lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 503 mesaje
    5 Iul 2009, 01:23
    0 0
    Kredo, la tine a fost stomacul, la mine gandacul (nah ca am facut si rima )! Crezi tu ca au fost asa intamplatoare?! Evyshor, la tine toate bune?

    Anyway, maine adica azi de fapt, iti las PM. Ahh si stai mai intai sa cunosc Jose Armando cel bogat si frumos la ghena, abia apoi ma marit! Si nu va mai bag in seama.
  •  
    • 84 mesaje
    5 Iul 2009, 03:46
    0 0
    Fetelor chiar ati facut noapte alba..vad ca va inspirat jasmine sau ati vrut sa tineti subiectul pe prima pagina?eu cred ca una dintre voi e jasmine de asta faceti publicitate..chiar si mascata..glumeam evident..hai ca ma duc si eu la nani ca venii din plimbariseli..
  •  
    • 175 mesaje
    5 Iul 2009, 11:54
    0 0
    Hai buna dimineata la amiaza.

    Lisoooo fusei la ghena?

    Azi nu va pot tine companie pe site, ca ma duc sa-mi plimb corpul. Asadar si prin urmare faceti-va de cap cum puteti pe unde puteti si cu cine puteti! Fiti obraznice de-a dreptul!
  •  
    • 25 mesaje
    5 Iul 2009, 13:47
    0 0
    dc nici una dintre voi nu ati fost la ea,nu inteleg de ce comentati asa aiurea,in vad...aveti nevoie de prietene?sunteti singure si neconsolate?un motiv evident e ca sunteti niste frustrate...dc ve duceati la ea si apoi erati nemultumite pt aia 70 de ron,pe care pun pariu ca nu va indurati sa ii dati nici pt a va cumpara o amarata de bluza,atunci era ok...erati nemultumite pt un serviciu pe care l-ati solicitat,dar voi....noapte cu prietenele cu cirese,cafele,etc,e o noapte de sambata pt cele care nu au bani sa iasa undeva,oriunde.puneti dreaqu mana la munca si apoi comentati serviciile prestate de altii.hai pa....frustratelor
  •  
    • 25 mesaje
    5 Iul 2009, 13:48
    0 0
    aaa,si apropo pana joi sunt la mare asa ca nu am dreptul la replica...asa ca asteptati sa ma intorc pramatiilor
  •  
    • 84 mesaje
    5 Iul 2009, 14:34
    0 0
    Iete ca aparu jasmine dar atentie ca pleaca la mare..Eu am fost si am pierdut 50 ca era mai ieftin acum ceva vreme dar cum reclama facuta prin zona a mers si pretul a crescut.iar pentru o bluza draga mea dau mai mult decat atat .Tu pleci la mare?la care la aia neagra?ce pacat eu plec la una mai azurie asa si nu doar pentru 4 zile..ca doar jasmine mi-a prezis ca ma instalez cu un super bogat la monaco..mai vrei ceva acum?vrei sa0ti ghiceasca si tie daca o sa intalnesti un bogat ca mine..sper ca ti-ai ghicit la jasmine daca te vei arde prea tare la mare ca era una din fete care s-a ranit la mare si jasmine i-a spus..
  •  
    • 84 mesaje
    5 Iul 2009, 14:35
    0 0
    ai dreptate noi o sa punem mana la munca ca doar jasmine muncest ef mult din spatele mess-ului..o sa ocup eu pe toate siteurile unde si-a pus anunturi ca sa muncesc nitel..
  •  
    • 503 mesaje
    5 Iul 2009, 15:18
    0 0
    Kredo, am fost la ghena dar nu mi s-o revelat nimic, mai incerc si la 11:18 p.m., ca nu ai specificat parca asta. Probabil o sa fiu in oras la ora aia, dar nu-i bai, gasesc eu ce sa arunc la un cos, gunoi, ceva prin apropiere. Asta sa fie problema! Daca nu, te iei si tu de manuta cu prea mentionata.

    Kleo, femeie, dar ce te ataci asa? Te-am jignit noi cu ceva? In plus, invata sa citesti cu mai multa atentie, Kredo a spus foarte clar ca si-a ghicit la Jasmine de 2 ori chiar. Si de asemenea, Isandra o data.
    Si eu am azi in plan sa imi "umblu corpul".
    Ia sa o sunam pe J. saptamana viitoare sa vedem daca o prindem in capitala sau nu.
  •  
    • 27 mesaje
    5 Iul 2009, 15:35
    0 0
    Draga RO_RED_ROSU, ai spus ca vom afla daca Jasmine a ghicit bine intrand pe viversum.ro si consiliindu-ne o persoana la alegere gratuit 15 minute...nu stiu ce legatura are una cu cealalta dar uite ca am intrat si mi-am ghicit...si le-a zis la fix,amanunte chiar f intime despre mine si fostul pe care doar noi le stiam,ma refer la niste probl de sanatate,mi-a dat detalii despre parintii mei, si putin despre viitor...

    Multumesc ca ai dat numele site-ului aici, in 15 minute am aflat niste adevaruri,scurt si la obiect...Jasmine s-a invartit prea mult in jurul unor chestii neadevarate...sigur e incepatoare, mai bine s-ar axa pe un alt domeniu de activitate din care sa scoata bani...
  •  
    • 503 mesaje
    5 Iul 2009, 15:43
    0 0
    Hmm prin telefon asa?! SIgur nu o fi fost pura coincidenta? Mi se intampla si mie sa intuiesc anumite chestii, dupa semnalele pe care le transmite involuntar interlocutorul.
  •  
    • 175 mesaje
    5 Iul 2009, 15:44
    0 0
    Hopa ca se supara klleo, sau Jasmine, sau cum o vrea muschii ei sa o cheme. Vezi sa nu cazi din barca honey. Nu de alta dar mai avem nevoie de tine sa te mai ofticam nitel. Despre cum si cat muncim noi nu ai habar. Dupa cum ai scris e clar ca esti deranjata (mai rau decat mine la burta) tu esti la cap. La tine trece mai greu, poate chiar deloc.

    O noapte cu prietenele nu inseamna ca nu ai bani, ba din contra. Si nici ca nu ai iubit, tot din contra. Stii sa citesti? Eh e bine si asa pe silabe. Atunci reciteste ce am scris, nu are rost sa repet pt prosti.

    Deci sa vorbim despre partea materiala. Ai dreptate, nu dau 70 de lei pe o bluza, de obicei dau mai mult, depinde de material, de brand, de magazin, de tara.

    Aseara am stat in casa din anumite motive, nicidecum financiare. Iar prietenelor mele le face mare placere sa vina la mine, am o teresa de vreo 60mp iar dadaca mea gateste minunat, asa ca am cel mai bun bucatar. Pe teresa am un balansoar si o canapea Natuzzi cu 2 fotolii. Masa e din lemn de trandafir (zice iubitul meu ca e stil Louis XVI - asa o fi ca eu nu le am). Deci avem un confort totusi. Ma intreb oare de cate ori ai servit masa la Dada? De Marriott ai auzit? Acolo ii place iubitului meu sa ia micul dejun in week-end-uri, mie imi place la Dada.

    Am un laptop tot de fitze, Vaio, din cel mic ca am vrut sa incapa in poseta, dar habar nu am unde sunt semnele astea cu maimutzoi. So what? Dar are niste floricele roz pe el.

    Muncesc cat sa-mi umplu timpul, de aceea imi iubesc jobul si te mai asigur ca am un IQ ridicat.

    Si acum despre tine; ai tastat grabit, e clar ca esti impulsiva, iar partea gramaticala lasa de dorit. Si aici exemplific; intotdeauna semnele de punctuatie se pun dupa cuvant (fara pauza) dupa care se pune pauza dupa care se scrie urmatorul cuvant. Elementar draga. Esti de tip sangvinic dupa cate se vede, bea un pahar cu apa cu inghitituri mici draga ca risti sa faci apoplexie, sau poate un mic infarct. Si chiar nu dorim sa te pierdem asa de tanara. Mai are nevoie tara de prosti / proaste.

    Tu ce ai cautat la Jasmine? Frustrata lu' mama. Si pe cine faci pramatie? Ah scuze, nu am vazut ca teuitai in oglinda si vorbeai cu tine insuti.

    Au disparut laudatorii cumva si te superi ca topicul a inceput sa fie distractiv? Nu am ce sa-ti fac, rezolva-te singura.
  •  
    • 175 mesaje
    5 Iul 2009, 15:58
    0 0
    Lissooooo, ia fa tu un mic test si scrie la Viversum lui Balaceanu si da-i nota inferioara sa vezi tu ce-ti raspunde. O sa-ti spuna ca el nu te mai primeste la consulatie. Si atunci de ce mai e scara de valori pt verificarea satisfactiei? Degeaba e.

    Hai sa trecem la oile noastre ca avem ceva in stana. Deci turnasi parfum pe ghena, te postasi langa ea si nu fuse printul? Cred ca era pedepsit de regina-mama sau furat de zmeoaica. Stai nitel ca dau in bobi si-ti ghicesc imediat ce s-a intamplat cu el.

    Pe unde iti plimbi corpul? Adica pe care terasa il asezi?
  •  
    • 175 mesaje
    5 Iul 2009, 16:06
    0 0
    Isandra, dar tu ai vazut ca nu mai e nici aia care cica a ramas insarcinata, nici cealalta care s-a taiat la picior? Cum de nu mai posteaza aici?

    Veniti dragele noastre, ca noi nu am facut decat sa ne asezam la masa vecina si v-am auzit discutia si doar comentam si noi asa ca fetele. Era o comparatie plastica (simt ca trebuie sa explic pt anumite persoane cum ar fi klleo & c.

    Facem noi cinste cu bautura ca sa va ramana bani de ghicit la Jasmine.
  •  
    • 27 mesaje
    5 Iul 2009, 16:10
    0 0
    Lissa2, e cam ciudat sa fie pura coincidenta sa stie ce probleme de sanatate are fostul meu prieten sau faptul ca eu am avut o problema mai grava,de sanatate de asemenea...chestiile astea m-au facut sa cred in ce mi-a zis...

    Nu vreau sa mai zic nimic de Jasmine, ea mi-a zis doar de viitor si nu pot inca sa afirm ca n-a avut dreptate...doar ca s-a invartit in jurul unor persoane pe care eu chiar nu le cunosteam,referindu-se la prezentul meu...

    cred ca faptul ca nu ne convin anumite lucruri ne fac sa aruncam intr-un om cu vorbe mai grele...

    Apropo de viversum,eu n-am apelat la domnul ala
  •  
    • 84 mesaje
    5 Iul 2009, 16:12
    0 0
    Kredo pai asta ma enerveaza cel mai rau ca nu mai apare nici una din ele.pai e normal ce sa zica eu sunt jasmine pardon lavinia si imi dau mie insami si sunt atat de buna ca iti prezic moartea lui m jackson (asta m-a terminat cand am citit si mi-am dat seama ca pute rau de tot) si cand o sa ramai insarcinata..hadeti mai fetelor din atatea nu e nici una prin preajma?
  •  
    • 84 mesaje
    5 Iul 2009, 16:15
    0 0
    Deea eu nu arunc asa cu vorbe in ea dar mi-a zis ca la examenul meu oral vor fi 2 barbati care se vor pune de acord ce nota sa-mi dea..si ghici ce era in comisia mea 2 femei care decideau si un barbat care doar asista..pai si atunci mama ei de treaba de ghicit..
  •  
    • 27 mesaje
    5 Iul 2009, 16:52
    0 0
    Isandra, se pare ca a dat gres aici Jasmine...La mine a zis ca vor fi doua femei si chiar asa e,miercuri ma voi convinge oricum de asta,se mai pot schimba lucrurile...

    Am impresia ca toate fetele care o laudau sunt plecate la mare

    Dupa cateva zile sa le vezi cum apar ...mai glumesc si eu
  •  
    • 503 mesaje
    5 Iul 2009, 17:00
    0 0
    Pai normal ca nu mai apare nimeni!! Nu ati citit ca Jasmine, acham pardon Kleo, se pregateste de Marea Neagra? Ce stiti voi astea care nu dati 700 de mii pe o bluza ce implica o astfel de calatorie?!?

    Kredo, ai un stil de ma amuzi teribil! Apropo, vezi ca ti-a explicat Evyshor cu o pagina-2 in urma cum e cu maimutoii zambareti.
    Mda, dupa ce am varsat parfumul pe mine (ala cumparat de la tarabe, asa ca pentru bugetul nostru auster), m-am postat la ghena dar era total pustiu acolo, nici picior de Jose Armando. Dar eu tot mai trag nadejde ca de fapt a fost 11:18 p.m. in previziunile tale, asa ca te tin la curent cu ce se intampla diseara!
    Nu stiu exact unde o sa imi umblu corpul, dar cred ca pe undeva pe Decebal sau prin centru. Tu?!

    Apropo, am intrat si eu pe Viversum si am lasat datele, ca deh sunt gratis alea 15 minute
  •  
    • 84 mesaje
    5 Iul 2009, 17:07
    0 0
    lissa draga ai bani sa te plimbi prin centru??sper sa nu te asezi pe la vreo terasa ca de asta sigur nu ai bani.Sau poate tu ai ca nu ai fost la jasmine..ai avut noroc nu ca noi astea de acum nu putem sa ne cumparam o bluza
  •  
    • 2342 mesaje
    5 Iul 2009, 17:36
    0 0
    Mesaj şters de administrator