ghicit in carti

  •  
    • 43 mesaje
    8 Feb 2021, 11:17
    0 0
    Ghiceste foarte bine doamna .Ghiceste in carti și cafea.Sunati cu incredere 0728792768
  •  
    • 43 mesaje
    8 Feb 2021, 11:18
    0 0
    Ghiceste foarte bine doamna .Vo recomand cu incredere. Sunati 0728792768
  •  
    • 43 mesaje
    8 Feb 2021, 11:20
    0 0
    Ghiceste foarte bine doamna .Ghiceste in carti și cafea.Sunati cu incredere 0728792768
  •  
    • 10 mesaje
    13 Feb 2021, 22:15
    0 0
    Buna. Și eu am fost la ghicit la o doamna tânăra e jurist de profesie. Consilierea de fapt mi-a făcut-o telefonic. Aveam atacuri mari de panica. Am fost la toți doctorii și in plus avea un psoriazis in tălpile picioarelor de nu puteam sa merg. Era carne vie. Am fost la toți doctorii și in Italia. Ma costa un minut de impuls 100 RON și asta se întâmpla acum ani. Mi-a recomandat-o o cunoștiință, mai exact doctorul meu stomatolog care e și al dânsei. Când am sunat-o mi-a explicat ca CLARVIZIUNEA E CA UN RMN IN MEDICINA trupească. Adică vede ce am și pune cum ar fi un diagnostic. Dar, fata de alte ghicitoare ( ca am mai căutat sa pot face o comparație, “ ce nu face omul când e in prapastie”) ea da și rețeta, soluția sa te faci bine. Mi-a explicat ca totul e energetic și așa cum doctorii dau tratament pt trup ea se ocupa cu un tratament energetic pt spirit. Inițial, nu am înțeles mare lucru și mai eram și sceptica. Dar când a început sa îmi spună exact cu detalii tot : numele celor din familie, ale unei mătuși, sora bunici, care umblate sa facă atac energetic asupra familiei, iar eu fiind mai vulnerabila am preluat, viața mea de parca a trăit lângă mine, m-a uimit, sincer am rămas masca! Apoi mi-a explicat energetic ce se întâmpla ca un fel de terapie psiho-spirituală, apoi mi-a dat soluția, mai exact, curățarea energetică pe care tot dansa o face ( bine-nțeles nu e in același preț al consilierii). Dansa numea aceasta curățare operație energetică! Am recurs la tot. Mi-a spus ca in trei zile va dispărea Psoriazisul și atacul de panica, dar pana ma echilibrez durează 40 de zile! INTR-adevăr in trei zile a dispărut! Ma uitam și plângeam de fericire! Nu îmi venea sa cred! Și acum ma rog pt sănătatea acestei doamne! Pentru mine a fost îngerul care a apărut in viața mea la momentul potrivit! E tare pe ce face! Nu as fii scris despre povestea mea, dar m-am gândit ca sunt atâția oameni disperați de propriile probleme, încât in agitația lor apelează la oricine așa zisa clarvăzătoare, care nu le face nimic și pot profita de situația in care omul se afla! Cumva m-am simțit plină de recunoștință fata de divinitate sa scriu povestea mea ca sa ajut și alți oameni care se afla in impas! Am gândit-o: De ce doar eu sa fiu ajutata, Dumnezeu a trimis acest om pe pamant și pentru ceilalți! Nu pot fi egoista sa țin sursa ajutorului la secret doar pentru mine! Așa ca cine vrea sa apeleze la dansa, o poate face cu încredere. Acesta este Nr dânsei de telefon: 0727.594.994
    Acest mesaj a fost editat de către Carmina33: 13 Feb 2021, 22:17
  •  
    • 10 mesaje
    13 Feb 2021, 22:19
    0 0
    Buna. Și eu am fost la ghicit la o doamna tânăra e jurist de profesie. Consilierea de fapt mi-a făcut-o telefonic. Aveam atacuri mari de panica. Am fost la toți doctorii și in plus avea un psoriazis in tălpile picioarelor de nu puteam sa merg. Era carne vie. Am fost la toți doctorii și in Italia. Ma costa un minut de impuls 100 RON și asta se întâmpla acum ani. Mi-a recomandat-o o cunoștiință, mai exact doctorul meu stomatolog care e și al dânsei. Când am sunat-o mi-a explicat ca CLARVIZIUNEA E CA UN RMN IN MEDICIN trupească. Adică vede ce am și pune cum ar fi un diagnostic. Dar, fata de alte ghicitoare ( ca am mai căutat sa pot face o comparație, “ ce nu face omul când e la atrăgătoare”) ea da și rețeta, soluția sa te faci bine. Mi-a explicat ca totul e energetic și așa cum doctorii dau tratament pt trup ea se ocupa cu un tratament energetic pt spirit. Inițial, nu am înțeles mare lucru și mai eram și sceptica. Dar când a început sa îmi spună exact cu detalii tot : numele celor din familie, ale unei mătuși, sora bunici, care umblate sa facă atac energetic asupra familiei, iar eu fiind mai vulnerabila am preluat, viața mea de parca a trăit lângă mine, m-a uimit, sincer am rămas masca! Apoi mi-a explicat energetic ce se întâmpla ca un fel de terapie psiho-spirituală, apoi mi-a dat soluția, mai exact, curățarea energetică pe care tot dansa o face ( bine-nțeles nu e in același preț al consilierii). Dansa numea aceasta curățare operație energetică! Am recurs la tot. Mi-a spus ca in trei zile va dispărea Psoriazisul și atacul de panica, dar pana ma echilibrez durează 40 de zile! INTR-adevăr in trei zile a dispărut! Ma uitam și plângeam de fericire! Nu îmi venea sa cred! Și acum ma rog pt sănătatea acestei doamne! Pentru mine a fost îngerul care a apărut in viața mea la momentul potrivit! E tare pe ce face! Nu as fii scris despre povestea mea, dar m-am gândit ca sunt atâția oameni disperați de propriile probleme, încât in agitația lor apelează la oricine așa zisa clarvăzătoare, care nu le face nimic și pot profita de situația in care omul se afla! Cumva m-am simțit plină de recunoștință fata de divinitate sa scriu povestea mea ca sa ajut și alți oameni care se afla in impas! Am gândit-o: De ce doar eu sa fiu ajutata, Dumnezeu a trimis acest om pe pamant și pentru ceilalți! Nu pot fi egoista sa țin sursa ajutorului la secret doar pentru mine! Așa ca cine vrea sa apeleze la dansa, o poate face cu încredere. Acesta este Nr dânsei de telefon: 0727.594.994
  •  
    • 43 mesaje
    2 Mar 2021, 10:09
    0 0
    Doamna ghiceste foarte bine,are har.Ghiceste in carti normale și carti de tarot.Totul mi s-a adeverit.Sunati cu incredere la 0728792768
  •  
    • 43 mesaje
    2 Mar 2021, 10:13
    0 0
    Doamna ghiceste foarte bine,are har.Ghiceste in carti normale ,cafea și carti de tarot.Apelati cu incredere 0728792768
  •  
    • 43 mesaje
    2 Mar 2021, 10:16
    0 0
    Va recomand pe doamna la care am fost și am fost foarte multumita.Ghiceste in carti normale,cafea și tarot.Sunati cu incredere 0728792768
  •  
    • 43 mesaje
    2 Mar 2021, 10:17
    0 0
    Vo recomand pe doamna la care am fost și am fost foarte multumita.Ghiceste in carti normale,cafea și tarot.Sunati cu incredere 0728792768
  •  
    • 43 mesaje
    2 Mar 2021, 10:19
    0 0
    Vo recomand pe doamna la care am fost și am fost foarte multumita.Ghiceste in carti normale,cafea și tarot.Sunati cu incredere 0728792768
  •  
    • 43 mesaje
    2 Mar 2021, 10:21
    0 0
    Doamna la care am fost ghiceste foarte bine.Ghiceste in carti normale,cafea și tarot.Sunati cu incredere 0728792768
    Acest mesaj a fost editat de către ellaely: 2 Mar 2021, 10:26
  •  
    • 43 mesaje
    2 Mar 2021, 10:22
    0 0
    Doamna la care am fost ghiceste foarte bine.Ghiceste in carti normale,cafea și tarot.Sunati cu incredere 0728792768
  •  
    • 100 mesaje
    13 Mar 2021, 21:29
    0 0
    Buna seara, eu sunt Viviana, ghicesc in Tarot, ședințele la mine durează o ora, pot avea loc și telefonic, și nu sunt întrerupte de nimeni. Fac cu foarte mare drag și cu implicare acest lucru, este pentru mine un dar pe care îl prețuisc cu adevarat, iar faptul ca pot călăuzi oameni este o binecuvântare pe care o am, o port, si pe care am iubit-o și am sa o iubesc mereu. Dacă veți apela la mine va voi îndruma sa nu mai credeți in farmece sau făcături, va voi ajuta sa va reamintiți cata forța aveți in voi insiva, și voi încerca sa va reamintesc cata fericire puteți avea in jurul vostru, in caz ca ați uitat. Ma puteți contacta oricând la numărul de telefon 0733832678.
  •  
    • 100 mesaje
    25 Apr 2021, 23:31
    0 0
    Buna seara. Am revenit la voi ca sa va dau un sfat. Bine ar fi pentru voi sa nu mai încercați sa faceți înșelătorii persoanelor de la care vreți ajutor. Este o fărădelege care se plătește... la fel cum totul se plătește sau răsplătește in Univers. Atunci când suni pentru ca vrei un sfat sau o îndrumare, normal este sa platesti pentru acest serviciu, căci nu suni la o prietena pe care deja o cunosti, ci la o persoana care are niște cunoștințe și abilitatea și dorința de a te ajuta, dar contracost. Îmi pare rau ca m-am lungit atât pe o idee și probabil v-a dat prin cap ca am primit o grămada de tepe pana acum...Nu am primit! Dar și când primesc, RAR, vreau sa știți ca eu știu sigur un lucru sfânt: Universul lucrează permanent... sau: Dumnezeu nu doarme. Eu nu blestem... căci nici nu este nevoie. Chiar nu este Și mare le este puterea celor ce ar putea blestema dar se abțin sa o facă. Las acest mesaj pentru toată lumea. Bine este sa fii OM. Foarte bine. Și multe are de câștigat un om. Și omul nenorocit... greu se mai poate schimba. De aceea... tiparul comportamental are diferite valențe și amprente și toți avem cate una. Pana și vocea... vocea are amprenta ei. Iar omul memorie lunga pentru fiecare lucru de care vreodată i-a păsat. Nu mușca tocmai o mâna de la care ceri ajutor. Fiți iubiți cu toții. Paște fericit.
  •  
    • 12 mesaje
    5 Iun 2021, 16:58
    0 0
    Doamna ghiceste foarte bine.sunati la 0728792768
  •  
    • 12 mesaje
    5 Iun 2021, 17:00
    0 0
    Am fost la doamna și am fost foarte multumita.Ghiceste in tarot și carti.Incercati ca nu veți regreta 0728792768
  •  
    • 12 mesaje
    5 Iun 2021, 17:02
    0 0
    Doamna ghiceste foarte bine.Ghiceste în tarot și carti.Incercati ca nu veți regreta .0728792768
  •  
    • 12 mesaje
    5 Iun 2021, 17:08
    0 0
    Doamna ghiceste foarte bine in tarot și carti.M-am confruntat cu niște probleme foarte mult timp,doamna a reușit sa ma îndrume pe calea cea buna .De aceea o recomand.0728792768
  •  
    • 12 mesaje
    10 Iun 2021, 20:35
    0 0
    Ghiceste in carti și carti de tarot.Doamna are un har deosebit,de aceea o recomand.0728792768
  •  
    • 12 mesaje
    10 Iun 2021, 20:36
    0 0
    Apelati cu încredere la doamna.Ghiceste in cartj și carti de tarot.0728792768