risc

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 15:23
    2 0
    roseblue said:
    anyone_else said:
    simika said:
    anyone_else said:
    simika said:uite ce se intampla daca enervati fata, se balbaie si inscris voi profitati! sunteti rai, dar rai de tot....dar merita :)))) cred ca si-a parasit topicul...

     
    Pana la urma te-ai demonstrat si tu ai fii ca altele , daca una incepe atunci incepe toate , tu incluzand printre toate.
     

     mai, nu te-am jignit, dar iti spun ca idee, ca e amuzant...si eu spun perle tot timpul ( pot spune ca sunt campioana) , nu ai de ce sa te superi! eu radeam de perla ta si atat!!!!!!!!! recunoste ca e amuzant, i se poate intampla oricui, ca aici ai fost tu, asta e, nimeni nu e perfect!  nu aveam cum sa nu rad, e omeneste, recunoste, deschide un pic ochii si recunoaste ca e amuzant, pe bune!

     

    Poate doar pentru tine , nu si pentru mine. Sa fi tu in locul meu chiar nu vedeam nimic amuzant.  

     Aici chiar iti dau dreptate, pt tine nu e amuzant!

     

    Ce se mai baga unele in cacat , si fac dintr-o discutie una amuzanta ca sa aveti voi ce rade , deci voi stiti pe ce va amuzati sau poate nici nu stiti, cred ca daca ati fi fata-n fata toate ati rade una de cealalta. 

  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:25
    2 0
    anyone, te-ai exprimat gresit si ai tastat la fel cum ai gandit, erai foarte nervoasa. Pe bune acum! Eu as fi ras si de una singura si pe viitor as lasa nervii de-o parte si as verifica ce tastez. Judeca-ma ca sunt om si e normal sa rad avand in vedere perla scrisa! E normal ca toata lumea sa rada, ca s-a ajuns la a se face glume pe seama asta, acum serios...cum naiba sa nu se faca?! Esti cea mai tare daca recunosti ca ai scos perla, pe bune, ai avea un 10+ de la toata lumea
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:28
    1 1
    sincer, eu da, sunt un mare ras, rad din orice! si e vorba aia, daca imi arata cineva degetul rad....ei bine asta fac, mai mereu. Nu ai decat sa te superi, dar oamenii pot fi, in urma vorbelor rele (desi nu sunt rele din tot sufletul) niste oameni foarte veseli si ar trebui sa fii mai optimista!
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:29
    1 0
    si inca ceva, uite ca eu incepusem ziua ca un cacat si mi-ai inseninat-o, asta ai facut pentru toti! priveste partea buna a lucrurilor!
  •  
    • 6599 mesaje
    23 Apr 2014, 15:30
    2 0
    simika,pierzi vremea,te asigur eu))
    N-ai cu cine
  •  
    • 7 mesaje
    23 Apr 2014, 15:31
    0 0
    cornely2929 said:simika,pierzi vremea,te asigur eu))
    N-ai cu cine

     te iubesc

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 15:35
    0 0
    simika said:anyone, te-ai exprimat gresit si ai tastat la fel cum ai gandit, erai foarte nervoasa. Pe bune acum! Eu as fi ras si de una singura si pe viitor as lasa nervii de-o parte si as verifica ce tastez. Judeca-ma ca sunt om si e normal sa rad avand in vedere perla scrisa! E normal ca toata lumea sa rada, ca s-a ajuns la a se face glume pe seama asta, acum serios...cum naiba sa nu se faca?! Esti cea mai tare daca recunosti ca ai scos perla, pe bune, ai avea un 10+ de la toata lumea


    Nici nu stiu despre ce perla vb tu, si nu am fost nervoasa , am spus exact ce aveam de zis la cine trebuie. Daca chiar vroiati sa faceti glume, sa radeti nu trebuia sa faceti pe seama asta.Chiar nu vad nimic de ras, dar la oameni ca voi e de asteptat. Mie chiar nu-mi sta-n caracter sa ma amuz pe seama cuiva sau eu mai stiu.

     

  •  
    • 6599 mesaje
    23 Apr 2014, 15:38
    1 0
    Oana_Domino said:
    dsadsadsa said:
    cornely2929 said:simika,pierzi vremea,te asigur eu))
    N-ai cu cine

     te iubesc

     

    cornelico, din cauza lu asta intrii la corupere de minori)

    avatarul e de vina, cea mai neserioasa "dupa" eva.ro 

     Adica ce,tu,de unde stii ca din cauza avatarului?)))
    Ia sa-l intrebam:
     De ce ma iubesti baietel?)

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 15:38
    1 0
    simika said:si inca ceva, uite ca eu incepusem ziua ca un cacat si mi-ai inseninat-o, asta ai facut pentru toti! priveste partea buna a lucrurilor!

     

    Asta sa o iau ca pe un lucru bun? Sa fii sanatos/asa ! 

  •  
    • 5609 mesaje
    23 Apr 2014, 15:38
    0 0
    simika, ti-ai luat-o de nevinovata!     


  •  
    • 7 mesaje
    23 Apr 2014, 15:39
    0 0
    esti frumoasa
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:40
    0 1
    ok, daca nu faci diferenta intre a te amuza de o persoana si a te amuza de spusele aceleiasi persoane, atunci cred ca am s-o ascult pe kornely2929!
  •  
    • 6599 mesaje
    23 Apr 2014, 15:41
    2 0
    ))))))
    Onuca,ai avut dreptate..Da stai sa ma cunoasca si-o sa zica ca sunt si desteapta)) 
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:42
    0 1
    da, chiar e frumusica foc! de anyone vorbesti, nu?
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Apr 2014, 15:42
    2 0
    Omg, deci unii chiar nu mai inceteaza. Acuma ce ar fi de facut? Sa rad? Sa privesc asta ca pe un lucru bun? Doamne mare ti gradina!!
  •  
    • 4350 mesaje
    23 Apr 2014, 15:44
    2 0
    simika said:ok, daca nu faci diferenta intre a te amuza de o persoana si a te amuza de spusele aceleiasi persoane, atunci cred ca am s-o ascult pe kornely2929!

     Varianta in maghiara de la cornely2929!

  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:45
    0 1
    :)))))))))))))))))))) sorry, na ca si eu le comit, v-am spus eu!!!!!!!!!! si inca nu ati vazut nimic!
  •  
    • 6599 mesaje
    23 Apr 2014, 15:45
    1 0
    Meei...nu-mi pociti numele meu frumos)
    ...ca mine)))) 
    Acest mesaj a fost editat de către cornely2929: 23 Apr 2014, 15:46
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:46
    0 1
    anyoane, acum ti-a venit randul sa te amuzi si tu pe seama altora, poftim cum se intoarce roata!
  •  
    • 248 mesaje
    23 Apr 2014, 15:47
    0 1
    timber!
    Acest mesaj a fost editat de către simika: 23 Apr 2014, 15:51