Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 1 mesaje
    23 Nov 2012, 08:42
    1 0
    adinaflore said:

    Buna! Ma chinui cu dietele de la 18 ani si medicii nutritionisti au devenit in ultimii ani cei mai buni prieteni. La recomandarea unuia dintre ei am luat DuoSlim acum 2 luni. Am slabit 8 kg in 3 saptamani si dupa ce am terminat cura m-am mentinut la 58 de kg. Am renuntat in schimb la snack-ul de seara si la paine. Vi-l recomand cu drag www.duoslim.ro

     

    Nu stiu cum ai slabit tu, probabil reclama, interesul. Eu am luat DuoSlim si nu am slabit nici macar 1 Kg. Chiar daca am vazut ca, acul cantarului nu se misca deloc, nu am intrerupt tratamentul, l-am luat pana la ultima pastiluta. Rezultatul nimic. E doar o falsa reclama. 

  •  
    • 1 mesaje
    8 Dec 2012, 12:45
    0 0
    buna
    As vrea sa stiu daca a incercat cineva recent duo slim si daca functioneaza cu adevarat.
    Multumesc
  •  
    • 14 mesaje
    19 Iul 2013, 15:24
    0 1
    A mai incercat cineva de curand duoslim?
  •  
    • 10 mesaje
    31 Iul 2013, 12:07
    0 0
    Eu am luat acum 1 an Duoslim,am slabit cu el.Am observat ca fata de multe alte pastile de slabit Duoslim inca rezista pe piata,lucru care din punctul meu de vedere spune un singur lucru,ca e un produs bun destul de cautat.
  •  
    • 15 mesaje
    2 Aug 2013, 10:43
    0 0
    Da si eu l-am luat si chiar a facut minuni.De acum stiu ce sa iau cand am probleme cu greutatea.Indicat ar fi sa nu mai am insa nu se stie niciodata.
  •  
    • 10 mesaje
    20 Aug 2013, 14:31
    0 0
    Da ar fi indicat sa nu iei pastile si sa incerci sa tii un regim,insa tentatiile culinare sunt mari si sunt prea putine persoanele care reusesc sa tina un regim alimentar.
  •  
    • 10 mesaje
    20 Aug 2013, 14:31
    0 0
    Da ar fi indicat sa nu iei pastile si sa incerci sa tii un regim,insa tentatiile culinare sunt mari si sunt prea putine persoanele care reusesc sa tina un regim alimentar.
  •  
    • 10 mesaje
    20 Aug 2013, 14:31
    0 0
    Da ar fi indicat sa nu iei pastile si sa incerci sa tii un regim,insa tentatiile culinare sunt mari si sunt prea putine persoanele care reusesc sa tina un regim alimentar.
  •  
    • 15 mesaje
    27 Aug 2013, 14:48
    0 0
    Un foarte mare adevar spui,tentatiile culinare sunt ale naibii de grele.
  •  
    • 3 mesaje
    27 Aug 2013, 15:34
    0 0
    Buna, sunt noua pe forum si am o sugestie as intelege mult mai bine ce efect au pastilele .....daca as sti de la ce kg slabiti pt ca e o mare diferenta....daca ai 100 kg(nu vreau sa fiu rautacioasa) slabesti mai mult si mai repede ....dar daca ai 60 kg aici se complica umpik lucrurile si iar ar fi bine sa specificati si varsta ....pt ca e diferenta mare.Multumesc!
     
  •  
    • 15 mesaje
    13 Sep 2013, 14:53
    0 0
    Uite eu am avut 80 kg si am reusit sa slabesc cu Duoslim 10 kg.
  •  
    • 260 mesaje
    13 Sep 2013, 15:53
    0 0
    Hello girls, am auzit un nou produs foarte eficient si care are efectele dorite, se numeste Lemo Silhouette. Ati incercat , ce parere aveti ??
  •  
    • 260 mesaje
    13 Sep 2013, 15:54
    0 0
    k-tatiana said:Uite eu am avut 80 kg si am reusit sa slabesc cu Duoslim 10 kg.

     
    Nu ne spui si in cat timp ?  

  •  
    • 260 mesaje
    13 Sep 2013, 15:57
    0 0
    tym3aa said:Buna, sunt noua pe forum si am o sugestie as intelege mult mai bine ce efect au pastilele .....daca as sti de la ce kg slabiti pt ca e o mare diferenta....daca ai 100 kg(nu vreau sa fiu rautacioasa) slabesti mai mult si mai repede ....dar daca ai 60 kg aici se complica umpik lucrurile si iar ar fi bine sa specificati si varsta ....pt ca e diferenta mare.Multumesc!
     

     Eu iti recomand ceva sigur si eficient. Pentru a cunoaste exact si nu a da gres in noul program de slabit , mai bine te duci iti faci analize , cer sfatul unui nutritionist. Mai bine dai niste bani si sti ca iei exact si urmezi clar cele mai bune indicatii

  •  
    • 260 mesaje
    13 Sep 2013, 15:59
    0 0
    k-tatiana said:Un foarte mare adevar spui,tentatiile culinare sunt ale naibii de grele.

     
    Da dar cand ambitia de a slabi este mai mare...si cate femei sunt care au reusit  

  •  
    • 260 mesaje
    13 Sep 2013, 16:10
    0 0
    cristinapana25 said:Eu o sa ma duc la sala in perioada aia...vorba ta, macar o sarmaluta

     
    Eu mereu cand vin sarbatoriile mananc orice , din orice fel de mancare, nu pana lesin ci suficient incat sa nu imi mai fie foame. Cat despre ingrasat , mare lucru dupa ma pun pe sport si revin la kg dinainte. 

  •  
    • 15 mesaje
    18 Sep 2013, 13:55
    0 0
    DariaMih said:
    k-tatiana said:Un foarte mare adevar spui,tentatiile culinare sunt ale naibii de grele.

     
    Da dar cand ambitia de a slabi este mai mare...si cate femei sunt care au reusit  

     Insa sunt multe cazuri in care ambitia nu este atat de mare din pacate.

  •  
    • 7 mesaje
    4 Oct 2013, 14:45
    0 0
    Eu am inceput sa iau Duoslim de 5 zile pana acum am slabit 2 kg,daca o sa o tin tot asa o sa slabesc exact cat vreau.Tin sa mentionez ca am 1,67 si 60 de kg.
  •  
    • 10 mesaje
    8 Oct 2013, 13:52
    0 0
    gemalungu said:Eu am inceput sa iau Duoslim de 5 zile pana acum am slabit 2 kg,daca o sa o tin tot asa o sa slabesc exact cat vreau.Tin sa mentionez ca am 1,67 si 60 de kg.
    Am inceput si eu sa iau Duoslim insa in 5 zile de tratament am slabit 3,5 kg oare de ce aceasta diferenta? 

     

  •  
    • 69 mesaje
    8 Oct 2013, 16:16
    0 0
    Buna! si eu am luat Duoslim si nu am slabit nici macar un gram... ma lupt cu kilogramele de cand ma stiu...am 24 de ani, 1.63 si 62 de kilograme.. ma gandeam in ultimul timp sa incerc ceva gem african Mango sau raspberry ketones..a incercat cineva? va rog sa ma ajutati cu un sfat...