ghicit in carti

  •  
    • 6 mesaje
    21 Nov 2013, 16:03
    0 2
    Aish said:lasa-mi mesaj la privat si-ti dau adresa unei clarvazatoare, nu ghicitoare.Aish

     

  •  
    • 8 mesaje
    17 Dec 2013, 13:49
    0 2
    BIXXX said:
    andreea_1933 said:Precizez inca odata, sunt persoane diferite, in zone diferite. Cea cu cafeaua sta in zona Bucur Obor, iar cealalta in Pajura.Ambele tin sedinte de ghicit la pretul de 50 Ron.

    Doamna din Pajura are cumva o potaie isterica, la fel de isterica ca si doamna?

     

     ai fost la tipa din pajura/1 mai?o cheama adriana.ma batea gandul sa ma duc.daca ai fost sa-mi spui si mie cum a fost

  •  
    • 4346 mesaje
    27 Ian 2014, 13:27
    2 4
    ai dreptate..iti va indrepta pasii fix spre iad!
  •  
    • 7 mesaje
    5 Iul 2014, 20:15
    0 4
    Buna fetelor! Nu stiu ce credeti voi sau ce experiente ati avut, dar, pana acum ceva ani, eu nu credeam in persoanele care ghicesc. Dar, dupa ce am cunoscut-o pe Catalina...parerea mea s-a schimbat total. De atitia ani...vreo 10....ma ajuta cu sfaturile ei. Ghiceste in carti, in tarot (carti diferite de primele), are clarviziune, face terapii cu lumina etc.... E o tipa deosebita, e romanca si e foarte directa si sincera...ceeea ce apreciez foarte mult! Daca va intereseaza...puteti sa o sunati si sa va convingeti...tel ei e 0766758711. Bafta !!!!!!
  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:30
    0 2
    Eu m-am imprietenit cu o asa zisa liber profesionista in arte divinatorii. Mare greseala am facut!
    Impresionata de situatia ei materiala precara, de faptul ca parea a fi cat de cat educata , si de operatia pe care o suferise, am incercat sa o ajut. Dincolo de plata etalarilor cu carti de tarot, rune, si cafea, o ajutam material. Am devenit oarecum confidenta ei, si sincer, cu cat trecea timpul cu atat ma inspaimanta mai tare, si am inceput sa ma simt mai vulnerabila. Domnisorica, facea mai multi bani din povesti de viata impresionante, dar care , cu cat stateai mai mult in preajma ei, realizai ca au multe neconcordante, adica erau numai povesti. Dar ce este mai grav este faptul ca odata ce apucai sa ii zici una alta despre tine, ori incerca sa te manipuleze subtil, sau direct amenintare ( ii spun sotului tau, ii spun familiei etc).
    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.
    Acest mesaj a fost editat de către Liaciocarlia: 24 Iul 2014, 00:34
  •  
    • 1 mesaje
    22 Aug 2014, 02:15
    0 0
    carmennnnnnn said:da si cu tine vorbeam lavya da am sunat-o pe jasmine eu una am fost multumita de ea acum astept sa se intample acel eveniment de care mi-a zis jasmine

     

  •  
    • 85 mesaje
    23 Aug 2014, 17:41
    0 0
    Liaciocarlia said:Eu m-am imprietenit cu o asa zisa liber profesionista in arte divinatorii. Mare greseala am facut!
    Impresionata de situatia ei materiala precara, de faptul ca parea a fi cat de cat educata , si de operatia pe care o suferise, am incercat sa o ajut. Dincolo de plata etalarilor cu carti de tarot, rune, si cafea, o ajutam material. Am devenit oarecum confidenta ei, si sincer, cu cat trecea timpul cu atat ma inspaimanta mai tare, si am inceput sa ma simt mai vulnerabila. Domnisorica, facea mai multi bani din povesti de viata impresionante, dar care , cu cat stateai mai mult in preajma ei, realizai ca au multe neconcordante, adica erau numai povesti. Dar ce este mai grav este faptul ca odata ce apucai sa ii zici una alta despre tine, ori incerca sa te manipuleze subtil, sau direct amenintare ( ii spun sotului tau, ii spun familiei etc).
    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.

     

    Bine ar fi sa invete ceva din patania ta, toate amatoarele de aflat viitorul de pe aici!

  •  
    • 12208 mesaje
    23 Aug 2014, 20:43
    0 0
    intreaba-o pe OANA ZAVO ....
  •  
    • 456 mesaje
    27 Aug 2014, 21:47
    0 0
    chestia cu ghicitul in carti mi s-a intamplat de curand.
    am toata colectia lui jules verne, ala de a scris numa sf aiuritoare.
    azi le-am pus intr-oi oarecare ordine si am ghicit cu ochii inchisi, ordinea.
  •  
    • 2 mesaje
    23 Ian 2015, 21:28
    0 0
    Daca este cineva din Iasi care cunoaste pe o persoana serioasa care ghiceste bine va rog sa imi lasati mesaj. Am citit mesajele de mai sus si vreau sa spun ca am intalnit-o si eu o data pe acea fata. Avea anunturi puse peste tot in Iasi si spunea ca e studenta. Oricum nu ghiceste prea bine asa ca nu am mai apelat dar nici nu am stiut ca este in stare sa santajeze.....
  •  
    • 1 mesaje
    13 Sep 2016, 22:54
    1 2
    Buna fetelor, sunt din Constanta cine ma poate ajuta cu un numar dela vreo doamna care ghiceste bine in carti ? Va rog
  •  
    • 4346 mesaje
    15 Sep 2016, 19:31
    1 0
    Mire85 said:Buna fetelor, sunt din Constanta cine ma poate ajuta cu un numar dela vreo doamna care ghiceste bine in carti ? Va rog

     

    Satana !

  •  
    • 3765 mesaje
    17 Sep 2016, 09:59
    0 0
    Mire85 said:Buna fetelor, sunt din Constanta cine ma poate ajuta cu un numar dela vreo doamna care ghiceste bine in carti ? Va rog

     

    da. suna la numarul asta. pe la 11-12 noaptea. si sa fi singura, ca altfel nu ies cartile.

    0799999999

  •  
    • 17 mesaje
    28 Oct 2016, 03:34
    0 0
    O doamna mi-a fost recomandata de o prietena, singura care pana acum mi-a spus exact cum stau lucrurile , mi-a zis ce se va intampla in cateva luni si adevarul e ca..zilele astea am avut confirmarea la ce a zis dansa...ce e drept nu poate zice ce se va intampla peste cativa ani..poate citi doar viitorul apropiat , adica pe o perioada de cateva luni. Foarte corecta si nu cere nici o suma ,doar cat doreste fiecare sa-i dea.
  •  
    • 3765 mesaje
    28 Oct 2016, 12:15
    0 0
    ti-a ghicit numerele de la 6/49 de duminica?
  •  
    • 17 mesaje
    2 Nov 2016, 23:46
    0 0
    Asta nu cred ca o va face cineva vreodata .
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Nov 2016, 01:03
    0 0
    aleale31 said:Asta nu cred ca o va face cineva vreodata .

     

    de ce nu?

  •  
    • 17 mesaje
    5 Nov 2016, 00:24
    0 0
    Pt ca nimeni nu e in stare sa zica "sa ghiceasca" asta
  •  
    • 3765 mesaje
    5 Nov 2016, 08:31
    0 0
    aleale31 said:Pt ca nimeni nu e in stare sa zica "sa ghiceasca" asta

     

    daca nu reusesti sa ghicesti, la propriu, numerele la loto inseamna ca nu esti ghicitor, ci sarlatan.

  •  
    • 1 mesaje
    6 Iul 2017, 13:07
    0 0
    Va rog sa imi lasati si mie in privat nr de telefon pt cineva din Constanta.
    Multumesc!