Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 10 mesaje
    23 Sep 2011, 21:59
    0 0
    cristinapana25 said:
    g_loredana said:
    se pare ca eu sunt singura ghinionista de aici;( n-am slabit deloc la sf celor 3 sapt... ba kiar am luat in greutate 3 kg desi am fost atenta la ce am mancat caut o explicatie dar n-o gasesc... ??

     

    O explicatie ar fi ca ori nu ai tinut dieta cum trebuie,ori nu ai luat duoslim, ori nu stiu din ce motiv minti. Am mai vazut si pe alte forumuri fete care NU AU SLABIT DELOC DAR nu au tinut niciun fel de dieta, dar sa  se si ingrase...eu chiar nu pot sa cred.

     

  •  
    • 10 mesaje
    23 Sep 2011, 22:04
    0 0
    loritalempica said:

    Am inceput si eu cura cu duo slim de o saptamana si pana acum nu observ nici o diferenta decat o pofta teribila de orice...as manca intruna cate ceva.

     

    deci nu sunt singura care n-a avut nici un rezultat de pe urma acestor pastile.. desi am fost "acuzata" ca mint, dar multe din postarile de aici.. sunt pura RECLAMA!!!!!!! sa nu mai spun ca am "risipit" 120 de ron d'aiurea.

  •  
    • 10 mesaje
    23 Sep 2011, 22:11
    0 0
    cristina, nu am nici un motiv sa mint. cum spuneam daca vrei iti pot face o poza cu tuburile si o copie de buletin sa te convingi desi putin imi pasa parerea ta. pur si simplu nu a dat rezultate, plus ca parerile pozitive despre aceste pastile ?minune? vin majoritatea din partea utilizatorilor noi, deci.. ce concluzie poti trage de aici?
  •  
    • 24 mesaje
    1 Oct 2011, 21:03
    0 0
    g_loredana said:
    cristina, nu am nici un motiv sa mint. cum spuneam daca vrei iti pot face o poza cu tuburile si o copie de buletin sa te convingi desi putin imi pasa parerea ta. pur si simplu nu a dat rezultate, plus ca parerile pozitive despre aceste pastile ?minune? vin majoritatea din partea utilizatorilor noi, deci.. ce concluzie poti trage de aici?

     Daca nu iti pasa de parerea mea, atunci nu te mai scuza, plus ca parerile negative au venit e la doua persoane care ghici ce? Da, la fel sunt ...utilizatori noi.

    Nu oblig pe nimeni sa foloseasca duoslim, dar daca l-am incercat si LA MINE A MERS, cu mare drag il recomand mai departe si asa fac cu toate produsele care sunt intradevar bune. Succes la slabit!

  •  
    • 11 mesaje
    4 Oct 2011, 20:31
    0 0
    La mine merge perfect , iar de cand aleg mi-au mai scazut aripiorele
    Iar pentru celulita fac masaj. E incredibil e bine, dar trebuie sa ai vointa
  •  
    • 24 mesaje
    7 Oct 2011, 22:03
    0 0
    Ce alegi? Vrei sa zici ca alergi???
    Foarte bine faci draga mea, dar cu frigul asta nu stiu cum reusesti.
    Apropos, eu pt celulita folosesc supliform, nu sunt foarte multumita dar merge
  •  
    • 8 mesaje
    11 Oct 2011, 12:48
    0 0

    fetelor,

    nu luati pastile sau alte prostii. sfatul meu este sa incercati ciocolata cu antioxidanti de la firma xocai. am slabit in 3 saptamani aproape 3 kg si ma simt extraordinar. 1 ciocolata are 6 gr sau 12 gr, sunt 2 tipuri si trebuie sa manaci 2-3 bucati pe zi. au in plus si un shake tot pe baza de cacao. produsele sunt naturale, cacao presata la rece-isi pastreaza vitaminele si mineralele- afine si acai, cele mai tari antioxidate. ciocolata e pura, gustoasa si nu trebuie sa tii alte diete speciale, doar ceva mai multa apa sa bei si miscare. dar asta stiti! mie mi se pare o idee super!  va mai tin la curent cu rezultatele mele dupa cateva saptamani. o zi frumoasa!

  •  
    • 1 mesaje
    18 Oct 2011, 18:08
    1 0

    Felicitari fetelor care au slabit cu duoslim! Eu il folosesc de o saptamina, respect ceea ce au scris in prospect, dar nu am slabit deloc! Sunt tare dezamagita!

  •  
    • 10876 mesaje
    19 Oct 2011, 07:44
    0 0
    Io va scrisai ca nu am slabit cu duo asta, felicitari maxime cine a reusit. Pai cica sa tii si dieta. Pai atunci care e rostul pastilelor? Stiu ca nu indicat, io am slabit intr-o luna cu nenorocitele alea interzise de super slim. Frate, ala iti taia pofta de mancare, te duceai la weceu si scoteai toata mizeria din tine si beai la apa de trebuia sa fii conectat la retea. Da am inteles ca e interzis la greu ala. Ok, catorva li s-a facut rau.Pai normal tata ca ti se face rau daca nu halesti nimic toata ziua. Nu asa slabesti
  •  
    • 23 mesaje
    21 Oct 2011, 13:05
    0 0
    B
  •  
    • 18 mesaje
    21 Oct 2011, 21:48
    0 0
    adinaflore said:

    Buna! Ma chinui cu dietele de la 18 ani si medicii nutritionisti au devenit in ultimii ani cei mai buni prieteni. La recomandarea unuia dintre ei am luat DuoSlim acum 2 luni. Am slabit 8 kg in 3 saptamani si dupa ce am terminat cura m-am mentinut la 58 de kg. Am renuntat in schimb la snack-ul de seara si la paine. Vi-l recomand cu drag www.duoslim.ro

     

    dar tot ai ramas grasa in interior ...

  •  
    • 7 mesaje
    20 Dec 2011, 19:01
    0 0
    zukky said:
    adinaflore said:

    Buna! Ma chinui cu dietele de la 18 ani si medicii nutritionisti au devenit in ultimii ani cei mai buni prieteni. La recomandarea unuia dintre ei am luat DuoSlim acum 2 luni. Am slabit 8 kg in 3 saptamani si dupa ce am terminat cura m-am mentinut la 58 de kg. Am renuntat in schimb la snack-ul de seara si la paine. Vi-l recomand cu drag www.duoslim.ro

     

    dar tot ai ramas grasa in interior ...

     Wow, cata profunzime... Nu multi pot intelege asa ceva.

    Daca nu intelegi, lasa-ne...sigur ai alta treaba!

  •  
    • 24 mesaje
    12 Ian 2012, 21:48
    0 0
    adinaflore said:
    zukky said:
    adinaflore said:

    Buna! Ma chinui cu dietele de la 18 ani si medicii nutritionisti au devenit in ultimii ani cei mai buni prieteni. La recomandarea unuia dintre ei am luat DuoSlim acum 2 luni. Am slabit 8 kg in 3 saptamani si dupa ce am terminat cura m-am mentinut la 58 de kg. Am renuntat in schimb la snack-ul de seara si la paine. Vi-l recomand cu drag www.duoslim.ro

     

    dar tot ai ramas grasa in interior ...

     Wow, cata profunzime... Nu multi pot intelege asa ceva.

    Daca nu intelegi, lasa-ne...sigur ai alta treaba!

     Felicitarile mele Adina. Ne bucuram ca mai sunt si persoane constiincioase care se tin de treaba. Succes!

  •  
    • 9 mesaje
    26 Ian 2012, 12:34
    0 0
    Buna dragelor.Eu am preferat sa mi cumpar o bicicleta eliptica pentru acasa si este destul de ok,fac zilnic cate 10 min pe bicicleta si uneori fac si cateva abdomene.In rest am o alimentatie sanatoasa,nu tin diete le urasc,ne fac mai mult rau .Am slabit in doua luni aproape 10 kg mancand sanatos ,3 mese pe zi si band in fiecare zi ceai pentru eliminarea toxinelor din organism si slabire ,se numeste Canadian Tea ,pentru amatoare.Am vazut in emisiunea Simonei Balanescu cum a doctor nutritionist a spus ca, cauza nr unu pentru care ne ingrasam sunt toxinele acumulate in organism.
  •  
    • 6 mesaje
    14 Mai 2012, 14:34
    0 0
    am luat si eu duoslim si am foarte multumita de el am slabit ,acum am vazut ca a aparut si duoslim spary si as vrea sa incep sa il iau l-a incercat cineva pana acum?
  •  
    • 1 mesaje
    15 Mai 2012, 12:00
    0 0
    eu nu cred ca are vreun produs de slabit efect fara a tine in prealabil si o cura,nu ai cum sa slabesti de la niste pastile daca tu nu ai grija ce mananci
  •  
    • 2 mesaje
    16 Mai 2012, 16:21
    0 0
    am vazut si eu ca a aparut si duoslim spray am intrat pe duoslim.ro si am vazut ca daca iti cumperi pastilele primesti sprayul gratis
  •  
    • 5 mesaje
    20 Mai 2012, 19:47
    0 0
    Eu am slabit ajutandu-ma de 2 centuri ..... de abtronicx2 si de sauna massage.

    http://www.electrostil.ro/sanatate-frumusete-si-dieta/49-centura-de-masaj-ab-tronic-x2.html

    http://www.electrostil.ro/sanatate-frumusete-si-dieta/53-centura-de-slabit-sauna-massage-velform.html
  •  
    • 174 mesaje
    21 Mai 2012, 11:42
    0 0
    GeorgianaJK said:Eu am slabit ajutandu-ma de 2 centuri ..... de abtronicx2 si de sauna massage.

    http://www.electrostil.ro/sanatate-frumusete-si-dieta/49-centura-de-masaj-ab-tronic-x2.html

    http://www.electrostil.ro/sanatate-frumusete-si-dieta/53-centura-de-slabit-sauna-massage-velform.html

     
    Cat, cum?
    Dieta, sport? Doar centuri? In cat timp?  

  •  
    • 1798 mesaje
    30 Mai 2012, 17:50
    0 0
    n-o ma 'nebuniti
    ati slabit cu duo-otrava
    so what?