Doamna si vagabondul

  •  
    • 2342 mesaje
    29 Sep 2008, 20:29
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7743 mesaje
    29 Sep 2008, 20:29
    0 0
    iar va deghizati sau clonati doar pentru a purta discutii aiurea?
    chiar n-aveti altceva mai bun de facut decat sa agitati trolii?
  •  
    • 4051 mesaje
    29 Sep 2008, 20:31
    0 0
    Si ziceti ca fetele astea ,,subtiri" sunt trolli? Sper , ca altfel e grav. Mi-e ca am pierdut timp sa citesc topicul .
  •  
    • 221 mesaje
    29 Sep 2008, 20:33
    0 0
    Nu-mi vine sa cred ce vad pe acest topic.Intotdeuna cand vad femei din astea cu fitze de vedete si bani ma gandesc cat de pustii tre sa fie pe dinauntru.Asa ca prefer sa rumeg la o coaja de pita,da sa am sufletul plin cu bucurii.
    Pt initiatoarea topicului: Fata draga,,,tu chiar esti reala?In ideea ca iti plac banii si ti e frica de saracie,te-as fi respectat spunand ca macar stii ce vrei si care-ti sunt prioritatile,dar nu stii nici asta pt ca ii umilesti pe aia "saraci".Daca ti-e frica de saracie,sa stii ca de ce ti-e frica nu scapi si oricum mai saraca de atata n-ai cum sa fii.Bogatia adevarata sta in suflet domnisoara draga de bamboo.Si degeaba ai bani daca materia cenusie este nula.Un om inteligent poate comunica,sta,accepta si cu o persoana fara bani,dar tie ti-e imposibil ca doar dee...taticu cu bani care ti-a dat porche u se astepta la mai mult de la tine.
    Sincer...m-am enervat rau si nu vreau sa te jignesc,dar trezeste-te pana nu o sa ajungi plina de bani,dar singura.
    Iti doresc toti banii din lume asa cum ti doresti si tu
  •  
    • 222 mesaje
    29 Sep 2008, 20:39
    0 0
    pun si eu o intrebare naspa, de sarantoaca distusa conducatoare de Cielo care sunt : daca tac-tu moare si inainte sa moara, da faliment, crezi tu ca prietenii aia ai tai care rad ca te vad in Logan o sa-ti mai dea buna-ziua? si atunci din ce o sa mai traiesti, fata mosului?
  •  
    • 2342 mesaje
    29 Sep 2008, 20:40
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4051 mesaje
    29 Sep 2008, 20:42
    0 0
    Pai va fi nasol , nasol , portocalia , ca taticu a invatat-o doar ca trebuie sa ,,produca" . S-o fi gandit ea mititica vreodata ce-ar fi sa munceasca ea pentru bamboo , extensii si alte silicoane ce mai vrea ea
  •  
    • 2342 mesaje
    29 Sep 2008, 20:42
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 222 mesaje
    29 Sep 2008, 20:48
    0 0
    nu stiu daca fata asta e reala, dar un lucru stiu-femei care sa gandeasca asa sunt destule. asa ca raspunsurile de aici merita efortul.
  •  
    • 221 mesaje
    29 Sep 2008, 20:59
    0 0
    da,sa stiti ca sunt femei care gandesc asa.Am avut si eu parte de o "soacra" asa care zicea ca nu s de fiiso si ca toate se invart in juru banilor ei din Spania da fiisu era aci singur si i a lipsit o mama dintotdeuna.Si culmea e ca tot baiatu a murit intr un accident de motocicleta si ghiciti ce o zis masa? zicea ca" o sa apar si eu la petrecere da pe la final ca nu mi plac chestiile lacrimogene"deci inmormantarea lu fiiso era petrecere si inca banii ii tin de cald sub c.ur...da,inca.
    Asa ca draga missy pissy iti doresc succes in cariera ta de rau si cu banii lu taticu,da sa stii ca astea tin numa de foame si de mofturi.Singuratatea de apoi nu se va compara cu nici un leu din lumea asta.CHiar m-am enervat acu...nu suport copii astia care vin cu banii cu tati si injosesc pe ici pe colo.Cunosc oameni care de la a manca de pe jos s-au ridicat singuri pana la avea firme,bani si tot ce le dorea sufletu,da aveau si suflet.
    Hai ca divaghez deja...iti doresc numai sa poti plati si intrarea pe lumea cealalta
  •  
    • 16 mesaje
    29 Sep 2008, 21:00
    0 0
    elisa eu zic ca gresesti. e pacat sa fii asa superficiala. nu vei avea decat de suferit de pe urma atitudinii tale. si eu sunt o fata bogata, care sta in centru ca tine si careia tati ii cumpara orice, insa nu mi-am ales niciodata un iubit pentru avantaje materiale. iubitul meu are o conditie mai modesta decat mine dar asta nu ma deranjeaza fiindca nu banii lui ma fac fericita, ci el. in plus, mi se pare ciudata atitudinea parintilor tai. orice parinti normali isi doresc fericirea copilului lor, deci situatia materiala nu conteaza. si un mic sfat: un barbat sarac nu echivaleaza cu un barbat incapabil sa faca bani. in viitor poate va fi un barbat foarte bogat si poate nu vei fi tu femeia care ii va fi alaturi. cred ca ar trebui sa te gandesti la ceea ce te face pe tine fericita cu adevarat. chiar iti pasa de excursii de lux si de masini scumpe?? nu ai prefera sa dormi pe scanduri dar in bratele barbatului pe care il iubesti decat in cel mai luxos pat dar alaturi de cineva pentru care nu simti nimic??
    sincer, iti doresc sa fii fericita dar ai grija ce iti doresti tu.
  •  
    • 5531 mesaje
    29 Sep 2008, 22:09
    0 0
    Fataaa, ma-ti in nebunit, sa mor, la naiba
  •  
    • 548 mesaje
    29 Sep 2008, 22:17
    0 0
    elisa draga mea, eu zic ca tipul nu e sarac..ci este un om de rand....deoarece are o masina...si in ziua de azi nu oricine isi permite o masina...stiu ca o sa razi cand citesti asta...dar o masina presupune si intretinere si benzina etc..si faptul ca sta cu parintii asta nu inseamna inca odata k nu are bani....are dar cat un om de rand...
    tu ce pui pe primul plan dragostea sau banii....atata timp cat tu ai bani in timp vor devenii toate asa cum vrei...nu stiu ce sa'ti spun...pana la urma tu tot ca tine vrei sa faci...adik sa renunti la el...daca iti place eu zic sa nu renunti..nu se merita...dar faci cum crezi si cum simti...
    apropo...tu cu ce te ocupi daca nu sunt indiscreta?
    ai grija de tine si ce faci cu vagabontul tau
  •  
    • 2009 mesaje
    29 Sep 2008, 22:28
    0 0
    Cred ca topicul acesta trebuia sa se numeasca " Domnul si Vagaboanda".
  •  
    • 2 mesaje
    29 Sep 2008, 22:29
    0 0
    Bebe_roz, ai fost mult prea dragutza!... Ar trebui Elisa sa inveti si tu ceva din asta, atatia oameni au fost deranjati de aceasta discutie.. Nu stiu cine a vorbit pe bune si cine nu... Poti sa faci ce vrei tu si cu cine vrei tu, gandeste-te insa ca unii oameni se simt jigniti din cauza faptului ca tu ai tupeul sa te consideri DOAMNA si sa numesti NIMICURI oamenii care merg pe bicicleta, poate le place sportul... Sa nu crezi ca cineva se va simti un nimic doar pt ca ai spus tu asta! ) Toti insa au fost stupefiati se pare de modul tau de a gandi, stupid de altfel.. Esti foarte inteligenta ... Cat de mult semeni cu colega mea cu buze groase si decolteu larg care nu stie sa conjuge verbul "to have".. Hai ca am fost rau.. Succes cu RAU-ul tau!
  •  
    • 2342 mesaje
    29 Sep 2008, 22:29
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 548 mesaje
    29 Sep 2008, 22:29
    0 0
    aaa si ca sa'ti dau asa ca un sfat...bine nu'l pot numi sfat....poti sa'i propui sa aveti o relatie fara obligatii...va intalniti...va iubiti...si fiecare are iubit/iubita....sau daca vrei sa scapi de tot de el..ia'ti inima in dinti si spune'i in fata....bine stiu ca e greu ca esti indragostita de el...dar...nu ai ce sa faci daca asta ti'e dorinta..... altceva oricum nu stiu ce sa'ti spun....nu mi s'a intamplat niciodata....bine si iubitul meu are un logan si sta cu parintii dar mie mi'e bine cu el.... il iubesc si nu ma intereseaza mai mult..si am avut si eu alti iubiti cu masini scumpe, fitze etc...si inca mai umbla cate unul d'asta dupa mine dar il prefer pe el...pun dragostea pe primul plan..si bine e si bun la pat sa recunoastem
    te'am pupat
  •  
    • 95 mesaje
    29 Sep 2008, 22:36
    1 0
    Fetelor ce creier mic mai aveti va citesc si ma crucesc.In afara de 4 scanduri credeti ca veti lua ceva cu voi? Rusine sa va fie daca s-a ajuns la asa discutii pe forum,sunt batrani bolnavi care nu au bani sa-si cumpere o paine si tratamentul lunar, copii care nu sunt satui de paine si voi ce tot vreti sa demonstrati? Sunteti niste intretinute care nu stiu nimic in viata decat banii. Dar pentru banii astia ce sunteti in stare sa faceti? Mai mult de cat atat numai niste analfabete pot critica persoanele cu o pregatire ridicata dar cu bani putini, avand in vedere salarizarea din Romania.
  •  
    • 2342 mesaje
    29 Sep 2008, 22:40
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 276 mesaje
    29 Sep 2008, 23:45
    0 1
    Daca ti-e rusine cu el,intalneste-te cu el intr-un loc mai retras...