Am ramas in urma.

  •  
    • 7959 mesaje
    15 Sep 2014, 22:16
    0 0
    ViktorC said:Eu unu, niciotata nu am povestit acasa de gagici. Secretos din cale-afara la acestt capitol.


     Pai nici nu se putea, cel putin la unii.

  •  
    • 7959 mesaje
    15 Sep 2014, 22:18
    0 0
    Buna, Viktoras de la oras.
  •  
    • 7959 mesaje
    15 Sep 2014, 22:28
    1 0
    Azi l-am luat cu mine la job, pe smecherul care "stie tot" si l-am descusut despre de toate. Imi zice cu juma' de gura :"dar ce griji ai tu cu mine!!!!" Pai daca acum nu, cand sa am? A ras si iar mi-a zis ca stie tot, ca a vazut tot etc. Nu mi se face rau ca stiu ca stie, ideea e sa fie atent, ca "io's tanara si nu vreau sa fiu bunicuta", poate mai incolo...muuuult mai incolo.
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 15 Sep 2014, 22:31
  •  
    • 5609 mesaje
    16 Sep 2014, 02:39
    2 0
    White, da-mi voie sa ma indoiesc de ce afirma copilul tau, o face ca sa nu-l mai bati la cap, unul din motive fiind ca-i este rusine de tine si al doilea, inca nu are experinta sexuala ca sa stie chiar tot, pur si simplu pentru ca nu poate avea la 15 ani.

    Continua sa-l "bati la cap" cu sfaturile, mai in gluma, mai in serios le va primii si le va aprecia mai tarziu, acum ii este mult prea jena ca sa discute asta cu tine, dar iti va multumii in sinea lui pt ca-l ghidezi.


     
  •  
    • 7959 mesaje
    16 Sep 2014, 09:42
    0 0
    Maricon said:White, da-mi voie sa ma indoiesc de ce afirma copilul tau, o face ca sa nu-l mai bati la cap, unul din motive fiind ca-i este rusine de tine si al doilea, inca nu are experinta sexuala ca sa stie chiar tot, pur si simplu pentru ca nu poate avea la 15 ani.

    Continua sa-l "bati la cap" cu sfaturile, mai in gluma, mai in serios le va primii si le va aprecia mai tarziu, acum ii este mult prea jena ca sa discute asta cu tine, dar iti va multumii in sinea lui pt ca-l ghidezi.


     

     Si cu batutul asta la cap e cu dus-intors: daca ii dau idei? Glumeam, sau nu... Pai sa stii ca ii e rusine, deci e semn bun zic eu.


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 16 Sep 2014, 09:47
  •  
    • 7959 mesaje
    16 Sep 2014, 09:45
    0 0
    ViktorC said:Eu unu, niciotata nu am povestit acasa de gagici. Secretos din cale-afara la acestt capitol.

     Pai de vreo 2 ani nu mai spune nici el de vreo fata, dar si daca ar fi l-ar pari frate-su. Il da asta mic de gol cu multe. Deh... daca-s doi sa fie unu' mai cu mot ca altu'.


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 29 Apr 2015, 12:02
  •  
    • 12208 mesaje
    16 Sep 2014, 10:11
    1 0
    intre frati exista un soi de competitie toata viata, de aceea trebuie sa gestionam foarte diplomat orice comentariu , pozitiv sau negativ despre unu trebuie gasit ceva de spus si despre celalat ;caci altfel ajung de se urasc sau mai grav devin complexati de fratele mai istet , mai bun , mai dibaci .copii nu sunt la fel si nici nu trebuie sa fie , nici gemenii identici -nu sunt identici !
  •  
    • 10065 mesaje
    16 Sep 2014, 18:05
    1 0
    White_Storm said:
    ViktorC said:Eu unu, niciotata nu am povestit acasa de gagici. Secretos din cale-afara la acestt capitol.

     Pai de vreo 2 ani nu mai spune nici el de vreo fata, dar si daca ar fi l-ar para frate-su. Il da asta mic de gol cu multe. Deh... daca-s doi sa fie unu' mai cu mot ca altu'.

     

    Iar tu il ischitesti pe ala mic, ai ?

     

    E baiat mare, se descurca el . Nu-l mai trage de limba ca o sa patesti ca maica-mea, n-o sa mai sti nik !

     

  •  
    • 7959 mesaje
    16 Sep 2014, 19:15
    0 0

     Mai si tu citisi in dunga? Baiatul nu face incercari, inca. 


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 28 Oct 2014, 23:51
  •  
    • 7959 mesaje
    16 Sep 2014, 19:19
    0 0
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    ViktorC said:Eu unu, niciotata nu am povestit acasa de gagici. Secretos din cale-afara la acestt capitol.

     Pai de vreo 2 ani nu mai spune nici el de vreo fata, dar si daca ar fi l-ar para frate-su. Il da asta mic de gol cu multe. Deh... daca-s doi sa fie unu' mai cu mot ca altu'.

     

    Iar tu il ischitesti pe ala mic, ai ?

     

    E baiat mare, se descurca el . Nu-l mai trage de limba ca o sa patesti ca maica-mea, n-o sa mai sti nik !

     

     io nu sunt vinovata. Ei sunt paraciosii, io l-am ispitit pe al mare numa' intre patru ochi, fara iscoada.

  •  
    • 10065 mesaje
    16 Sep 2014, 22:25
    1 0
    White_Storm said:
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    ViktorC said:Eu unu, niciotata nu am povestit acasa de gagici. Secretos din cale-afara la acestt capitol.

     Pai de vreo 2 ani nu mai spune nici el de vreo fata, dar si daca ar fi l-ar para frate-su. Il da asta mic de gol cu multe. Deh... daca-s doi sa fie unu' mai cu mot ca altu'.

     

    Iar tu il ischitesti pe ala mic, ai ?

     

    E baiat mare, se descurca el . Nu-l mai trage de limba ca o sa patesti ca maica-mea, n-o sa mai sti nik !

     

     io nu sunt vinovata. Ei sunt paraciosii, io l-am ispitit pe al mare numa' intre patru ochi, fara iscoada.

     

    Doamna Storm, noi nu cautam vinovati .

     

    Baietii (unii) is mai secretosi nitel , parerea mea . Ce nu am priceput e ce anume ai dori sa stii de la el ?

     

     

  •  
    • 7959 mesaje
    17 Sep 2014, 00:43
    0 0
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    ViktorC said:
    White_Storm said:
    ViktorC said:Eu unu, niciotata nu am povestit acasa de gagici. Secretos din cale-afara la acestt capitol.

     Pai de vreo 2 ani nu mai spune nici el de vreo fata, dar si daca ar fi l-ar para frate-su. Il da asta mic de gol cu multe. Deh... daca-s doi sa fie unu' mai cu mot ca altu'.

     

    Iar tu il ischitesti pe ala mic, ai ?

     

    E baiat mare, se descurca el . Nu-l mai trage de limba ca o sa patesti ca maica-mea, n-o sa mai sti nik !

     

     io nu sunt vinovata. Ei sunt paraciosii, io l-am ispitit pe al mare numa' intre patru ochi, fara iscoada.

     

    Doamna Storm, noi nu cautam vinovati .

     

    Baietii (unii) is mai secretosi nitel , parerea mea . Ce nu am priceput e ce anume ai dori sa stii de la el ?

     

     

     Nimic, decat daca stie ceva si ce? Ca sa ii spun si eu mai cu perdea asa sa fie cumintel, ca e mic inca si are el timp dupa. De fapt eu aici povesteam de un prieten si vecin cu noi, pe care il stiu de la 2 anisori, care trecu in clasa a VIII-a si pe care l-am vazut cu una in brate pe banca jos pupand-o cu foc. De aici au inceput fetele cu sexul de m-au speriat sa vorbesc cu el ca asa, ca altfel... Si eu m-am executat, dar e mic bre, nu se uita nici dupa vreun pupat, nu-i de ala avansat sau golanas. Pai am vazut filmarea de la banchet, toti se cuplau si dansau in fel si chip, asta nu a dansat macar o data si el cu o fata. Stiam eu.

  •  
    • 5609 mesaje
    17 Sep 2014, 01:27
    2 0
    Daca ar fi atat de simplu pe cat cred copii astia la 14-15 ani, atunci nu ar mai exista boli venerice si nici sarcini neprogramate, dar evident ca neavand experienta, citind din carti sau auzind explicatiile prietenilor cum este cu procesul tehnologic, se gandesc ca or sa fie maestrii la sex si ca nu mai au nevoie de sfaturi.
    Dar, problemele lor apar, abia dupa ce isi incep viata sexuala.


  •  
    • 7959 mesaje
    17 Sep 2014, 01:29
    0 0
    Buna Maricon.
  •  
    • 5609 mesaje
    17 Sep 2014, 03:08
    0 0
    Neata Storm!
    Ce, nu ai somn?

    Eu sunt invatat sa ma plimb singura pe forum, eventual mai apare panselutas ori marlena, ori outofhere ori cine-o mai fi pe alt meridian diferit de Ro.
     
  •  
    • 7959 mesaje
    17 Sep 2014, 08:09
    0 0
    Maricon said:Neata Storm!
    Ce, nu ai somn?

    Eu sunt invatat sa ma plimb singura pe forum, eventual mai apare panselutas ori marlena, ori outofhere ori cine-o mai fi pe alt meridian diferit de Ro.
     

     Cateodata n-am si mai dau noaptea cate o tura pe aici.

  •  
    • 4582 mesaje
    18 Sep 2014, 23:35
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7959 mesaje
    19 Sep 2014, 00:12
    0 0
    marlenalili said:Storm, daca nu vrea sa vorbeasca cu tine incearca sa delegi pe altcineva. Nu ai vreun var, nepot, de varsta lui, care ar putea vorbi cu el. Macar sa te asigure ca stie deja care sunt pericolele, sa stie sa se fereasca la o adica, nah, ca de asta banui ca iti e teama.

      Buna. Aaa nu Marlen, vorbim dar nu asa metodic, adica organizat. L-a luat si sotul la intrebari, dar nu intindem coarda, ca e mic inca. Cate un pic, pana reuseste el sa puna intrebari. Zice ca stie, se codeste, nu vreau sa il fac curios, doar sa vad ca stie. Ca nu da semne ca s-ar uita dupa fete, e sportiv si mai blegut, dar fetele se cam uita dupa el. Cica n-are el timp de ele. Daca ar fi interesat de fete ar cauta motive sa  iasa mai des din casa in afara de antrenamenete si sala. 

  •  
    • 5609 mesaje
    19 Sep 2014, 03:27
    3 0
    White_Storm said:

      Buna. Aaa nu Marlen, vorbim dar nu asa metodic, adica organizat. L-a luat si sotul la intrebari, dar nu intindem coarda, ca e mic inca. Cate un pic, pana reuseste el sa puna intrebari. Zice ca stie, se codeste, nu vreau sa il fac curios, doar sa vad ca stie. Ca nu da semne ca s-ar uita dupa fete, e sportiv si mai blegut, dar fetele se cam uita dupa el. Cica n-are el timp de ele. Daca ar fi interesat de fete ar cauta motive sa  iasa mai des din casa in afara de antrenamenete si sala. 
     

     White, nu te culca pe o ureche  gasindu-i scuza ca-i micut, mai bine sa stie acum decat atunci cand  este f tarziu.
    Niciodata nu se stie unde merge si i se iveste ocazia sa aibe sex si stii ce, toti profita de asta, nu cred ca ar refuza daca o fata l-ar ingesuii  pe undeva si ar avea sansa sa fie intim cu ea.
    Nu stiu cat stie, de aceea eu te sfatuiesc sa-i spui clar "cum poti sa stii tot, daca tu nu ai avut inca sex cu nimeni?" Este este culmea paradoxului!
    Acum, stim bine ca de departe toti suntem experti, dar cand suntem la fata locului, vedem problema cu mult prea multe necunoascute si abia atunci realizam cat de nestiutori suntem.

    Normal ca-ti spune ca stie, doar sa-l lasi in pace, posibil chiar sa se ascunda de tine, ca sa nu mai fie iscodit. Fa-ti cont de FB si fii prietena cu el, NU scrie niciodata pe FB-ul lui, ca sa nu se simta prost, dar vezi ce prieteni are si ce invarte. Din cand in cand,ia-i mobilul la verificat cat si computerul lui.
    Trebuie sa stii ce face, unde se duce dar in asa fel ca el sa nu simta ca-l verifici.
     

  •  
    • 10065 mesaje
    19 Sep 2014, 21:24
    1 0
    Maricon said:
    White_Storm said:

      Buna. Aaa nu Marlen, vorbim dar nu asa metodic, adica organizat. L-a luat si sotul la intrebari, dar nu intindem coarda, ca e mic inca. Cate un pic, pana reuseste el sa puna intrebari. Zice ca stie, se codeste, nu vreau sa il fac curios, doar sa vad ca stie. Ca nu da semne ca s-ar uita dupa fete, e sportiv si mai blegut, dar fetele se cam uita dupa el. Cica n-are el timp de ele. Daca ar fi interesat de fete ar cauta motive sa  iasa mai des din casa in afara de antrenamenete si sala. 
     

     White, nu te culca pe o ureche  gasindu-i scuza ca-i micut, mai bine sa stie acum decat atunci cand  este f tarziu.
    Niciodata nu se stie unde merge si i se iveste ocazia sa aibe sex si stii ce, toti profita de asta, nu cred ca ar refuza daca o fata l-ar ingesuii  pe undeva si ar avea sansa sa fie intim cu ea.
    Nu stiu cat stie, de aceea eu te sfatuiesc sa-i spui clar "cum poti sa stii tot, daca tu nu ai avut inca sex cu nimeni?" Este este culmea paradoxului!
    Acum, stim bine ca de departe toti suntem experti, dar cand suntem la fata locului, vedem problema cu mult prea multe necunoascute si abia atunci realizam cat de nestiutori suntem.

    Normal ca-ti spune ca stie, doar sa-l lasi in pace, posibil chiar sa se ascunda de tine, ca sa nu mai fie iscodit. Fa-ti cont de FB si fii prietena cu el, NU scrie niciodata pe FB-ul lui, ca sa nu se simta prost, dar vezi ce prieteni are si ce invarte. Din cand in cand,ia-i mobilul la verificat cat si computerul lui.
    Trebuie sa stii ce face, unde se duce dar in asa fel ca el sa nu simta ca-l verifici.
     

     

    Oh, Doamne ... de ce n-am io norocul asta ...