dresurile sunt si pentru barbati?

  •  
    • 27 mesaje
    12 Iun 2011, 21:10
    1 0
    dvali10 said:
    ChrisCarabusa said:
    super tare ! sotul meu poarta colanti pe dedesubt blugi toata iarna...ii cumpar la fel ca ai mei numai ca marimi diferite, pentru mine S, pentru el L...e super haios ma cam amuz pe seama lui, dar ce mai conteaza?! sa-i tina de cald e important...

     buna si eu port colanti ma simt foarte bine in ei si la sotie chiar ii place cum imi sta,in plus port si tanga e mult mai sexi iar cateodata si sutien mai ales atunci knd avem chef de nebuni e foarte placut si nu nu sunt homo  si nici travestit

     

    iti place sa te imbraci in colanti la marsul diversitatii?

  •  
    • 17 mesaje
    26 Iul 2011, 14:02
    2 0
    proizdevdena said:
    Daca l-as vedea pe al meu in strampi, as rade de el cu tot sufletul. Mi s-ar parea foarte caraghios. Dar daca e o necesitate, l-as accepta. Adica, decat sa se imbolnaveasca, mai bine sa poarte ciorapi pe dedesubt. Dar totusi as rade de el, nu de alta, dar nu m-as putea abtine!

     eu port ciorapi 40 den si prefer lycra pe negru si tanga de femei si ma simt foarte ok  mai ales iarna,pe timp friguros port si o bluzita mulata pe corp si chiar si un sutien si ma simt ok nu vad ce ie asa o rusine.Nu ma consider un travestit atat timp cat aceste lucruri nu le expun la vedere,eu cosider k daca te simti bine in ele ie ok pana la urma fiecare este liber sa poarte ce vrea.Nu crezi?

  •  
    • 17 mesaje
    26 Iul 2011, 14:10
    0 0
    schtephy said:
    maine ,poimaine vor purta barbatii si sutien ca na sa nu li se lase sfarcurile si eu mai stiu ce alte tampenii...a luat-o lumea razna...oricum chiloti tanga pt barbati s-au inventat asa ca nu ar mai trebui sa ma uimeasca ceva...

     eu sunt un tip care poarta sutien si nu k mi s-ar lasa ceva,dar ma simt bine in el si cu o bluzita mulata pe corp nici nu se observa,binenteles k peste vine si o bluza de barbati,de strampi si tanga nu mai vb sunt la ordinea zilei.Atat timp cat te simti bine si nu se vede in exterior e ok ,nu  ma consider un travestit.Dar na, fiecare are parerile lui despre vestimentatie in ziua de azi.

  •  
    • 3216 mesaje
    26 Iul 2011, 16:24
    1 1

    deci, permiteti      

    am gasit pe cineva, culmea de sex opus, care sa poarte cu placere sutien...

    eu una n-as purta, da' n-am incotro; da' de cate ori pot renunt la el...

     

    dar sa iti placa sa porti sutien, barbat fiind?       

    credeam ca am intalnit pe eva.ro tot ce se putea intalni, da' uite ca tot apar surprize...

  •  
    • 27 mesaje
    26 Iul 2011, 20:33
    0 1
    dvali10 said:
    schtephy said:
    maine ,poimaine vor purta barbatii si sutien ca na sa nu li se lase sfarcurile si eu mai stiu ce alte tampenii...a luat-o lumea razna...oricum chiloti tanga pt barbati s-au inventat asa ca nu ar mai trebui sa ma uimeasca ceva...

     eu sunt un tip care poarta sutien si nu k mi s-ar lasa ceva,dar ma simt bine in el si cu o bluzita mulata pe corp nici nu se observa,binenteles k peste vine si o bluza de barbati,de strampi si tanga nu mai vb sunt la ordinea zilei.Atat timp cat te simti bine si nu se vede in exterior e ok ,nu  ma consider un travestit.Dar na, fiecare are parerile lui despre vestimentatie in ziua de azi.

     

    Naomi, tu esti mai? Ce emisiuni misto mai facea DDD cu tine, mai ales dupa ce ai fost recuperata din tomberon!
  •  
    • 28 mesaje
    27 Iul 2011, 21:56
    0 0
    nicu.butoi said:
    dvali10 said:
    schtephy said:
    maine ,poimaine vor purta barbatii si sutien ca na sa nu li se lase sfarcurile si eu mai stiu ce alte tampenii...a luat-o lumea razna...oricum chiloti tanga pt barbati s-au inventat asa ca nu ar mai trebui sa ma uimeasca ceva...

     eu sunt un tip care poarta sutien si nu k mi s-ar lasa ceva,dar ma simt bine in el si cu o bluzita mulata pe corp nici nu se observa,binenteles k peste vine si o bluza de barbati,de strampi si tanga nu mai vb sunt la ordinea zilei.Atat timp cat te simti bine si nu se vede in exterior e ok ,nu  ma consider un travestit.Dar na, fiecare are parerile lui despre vestimentatie in ziua de azi.

     

    Naomi, tu esti mai? Ce emisiuni misto mai facea DDD cu tine, mai ales dupa ce ai fost recuperata din tomberon!
  •  
    • 28 mesaje
    27 Iul 2011, 22:05
    2 0
    Parerea mea e ca dresurile pot fi purtate de toata lumea pentru ca sunt foarte confortabile si calduroase.In germania sunt multi care le poarta,la noi in tara romanii au prea multe prejudecati.Cand o sa vina vremea rece purtati un dres gros de microfibra sa va convingeti ca sunt mult mai bune dresurile decat ismenele.Astept sa mai vorbim.
  •  
    • 17 mesaje
    7 Aug 2011, 18:54
    0 1
    cristina84 said:
    nu mi-ar placea sa il vad pe prietenul meu cu dresuri nu m-ar excita deloc asta dar fiecare cu parerile lui sorry

     eu port dresuri (adica asa zisi strampi) si tanga de femei ma simt excelent in ei si sunt de nedespartit pe timp racoros,in plus mai port si sutien si o bluza mulata imi da o zenzatie placuta.Eu consider k nu are importanta ce porti pe dedesubt atat timp cat nu expui la vedere,si credema k sunt casatorit iar sotia nu are nimic inpotriva, ba chiar ii place cum imi sta.Ce parere ai de baieti care poarta inele pe deget nu ma refer la verigheta sau cei cu cercei in urechi numai vorbim de cei care merg la pensat si epilat si aici sunt multi care sunt vedete tv.Oare si acele persoane au o alta orientare sexuala sau sunt travestiti sau ce or mai fi.Eu cred k daca te simti bine in ceia ce porti, poarta in continuare fara sa-ti pese  daca e un lucru feminin sau barbatesc mai ales asa cum este in cazul meu k nu le expun la vedere.

  •  
    • 1 mesaje
    11 Aug 2011, 12:45
    3 0

    salut! ma cheama andrei si sunt din botosani

    am o simpatie pt dresurile de dama (eu sunt baiat)

    am 13 ani . cand placa mama mea de acasa eu ii probez dresurile si ma simt ft bine

    ce ar trebui sa fac?

    este bine ceea ce fac?

  •  
    • 738 mesaje
    11 Aug 2011, 14:54
    0 0

    poate asa esti tu mai special ursandrei


    Acest mesaj a fost editat de către Yocko: 11 Aug 2011, 14:54
  •  
    • 17 mesaje
    11 Aug 2011, 20:00
    0 0
    hau_hauuu said:

    deci, permiteti      

    am gasit pe cineva, culmea de sex opus, care sa poarte cu placere sutien...

    eu una n-as purta, da' n-am incotro; da' de cate ori pot renunt la el...

     

    dar sa iti placa sa porti sutien, barbat fiind?       

    credeam ca am intalnit pe eva.ro tot ce se putea intalni, da' uite ca tot apar surprize

    am intalnit oameni pe afara care sunt mai avansati k noi romani, adica nu sunt asa incuiati vreau sa zic si dc vb. cu ei despre asa ceva nu li se pare ceva absurd.Am lucrat in germania si era un frig de iti ingheta tot corpul,lucram in agricultura si in noimbrie sau decembrie batea un vant de trecea prin tine,si nu stiam ce sa ma fc,.eu care nu suport izmene pe sub pantaloni.Vb cu sotia la tel., si ia mi-a sugerat sa merg la magazin si sa imi i-au strampi si o sa vd k imi va fi mai bn,la inceput am zis cum asa ceva nu se poate k doar sunt barbat pana intr-o zi knd am zis gata nu se mai poate pt.k bani ce ii fc aici o sa merg in tara si o sa-i dau la medici.M-am decis imi zic:maine merg la magazin si imi i-au strampi ,am mers si nu stiam cum sa ii cer la vanzatoare imi era jena,ei bine ma tot uit p acolo si imi zc ce vreau si incerc sa-i expilic k vreau un dres la care ea ma intreaba k pt.mine eu ii zic nu pt sotie ,la care ea zambeste si imi zice nu trebuie sa-ti fie jena la noi nu este o rusine k si sotul ei poarta si k la ei din 10 nemti 7-8 sigur poarta asa ceva.Iar legat de sutien am incercat atunci knd ai chef de nebuni si mi-a placut senzatia de al purta in general toamna-iarna knd nu se vede pe sub pulover. dar na va inteleg pe voi k femeile k vi se pare ciudat lucrul asta,ce nu inteleg k mai vezi cate o fata care nu iti dai seama ce  e fata sau baiat dupa felul cum se imbraca ,eu macar port  dar nu se vad lucrurile astea  pt.k le port pe pe sub imbracaminte barbateasca.

  •  
    • 3216 mesaje
    12 Aug 2011, 10:11
    0 0

    dvali10 mi-a dat o palmuta rosie la postarea de mai sus... 

       

    venind de la cineva care se vede de la prima vedere ce bine sta la gramatica/exprimare, o iau ca pe un compliment

    multumesc, domnu' stampi+sutien de dama la purtator.

     

  •  
    • 27 mesaje
    12 Aug 2011, 11:31
    0 0
    ursandrei said:

    salut! ma cheama andrei si sunt din botosani

    am o simpatie pt dresurile de dama (eu sunt baiat)

    am 13 ani . cand placa mama mea de acasa eu ii probez dresurile si ma simt ft bine

    ce ar trebui sa fac?

    este bine ceea ce fac?

     

    vezi cand o pleca bunica-ta la piata sa vanda castraveti, sa nu-i probezi si dresurile ei...sunt din tabla, mai !!! E pericoloso sporgersi !
  •  
    • 17 mesaje
    12 Aug 2011, 11:59
    1 1
    hau_hauuu said:

    dvali10 mi-a dat o palmuta rosie la postarea de mai sus... 

       

    venind de la cineva care se vede de la prima vedere ce bine sta la gramatica/exprimare, o iau ca pe un compliment

    multumesc, domnu' stampi+sutien de dama la purtator.

     

     cu placere draga,vroiam sa te intreb dc u pe mess. scri gramatical, eu unul nu si nici aici nu o fac.Dar poate ti-ai ratat profesia si trebuia sa te fc profesoara de limba romana, si nu sa stai aici si sa fc obs. la alti.Dar asa-i romanul el vd pe altul,inainte sa se vd pe el.Bn mai hau hauu sa ai o zi buna.

  •  
    • 3216 mesaje
    12 Aug 2011, 12:06
    1 0
    dvali10 said:

     cu placere draga,vroiam sa te intreb dc u pe mess. scri gramatical, eu unul nu si nici aici nu o fac.Dar poate ti-ai ratat profesia si trebuia sa te fc profesoara de limba romana, si nu sa stai aici si sa fc obs. la alti.Dar asa-i romanul el vd pe altul,inainte sa se vd pe el.Bn mai hau hauu sa ai o zi buna.

     

     

    eu si pe messenger, si cu atat mai mult pe un forum (acesta sau altele) scriu asa cum am invatat: cat pot eu de corect gramatical. 

    a srie cu precurtari stupide mi se pare o jignire adusa celorlalti, care nu vad cu ce au gresit de sa trebuiasca sa-si chinuie neuronii (multi, putini, dupa cum a dat D.D. )

     

    ciudat ca un om care vorbeste de loc de munca in Germania, de sotie, etc, deci cineva care ar trebui, teoretic, sa aiba o varsta si anumite pretentii de la sine insusi scrie in stil adolescentin generatia messenger.

     

    cat despre ziua buna, multumesc, o am oricum, indiferent de urarile tale

     

    ps: vezi ca ai ratacit o cratima, ti-am albastrit-o ca s-o gasesti mai usor la editare; sterge-o ca face de rusine resul textului


    Acest mesaj a fost editat de către hau_hauuu: 12 Aug 2011, 12:08
  •  
    • 17 mesaje
    13 Aug 2011, 00:50
    0 0
    hau_hauuu said:
    dvali10 said:

     cu placere draga,vroiam sa te intreb dc u pe mess. scri gramatical, eu unul nu si nici aici nu o fac.Dar poate ti-ai ratat profesia si trebuia sa te fc profesoara de limba romana, si nu sa stai aici si sa fc obs. la alti.Dar asa-i romanul el vd pe altul,inainte sa se vd pe el.Bn mai hau hauu sa ai o zi buna.

     

     

    eu si pe messenger, si cu atat mai mult pe un forum (acesta sau altele) scriu asa cum am invatat: cat pot eu de corect gramatical. 

    a srie cu precurtari stupide mi se pare o jignire adusa celorlalti, care nu vad cu ce au gresit de sa trebuiasca sa-si chinuie neuronii (multi, putini, dupa cum a dat D.D. )

     

    ciudat ca un om care vorbeste de loc de munca in Germania, de sotie, etc, deci cineva care ar trebui, teoretic, sa aiba o varsta si anumite pretentii de la sine insusi scrie in stil adolescentin generatia messenger.

     

    cat despre ziua buna, multumesc, o am oricum, indiferent de urarile tale

     

    ps: vezi ca ai ratacit o cratima, ti-am albastrit-o ca s-o gasesti mai usor la editare; sterge-o ca face de rusine resul textului

     bine mai hau-hauuu,  latra in continuare si dute la basescu sa iti de-a un premiu pt. scrisul tau corect gramatical k na, vz. u multi destepti sunt in romania asta,dar asa suntem noi romani suntem mari laudarosi si ne pricepem la toate si la nimic mai bine spus.Se vede de ce parere au cei de afara despre noi.Te astept cu o noua replica la scris doamna gramatical.

  •  
    • 17 mesaje
    13 Aug 2011, 14:24
    1 0
    dvali10 said:
    hau_hauuu said:
    dvali10 said:

     cu placere draga,vroiam sa te intreb dc u pe mess. scri gramatical, eu unul nu si nici aici nu o fac.Dar poate ti-ai ratat profesia si trebuia sa te fc profesoara de limba romana, si nu sa stai aici si sa fc obs. la alti.Dar asa-i romanul el vd pe altul,inainte sa se vd pe el.Bn mai hau hauu sa ai o zi buna.

     

     

    eu si pe messenger, si cu atat mai mult pe un forum (acesta sau altele) scriu asa cum am invatat: cat pot eu de corect gramatical. 

    a srie cu precurtari stupide mi se pare o jignire adusa celorlalti, care nu vad cu ce au gresit de sa trebuiasca sa-si chinuie neuronii (multi, putini, dupa cum a dat D.D. )

     

    ciudat ca un om care vorbeste de loc de munca in Germania, de sotie, etc, deci cineva care ar trebui, teoretic, sa aiba o varsta si anumite pretentii de la sine insusi scrie in stil adolescentin generatia messenger.

     

    cat despre ziua buna, multumesc, o am oricum, indiferent de urarile tale

     

    ps: vezi ca ai ratacit o cratima, ti-am albastrit-o ca s-o gasesti mai usor la editare; sterge-o ca face de rusine restul textului

     bine mai hau-hauuu,  latra in continuare si dute la basescu sa iti de-a un premiu pt. scrisul tau corect gramatical k na, vz. u multi destepti sunt in romania asta,dar asa suntem noi romani suntem mari laudarosi si ne pricepem la toate si la nimic mai bine spus.Se vede de ce parere au cei de afara despre noi.Te astept cu o noua replica la scris doamna gramatical.Si apropo vezi k se scrie restul nu resul ai uitat sa pui T ,dar nu conteza k tu esti o perfecta na, ce sa zic,iti sugerez sa-ti pui ochelari atunci knd scri sa nu mai greseti sau sa mananci litere din cuvinte.cred k ai o problema de exprimare gramatical vorbind.

     


    Acest mesaj a fost editat de către dvali10: 13 Aug 2011, 17:02
  •  
    • 18 mesaje
    13 Aug 2011, 22:36
    1 0
    Da, exista si " dresuri "pentru barbati si nu e nimic amuzant in asta.
    Prietenul meu are CIORAPI PANTALON CU MICROFIBRA si maieu cu maneca din acelasi material pe care le imbraca cand mergem la munte.
  •  
    • 18 mesaje
    13 Aug 2011, 22:52
    0 0
    libelula06 said:
    ) eu nu am auzit de asa ceva....stiu despre sportivi ca ei poarta un fel de colanti, dar nu sunt colanti defapt....sunt ceva pantaloni special care ii poarta pe anotimp rece fotbalistii...si mai ales la antrenamente pe sub pantalonii scurti...

    cat despre ciorapi....fara suparare dar nu mi-ar placea sa-l vad pe iubitu asa ...as crede ca mai are o latura probabil....sunt tot felul de pantaloni pentru barbati speciali...dar dres...nu stiu

    dar fiecare cum ii place si cum se simte bine

    Sportivii poarta bluze si pantaloni scurti de THERMA FIT. Probabil au fost create pentru sportivi dar pot fi folosite de toata lumea. Iti spun din experienta personala ca sunt foarte calduroase.
    Sunt pantaloni speciali pentru barbati ...nu sunt dresuri! Si nu sunt amuzanti ...si n-au fost creati pentru a excita ...
  •  
    • 1 mesaje
    16 Oct 2011, 17:27
    2 0

    eu sunt un barbat heterosexual si am vazut postarile voastre , am cam 100 de perechi de strampi de diferite culori si deni de la 20 pina la 120 , port regulat si ma simt bine cu ei