deja m-a inlocuit

  •  
    • 12208 mesaje
    17 Nov 2015, 15:56
    0 0
    Stiu eu esti rusinos , de aceea esti tot flacau vezi ....
  •  
    • 151 mesaje
    17 Nov 2015, 17:37
    0 0
    ViktorC said:Doamna , coana mare ...

    Va dati seama ca s-ar alege praful de cite unu de si-ar jeli toate dragutele ?

    Chiar credeti ca noi nu suferim, nu ne doare, nu jelim, nu bocim, nu ... ne chinuim ?

    Asta-i buna ... io cred ca va inselati amarnic ... doar noi stim ce tragem ...


     

    Ma bucur ca-mi dai dreptate !

  •  
    • 116 mesaje
    17 Nov 2015, 17:46
    1 0

    Acest mesaj a fost editat de către crina_12: 22 Mai 2016, 13:51
  •  
    • 116 mesaje
    17 Nov 2015, 17:49
    0 0

    Acest mesaj a fost editat de către crina_12: 22 Mai 2016, 13:54
  •  
    • 12208 mesaje
    17 Nov 2015, 18:13
    0 0
    crina_12 said:ce credeti ca trebuie sa schimb? pentru a nu repeta povestea? si pt a nu mai fi asa naiva?

    sunt destul de tanara si am facut multe greseli...

    Din greseli inveti CRINA , alege omul de cuvant care atunci cand promite se tine de cuvant , omul caruia ii pasa si nu te ia doar de decor , care te intreaba care e parerea ta ? Care pune pret pe tine nu te trateaza oricum ! 

  •  
    • 12208 mesaje
    17 Nov 2015, 18:14
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=DZfPPlR7r6c
  •  
    • 414 mesaje
    17 Nov 2015, 18:53
    1 0
    crina_12 said:ce credeti ca trebuie sa schimb? pentru a nu repeta povestea? si pt a nu mai fi asa naiva?

    sunt destul de tanara si am facut multe greseli...

     Da  din  greseli  inveti....  cand  e  vorba  de  o  relatie  eu  iau  o  decizie  si  nu  prea  mai  privesc  inapoi..  orice  ar  fi...  am  patit-o  o  singura  data  ,  bine   si  mi-a  ajuns...  si  cred  ca  viata  intodeauna  are  o  alternativa  mai  buna...  ai  gresit ,  ai  gresit  ok. punct....  dar  cu  siguranta   meriti  o  sansa  mai  buna...  nu  meriti  o  sansa  mai  buna  atunci  cand  repeti  aceeasi  greseala  de nenumarate  ori...  si  te  tot  intorci  tot  la  aceeasi  persoana...
    Asa  cred  eu..... 

  •  
    • 116 mesaje
    17 Nov 2015, 20:48
    1 0
    nanni said:
    crina_12 said:ce credeti ca trebuie sa schimb? pentru a nu repeta povestea? si pt a nu mai fi asa naiva?

    sunt destul de tanara si am facut multe greseli...

     Da  din  greseli  inveti....  cand  e  vorba  de  o  relatie  eu  iau  o  decizie  si  nu  prea  mai  privesc  inapoi..  orice  ar  fi...  am  patit-o  o  singura  data  ,  bine   si  mi-a  ajuns...  si  cred  ca  viata  intodeauna  are  o  alternativa  mai  buna...  ai  gresit ,  ai  gresit  ok. punct....  dar  cu  siguranta   meriti  o  sansa  mai  buna...  nu  meriti  o  sansa  mai  buna  atunci  cand  repeti  aceeasi  greseala  de nenumarate  ori...  si  te  tot  intorci  tot  la  aceeasi  persoana...
    Asa  cred  eu..... 

     

    inteleg ca din greseli inveti...dar pt a nu repeta greseala...cred ca e nevoie de o schimbare de perspectiva si mai multe chestii....treb sa ma schimb si eu 

  •  
    • 10065 mesaje
    18 Nov 2015, 00:33
    0 0
    nanni said:
    ViktorC said:Macar de-as fi si io asa indraznet sa ma bag in seama cu domnisoarele, doamnele vinzatoare ...

    Dara na, ti-ai gasit ... caut ca apucatu fara pic de ajutor din partea lor ...

     Nu  imi  fac  probleme  din  cauza  ta...  ai  tu  curaj  si  si  mult  umor,  iar  umorul  face  cat  10 barbati  curajosi....
    Oricum  succes.... 

     

    Multumesc frumos.

     

    Stau ca pe ace pina incheie Crina cu divortul .

     

    Daca nici de data asta nu-mi reuseste-n dragoste ... apoi ... drept ca ma duc in padure .

     

  •  
    • 10065 mesaje
    18 Nov 2015, 00:44
    0 0
    crina_12 said:

    inteleg ca din greseli inveti...dar pt a nu repeta greseala...cred ca e nevoie de o schimbare de perspectiva si mai multe chestii....treb sa ma schimb si eu 

     

    Scuza-mi indiscretia, ce-s alea "mai multe chestii" de care ai avea nevoie ?

     

    Detaileaza, te rog, sa pricep si io ce visuri ai ...

     

    Sau astea, chestii gen se soptesc la ureche doar ...

     

  •  
    • 11561 mesaje
    18 Nov 2015, 09:53
    0 0
    nanni said:
    crina_12 said:ce credeti ca trebuie sa schimb? pentru a nu repeta povestea? si pt a nu mai fi asa naiva?

    sunt destul de tanara si am facut multe greseli...

     Da  din  greseli  inveti....  cand  e  vorba  de  o  relatie  eu  iau  o  decizie  si  nu  prea  mai  privesc  inapoi..  orice  ar  fi...  am  patit-o  o  singura  data  ,  bine   si  mi-a  ajuns...  si  cred  ca  viata  intodeauna  are  o  alternativa  mai  buna...  ai  gresit ,  ai  gresit  ok. punct....  dar  cu  siguranta   meriti  o  sansa  mai  buna...  nu  meriti  o  sansa  mai  buna  atunci  cand  repeti  aceeasi  greseala  de nenumarate  ori...  si  te  tot  intorci  tot  la  aceeasi  persoana...
    Asa  cred  eu..... 

     

  •  
    • 12208 mesaje
    18 Nov 2015, 12:30
    0 0
    Ocupate de tine mai mult si realizeaza cat de importanta esti ca si om!
  •  
    • 12208 mesaje
    18 Nov 2015, 12:30
    0 0
    Sunt sigura Crina draga , ca ai invatat ceva din aceasta intamplare si vei fi mai precauta pe viitor , nu mi-ai raspuns daca ai vazut materialul propus ....
    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 19 Nov 2015, 15:14
  •  
    • 13 mesaje
    19 Nov 2015, 12:28
    2 0
    crina_12 said:nu il iubesc....si nu m-as intoarce la el...dar ce ma deranjeaza este gandul ca poate cu ea se poarta mai frumos....si cu mine s-a comportat aiurea...si am ales gresit sa zic asa...am fost naiva ca multe fete

      dar de ce te mai intereseaza cum se comporta cu fata ?

    stai linistita, se comporta frumos cu ea ..la inceput ..cum probabil a facut si cu tine

  •  
    • 116 mesaje
    19 Nov 2015, 16:23
    1 0
    fecioara22 said:
    crina_12 said:nu il iubesc....si nu m-as intoarce la el...dar ce ma deranjeaza este gandul ca poate cu ea se poarta mai frumos....si cu mine s-a comportat aiurea...si am ales gresit sa zic asa...am fost naiva ca multe fete

      dar de ce te mai intereseaza cum se comporta cu fata ?

    stai linistita, se comporta frumos cu ea ..la inceput ..cum probabil a facut si cu tine


    da...stiu
    incep sa accept situatia, si sa nu mai vb despre el deloc, sa nu mai las pe nimeni sa imi vorbeasca despre el...pasi mici dar eficienti pt a trece peste situatie 

     

  •  
    • 116 mesaje
    19 Nov 2015, 16:24
    0 0
    gabriela42 said:Sunt sigura Crina draga , ca ai invatat ceva din aceasta intamplare si vei fi mai precauta pe viitor , nu mi-ai raspuns daca ai vazut materialul propus ....

     


    am ascultat...mi-a deschis un pic mintea incuiata ...sper sa imi revin cat mai repede...ma duc sa ma vopsesc...la pensat..din astea de fete sa ma simt mai bine
     

  •  
    • 12208 mesaje
    19 Nov 2015, 18:17
    0 0
    ai inceput bine continuua !!!!!!!
  •  
    • 4582 mesaje
    19 Nov 2015, 18:44
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 116 mesaje
    19 Nov 2015, 18:51
    0 0
    marlenalili said:
    crina_12 said:ce credeti ca trebuie sa schimb? pentru a nu repeta povestea? si pt a nu mai fi asa naiva?

    sunt destul de tanara si am facut multe greseli...

     
    In primul rand, spune sincer, te-a avertizat cineva ca fostul sot e o pramatie? 

    Iar in al doilea rand, faptul ca si-a gasit pe cineva, s-ar putea sa fie in avantajul tau, inseamna ca nu o sa se tina duipa tine si nu o sa iti faca mizerii la divort. Fa actele cat mai repede, nu amana!



    m-a avertizat inainte de casatorie, in timpul si mai ales mi=au confirmat dupa ce am plecat din casa....ca bine ca am scapat de el

     

  •  
    • 10065 mesaje
    19 Nov 2015, 19:05
    0 0
    Io totusi mi-s curios de ce fu asa magar ...

    Dara laptele in foc sau ce fu asa suparacios de-aiurea ...