ghicit in carti

  •  
    • 84 mesaje
    14 Sep 2010, 19:02
    0 0
    pentru constanta. va rog lasati-mi un mp
  •  
    • 103 mesaje
    20 Sep 2010, 15:14
    3 1
    iti las nr tipei din constanta pe privat.
  •  
    • 103 mesaje
    20 Sep 2010, 15:16
    0 0
    mesaj pentru andra> iti las mesaj cu nr tipei din constanta
  •  
    • 103 mesaje
    20 Sep 2010, 15:16
    0 0
    pt frog . iti las nr tipei din constanta pe privat
  •  
    • 9 mesaje
    3 Oct 2010, 21:47
    0 0
    vreau s eu nr tipei din constana,multmesc
  •  
    • 2 mesaje
    12 Nov 2010, 20:22
    0 1

    pentru Lavinia 24. te rog sa-mi dai si mie nr. de telefon.

  •  
    • 476 mesaje
    13 Nov 2010, 10:09
    1 0
    ai ma fetelor...
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    13 Nov 2010, 14:19
    0 1
    lasa-le me_woman sa isi afle viitorul
    sa nu uite sa ceara chitanta pentru serviciile primite
  •  
    • 178 mesaje
    3 Dec 2010, 19:02
    1 2
    Initierea in tainele tarotului nu se poate face oricand, oricum sau oricui. In carti sau siteuri, se pot afla lucruri tehnice despre stiinta tarotului, dar nu se vor gasi niciodata taina lui mistica, lucrurile pe care e voie sa le faceti si cum trebuie sa le faceţi pe acelea care va sunt permise. Tarotul este un instrument, care in sine nu este nici bun, nici rau, dar depinde de cine si cum este folosit. Pe mine, tarotul m-a dus la astrologie si lucrarea mea de absolvire a ultimului nivel la scoala de astrologie exact aşa se numea: "Paralela intre doua metode de divinatie: astrologie si tarot". Din 2003, am lucrat cu tarotul, am citit si studiat multe carti si materiale, atat in limba romana(cam putine, ce-i drept), dar mai mult in limba engleza prin bunavointa clientelor care, prin forta destinului, au ajuns pe meleaguri straine. S-au adunat astfel multe caiete pline cu etalari, multe carţi inghesuite pe rafturi si multe fisiere cu istoria tarotului, descrierea si semnificatia cartilor. Proiectul unei scoli de tarot il aveam in minte de cativa ani, dar numai acum(30 noiembrie 2010) am reusit sa-l pun in practica si prin efortul a doi oameni minunati.
    In conditiile zilei de astazi, timpul este cel mai pretios bun al omului modern. De aceea, formele de educatie la distanta, prin utilizarea mijloacelor informatice, sunt foarte avantajoase pentru ca ofera informatii pretioase, fara sa pierdeti timp si bani cu deplasarea si adaptand asimilarea materiei la programul dvs. Primul pas spre invatarea tarotului, il puteti face vizitand www.scoaladetarot.ro. O fiinta omeneasca poate gresi sau minti, cartile de tarot nu o vor face niciodata! Va invit sa le patrundeti misterul.
    Vesta - Astrolog profesionist, membru al Asociatiei Astrologilor din Romania, cu aparitii la televiziune si articole publicate in diverse ziare, reviste si site-uri
  •  
    • 4346 mesaje
    3 Dec 2010, 20:47
    0 2
    mai bine nu...
  •  
    • 1 mesaje
    11 Aug 2012, 13:32
    2 0
    lavinia24 said:Buna! Sunt din Iasi si cunosc o persoana care ghiceste foarte bine in carti,e tiganca si are har. Persoanele din Iasi care doresc sa ia legatura cu acea persoana imi pot lasa un mesaj pe privat,eventual las id-ul meu de messenger si va pot pune in contact cu acea doamna.

     

  •  
    • 1069 mesaje
    12 Aug 2012, 23:15
    1 2
    mara_07 said:
    lavinia24 said:Buna! Sunt din Iasi si cunosc o persoana care ghiceste foarte bine in carti,e tiganca si are har. Persoanele din Iasi care doresc sa ia legatura cu acea persoana imi pot lasa un mesaj pe privat,eventual las id-ul meu de messenger si va pot pune in contact cu acea doamna.

     

      N-are har, are jar. Jarul lui Belzebut cu care lucrează "acea doamnă".

  •  
    • 1 mesaje
    15 Aug 2012, 13:15
    3 0
    o buna cititoare in carti  te poate prevenii , dar nu iti poate schimba soarta .
  •  
    • 9 mesaje
    2 Mar 2013, 00:49
    0 0
    o ghicitoare din CONSTANTA  imi recomanda si mie cineva?
  •  
    • 1 mesaje
    4 Apr 2013, 01:01
    0 0
    Buna stie cineva o ghicitoare din Constanta? as dori nr de tel sa o pot contacta..dar pe cineva cu har nu toate panaramele care pretind a fi ce nu sunt gen cele care apar pe la tv
  •  
    • 4346 mesaje
    4 Apr 2013, 16:40
    1 2
    ghicitoarele n au Har ,....au "Dar" de la diavol!!!
  •  
    • 73 mesaje
    9 Oct 2013, 15:06
    0 0
    Adevarat,ghicitoarele n-au har, nici dar,au imaginatie,fantezie,intuitie iar acestea le ajuta sa vada in ceasca de cafea niste semne care interpretate pot prevedea(ghicit) anumite evenimente din trecut,prezent si viitor. 
    Nu au nici o calitate pe care sa n-o aiba toti oamenii iar experienta lor le ajuta sa traduca mai bine semnele si sa le lege astfel incat sa dea raspunsuri potrivite. 
  •  
    • 62 mesaje
    14 Nov 2013, 20:32
    0 0
    andreea_1933 said:Precizez inca odata, sunt persoane diferite, in zone diferite. Cea cu cafeaua sta in zona Bucur Obor, iar cealalta in Pajura.Ambele tin sedinte de ghicit la pretul de 50 Ron.

    Doamna din Pajura are cumva o potaie isterica, la fel de isterica ca si doamna?

     

  •  
    • 18 mesaje
    14 Nov 2013, 21:13
    2 1
    E proasta Andaaaaaaa asta!!!
  •  
    • 4346 mesaje
    15 Nov 2013, 13:12
    1 0
    proasta i aia care te o facut...