lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 23:23
    0 0
    Hai sar'mana. Bine ca ti-ai facut pomana cu mine! Nu mor... stii tu cum.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 23:25
    0 0
    Rybana, wellcome. De topicul asta spuneam! E super, nu?

    Prietenele mele sunt terminate de ras. Eu una stiu de unde mi se trage dar lor... cred ca din nastere. Noroc ca stiu de gluma.

    Eu oricum am un meniu complet (in stomac) asa ca imi permit sa stau toata noaptea daca e cazul.
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 23:26
    0 0
    Da, Evy, esti o de treaba. Am vrut si eu sa o elucidez dar m-a marcat incidentul cu gandacul atunci si am uitat.

    Se pare ca noaptea alba a lui Kredo s-a terminat prematur. :maimutoicare scoatelimba: Eu ma duc sa ma infrumusez, sa ma dau cu masca si crema, caci maine am intalnire amoroasa la ghena cu Jose Armando, care ma va duce in Bora Bora sau Buchingam, dupa cum mi s-a predictionat.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 23:29
    0 0
    Lisso, vezi ca la Buckingham stau servitorii lui Jose Armando.

    Si cand te duci la ghena ori torni o galeata de parfum pe tine ori pe ghena

    hai sa vad daca mi-a iesit semnul

    Noapte buna Lissa!

    aaaa, poate gandacul ala era in loc de broasca... trebuia sa-l tzuci pe bot si se dadea de 3 ori peste cap si se facea...
  •  
    • 27207 mesaje
    4 Iul 2009, 23:32
    0 0
    kredo, ai zis ca te-ai stricat de ras pe un topic, da zau c-am stat sa caut io nu prea intru pe aici, asa ca nicicum nu ma traznea inspiratia sa te caut printre vraji
  •  
    • 27207 mesaje
    4 Iul 2009, 23:33
    0 0
    ai grija cu meniul, sa fie bine ambalat
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 23:41
    0 0
    E prea tarziu acum cu ambalarea meniului. L-am amestecat de numa' eu stiu cum scot camasa (rog a se citi; cum dau jos... stiti voi ce).

    Mi-am condus prietenele. Si-au propus sa-si faca si ele nickname. Sa te tii paranghelie atunci. Cand vin astea la mine ne cam bat vecinii in teava, ca radem de deranjam tot blocul. Mai bine de ras decat de plans.
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 23:45
    0 0
    Daa, ar fi fost ceva sa pup pe bot scarbosenia aia de gandac gras, mare, negru si cu antene lungi, de prindea toate posturile posibile !
    O sa intru maine sa o dau in gat (apropo de alt topic fun) pe Kredo, daca nu mi se adevereste predictia!
    Mai, apropo, ca eu nu m-am lamurit pana la urma, tu ti-ai ghicit la Jasmine, nu?

    Noapte buna si voua! Desi eu nu ma culc de acum, sunt o insomniaca!
  •  
    • 27207 mesaje
    4 Iul 2009, 23:45
    0 0
    ma refeream sa nu-l scapi, din ambalaj
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 23:47
    0 0
    Am in casa numai triferment. O fi bun la ciresele mele cu bere, cafea si alte cele? Sau e pt "invers", adica laxativ? Dar cum naiba am eu triferment in casa si nu stiu pt ce e? Cand l-oi fi cumparat si pt ce?

    Ma intrebam si eu retoric asa. Dar daca stie cineva la ce e bun trifermentul va rog sa-mi spuneti.
  •  
    • 27207 mesaje
    4 Iul 2009, 23:49
    0 0
    ajuta tranzitul intestinal
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 23:50
    0 0
    Da Lissa, mi-am ghicit. De 2 ori si cu buna stiinta ca sunt bani pierduti. Ma plictiseam. Din prima a luat-o pe aratura rau de tot, dar eu i-am spus ca asa e, cum le spune ea.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 23:51
    0 0
    Aha. Tranzitul intestinal zici? Eu cred ca l-am eliminat si pe ala pana acum.
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 23:56
    0 0
    Serios? Si ce ti-a spus? Poveste-ne si noua "telenovela", daca nu e ceva prea personal. Si prin ce metoda: messenger, telefon, face to face? Scuze daca probabil ai mai scris, dar nu am citit tot....
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 23:56
    0 0
    Lisso, acush' azi se face maine. Ai grija la ce ghena te postezi.

    Dar daca te platesc bine, imi faci si mie reclama pozitiva aici si zici si tu ca s-a potrivit? Hai treaca de la mine faza cu Buckinghamul, dar la restul zici ca asa s-a intamplat. OK?

    Ramane intre noi, nu spui la nimeni - aici fa tu semnul ala cu maimutoiul care face cu ochiul-
  •  
    • 175 mesaje
    5 Iul 2009, 00:01
    0 0
    Ce faci Lisso? Sari in barca?

    Doar nu crezi ca ma apuc acum ca astea de pe aici (cu exceptiile care se stiu pe vapor) sa povestesc cum a fost si ce a zis?!

    Pai nu de asta m-am luat eu de Jasmine? Ca in primele (cca) 40 de pag sub diverse nume zice cand i s-a ghicit, ce i s-a ghicit, cum i s-a ghicit...

    Nu ti-au ajuns telenovelele de pe aici? Sau cumva... hm?

    Evysor, Ramona ce ziceti de asta mica?
  •  
    • 503 mesaje
    5 Iul 2009, 00:11
    0 0
    Hai mai Kredo, ma banuiesti si pe mine de Jasmine?!?
    Eu nu-s cu barca, eu sunt cu iahtul, vilele si ce mai era, remember?
    Pe bune, chiar eram curioasa ce spune, pentru ca celelalte povesti e clar ca au fost inventate de o imaginatie bogata...
  •  
    • 175 mesaje
    5 Iul 2009, 00:19
    0 0
    Stati nitel ca imi revin. Te mariti cu ala bogatu' si parca vad ca nu ma mai bagi in seama.

    Da si tu un mesaj la privat ca sa-ti dau reply.
  •  
    • 175 mesaje
    5 Iul 2009, 00:26
    0 0
    Lisso, azi e maine.

    Hai sa ne dam cu maglavais pe fatza si sa ne facem somnul de frumusete. Oare somnul de bani cand e? Ca eu ala l-as face!

    Deci, noapte buna. Ne vedem dimineata, la cafea. FARA CIRESE!

    Daca as fi platit intrarea de cate ori m-am dus la toaleta azi, cred ca as fi avut mai multi bani decat a luat Jasmine pe ghicit.

    Da Doamne sa nu dorm la baie!
  •  
    • 27207 mesaje
    5 Iul 2009, 00:29
    0 0
    pai iti iei cartile sau bobii cu tine si ghicesti de noroc