lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 2342 mesaje
    11 Iul 2009, 09:42
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 84 mesaje
    11 Iul 2009, 09:45
    0 0
    klle normal daca tu crezi continua si du-te la ea.Da, o intrebam pe miruna daca i s-a repetat dar eu imi dadusem deja si am simtit ca ceva nu prea e in regula iar ea imi parea singura a nu fi jasmine in spatele atatea nickuri.acu daca vrei rezumatul meu de la jasmine din luna mai ti-l trimit nici o problema.
    Adica noi aruncam cu pietre sa ne creada lumea dar ea ce a facut cand si-a creat atatea nickuri sa-si faca reclama?munca de caritate sau ce?
    Oricum cele care au inteles au inteles restul daca vreti sa-i dati bani treaba voastra dar macar sa fie public pe aici ce a facut.aleluia si ghiciri placute la jasmine
  •  
    • 84 mesaje
    11 Iul 2009, 09:47
    0 0
    Io zica ca daca chemam PRO TV ca avem o noua sursa de a prostii lumea astia vin imediat...la o asemenea stire bomba..
  •  
    • 25 mesaje
    11 Iul 2009, 12:25
    0 0
    puteti sta linistite,lavinia nu mai da in carti.v-ati atins obiectivul.
  •  
    • 25 mesaje
    11 Iul 2009, 15:05
    0 0
    si aia de la viverum sau cum ii spune cum pot sa dea bn dc nu esti face to face?
  •  
    • 2342 mesaje
    11 Iul 2009, 16:29
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 84 mesaje
    12 Iul 2009, 00:23
    0 0
    Acum cand am zis ca anuntam PRO tV-ul hopa Jasmine nu mai ghicest..ast anu o cred absolut deloc..
  •  
    12 Iul 2009, 11:02
    0 0
    Jasmine, exact cum ma si asteptam de fapt, continui sa-ti faci reclama..
    Te rog sa incetezi.Ai putina coloana vertebrala(nu-ti cerem decat putina, fa un efort) si inceteaza, te rugam, tot circul asta!

    Consider ceea ce faci tu ca fiind ceva nociv.Poti s-o iei cum vrei..
    E un mare pacat ce faci tu, in primul rand.In al doilea rand faci ceva ilegal.Nu cred ca platesti impozit la stat..
    Daca tot vrei sa practici aceasta activitate, fa-o in mod corect macar.Fa-ti reclama in ziare.
    La banii tai cred ca iti permiti o reclama corecta.
    Stiu ca pe eva reclama este gratuita, cel mai elocvent exemplu este acest topic..Totusi as fi bine sa te respecti mai mult.
    asa faci si-n viata reala?Iti faci mai multe id-uri pentru a pacali oamenii?

    N-am nimic cu tine, e treaba ta ce meserie vrei sa practici in viata.
    Vrei sa inseli oamenii in loc sa muncesti cinstit?Fa-o, nu te tine nimeni..
    Dar incearca sa ai putin bun simt..Daca tot ai fost descoperita, renunta.
    Canta la alta masa!
    Nu esti dorita aici, dupa cum bine vezi.
    Poti sa-ti faci si o suta de id-uri, tot nu esti dorita.
    In plus..poti avea probleme..
    Stii ca acum sunt inregistrate convorbirile pe mobil..Numarul tau il avem cu toate, ai avut amabilitatea de a-l da in mai multe mesaje.
    Ce faci daca te-ar denunta cineva ca iti castigi painea din niste activitati nedeclarate si pacalesti statul roman neplatind impozit pe venit?
    Si providerul tau de internet are pastrate logurile tale, stiai?
    Treaba ta daca vrei s-o iei pe calea asta, faci cum crezi..
  •  
    • 3 mesaje
    19 Iul 2009, 10:34
    0 0
    POTI SA MA AJUTI SI PE MINE CU UN NR DE TEL,eventual,AL ACESTEI PERSOANE--MULTUMESC DIN SUFLET!
  •  
    • 2342 mesaje
    19 Iul 2009, 11:52
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4 mesaje
    20 Iul 2009, 22:11
    0 0
    imi dai si mie nr. de tel. al lui jasmine, te rog?
  •  
    • 2342 mesaje
    20 Iul 2009, 22:20
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2791 mesaje
    20 Iul 2009, 22:37
    0 0
    evysor, nu ti-a ghicit bine sarlatanca?
    esti f revoltata

    exista oameni fffffff naivi pe lumea asta; acu' se da in bobi si pe messenger

    fraieri sunt cei care apeleaza la astfel de metode nu cei care inseala.
    dar cred ca-mi schimb nick-ul si ma pun pe treaba, poate fac bani usor din munca cinstita
    va las nr de cont zilele urmatoare dau in bobi, citesc in stele, tarot mic copil dezleg leg, adun imprastii dezleg cununii, aduc barbatii in apoi tot ce se cere stramosii mosilor mei au dezvoltat acest HAR

    cam asa e povestea,nu?
    Veniti la mine, juma de pret, recesiune prima oara 600 Euro apoi mai vedem, depinde de problema

    avem o tara de omizi babe omizi
  •  
    • 2342 mesaje
    20 Iul 2009, 22:55
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 23 mesaje
    21 Iul 2009, 09:59
    0 0
    "lumea asta" evysor? In 2007 faceai si tu parte din aceasta categorie, chiar ai deschis un topic in care cereai referinte si date de contact de la evele care stiau o ghicitoare buna.
    de ce dai cu parul in cele disperate care vad in asta o cheie de rezolvare a problemelor? cand disperarea si neputinta puneiau controlul crezi ca poti gasi rezolvarea in cele mai ciudate moduri si asta este valabila indiferent de mediul din care faci parte, de studii sau de conditia sociala.
    ok, ati descoperit ca Jasmine este o impostoare, foarte bine cine are ochi sa vada, vede (citeste) cine nu vrea sa accepte realiatea nu trebuie judecat mai ales ca si tu ai facut la fel intr-un anumit moment al vietii.
    daca poti sa ajuti, ajuta daca nu nu da cu parul.
  •  
    • 43 mesaje
    21 Iul 2009, 11:49
    0 1
    Buna,
    Am citit discutiile voastre despre ghicit. Trebuie sa recunosc ca si eu cred in asa ceva pentru ca mi s-a ghicit de multe ori in Tarot. Am intrat si pe site-ul despre care vorbiti voi Viversum.ro dar sincera sa fiu mi s-a parut cam piperat la bani. Eu am apelat la o solutie mult mai ieftina. Am trimis un mesaj ptin SMS cu intrebarea care ma interesa si am primit un raspuns detaliat pe site. SMS-ul m-a costat doar 2 euro. Site-ul se numeste www.clubmistic.ro
  •  
    • 2342 mesaje
    21 Iul 2009, 13:26
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 23 mesaje
    21 Iul 2009, 15:13
    0 0
    in cazul acesta mii de scuze evysor! intelesesem exact invers.
  •  
    • 2342 mesaje
    21 Iul 2009, 20:18
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 3 mesaje
    25 Iul 2009, 23:58
    0 0
    Lavya e tot una cu Jasmine pe care o cheama de fapt Lavinia.
    Am sunat-o si eu sa ne vedem - de curiozitate- sa imi zica ce vede in carti. Eu am mai apelat la vreo 2 femei, dar m-am dus la ele acasa mi-au oferit o cafea, am discutat mai intai, apoi mi-au intins cartile.
    Desi sunt din Bucuresti si i-am propus cateva locuri de intalnire, a refuzat spunand sa ii trimit bani prin email mandat postal, iar ea apoi imi trimite "sedinta" pe mail.
    Si ma intreb: in baza a ce?
    Nici macar nu are bunul simt sa stea fata in fata cu omul.
    Stiu pe cineva care a apelat la ea. Numai prostii si generalitati.
    Fetelor, nu va mai imbatati cu apa rece!