, de la casnicia lor. Si ca mai stie si cum sa faca sa fie bine!
    Bravo!
  •  
    • 11438 mesaje
    3 Aug 2006, 16:56
    0 0
    off cat adevar ai zis tu aci angelino....

    gata, in puii mei ca io trebuie sa ma duc la cafa cu fetele (in ultimul timp ies cam des :lol) si nu ma pot desprinde de comp