risc

  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 15:22
    0 0
    Si maricoane cu siguranta daca eu eram proasta nu mai vorbeai cu mine , dar tot ai continuat sa vorbesti. De ce?? Ori n-ai ce face , ori esti tu prea proasta sa te mai bagi in seama cu proaste ca mine , si mai bine sa fiu asa decit ca tine! Mi te-am crezut o femeie calumea din "sfaturile tale" la topicuri. Bye bye!!
    Acest mesaj a fost editat de către anyone_else: 25 Apr 2014, 15:24
  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 15:24
    0 0
    simika said:
    anyone_else said:Mai oameni buni luati tot forumul pe rand sa vedeti si alti oameni care nu stiu scrie bine rom , si nu sunt unguri sau unguri care scriu asa ca mine pe rom sau mai rau ,ca cu siguranta mai sunt si unguri pe aici si atunci o sa intelegeti daca pb vine de la faptul ca sunt ung sau de la faptul ca sunt eu asa. Pana atunci ia incercati sa va vedeti de treburile voastre , si sa lasati omul in pace atata timp cat nici aceea pers nu v-a zis nimic la adresa voastra. La revedere!!

    Ok, eu te las! Bye bye!

     

    Ramane de vazut. Bye! 

     

  •  
    • 1091 mesaje
    25 Apr 2014, 15:25
    2 0
    anyone_else said:Atunci la ma-ta e bine simika? Special pentru tine am scris asta!

     
    Cine a spus ca Else nu invata REPEDE ???!!!  

  •  
    • 1138 mesaje
    25 Apr 2014, 15:57
    0 0
    Atlas_Carpat said:
    anyone_else said:Atunci la ma-ta e bine simika? Special pentru tine am scris asta!

     
    Cine a spus ca Else nu invata REPEDE ???!!!  

      

    ) )  

  •  
    • 10065 mesaje
    27 Apr 2014, 08:19
    1 0
    Maricon said:Victore, nu am avut pretentie sa scrie perfect sau corect ,dar sa scrie coerent, ca nu pricepem o boaba din ce scrie. Nimic din ce scrie nu face sens. Apoi vulgaritatea cu care ne injura... daca nu ai citit tot, intoarace-te si citeste de la inceput, sa vezi ce raspunsuri obraznice da.


     

    Se simte "atacata" si se apara doar .

     

     A türelem rózsát terem, Anyone . Adevarat ?

  •  
    • 3816 mesaje
    27 Apr 2014, 09:57
    1 0
    Ighen
  •  
    • 1138 mesaje
    28 Apr 2014, 07:00
    0 0
    ViktorC said:
    Maricon said:Victore, nu am avut pretentie sa scrie perfect sau corect ,dar sa scrie coerent, ca nu pricepem o boaba din ce scrie. Nimic din ce scrie nu face sens. Apoi vulgaritatea cu care ne injura... daca nu ai citit tot, intoarace-te si citeste de la inceput, sa vezi ce raspunsuri obraznice da.


     

    Se simte "atacata" si se apara doar .

     

     A türelem rózsát terem, Anyone . Adevarat ?




    Igazan van  

     

  •  
    • 1532 mesaje
    29 Apr 2014, 10:13
    1 0
    ViktorC said:
    Maricon said:Victore, nu am avut pretentie sa scrie perfect sau corect ,dar sa scrie coerent, ca nu pricepem o boaba din ce scrie. Nimic din ce scrie nu face sens. Apoi vulgaritatea cu care ne injura... daca nu ai citit tot, intoarace-te si citeste de la inceput, sa vezi ce raspunsuri obraznice da.


     

    Se simte "atacata" si se apara doar .

     

     A türelem rózsát terem, Anyone . Adevarat ?

     

     

    Dap... noi suntem virtuosi ca am avut rabdare cu ea douajde pagini

  •  
    • 11561 mesaje
    30 Apr 2014, 13:27
    0 0
    De regula alegi ce ti dicteaza inima , daca nu ai alte criterii de alegere!!!!
  •  
    • 2965 mesaje
    1 Mai 2014, 02:25
    1 0
    Da' ce-a facut anyone_else de este urata de majoritatea de aici?
    Sunt curios.  
  •  
    • 248 mesaje
    1 Mai 2014, 09:51
    2 0
    ScorpioM said:Da' ce-a facut anyone_else de este urata de majoritatea de aici?
    Sunt curios.  

     nu o uraste nimeni, sau cel putin eu nu o urasc, doar ca mai are multe de invatat

  •  
    • 1138 mesaje
    1 Mai 2014, 15:02
    2 0
    simika said:
    ScorpioM said:Da' ce-a facut anyone_else de este urata de majoritatea de aici?
    Sunt curios.  

     nu o uraste nimeni, sau cel putin eu nu o urasc, doar ca mai are multe de invatat

     

    Ca toti oamenii  

  •  
    • 10065 mesaje
    1 Mai 2014, 23:17
    0 0
    Imi veni in minte vorba unei cunostinte, cu experienta uimitoare acumulata in decursul a trei decenii in domeniul sau de activitate care, cind intimpina o mica "piedica" il auzeam : bah, cine spune ca el e destelt, ala minte !

    Igaza(d) van, draga Else .

    Rabdarica, Babitu, rabdarica .
    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 1 Mai 2014, 23:18
  •  
    • 1532 mesaje
    2 Mai 2014, 12:31
    0 0
    ViktorC said:Imi veni in minte vorba unei cunostinte, cu experienta uimitoare acumulata in decursul a trei decenii in domeniul sau de activitate care, cind intimpina o mica "piedica" il auzeam : bah, cine spune ca el e destelt, ala minte !

    Igaza(d) van, draga Else .

    Rabdarica, Babitu, rabdarica .

     

     

    Vic, "ma" man... eu stau mai prost cu nervii cand sunt acuzata pe nedrept si cand vad un om caruia i se explica de atatia useri pe un ton calm iar ea jigneste de parca e singura perfecta pe acest pamant. C`mon, fii serios ))))

  •  
    • 1138 mesaje
    4 Mai 2014, 16:59
    0 0
    eu_babitu said:
    ViktorC said:Imi veni in minte vorba unei cunostinte, cu experienta uimitoare acumulata in decursul a trei decenii in domeniul sau de activitate care, cind intimpina o mica "piedica" il auzeam : bah, cine spune ca el e destelt, ala minte !

    Igaza(d) van, draga Else .

    Rabdarica, Babitu, rabdarica .

     

     

    Vic, "ma" man... eu stau mai prost cu nervii cand sunt acuzata pe nedrept si cand vad un om caruia i se explica de atatia useri pe un ton calm iar ea jigneste de parca e singura perfecta pe acest pamant. C`mon, fii serios ))))


    Fi serioasa , deci daca era pe ton calm atunci cu siguranta nu jigneam, si voi sunteti alea perfecte nu eu , ca daca ii alb alb sa fie ca asa vreti voi , dar eu poate vreau negru  si atunci nu mai eram asa de perfecta  

  •  
    • 10065 mesaje
    4 Mai 2014, 23:14
    0 0
    Mai mai mai, rautacioase mici ce sinteti ! Asa-mi vine sa va dau cite o minuta rosie de numa numa !