dresurile sunt si pentru barbati?

  •  
    • 8 mesaje
    24 Dec 2010, 21:26
    3 3
    sal all ,ce pot sa spun este ca de o sapt am inceput sa port si egari dar sunt de fata ,sunt caldurosi si iti da o senzatie placuta si blugii stau mai bine pe mine , intrebarea mea este unde pot gasii egari de barbati ?
  •  
    • 6 mesaje
    26 Dec 2010, 21:05
    6 1
    e perfect normal sa poarte si barbatii.la noi insa exista ca intotdeauna tot felul de prejudecati.Inafara difera putin modelul.Ma refer aici la faptul ca nu au partea aceea de jos.Au structura de ciorap,ca grosime,culoare.Preferati sunt cei opaci.
  •  
    • 28 mesaje
    1 Feb 2011, 12:20
    4 0
    Sunt barbat si port dresuri pentru ca sunt confortabile si calduroase pe timp rece,care ar fi motivul sa nu le port?Cred ca multi barbati le poarta,si cred ca in viitor o sa apara modele si pentru barbati.Port dresuri groase de microfibra simple fara model.Ce parere aveti? As vrea sa cunosc pareile voastre,baieti dar mai ales fete. Pa .
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    1 Feb 2011, 12:24
    1 1

    Si eu la fel. Peste dresuri pun si izmene, e frig al draq. Iti dai seama ce bilute de coci ti se fac daca nu pui dresuri/egari. Naspa frate.


    Acest mesaj a fost editat de către svf: 1 Feb 2011, 12:24
  •  
    • 3216 mesaje
    1 Feb 2011, 14:47
    4 1
    boy_2009 said:
    Sunt barbat si port dresuri pentru ca sunt confortabile si calduroase pe timp rece,care ar fi motivul sa nu le port?Cred ca multi barbati le poarta,si cred ca in viitor o sa apara modele si pentru barbati.Port dresuri groase de microfibra simple fara model.Ce parere aveti? As vrea sa cunosc pareile voastre,baieti dar mai ales fete. Pa .

     

    teoretic, inteleg utilitatea purtarii a ceva calduros pe sub pantaloni si la barbati, dar... dresuri de dama? 

    adica, izmenele clasice barbatesti au slitz in fata, in vreme ce dresurile de dama n-au. deci, cum te... usurezi?

     

  •  
    • 28 mesaje
    1 Feb 2011, 22:28
    4 0
    Port dresuri groase de microfibra 120 den,nu au slit in fata dar si pantalonii de treining nu au slit si poti sa te ...usurezi.poarta o data de curiozitate sa vezi cum te simti ,sunt foarte confortabile si calduroase.tin sa mentionez ca nu sunt nici homo , nici travestit.De credeti ca dresurile sunt numai pentru femei ?Poate ca din cauza ca traim intro lume cu prea multe prejudecati.OK astept sa mai stam de vorba .Va doresc numai bine.
  •  
    • 8 mesaje
    8 Feb 2011, 21:14
    4 0
    si eu port egari de dama si ma simt foarte bine in ei ,m-am obisnuit iar pe prietena mea nu o deranjeaza este deacord .dorm si in ei
  •  
    • 149 mesaje
    9 Feb 2011, 19:54
    5 0
    super tare ! sotul meu poarta colanti pe dedesubt blugi toata iarna...ii cumpar la fel ca ai mei numai ca marimi diferite, pentru mine S, pentru el L...e super haios ma cam amuz pe seama lui, dar ce mai conteaza?! sa-i tina de cald e important...
  •  
    • 8 mesaje
    10 Feb 2011, 21:14
    0 0
    nu se mai discuta nimica despre colanti nimik noutati?
  •  
    • 750 mesaje
    13 Feb 2011, 17:20
    0 0
    boy_2009 si porti dresuri cu bazon sau fara ?!
  •  
    • 750 mesaje
    13 Feb 2011, 17:22
    2 0
    hau_hauuu said:
    boy_2009 said:
    Sunt barbat si port dresuri pentru ca sunt confortabile si calduroase pe timp rece,care ar fi motivul sa nu le port?Cred ca multi barbati le poarta,si cred ca in viitor o sa apara modele si pentru barbati.Port dresuri groase de microfibra simple fara model.Ce parere aveti? As vrea sa cunosc pareile voastre,baieti dar mai ales fete. Pa .

     

    teoretic, inteleg utilitatea purtarii a ceva calduros pe sub pantaloni si la barbati, dar... dresuri de dama? 

    adica, izmenele clasice barbatesti au slitz in fata, in vreme ce dresurile de dama n-au. deci, cum te... usurezi?

     

     le ciupesti in fata sa se duca firu' si se face o gaurica pe unde scoate cucul ciobotzica

  •  
    • 28 mesaje
    17 Feb 2011, 22:53
    2 0
    rodicuta,tu porti dresuri ?ce parere ai,protejeaza de frig?de ce crezi ca strampii sunt un obiect de imbracaminte interzis pentru baieti ?
  •  
    • 3036 mesaje
    19 Feb 2011, 12:50
    7 0
    un barbat care poarta colanti sau dresuri groase pe sub nadragi mi se pare mult mai sexi decat unul care poarta izmene.

    ahhh, si mai sunt unii - aia care poarta pantalonii de pijama pe sub pantaloni. groaznic...
  •  
    • 4 mesaje
    19 Feb 2011, 14:25
    3 0
    donna_mobile said:
    un barbat care poarta colanti sau dresuri groase pe sub nadragi mi se pare mult mai sexi decat unul care poarta izmene.

    ahhh, si mai sunt unii - aia care poarta pantalonii de pijama pe sub pantaloni. groaznic...

     

    ma bucur sa aud asta dar ce parere aveti despre purtarea lor pe sub pantaloni scurti sau trei-sferturi pe timp de primavara sau toamna ? Normal ca vara e prea cald sa porti asa ceva, dar am citit undeva ca exista unele dresuri foarte subtiri si transparente, aproape invizibile care pe timp de vara ofera o senzatie de racoare, facand piciorul sa transpire mai putin.

    Desigur ar fi o problema pentru barbati pentru ca ar trebui sa se epileze vara. Nu cred ca ar fi un lucru rau tinand cont de faptul ca vara avem temperaturi si de 39-40 de grade ceea ce e foarte insuportabil in oras.

  •  
    • 8 mesaje
    24 Feb 2011, 18:44
    1 0
    eu as fi deacord sa putem purta si noi pe sub pantaloni scurti,poate si noi vrem sa fim mai lejeri imbracati sa nu mai fim asa infofoliti pe timp mai rece ,nu inteleg de ce ne-ar sta urat pana la urma sunt ca niste pantaloni de trening care stau lipiti pe picior .eu stau cu ei si prin curte pe timpul asta
  •  
    • 28 mesaje
    14 Apr 2011, 21:39
    2 0
    Dresurile pot fi considerate accesorii unisex ?
  •  
    • 76 mesaje
    29 Apr 2011, 01:54
    1 0
    back in forta Tocmai ce mam intors din U.S.A Staul Alaska ...cam peacolo mi-am pierdut ultimi 2 ani din viata pe o platforma petroliera undeva la 200km de Polul Nord ... si ghiciti voi cu ce ne-au imbracat aia pe dedesupt ?!?! ha ? ha ? ...cu iegari gorsi intregi pana la gat cu fermuar asa ca ce dracu atata tam tam ?
    Acest mesaj a fost editat de către Florin_sm: 3 Iul 2013, 18:19
  •  
    • 76 mesaje
    29 Apr 2011, 01:56
    1 0
    boy_2009 said:
    Dresurile pot fi considerate accesorii unisex ?

     

    Unele da. Nu toate !

  •  
    • 17 mesaje
    11 Iun 2011, 18:08
    0 0
    ChrisCarabusa said:
    super tare ! sotul meu poarta colanti pe dedesubt blugi toata iarna...ii cumpar la fel ca ai mei numai ca marimi diferite, pentru mine S, pentru el L...e super haios ma cam amuz pe seama lui, dar ce mai conteaza?! sa-i tina de cald e important...

     buna si eu port colanti ma simt foarte bine in ei si la sotie chiar ii place cum imi sta,in plus port si tanga e mult mai sexi iar cateodata si sutien mai ales atunci knd avem chef de nebuni e foarte placut si nu nu sunt homo  si nici travestit

  •  
    • 7 mesaje
    12 Iun 2011, 18:41
    4 0

    eu si prietenul meu am fost in decembrie la munte.am vrut sa-i cumpar si lui niste colanti sau ceva sa poarte pe sub pantaloni dar nu a vrut....zicea k el nu poarta asa ceva...pe mine sincer nu m-ar fi deranjat. a fost alegera lui.