ghicit in carti

  •  
    • 72 mesaje
    17 Apr 2009, 00:49
    4 0
    multumesc lavya si tie si un paste fericit da sper din toata inima sa mi se intample acel eveniment dar mi sau epuizat sperantele stii cum va pe cineva din constanta care da in cartii sau ghiceste in cafea? pup
  •  
    • 41 mesaje
    17 Apr 2009, 15:42
    1 0
    am o prietena buna in constanta si am s-o intreb daca stie pe cineva bun si daca stie te anuntz si daca nu stie te anuntz)!!! te pup si multa baftaaaa!!!!
  •  
    • 72 mesaje
    17 Apr 2009, 22:42
    0 0
    multumesc frmos lavya
  •  
    • 41 mesaje
    26 Apr 2009, 20:56
    0 0
    ptr carmennnnrietena mea mergea la o babutza cica cu niste ani in urma si afost de curand dar nu mai vede in cafea asa bine ca pe vremuri,destul de evaziv!!! nu cum s ate ajut deocamdata!!imi pare f rau!!!te pup si bafta!!dar trebuie s amai fie fete din orasul tau pe aici is sa-ti dea un pont bun!!!
  •  
    • 61 mesaje
    27 Apr 2009, 11:35
    0 0
    Aish, ti-am lasat un mesaj pe privat, te rog spune-mi daca l-ai primit
  •  
    • 41 mesaje
    28 Apr 2009, 12:33
    0 0
    ptr carmennn:la pagina 13 de la topicul 'lavya mi-a ghicit tipa aia" scrie o fata heyda despre o ghicitoare din constanta!!!!vezi despre ce este vorba!!! sa-mi spui daca ai citit asta!! poate este ok mai ales ca este de la tine din oras!!!!te pup
  •  
    • 72 mesaje
    29 Apr 2009, 09:56
    0 0
    multumesc lavya am citit azi si eu i-am lasat mesaj sa mi lase si mie numarul ...acum astept sa vad daca imi raspunde pup lavya lasa-mi si mie id tau pe privat te rog
  •  
    • 2 mesaje
    5 Iun 2009, 11:57
    0 0
    Buna
    Am citit pe acest forum despre faptul ca ai o prietena in Constanta care cunoaste pe cineva care ghiceste bine
    Poti te rog sa-mi dai id-ul ei de mess sau poate pe al tau ca sa-mi dai mai multe detalii?
    Astept raspuns
    Te pup
  •  
    • 4 mesaje
    18 Sep 2009, 16:23
    0 0
    Vreau si eu adresa nr telefon pret
  •  
    • 4 mesaje
    18 Sep 2009, 17:14
    0 0
    Sunt disperata Daca nu e sarlatanca trimite te rog mesaj (adresa telefon tarif)la idefix173@yahoo.fr
  •  
    • 1 mesaje
    28 Sep 2009, 18:36
    2 0
    Toata viata nu am crezut in asa ceva, pana din intamplare am ajuns la o ghicitoare care mi-a schimbat viata... Acum sunt foarte fericitia si ii multumesc in fiecare zi ca a aparut in viata mea.

    O poti contacta cu incredere: 0767854124 - Mari
  •  
    • 5 mesaje
    28 Sep 2009, 19:13
    0 0
    Buna,
    Marilenalon,ghicitoarea de care ai vorbit sta in Bucuresti ?ghiceste in carti sau in cafea?Multumesc.
  •  
    • 5 mesaje
    28 Sep 2009, 21:18
    0 0
    buna fetelor, am mare nevoie de o ghicitoare buna,din cauza problemelor pe care le am ma simt din ce in ce mai rau ;va rog daca cunoasteti pe cineva , anuntati-ma si pe mine.
  •  
    • 99 mesaje
    29 Sep 2009, 12:04
    0 0
    INNA64 miai dat id tau si mi-ai dat si acceptul de ce nu vorbesti cu mine pe mes s-au scriemi in mp ce ai de ce te simti rau daca nu spui cum vrei sa fi ajutata .
  •  
    • 1 mesaje
    26 Apr 2010, 13:55
    0 0
    Buna,

    Sunt din Iasi.
    As dori sa imi comunici numarul de telefon al persoanei din Iasi.
    Multumesc
  •  
    • 1564 mesaje
    1 Mai 2010, 22:36
    0 0
    Doamna care ghiceste in cafea, o cunostinta de-a mea, din Bucuresti: 0721 989 698. Cere 30 de lei, sedinta dureaza vreo ora.
  •  
    • 4 mesaje
    3 Mai 2010, 09:19
    1 0
    as dori sa iau legatura cu persoana care ghiceste in carti....id ul meu este irinuk.riri...multumesc...
  •  
    • 4 mesaje
    3 Mai 2010, 09:21
    0 0
    id ul meu este irinuk.riri...doresc si eu adresa acelei clarvazatoare
  •  
    • 4 mesaje
    3 Mai 2010, 09:22
    0 1
    buna lavinia24....id ul meu este irinuk.riri doresc sa iau legatura cu acea tiganca.multumesc...astept vesti d ela tine.
  •  
    • 37 mesaje
    3 Mai 2010, 22:07
    0 0
    Buna!sa va spun de mine,eram asa disperata in leg cu niste probl de ale mele in dragoste,intro relatie nu stiam ce ma asteapta dk fac bine sau nu etc.nu mai suportam incertitudinea aia ce ma chinuia...
    asa ca am apelat la o fata care e si clarvazatoare si da bine din carti tarot si am ramas masca de tot ce mi-a zis cu atata exactitate,nu mi venea sa cred!!!
    chiar si pt cateva prietene de ale mele a fost f exacta si au fost exact cum le-a prezis si lor!chiar a facut minuni fata asta cu mine!chiar ca are har!nu e ca alea false!
    eu una m-am linistit mult de tot nu mai sunt in incertitudine,sunt mai optimista,am incredere in mine si sunt f linistita stiind ce ma asteapta ,care e decizia buna,etc!
    ma saturasem sa ma intreb mereu ce va fi cum o sa fie dk o sa fie mai rau sau nu,etc
    serios ca ma simt mult mai bine acum pt ca stiu de e ok sau nu.
    stiu ca e greu de crezut,dar cu mana pe inima va spun ca m-a lasat masca,absolut uimita tot ce mi-a zis de trecutul meu,vede lucurri din trecut,prezent si viitor,pe care nu are de unde sa le stie...nici nu ma cunostea...si nu e tiganca.....e din aia adevarata...are un har deosebit!
    nici eu nu credeam in din astea si uite.....si totul e exact cum mi-a prezis!

    cine vrea mai multe detalii,ma gasiti pe elizateodoru@yahoo.com