risc

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 15:23
    0 3
    Acuma femeia intriga , ca o baba , se si vede.
  •  
    • 108 mesaje
    22 Apr 2014, 15:24
    5 0
    Ai mai dat odata cu mucii in fasole, draga anyone!!!
  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 15:25
    0 3
    Pe pariu ca esti ca o baba , iti place mereu sa dezvolti vorbe despre x si y , uite ce face aia , uite cum se imbraca aia , uite cum scrie aia etc n-are scoala, n-are nimic etc , ceva de genul )
  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 15:26
    0 2
    roxidon said:Ai mai dat odata cu mucii in fasole, draga anyone!!!

    Tu nu te baga mucoaso!! Ca nu am treaba cu tine!! Stai la rand  

     

  •  
    • 6599 mesaje
    22 Apr 2014, 15:31
    4 0
    Anyone,te rog sa-ti pui o poza indecenta la avatar
  •  
    • 5609 mesaje
    22 Apr 2014, 15:31
    5 0
    Aoleu, nu ajungea ca-i proasta, acu' e si turbata!


  •  
    • 5609 mesaje
    22 Apr 2014, 15:33
    5 0
    cornely2929 said:Anyone,te rog sa-ti pui o poza indecenta la avatar

     
    Eu am spus mai demult ca din  poza aia iese o mana care o trage de par, dupa cum sta culcata, cred ca era dupa ce maturase cu ea de pamant 

  •  
    • 108 mesaje
    22 Apr 2014, 15:34
    0 0
    La rand la ce??? sunt doar o "mucoasa" ))
  •  
    • 1091 mesaje
    22 Apr 2014, 15:35
    6 0
    anyone_else said:

    Respectul meu ii dau cui se cuvine , sa fii tu mai in varsta decit mine si pentru ca esti tu mai in varsta n-ai tu dreptul sa-mi spui cum sa ma exprim si alte chestii. Invata-l pe fiul tau , nu te fute pe tine grija de cum scriu eu , inca stiu sa scriu si sa citesc, si intelege mai bine decit intelegi tu la varsta ta ce vrea omul ala sa spuna chiar daca nu scrie la dorinta ta sa vrei tu sa intelegi mai usor. 
    Hai o zi buna! 

     
    Am sa fiu direct dar sincer si asta doar pentru interesul tau si sper sa nu te superi
    Poate stii sa citesti dar in nici un caz nu stii sa scrii si nici nu stii sa explici. Iti zic asta nu din rautate dar ca sa-ti dai seama. Oricum ma amuza (in sensul bun) sa citesc ce scrii, ma faci sa ma simt Eminescu in limba romana Fara suparare te pup 

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 15:35
    0 3
    Maricon said:Aoleu, nu ajungea ca-i proasta, acu' e si turbata!

    Poftim d-le cultura de la un om mai in varsta , asa sa vorbesti cu fiu tau nu cu mine turbato!!! Si prost sa-l faci pe el nu pe mine, ca oameni ca tine nu suport mai ales care are si copii sa vb asa cu cineva mai mica decit ea. Leaga-te de asemenii tai care is si ei in varsta ca tine , nu de copile ca mine


     

  •  
    • 108 mesaje
    22 Apr 2014, 15:36
    0 1
    Anyone, in locul tau m-as ascunde si n-as mai da pe aici!!!
  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 15:39
    0 2
    Maricon said:
    cornely2929 said:Anyone,te rog sa-ti pui o poza indecenta la avatar

     
    Eu am spus mai demult ca din  poza aia iese o mana care o trage de par, dupa cum sta culcata, cred ca era dupa ce maturase cu ea de pamant 

     
    Ce sa mai spui si tu, ce-ti mai place sa dezvolti  si atunci iti pot spune tie ca esti desteapta daca eu nu sunt?  
     

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 15:41
    0 1
    Atlas_Carpat said:
    anyone_else said:

    Respectul meu ii dau cui se cuvine , sa fii tu mai in varsta decit mine si pentru ca esti tu mai in varsta n-ai tu dreptul sa-mi spui cum sa ma exprim si alte chestii. Invata-l pe fiul tau , nu te fute pe tine grija de cum scriu eu , inca stiu sa scriu si sa citesc, si intelege mai bine decit intelegi tu la varsta ta ce vrea omul ala sa spuna chiar daca nu scrie la dorinta ta sa vrei tu sa intelegi mai usor. 
    Hai o zi buna! 

     
    Am sa fiu direct dar sincer si asta doar pentru interesul tau si sper sa nu te superi
    Poate stii sa citesti dar in nici un caz nu stii sa scrii si nici nu stii sa explici. Iti zic asta nu din rautate dar ca sa-ti dai seama. Oricum ma amuza (in sensul bun) sa citesc ce scrii, ma faci sa ma simt Eminescu in limba romana Fara suparare te pup 

     

    Putin ma intereseaza  

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 15:42
    0 2
    roxidon said:Anyone, in locul tau m-as ascunde si n-as mai da pe aici!!!

    Cand n-ai sa mai intri tu, atunci n-am sa mai intru nici eu , poate nici atunci ci m-as bucura de absenta ta

     

  •  
    • 5609 mesaje
    22 Apr 2014, 15:44
    4 0
    Daca pana si Atlas, care-i nascut prin tari straine, vorbeste si se exprima mai corect decat anyone, atunci ma rusinez eu de prostia asteia.

    Faptul ca, nu a mai rabdat lipsa ei de creier si i-am spus intr-un final ca-i proasta, a fost sa o trezesc la realitate. De fapt ce a inteles ea? Ca eu ar trebuii sa o protejez si sa nu-i spun ca-i proasta, ca asa ceva nu se spune...
    Ma rog, la creierul de bibilica pe care-l are, nu are saraca cum sa priceapa ca nu am avut alta solutie decat sa-i spun adevarul in fata, fara sa o mai menajez.
    I l-am mai spus si eu si alte eve cu alte ocazii, dar revine ca raia cu aceeasi exprimare savanta, de care este f mandra si totodata foarte contrariata ca nu o intelegem.
     
  •  
    • 6599 mesaje
    22 Apr 2014, 15:45
    4 0
    anyone_else said:
    Atlas_Carpat said:
    anyone_else said:

    Respectul meu ii dau cui se cuvine , sa fii tu mai in varsta decit mine si pentru ca esti tu mai in varsta n-ai tu dreptul sa-mi spui cum sa ma exprim si alte chestii. Invata-l pe fiul tau , nu te fute pe tine grija de cum scriu eu , inca stiu sa scriu si sa citesc, si intelege mai bine decit intelegi tu la varsta ta ce vrea omul ala sa spuna chiar daca nu scrie la dorinta ta sa vrei tu sa intelegi mai usor. 
    Hai o zi buna! 

     
    Am sa fiu direct dar sincer si asta doar pentru interesul tau si sper sa nu te superi
    Poate stii sa citesti dar in nici un caz nu stii sa scrii si nici nu stii sa explici. Iti zic asta nu din rautate dar ca sa-ti dai seama. Oricum ma amuza (in sensul bun) sa citesc ce scrii, ma faci sa ma simt Eminescu in limba romana Fara suparare te pup 

     

    Putin ma intereseaza  

     Cu siguranta tu nu-l interesezi pe el)

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 15:46
    0 1
    Maricon said:Daca pana si Atlas, care-i nascut prin tari straine, vorbeste si se exprima mai corect decat anyone, atunci ma rusinez eu de prostia asteia.

    Faptul ca, nu a mai rabdat lipsa ei de creier si i-am spus intr-un final ca-i proasta, a fost sa o trezesc la realitate. De fapt ce a inteles ea? Ca eu ar trebuii sa o protejez si sa nu-i spun ca-i proasta, ca asa ceva nu se spune...
    Ma rog, la creierul de bibilica pe care-l are, nu are saraca cum sa priceapa ca nu am avut alta solutie decat sa-i spun adevarul in fata, fara sa o mai menajez.
    I l-am mai spus si eu si alte eve cu alte ocazii, dar revine ca raia cu aceeasi exprimare savanta, de care este f mandra si totodata foarte contrariata ca nu o intelegem.
     

     Nu asa se vb, si face mai ales din partea ta. Zici ca ai anii mei , nu anii pe care ii ai tu, si putin ma intereseaza de ceea ce credeti voi despre mine , cand o sa va uitati la voi at sa va uitati si la mine pana atunci mai vorbim. 

  •  
    • 1138 mesaje
    22 Apr 2014, 15:48
    0 0
    cornely2929 said:
    anyone_else said:
    Atlas_Carpat said:
    anyone_else said:

    Respectul meu ii dau cui se cuvine , sa fii tu mai in varsta decit mine si pentru ca esti tu mai in varsta n-ai tu dreptul sa-mi spui cum sa ma exprim si alte chestii. Invata-l pe fiul tau , nu te fute pe tine grija de cum scriu eu , inca stiu sa scriu si sa citesc, si intelege mai bine decit intelegi tu la varsta ta ce vrea omul ala sa spuna chiar daca nu scrie la dorinta ta sa vrei tu sa intelegi mai usor. 
    Hai o zi buna! 

     
    Am sa fiu direct dar sincer si asta doar pentru interesul tau si sper sa nu te superi
    Poate stii sa citesti dar in nici un caz nu stii sa scrii si nici nu stii sa explici. Iti zic asta nu din rautate dar ca sa-ti dai seama. Oricum ma amuza (in sensul bun) sa citesc ce scrii, ma faci sa ma simt Eminescu in limba romana Fara suparare te pup 

     

    Putin ma intereseaza  

     Cu siguranta tu nu-l interesezi pe el)


    Nici nu mi-s curioasa eu de pers lui , dapoi sa fie el  

     

  •  
    • 6599 mesaje
    22 Apr 2014, 15:52
    2 1
    Credeti ca s-a prins?)))
  •  
    • 1091 mesaje
    22 Apr 2014, 15:54
    1 1
    anyone_else said:
    Atlas_Carpat said:
    anyone_else said:

    Respectul meu ii dau cui se cuvine , sa fii tu mai in varsta decit mine si pentru ca esti tu mai in varsta n-ai tu dreptul sa-mi spui cum sa ma exprim si alte chestii. Invata-l pe fiul tau , nu te fute pe tine grija de cum scriu eu , inca stiu sa scriu si sa citesc, si intelege mai bine decit intelegi tu la varsta ta ce vrea omul ala sa spuna chiar daca nu scrie la dorinta ta sa vrei tu sa intelegi mai usor. 
    Hai o zi buna! 

     
    Am sa fiu direct dar sincer si asta doar pentru interesul tau si sper sa nu te superi
    Poate stii sa citesti dar in nici un caz nu stii sa scrii si nici nu stii sa explici. Iti zic asta nu din rautate dar ca sa-ti dai seama. Oricum ma amuza (in sensul bun) sa citesc ce scrii, ma faci sa ma simt Eminescu in limba romana Fara suparare te pup 

     

    Putin ma intereseaza  

     
    As zice ca ar trebuie sa te intereseaza, pentru ca daca nu vezi ca ai probleme de limba romana, n-ai cum sa imbunatesti calitatile tale lingvestice la romana. Daca faci ca strutul, problema tot va exista. Si nu-i nicio rusine cand recunoastem ca avem o problema, asta ne ajuta sa gasim solutii te pup iarasi ca sa nu te superi iarasi