Doamna si vagabondul

  •  
    • 5531 mesaje
    29 Sep 2008, 23:48
    0 0
    Nu, io zic asha: daca ti-e rusine cu el, mai bine trageti-o cu un vibrator. Este cel mai discret lucru cu putinta si nici nu te face de rusine, ca nu cere sa-l duci in dorobanti la bt caffee si nici in bam'bou' ca sa ii faca concurenta lu' patrascu
  •  
    • 2 mesaje
    29 Sep 2008, 23:51
    0 0
    faza cu ''cand iesim in oras insista sa mearga cu loganul lui amarat'' fa ce masina ai tu eliza ???
  •  
    • 5531 mesaje
    29 Sep 2008, 23:58
    0 0
    N-are ca doar ea ie classy si trendy, sa plimba cu masina altora
  •  
    • 172 mesaje
    29 Sep 2008, 23:59
    1 0
    in ziua de azi sa ai logan la 2o de ani e lucru mare ,sunt unii care nu au nici o masina ..poate nu are bani de bamboo dar asta il face sarantoc?esti tu saraca mintal si sufletesc .....cand iesi cu un tip conteaza sa aiba creier,codul bunelor maniere,sa te respecte ,sa te iubeasca pt ceea ce esti ...daca ai 4 barbatii in viata ta cum se face ca nici unul nu a ramas destul timp cu tine ?stii tu peste cati ani va ajunge un barbat bogat?daca ajunge un barbat bine ,cu f.multi chiar mai multi ca sotul tau cum vei reactiona atunci?nu-ti va parea rau ca ai renuntat la el?in viata ta conteaza doar banii,luxul,iesirile in bamboo ,sexul in duplex baneaasa,masinile si cadourile ???daca doar astea conteaza esti f.f.f.f superficiala ..sper ca esti un troll ca daca existi te compatimesc !
  •  
    • 2 mesaje
    29 Sep 2008, 23:59
    0 0
    pai fa baiatul are bun simt si nu profita de masina ta,are demnitate incearca sa te scoata la plimbare cu ce e al lui si nici nu te lasa sa platesti consumatia...proa.sta naibi pai baiat ca asta gasesti mai rar k daca eram eu te plimbam cu masina,tio si luam ccu imprumut ma duceam cu ea la liniute si tio puneam pe butuci,mai faceam si niste drifturi.si iti mai dadeam si niste mu.e si te mai dadeam si pretenilor mei (miau) mai tigani sa te fu.ta si dupaia nu mai aveai 4 barbati la activ ci 20 .. sau ai depasit demult nr asta dar nu recunosti k deee tu esti doamna cu clasa,refinata . poate in ureche mai esti tu rafinata ) special pt elisssssa(curv.a de lux)
  •  
    • 5531 mesaje
    30 Sep 2008, 00:06
    0 0
    Baiatu', fara sa te dedai la vulgaritati, nu poti?
  •  
    • 2501 mesaje
    30 Sep 2008, 00:09
    0 0
    Ce loc retras?! Pai ea are aere de "doamna "de societate Trebuie sa vada si lumea cine e ea,pai nu?

    Eu as spune sa-i dai papucii baiatului,din doua motive:1..nu se va ridica la nivelul tau (de fapt al parintilor tai ca tu n-ai nici unul) prea curand si 2.nu va meritati unul pe altul.
    Astea-s taranisme de 2 bani.Stau cu unu cu lovele,de ochii lumii,ca sa arat cine sunt io.
    Va mai curge multa apa pe Dunare pana vei invata tu ce-i dragostea.Nu esti matale de vina,astea-s "principiile" cu care ai fost crescuta si educata
    Vezi tu,in ziua de azi,multi oameni au de toate si se invart in diverse cercuri sus-puse.Tu,daca l-ai intalnit pe Badita din vale intr-un club si ti-ai facut extensii la dreacu-n prastie nu te face mai buna ca el,prietenul tau.
  •  
    • 35 mesaje
    30 Sep 2008, 01:25
    1 0
    Faptul ca esti un copil de bani gata nu te pune cu nimic mai presus de el. El este student la stat unde presupun ca trebuie sa si invete sa-si pastreze bursa. Tu esti studenta la RAU (sincer nu prea mi se pare o chestie cu care sa te lauzi...aici chiar stiu ce vorbesc). In loc sa te bucuri de sentimente dupa care o sa tanjesti mai tarziu, tu te gandesti la bani. Parerea mea este ca atata timp cat judeci dupa valorile tale (care sincer, m-au socat; si eu am crescut intr-o familie instarita dar nu am avut niciodata "reguli" legate de statutul social al prietenilor mei) poti sa-i faci un mare bine baiatului si sa dispari efectiv din viata lui (nu-l mai cauta, nu-i mai raspunde la telefon, etc). No offence dar cred ca pana la varsta ta ar fi trebuit sa-ti dai seama ca poti trai si fara sa te intretina un barbat (mai ales daca termini facultatea).
  •  
    • 1340 mesaje
    30 Sep 2008, 08:02
    0 0
    'morning! Pup verzele!
    Mikaaaa,

    Mey, ce viata terna au unele! Saracele, macar forumul sa le vada in toata splendoarea lor!
  •  
    • 482 mesaje
    30 Sep 2008, 08:25
    0 0


    mi-ati facut dimineata asta mai frumoasa
  •  
    • 75 mesaje
    30 Sep 2008, 08:28
    0 0
    Oleeee! A mai pocnit o petarda!!!
  •  
    • 482 mesaje
    30 Sep 2008, 08:29
    0 0
    unde? unde?
  •  
    • 1737 mesaje
    30 Sep 2008, 09:00
    0 0
    super tare
  •  
    • 122 mesaje
    30 Sep 2008, 09:03
    0 0
    Buna dimineata! Dumnezeule, demult n-am mai ras asa, Mika esti mult prea tare cu pisi@cartiru'francez.buc. Sotul meu se barbierea in baie si eu radeam de una singura la computer...am ras cu lacrimi. Te aveam in fata ochilor, mi te si imaginam...
  •  
    • 75 mesaje
    30 Sep 2008, 09:06
    0 0
    Intr-un duplex din baneasa
  •  
    • 154 mesaje
    30 Sep 2008, 09:33
    0 0
    inca nu am citit tot, insa am o nelamurire: nu s-a dat niciodata cu BMW sau nu s-a dat niciodata jos din BMW...
  •  
    • 506 mesaje
    30 Sep 2008, 09:38
    0 0
    felicitari, fetele!
    ati smotocit-o pana i-au mers fulgii...
    pacat ca nu era adevarata, dar chiar si-asa tot a iesit super-distractie!
  •  
    • 254 mesaje
    30 Sep 2008, 09:41
    0 0
    N-am crezut ca o sa ajung sa citesc asa ceva, sunt socata. Chiar va numiti doamne? Asteptati respect, respect pe care nu-l oferiti? Sper sa prinzi un bogatas sa isi bata joc de tine "fato" sa vezi cum e cand nu sti aprecia ce ai langa tine ...
  •  
    • 9367 mesaje
    30 Sep 2008, 09:49
    0 0
    wow! ce-am pierdut...
    acu' tre' sa recuperez.
    deci, io atat voiam sa intreb, ca o iau catinel:
    "Eu: o tipa trendy, frumoasa, cu clasa, care nu a avut decat iubiti cu bani..."
    da' cu modestia cum stai fato?
    revin ca inca aprofundez pagina 1.
    pe bune, asa raritate de toping trebuie savurata incet, ca o delicatesa

    ps: "daca are logan=are dacie=injositor=sarac."
    dar de cand puii mei sa fii sarac dar cinstit e injositor?
  •  
    • 2607 mesaje
    30 Sep 2008, 09:50
    0 0
    Poate e prea tarziu, insa vroiam sa vin cu o propunere constructiva. Nici nu am avut timp sa citesc tot ce ati scris, asa ca daca a mai avut cineva aceasta idee, sa ma scuzati de repetitie.

    Deci... iata propunerea constructiva. Sunt femeie si stiu cat de important este sa te potrivesti sexual cu partenerul. Asa ca decid, de comun acord, presupun, cu elisia sau cum se numeste ea, ca tipul merita o sansa. Sansa pe care a avut-o si biata noastra povestitoare: SANSA DE A SE IMBOGATI si de a intra, astfel, in randul celor ... ca ea (poate pentru morala lui nu e prea bine dar asta conteaza mai putin). O sansa cinstita pe care si ea a avut-o, la randul ei.

    Iata cum vad eu pusa in practica aceasta acordare de sansa. Pentru fiecare orgasm obtinuit de femeia cu pricina, baiatul ar trebui recompensat pe masura. Avand in vedere referintele pe care mi le-a dat ea pana acum, sunt sigura ca tipul va evolua rapid. In cateva saptamani.... ar putea ajunge cineva tipul.

    Please, nu ma luati acum ca asa ceva nu se face. Ba se face. De catfre multa lume. Asa se ajunge monden. Asa se ajunge avut. Asa se ajunge popular. Asa se ajunge.... la Bamboo...

    Pledez, asadar, pentru o sansa cinstita pentru baietul acesta sarantoc acum, dar cu mult potential....