risc

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 15:48
    1 0
    simika said:ok, daca nu faci diferenta intre a te amuza de o persoana si a te amuza de spusele aceleiasi persoane, atunci cred ca am s-o ascult pe kornely2929!

     

    Deci chiar nu mi se pare nimic amuzant in asta, e  ca si cum m-as amuza eu acuma de tine. E una si acelasi lucru, pers fiind aceeasi. 

  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:49
    0 0
    ei, asta e, fiecare cum gandeste!
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 15:50
    0 0
    Simikoo, tu acuma incerci sa incingi atmosfera ? It`s good
  •  
    • 5609 mesaje
    23 Apr 2014, 15:53
    5 0
    Fetelor, va las.... ca asta-i odihnita! 


    Acest mesaj a fost editat de către Maricon: 23 Apr 2014, 15:54
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:53
    0 0
    ca si tine, m-am pripit prin a tasta ce gandesc, dar mi-am dat seama si am modificat!
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:54
    0 0
    La tine o fi noapte, Maricon!
  •  
    • 4350 mesaje
    23 Apr 2014, 15:55
    1 0
    simika said:ca si tine, m-am pripit prin a tasta ce gandesc, dar mi-am dat seama si am modificat!

     Ehe, cam tarziu, cam tarziu!

  •  
    • 5609 mesaje
    23 Apr 2014, 15:56
    1 0
    da, inca vreo 5 min si bate de 11 noaptea.
    Ma duc la culcare, va prind din urma peste vreo 7-8 ore.
     
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:56
    1 0
    s-a vazut? la naiba! am ganduri din alea rusinoase!
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:59
    0 0
    am vazut o suuuuper scena dintr-un film: https://www.youtube.com/watch?v=Pl6oaP3fiHE
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 16:00
    0 0
    Maricon said:da, inca vreo 5 min si bate de 11 noaptea.
    Ma duc la culcare, va prind din urma peste vreo 7-8 ore.
     

     nb! sunt trendy...

  •  
    • 4419 mesaje
    23 Apr 2014, 20:44
    5 0
    Maricon said:Eu nu ma pot oprii din ras de ieri, fraza inrosita este mortala!!!!

     
    anyone_else said:
    Maricon said:   Anyone, daca prostia ar durea, cred ca ai urla de durere!
    Saracut cu duhul te-a mai facut muma ta!

    Inca proasta cum te-a facut muma ta nu m-a facut pe mine , si daca vrei sa vezi cum e sa fii om prost o sa-ti arat  eu, dar nu ceea ce vezi tu in viata de zi cu zi , ala e fix pix. 

       
     

     


    Super tare acest topic, am ras cu lacrimi.
    Anyone sa nu mai lipesti de pe Eva.ro si ori de cate ori ai o problema, cat de mica, sa deschizi un topic, sigur va fi cineva pe faza sa iti raspunda.

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 23:15
    0 0
    Hope93 said:
    Maricon said:Eu nu ma pot oprii din ras de ieri, fraza inrosita este mortala!!!!

     
    anyone_else said:
    Maricon said:   Anyone, daca prostia ar durea, cred ca ai urla de durere!
    Saracut cu duhul te-a mai facut muma ta!

    Inca proasta cum te-a facut muma ta nu m-a facut pe mine , si daca vrei sa vezi cum e sa fii om prost o sa-ti arat  eu, dar nu ceea ce vezi tu in viata de zi cu zi , ala e fix pix. 

       
     

     


    Super tare acest topic, am ras cu lacrimi.
    Anyone sa nu mai lipesti de pe Eva.ro si ori de cate ori ai o problema, cat de mica, sa deschizi un topic, sigur va fi cineva pe faza sa iti raspunda.

    Cu siguranta o sa mai deschid , cu intrebari nu de pb mele si deopotriva se va gasi intotdeauna cineva care sa raspunda la topic , dar un singur un lucru e concret ca persoanele cu care nu prea ai ce discuta , si doar rade de altii cum sunt unii /unele de pe aici le voi evita .
    Le voi face doar placerea de a-mi raspunde la topic si atit , pacat ca daca blochezi pe cineva , apare si pe forum , adica vad ce scrie si atunci , altfel m-as fi scutit de multeee.  

     

  •  
    • 8217 mesaje
    23 Apr 2014, 23:39
    0 0
    grea e viata asta, asa-i?
  •  
    • 307 mesaje
    23 Apr 2014, 23:40
    0 0
    anyone, invata si tu sa citezi corect
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 23:46
    0 0
    madeinchina said:anyone, invata si tu sa citezi corect

     
    Ce crezi tu ca ar fii trebuit sa citez si n-am citat bine? Sau ma rog "sa invat" .... 

  •  
    • 307 mesaje
    23 Apr 2014, 23:49
    1 0
    anyone_else said:
    madeinchina said:anyone, invata si tu sa citezi corect

     
    Ce crezi tu ca ar fii trebuit sa citez si n-am citat bine? Sau ma rog "sa invat" .... 

     

     offf...trebuie sa scrii sub liniuta; simplu sub liniuta verticala = care este orientata perpendicular pe un plan orizontal

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 23:49
    0 0
    AmeliEva said:grea e viata asta, asa-i?

     
    Pentru mine asta nu mi se pare nimic greu, doar niste chestii care azi exista pentru mine maine nu , la fel si cu persoanele de aici , si ce vad aici vad si in viata de zi cu zi  , sa nu crezi ca ce se intampla aici se intampla si in viata reala , m-am referit in general , nimic nou ceva obisnuit  

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 23:50
    0 0
    madeinchina said:
    anyone_else said:
    madeinchina said:anyone, invata si tu sa citezi corect

     
    Ce crezi tu ca ar fii trebuit sa citez si n-am citat bine? Sau ma rog "sa invat" .... 

     

     offf...trebuie sa scrii sub liniuta; simplu sub liniuta verticala = care este orientata perpendicular pe un plan orizontal

     
    In fine )))  

  •  
    • 307 mesaje
    23 Apr 2014, 23:52
    0 0
    anyone_else said:
    madeinchina said:
    anyone_else said:
    madeinchina said:anyone, invata si tu sa citezi corect

     
    Ce crezi tu ca ar fii trebuit sa citez si n-am citat bine? Sau ma rog "sa invat" .... 

     

     offf...trebuie sa scrii sub liniuta; simplu sub liniuta verticala = care este orientata perpendicular pe un plan orizontal

     
    In fine )))  

     wow! ai reusit good girl