risc

  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 14:36
    2 0
    s-a grabit, ma! dar a fost foarte tare si ea se amuza, hai sa fim seriosi, e chiar tare rau, cum sa nu te bufneasca rasul?!!:)) :)) :))
  •  
    • 5609 mesaje
    23 Apr 2014, 14:45
    5 0
    cornely2929 said:    Adri,tind sa cred ca Super Mario e prea dificil)))
    Cred ca o carte de colorat e maximul posibil)))) 

     
    Total de acord!
    Totusi sa nu aibe mai mult de 2 culori, ca iar se incurca  

  •  
    • 6599 mesaje
    23 Apr 2014, 14:46
    2 0
    Maricon said:
    cornely2929 said:    Adri,tind sa cred ca Super Mario e prea dificil)))
    Cred ca o carte de colorat e maximul posibil)))) 

     
    Total de acord!
    Totusi sa nu aibe mai mult de 2 culori, ca iar se incurca  

     Aoleeeeeeu))))))))))))))))))))))))

  •  
    • 3613 mesaje
    23 Apr 2014, 14:58
    3 0
    Bre, sunteti de belea!
    Am fost la masa si ma bufnea rasul si cand mancam.
    Sotul se uita la mine contrariat, nu intelegea ce am.
    Asa ca, a trebuit sa-i explic si lui treaba cu... Super Mario! 
  •  
    • 5609 mesaje
    23 Apr 2014, 15:02
    1 0
    .... mi-a iesit berea pe nas   
     
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:03
    1 1
    iubesc perlele!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cate nu zic si eu si ma amuz de una singura.... ma iau la intrecre cu sotul: stelul este instelat ( cerul este instelat), mamaie imi cere matura cu maturoiul ( matura cu farasul), sotul matrimite cand ii cer ceva dulce "vezi ca sunt in dulap 3 rahati"( din aia alimentari ) , baiatul meu imi cere paine pe unt, nu unt pe paine etc, etc, etc! ar fi tare un topic cu perlele de care ne lovim!
  •  
    • 4350 mesaje
    23 Apr 2014, 15:04
    2 0
    Maricon said:
    cornely2929 said:    Adri,tind sa cred ca Super Mario e prea dificil)))
    Cred ca o carte de colorat e maximul posibil)))) 

     
    Total de acord!
    Totusi sa nu aibe mai mult de 2 culori, ca iar se incurca  

     Sau un puzzle pt 2-3 ani, iar ea sa il termine in cateva luni, ca e fata desteapta!

  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:06
    2 0
    a....si privind vorba romaneasca, am un coleg la vreo 60 de ani care sta prost cu tensiunea. Conversational l-am intrebat intr-o zi cum o are, mare sau mica? Bineinteles ca l-a bufnit rasul si mi-a raspuns: "mai, simonica, ba e mare, ba e mica, nu sta ea sculata, dar uite ce frumos atarna!" e demential omu', cel mai tare coleg!
  •  
    • 5609 mesaje
    23 Apr 2014, 15:07
    2 0
    Totusi, o carte de colorat, cu doar 1 singura culoare....ar arata-o si pe ea desteapta, nu?
    Sa-i dam sansa asta? 
  •  
    • 5609 mesaje
    23 Apr 2014, 15:10
    3 0
    Acu' lasti gluma si lamuriti-ma si pe mine, cine o trage de par  (in poza de la avatar)?
    Sau se trage singura?
    Parca vad si un calorifer in spate....credeti ca se dadea cu capul de calorifer? 
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:13
    0 1
    uite ce se intampla daca enervati fata, se balbaie si inscris voi profitati! sunteti rai, dar rai de tot....dar merita :)))) cred ca si-a parasit topicul...
  •  
    • 4350 mesaje
    23 Apr 2014, 15:14
    0 0
    Maricon said:Acu' lasti gluma si lamuriti-ma si pe mine, cine o trage de par  (in poza de la avatar)?
    Sau se trage singura?
    Parca vad si un calorifer in spate....credeti ca se dadea cu capul de calorifer? 

     Eu cred ca e mana ei, isi usca parul langa calorifer, iar intre timp mai executa si niste poze selfie .

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 15:14
    2 0
    simika said:uite ce se intampla daca enervati fata, se balbaie si inscris voi profitati! sunteti rai, dar rai de tot....dar merita :)))) cred ca si-a parasit topicul...

     
    Pana la urma te-ai demonstrat si tu ai fii ca altele , daca una incepe atunci incepe toate , tu incluzand printre toate.
     

  •  
    • 4350 mesaje
    23 Apr 2014, 15:15
    0 0
    simika said:uite ce se intampla daca enervati fata, se balbaie si inscris voi profitati! sunteti rai, dar rai de tot....dar merita :)))) cred ca si-a parasit topicul...

     Eu recunosc ca nu e frumos ce facem, dar ea chiar cauta genul asta de atentie. Ne calcam pe inima si mergem mai departe, doar n-o sa lasam fata nebagata in seama!

  •  
    • 5609 mesaje
    23 Apr 2014, 15:15
    0 0
    pai, eu am recunoscut pe la pagina 3 ca fuse din vina mea...
    numa mergi inapoi de citeste...
     
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 15:17
    0 0
    Maricon said:Acu' lasti gluma si lamuriti-ma si pe mine, cine o trage de par  (in poza de la avatar)?
    Sau se trage singura?
    Parca vad si un calorifer in spate....credeti ca se dadea cu capul de calorifer? 

     
    Ti se vede prostia doamna , prin tot ce faci tu dar de ce-ti spun tie astea? Tu care nu te vezi pe tine , ca toate te aproba .
    Parca e mai funny cand rai de un om si atunci rade toate , sau toti decit daca colaborati dar in nici intr-un caz cum ai facut tu sau altele , nu le dau nume. 

  •  
    • 4350 mesaje
    23 Apr 2014, 15:17
    2 0
    anyone_else said:
    simika said:uite ce se intampla daca enervati fata, se balbaie si inscris voi profitati! sunteti rai, dar rai de tot....dar merita :)))) cred ca si-a parasit topicul...

     
    Pana la urma te-ai demonstrat si tu ai fii ca altele , daca una incepe atunci incepe toate , tu incluzand printre toate.
     

     Eu incluzand

    Tu incluzand

     

    Toate incluzand

     

    Macar gerunziul il stapanesti ca la carte!

  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:18
    0 0
    anyone_else said:
    simika said:uite ce se intampla daca enervati fata, se balbaie si inscris voi profitati! sunteti rai, dar rai de tot....dar merita :)))) cred ca si-a parasit topicul...

     
    Pana la urma te-ai demonstrat si tu ai fii ca altele , daca una incepe atunci incepe toate , tu incluzand printre toate.
     

     mai, nu te-am jignit, dar iti spun ca idee, ca e amuzant...si eu spun perle tot timpul ( pot spune ca sunt campioana) , nu ai de ce sa te superi! eu radeam de perla ta si atat!!!!!!!!! recunoste ca e amuzant, i se poate intampla oricui, ca aici ai fost tu, asta e, nimeni nu e perfect!  nu aveam cum sa nu rad, e omeneste, recunoste, deschide un pic ochii si recunoaste ca e amuzant, pe bune!

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 15:20
    2 0
    simika said:
    anyone_else said:
    simika said:uite ce se intampla daca enervati fata, se balbaie si inscris voi profitati! sunteti rai, dar rai de tot....dar merita :)))) cred ca si-a parasit topicul...

     
    Pana la urma te-ai demonstrat si tu ai fii ca altele , daca una incepe atunci incepe toate , tu incluzand printre toate.
     

     mai, nu te-am jignit, dar iti spun ca idee, ca e amuzant...si eu spun perle tot timpul ( pot spune ca sunt campioana) , nu ai de ce sa te superi! eu radeam de perla ta si atat!!!!!!!!! recunoste ca e amuzant, i se poate intampla oricui, ca aici ai fost tu, asta e, nimeni nu e perfect!  nu aveam cum sa nu rad, e omeneste, recunoste, deschide un pic ochii si recunoaste ca e amuzant, pe bune!

     

    Poate doar pentru tine , nu si pentru mine. Sa fi tu in locul meu chiar nu vedeam nimic amuzant.  

  •  
    • 4350 mesaje
    23 Apr 2014, 15:21
    2 0
    anyone_else said:
    simika said:
    anyone_else said:
    simika said:uite ce se intampla daca enervati fata, se balbaie si inscris voi profitati! sunteti rai, dar rai de tot....dar merita :)))) cred ca si-a parasit topicul...

     
    Pana la urma te-ai demonstrat si tu ai fii ca altele , daca una incepe atunci incepe toate , tu incluzand printre toate.
     

     mai, nu te-am jignit, dar iti spun ca idee, ca e amuzant...si eu spun perle tot timpul ( pot spune ca sunt campioana) , nu ai de ce sa te superi! eu radeam de perla ta si atat!!!!!!!!! recunoste ca e amuzant, i se poate intampla oricui, ca aici ai fost tu, asta e, nimeni nu e perfect!  nu aveam cum sa nu rad, e omeneste, recunoste, deschide un pic ochii si recunoaste ca e amuzant, pe bune!

     

    Poate doar pentru tine , nu si pentru mine. Sa fi tu in locul meu chiar nu vedeam nimic amuzant.  

     Aici chiar iti dau dreptate, pt tine nu e amuzant!