Eva noua, cafenea noua!

  •  
    • 14418 mesaje
    24 Sep 2015, 20:30
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7469 mesaje
    24 Sep 2015, 20:33
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5862 mesaje
    24 Sep 2015, 20:33
    0 0
    Regina_Neagra said:gret, dupa aia au zis mersi ca te-a mai vrut cineva pe tine asa tatuata?

     
    nu, dar mi se pare ca au zis ca nu mai sunt fetita lor, sau ceva de genul asta  

  •  
    • 8217 mesaje
    24 Sep 2015, 20:34
    0 0
    Oano, pai nu prea ai loc de ea
  •  
    • 7469 mesaje
    24 Sep 2015, 20:37
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5862 mesaje
    24 Sep 2015, 20:37
    0 0
    oana, dar un frate nu are?
  •  
    • 3816 mesaje
    24 Sep 2015, 20:47
    0 0
    pai Mire mama, citind in trecut soul tau cu Regina, nu mi-a fost greu sa ma prind de la primele silabe ca nu-i dedici un poem  ci mai degraba un recviem.
    pai taman am recunoscut ca in general prefer sa tac, chit ca se mananca cacat cu lopata pe aici.
    Asta ma face lasa?
    taman am recunoscut, deci zau daca imi spui ceva nou.
  •  
    • 5862 mesaje
    24 Sep 2015, 20:51
    0 0
    Oana_Domino said:nu ma baga in pacate,erica

    gretch, are pisoi 

     daca n-avea femeie, te maritai

  •  
    • 5862 mesaje
    24 Sep 2015, 20:55
    0 0
    Oana_Domino said:
    Gretchen said:
    Oana_Domino said:nu ma baga in pacate,erica

    gretch, are pisoi 

     daca n-avea femeie, te maritai

     

    te chemam nasa, ca vad ca se muta la tine 

     lucica si batman cu papion
    numa' pentru imaginea asta si ar merita  

  •  
    • 11561 mesaje
    24 Sep 2015, 20:57
    0 0
    Oana_Domino said:
    Gretchen said:
    Oana_Domino said:nu ma baga in pacate,erica

    gretch, are pisoi 

     daca n-avea femeie, te maritai

     

    te chemam nasa, ca vad ca se muta la tine 

     Onutzo , ne  pregatim  de  nunta???

  •  
    • 5862 mesaje
    24 Sep 2015, 20:58
    0 0
    s-a votat!
    acu' mai ramane sa ne si maritam. mai vorbim peste cinci ani
  •  
    • 1069 mesaje
    24 Sep 2015, 21:01
    6 0
    mizdis said:pai Mire mama, citind in trecut soul tau cu Regina, nu mi-a fost greu sa ma prind de la primele silabe ca nu-i dedici un poem  ci mai degraba un recviem.
    pai taman am recunoscut ca in general prefer sa tac, chit ca se mananca cacat cu lopata pe aici.
    Asta ma face lasa?
    taman am recunoscut, deci zau daca imi spui ceva nou.

     

     

    Mah, hai să vorbim ca muierile, să nu ne tot mirelim şi mikizduim, că nu-s genul de om care să te iau cu binişorul dacă văd că umbli cu momeli şi şmeneli, iar tu, din punctu' meu de vedere, asta faci acum, în ciuda tonului vai-vai-vai ce binevoitor. Poate greşesc, poate nu, nu c-ar conta pentru vreuna din noi.

     

    Oricum, poziţia ta de mai devreme cu "oare cine e laşul care a dat verde?" e cam de rahat, că io n-am stat să întreb cine mă-sa i-a dat ieri verde toantei de regina când mi s-a adresat şi să mă strofoc pentru asta. Mi-e perfect egal cine şi ce căcat mănâncă despre mine şi cu ce târlă se adună.


    Acest mesaj a fost editat de către mirelescu: 24 Sep 2015, 21:08
  •  
    • 4582 mesaje
    24 Sep 2015, 21:04
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5035 mesaje
    24 Sep 2015, 21:07
    3 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8217 mesaje
    24 Sep 2015, 21:48
    1 0
    Oana, nu-s rea, da tocmai ce-mi adusesem aminte Poate daca era liber si mai curajos, te speriai tu. Asa, fructul interzis pare mai gustos.
    Acest mesaj a fost editat de către AmeliEva: 24 Sep 2015, 21:50
  •  
    • 3816 mesaje
    24 Sep 2015, 21:55
    5 0
    Pai hai sa vorbim ca muierile atunci. Stii tu vorba lu dabija, ce te fute atata grija? Daca aia e parerea mea, care e problema ta? Ca tu nu te intrebi, e treaba ta, da io ca-mi expun parerea mea, care e treaba ta? Zisai io ca ar trebui sa te simti tu cumva ca zic io ceva? Nu prea vad interventia ta cu vorbe inflorite la reactia mea ca am impresia ca multa lume o pupa in cur pe Regina si pe urma , din lasitate, iti da tie palme verzi. Esti acuzata undeva de te gasisi sa te disculpi, care e de fapt problema ta, ca nu ma prind? Ca o fi de cacat pozitia mea, se prea poate, dar e a mea si mi-o sustin. Asa cacata cum e ea.
  •  
    • 16187 mesaje
    24 Sep 2015, 22:10
    5 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10065 mesaje
    24 Sep 2015, 22:11
    1 0
    Nu va mai ajung minutele bag seama ...

    Rosii am cit cuprinde, vi le dau din toata inima ...

  •  
    • 1069 mesaje
    24 Sep 2015, 22:22
    7 0
    mizdis said:Pai hai sa vorbim ca muierile atunci. Stii tu vorba lu dabija, ce te fute atata grija?

     

     

    Mikizdă, hai să-ţi explic de ce mă fute grija pentru că tonţeala reginei e contagioasă şi văd că te-ai umplut de bube la capitolul logică.

     

    Aşa... în primul rând, nu din îngrijorare pentru integritatea reginei te fute pe tine acum curiozitatea despre numele celor din spatele mânuţelor verzi, ci din cauza chefului tău de-a bârfi şi de-a întregi târla pe care o pomeneam mai sus.

     

    Apoi, cum, mah, dăşteapto, întrebi ceva care e CON-FI-DEN-ŢI-AL? Că nu te interesa cin' se află pe profilul lui mă-ta mare, te interesa ce nume curg pe profilul MEU, iar informaţia asta e confidenţială. Pricepi acu' de ce mă fute grija? Că nu mi se pare normal ca o mikizdă să aibă pretenţia ca oamenii care mi-au dat verde să vină să bată călcâiele-n faţa ei şi să spună cu mâna la tâmplă PREZENT, eventual şi cu capul plecat şi cu promisiunea că altădată nu vor mai repeta greşeala.

     

    Măcar nu mai recurgi la ton mieros şi contrafăcut, e un plus.


    Acest mesaj a fost editat de către mirelescu: 24 Sep 2015, 22:40
  •  
    • 3816 mesaje
    24 Sep 2015, 22:25
    4 1
    Ok, vad ca impresia de inceput pe care mi-am facut-o despre tine nici de data asta nu a dat gres.
    Vorba contemporanei mele, atata poti, atata esti.
    O seara mirobolanta