dresurile sunt si pentru barbati?

  •  
    xgs
    • 1 mesaje
    23 Oct 2011, 17:01
    1 1
    si eu port ciorapi pantalon ma simt bine in ei sunt heterosexual chiar prietena mea imi cumpara.daca nu stiati www.gerbe.fr au lansat demult linia pt barbatii.pacat ca in romania sunt multi inapoiati tara lu peste
  •  
    • 17 mesaje
    13 Nov 2011, 10:48
    2 2
    a venit frigul si le recomand tuturor sa poarte asa zisul dres pe sub pantaloni,va astept cu comentari.
  •  
    • 3 mesaje
    17 Nov 2011, 13:01
    0 1

    buna vreau sa va spun ca imi place foarte mult sa port dres lycra ca ma simt bine in ei

  •  
    • 17 mesaje
    18 Nov 2011, 07:03
    0 1
    dreslycra said:

    buna vreau sa va spun ca imi place foarte mult sa port dres lycra ca ma simt bine in ei

     forte bine daca iti place si te simti bine in ei este ok,poarta in continuare.Si eu port si la fel ma simt si eu.

  •  
    • 3 mesaje
    20 Iul 2012, 10:54
    0 2
    Vreau sa precizez ca doar pe canicula asta am uitat de colanti, adica dresurile care le-am cumparat de la Un Lidl din germania marca Jolinesse. culoare ca si pielea. sunt fara talpa si au licra sau ceva material ca in sfarsit ma simt destul de confortabil in ei. deci uit ca -i am pe mine.

    Alti Iegari (colanti care-i aveam de la un Maagazin) mai stil chinezesc piata mai grosuti ii simt mai sintetici si parca ma gadela uneori parul de pe picoare.

    Deci  cum s-au facut cateva nopti racoroase de pana la 15 grade am luat iar dresurile in loc de pijamale. Si cum sunt aproape transparente dar totusi opace, vreo 100 den sotia ma lasa si ma accepta asa sexi langa ea in pat. Defapt ea e mai calduroasa si ea sta in Tanga si intr-un maieu sexi langa mine. eu sunt mai cu boala picioareleor reci, si de-aia mediat iau ceva pe ele.

    Dar in privinta senzatiei dresurile ma excita si sunt mereu cu el erect.  Abea astept sa vina seara sa o mangai pe sotia si sa ne excitam. I fac concurenta si eu cu o pereche de Tanga de barbati din Licra. astia-i tin mai de zile mari. ii iau doar pe sub dresuri si ea ma vede si zice ca sunt atragator. dar eu defapt sunt atras de ea si sunt excitat super ok si de la senzatia dresurilor, (iagarilor sau colantilor).

    Va multumesc pentru apreciere. 
  •  
    • 174 mesaje
    24 Iul 2012, 14:22
    1 0
    vercingetorix__ said:bai nene.
    ce subiect interesant!!!!...

    cum naiba de nu l-am bagat in seama pana acum?!P
    ))) 

     
    Acum e momentul sa atacam subiectul!
    Abia astept sa le recomand prietenilor noua descoperire!  

  •  
    • 174 mesaje
    24 Iul 2012, 14:22
    0 0
    vercingetorix__ said:bai nene.
    ce subiect interesant!!!!...

    cum naiba de nu l-am bagat in seama pana acum?!P
    ))) 

     
    Acum e momentul sa atacam subiectul!
    Abia astept sa le recomand prietenilor noua descoperire!  

  •  
    • 1 mesaje
    12 Oct 2012, 00:06
    2 0
    sunt cei mai tari strampii si ma simt excelent cind ii port
  •  
    • 1 mesaje
    4 Iul 2013, 09:56
    1 0
    buna,ma numesc adrian am 40 de ani.Prt dresuri de 25 de ani imi plac foarte mult.nu sunt homo.dar sotia nu e de acord.ce sa fac sa o conving
  •  
    • 11561 mesaje
    4 Iul 2013, 12:15
    0 2
    Dati i cu ruj pe buze si cu fard pe ochi , poate va excitati mai tare
    Doamne ce au ajuns barbatii .
  •  
    • 142 mesaje
    5 Iul 2013, 00:12
    0 0
    Mare iti este gradina Doamne si multi ii sar gardul!!!
    Acest mesaj a fost editat de către RodicaRodi: 5 Iul 2013, 15:04
  •  
    • 11561 mesaje
    5 Iul 2013, 09:48
    0 0
    xgs said:si eu port ciorapi pantalon ma simt bine in ei sunt heterosexual chiar prietena mea imi cumpara.daca nu stiati www.gerbe.fr au lansat demult linia pt barbatii.pacat ca in romania sunt multi inapoiati tara lu peste

     

    Noroc  cu  inteligenti  ca  tine  ,  altfel  eram  tara  lui  popo:

  •  
    • 11561 mesaje
    5 Iul 2013, 10:52
    0 0
    Am o prietena buna care i mi povestea ca in timp ce se iubeste cu dragutul ei , i i pune botnita , tipului , de frica sa nu i sparga silicoanele , si tot ea zicea ca uneori amicul ei o pune sa i o traga la popo cu vibratorul .
    O alta prietena zice ca i cere prietenului sa o fu... cu vibratorul , ca cica tine mai mult si e mai tare .
    Doamne iarta ne , a inebunit lupu la gura stanii.
  •  
    • 3 mesaje
    1 Mar 2015, 21:56
    1 0
    Eu de mic port iegari si colanti chiar vorbesc foarte mult cu fetele despre asta ...........
  •  
    • 3 mesaje
    1 Mar 2015, 22:05
    0 0
    Cind eram in liceu erau foarte multe fete la noi in clasa discutam deschis orice eram o clasa unita si la chiulit si la invatzat
    Acest mesaj a fost editat de către Finutz_23.04: 2 Mar 2015, 15:12
  •  
    • 5609 mesaje
    2 Mar 2015, 00:19
    3 0
    Finutz_23.04 said:Cind eram in liceu erau foarte multe fete la noi in clasa discutam deschis nu mi-era rusine de ele sa ma dezbrac la sport pentru ca toata lumea poarta dresuri ce e asa aiurea ca fetele sau baietii poarta dresuri sau colanti .
    Imi ridicam iegarii fatza de ele si ele faceau la fel ce misto era cind bagau copiutza in iegari  

     
    Si eu care credeam ca erai interesat  sa le arati ce tii in iegari....

    Ma rog, mie imi este clar ca inclinatiile tale sunt pur femeiesti, este arhicunoscut ca, homosexualii au tendinte feminine.
    Totusi, un barbat adevarat nu se efemineaza, un barbat adevarat nu poarta iegari, eventual daca-i frig de crapa pietrele, isi pune izmene, dar in nici un caz dresuri sau iegari femeiesti.


  •  
    • 12208 mesaje
    2 Mar 2015, 11:35
    0 0
    Maricon said:
    Finutz_23.04 said:Cind eram in liceu erau foarte multe fete la noi in clasa discutam deschis nu mi-era rusine de ele sa ma dezbrac la sport pentru ca toata lumea poarta dresuri ce e asa aiurea ca fetele sau baietii poarta dresuri sau colanti .
    Imi ridicam iegarii fatza de ele si ele faceau la fel ce misto era cind bagau copiutza in iegari  

     
    Si eu care credeam ca erai interesat  sa le arati ce tii in iegari....

    Ma rog, mie imi este clar ca inclinatiile tale sunt pur femeiesti, este arhicunoscut ca, homosexualii au tendinte feminine.
    Totusi, un barbat adevarat nu se efemineaza, un barbat adevarat nu poarta iegari, eventual daca-i frig de crapa pietrele, isi pune izmene, dar in nici un caz dresuri sau iegari femeiesti.


     Nu te mira Mari, e plin de "barbati" pensati, peste tot ,dar nu oricum asa la un fir ...!aveam un coleg la restaurant care ,desi avea "gagica" cum zicea el era mai pensat si mai interesat de produsele pentru ingrijirea fetei,  decat noi femeile ....

  •  
    • 3 mesaje
    2 Mar 2015, 17:03
    0 0
    Buna ziua si La Multzi Ani pt 1 Martie ..............am si eu o intrebare .........am iesit cu mai multe fete cu bicicleta si ele si eu avem colanti fetele mi-au spus ca se poarta si la baieti si ca au vazut si ele alti baieti care aveau iegari sau colanti cu multe desene si culori ................ te intreb e ceva rusinos ? astept raspuns la mesaj pe contul meu adica in privat . 
    Acest mesaj a fost editat de către Finutz_23.04: 2 Mar 2015, 17:05
  •  
    • 5609 mesaje
    3 Mar 2015, 05:40
    2 0
    Finutz_23.04 said:Buna ziua si La Multzi Ani pt 1 Martie ..............am si eu o intrebare .........am iesit cu mai multe fete cu bicicleta si ele si eu avem colanti fetele mi-au spus ca se poarta si la baieti si ca au vazut si ele alti baieti care aveau iegari sau colanti cu multe desene si culori ................ te intreb e ceva rusinos ? astept raspuns la mesaj pe contul meu adica in privat . 

     
    Pe aici raspunsurile se dau pe forum, nu in privat! 

    Deci, sunt multi  barbati care poarta iegari, corect! Unul care vrea sa atraga privirile altor barbati evident, ca doar nu-si pun penisul sub fund sa nu se vada prin iegari, nu? 

    Un barbat adevarat nu poarta iegari sau dresuri de dama! 

    Traiesc la Sydney, unde gay si lesbienele au libertate de exprimare si de expunere, ma refer la marele eveniment al anului Mardi Gras, care va avea loc chiar saptamana asta, pe 8 Martie.
    http://www.sbs.com.au/programs/sydney-gay-and-lesbian-mardi-gras
     Lucrez cu ei si ii cunosc destul de bine. Sunt oameni ca toti ceilalti, dar cu preferinte pentru acelasi sex. Homosexualii au cu precadere mare preferinta pentru imbracamintea feminina, pentru dresuri, sandale cu toc, creme si alte chestii feminine, binenteles ca prefera anturajul fetelor in detrimentrul barbatilor.

    Este normal sa nu recunosti asta pe un site public, mai ales ca pentru Romania este rusinos.
    Personal, nu am nimic impotriva  homosexualilor sau a ta, traiti-va viata dupa cum va taie capul si imbracati-va dupa bunul plac. Dar sa nu va asteptati sa  fiti bine primiti sau necomentati de societate, mai ales in aia in care traiesti tu acum, pentru ca vei fii aspru criticat si stigmatizat pe viata.
    Natura va va elimina oricum, prin faptul ca intre voi nu va puteti reproduce!
     

  •  
    • 3 mesaje
    5 Mar 2015, 00:35
    3 0
    Nu vad de ce nu ar purta si barbatii. Sunt practici