Doamna si vagabondul

  •  
    • 30 mesaje
    30 Sep 2008, 17:53
    0 0
    m-am gandit bine cat am fost la sala si i-am cerut sa ne vedem la o cafea. nu am putut sa-i spun adevaratele motive pentru care il las, asa ca am preferat sa inventez ca am hotarat sa ma impac cu fostul. s-a suparat. probabil o sa-i treaca. acum o sa ma concentrez pe gasitul iubitului perfect(preferabil nu numai bogat, dar si bun la pat).
  •  
    • 2784 mesaje
    30 Sep 2008, 17:54
    0 0
    Am uitat ca p-roasta se scrie cu liniuta
  •  
    • 30 mesaje
    30 Sep 2008, 17:57
    0 0
    si trebuie sa-l gasesc in seara asta.
    miss, nu stii pe unde iese andrei diseara?
  •  
    • 152 mesaje
    30 Sep 2008, 18:01
    0 0
    Eu sunt Andrei, m-ai gasit. Ies in seara asta sa duc gunoiul. Hai, te fac o tura cu Dacia mea?
  •  
    • 30 mesaje
    30 Sep 2008, 18:07
    0 0
    imi pare rau dar andrei al meu nu conduce(si nu va conduce niciodata) o dacie.
  •  
    • 152 mesaje
    30 Sep 2008, 18:11
    0 0
    Hai, te rog, daca nu te-am convins, poate vrei sa mergi cu Lada lu' tata. Iti aduc si niste covrigi de la el de la taraba.
  •  
    • 152 mesaje
    30 Sep 2008, 18:12
    0 0
    A, draga, pai stai linistita, nici eu nu conduc Dacia mea 1300. E o masina prea pretioasa. Mi-o conduce soferul.
  •  
    • 25 mesaje
    30 Sep 2008, 18:14
    0 0
    Ely draga,asteapta poate vine si te ia cineva cu avionul.Doar esti parasuta....si unde altundeva trebuie sa stai?!
  •  
    • 221 mesaje
    30 Sep 2008, 18:24
    0 0
    Elisa eu nu cred ca tu chiar existi pt ca prea exagerezi
  •  
    • 650 mesaje
    30 Sep 2008, 19:04
    0 0
    http://www.youtube.com/watch?v=hQXddDLvQx0
  •  
    • 512 mesaje
    1 Oct 2008, 10:44
    0 0
    nu cred ca exagereaza. e pur si simplu incredibil de snoaba si de fitzoasa... andreea balan dupa ce a facut reclama la dacia logan nu a declarat ca ea in viata ei nu ar conduce o asemenea masina??? mai exista si specimene dinastea...
  •  
    • 152 mesaje
    1 Oct 2008, 12:29
    0 0
    Elisssa, mami, daca esti reala, vezi ca poate-l afecteaza pe tati tau criza asta economica si atunci nici Lada lu' tata n-o s-o mai conduci, pt ca n-o sa ai bani, pe munca ta, sa ti-o iei. Sa vezi atunci cum vii tu sa-mi ceri covrigi cu susan de la tata.
  •  
    • 4359 mesaje
    1 Oct 2008, 12:35
    0 0
    a trecut vremea cand puteai sa agati gagici cu oltcitul
  •  
    1 Oct 2008, 13:53
    0 0
    draga elysssa, am citit acest forum de la cap pina la coada si ma simt tare deprimat de ce ai spus, dragostea vietii mele....as vrea sa stii ca luna trecuta (de fapt in august) varul tatalui, din moldova, a cistigat la loto iar astazi parintii mei au primit testamentul lui prin care sint declarati unici mostenitori - el neavind alte rude; l-a lovit o masina pe strada.
    acum am bani, dar nu te mai vreau! pa! si o sa conduc in continuare loganul meu, masina vietii mele!
  •  
    • 726 mesaje
    1 Oct 2008, 14:22
    0 0
    elysssa ipocrizia ta si a tatalui tau nu are margini. tatal tau intotdeauna a avut bani sau este un parvenit? eu cred a 2-a varianta. auzi draga: sa nu imi aduci acasa un sarantoc. nu mai impresionezi pe nimeni cu figurile tale. cel de care te-ai despartit si care nu are bani e norocos: a scapat de o prefacuta.
  •  
    • 1 mesaje
    1 Oct 2008, 16:31
    0 0
    Draga elissa,

    Baiatul inca e student si nu a realizat mare lucru, nu are parinti cu bani care sa ii sustina relatia cu tine, dar daca investesti cei mai buni ani din viata ta alaturi de el, probabil ca o sa ajunga cineva si o sa iti primesti rasplata. Exista si posibilitatea sa te vindeci tu de 'glamour'. Probabil ca e 'misto' ca apogeul serii sa fie invidia altora pentru ceva ce nu ai.
  •  
    • 2831 mesaje
    1 Oct 2008, 17:08
    0 0
    Cica ultimul racnet in materie de etalat avutia e fotografierea cu un numar impresionant de bancnote - valuta evident - fie eventai in ambele maini fie in pozitia culcat peste ele. Super tare! lol:
  •  
    • 509 mesaje
    1 Oct 2008, 17:10
    0 0
    "acum o sa ma concentrez pe gasitul iubitului perfect(preferabil nu numai bogat, dar si bun la pat)".
    - Draga elly, eu zic sa nu te mai concentrezi asa de tare ca ti se sting sinapsele...mama lor...
    - totodata vreau sa iti spun...sunt un baiat frumos, CU BANI, detin un BMW 525xd, o vila cu 3 etaje in care locuiesc singur, tata este primar si avem si niste afaceri prospere cu hartie igienica si caramele.
    - chiar m-as chinui sa vin prin bucuresti sa te cunosc intre 10-15 minute, odata de doua ori acolo...PS: Sa te speli pe dinti.
    - te rog posteaza numarul tau de telefon pe blog (promit ca nu il dau nimanui)
  •  
    • 45 mesaje
    1 Oct 2008, 17:21
    0 0
    iubita ( altora ) sa stii un singur lucru , indiferent de bani , masini, banbuuuuu, si poate silicoane versus extensii , altii ( competenti de data asta ) te vor aprecia la ADEVARATA TA VALOARE. si crede-ma ca asta nu se intretine cu bani
  •  
    • 509 mesaje
    1 Oct 2008, 17:32
    0 0
    me_ioana....te rog...lasa fata sa se desfasoare...de ce ii strici lumea atat de perfecta cu niste reguli de viata atat de simple si adevarate....mi-a placut partea cu "iubita (altora)" desi as dori sa corectez putin: iubita (tuturor)