mai are rost sa mai sper la ea?

  •  
    • 3 mesaje
    27 Ian 2018, 15:20
    0 1
    Daca ii dai bine invaya sa faca si sarmae deci ce mai astepti
  •  
    • 366 mesaje
    29 Ian 2018, 13:24
    1 2
    igivansenior said:Iti trece.

     Se  usuca  si  cade!

     

  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 13:43
    0 1
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:Iti trece.

     Se  usuca  si  cade!

     

     acuma am aflat o chestie din diferite surse ca celalalt coleg mai statea la ea acasa si inca mai sta
    Cat a fost cu mine vreo 10 zile colegul asta era plecat si cred ca saraca mai avea nevoie de oleaca de mangaiere in lipsa lui si a prietenului ei
    Coincidenta a facut ca atunci cand s-a intors el atunci nici ea nu a mai vrut sa continuam dar na nu am putut sau nu am vrut sa imi dau seama la momentul respectiv

    si eu am vrut relatie serioasa cu fata asta unde naiba mi-a fost mintea
    Acest mesaj a fost editat de către justme1990: 30 Ian 2018, 13:47
  •  
    • 366 mesaje
    30 Ian 2018, 13:51
    1 1
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:Iti trece.

     Se  usuca  si  cade!

     

     acuma am aflat o chestie din diferite surse ca celalalt coleg mai statea la ea acasa si inca mai sta
    Cat a fost cu mine vreo 10 zile colegul asta era plecat si cred ca saraca mai avea nevoie de oleaca de mangaiere in lipsa lui si a prietenului ei
    Coincidenta a facut ca atunci cand s-a intors el atunci nici ea nu a mai vrut sa continuam dar na nu am putut sau nu am vrut sa imi dau seama la momentul respectiv

    si eu am vrut relatie serioasa cu fata asta unde naiba mi-a fost mintea

     La  pupaza!

  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 13:55
    0 1
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:Iti trece.

     Se  usuca  si  cade!

     

     acuma am aflat o chestie din diferite surse ca celalalt coleg mai statea la ea acasa si inca mai sta
    Cat a fost cu mine vreo 10 zile colegul asta era plecat si cred ca saraca mai avea nevoie de oleaca de mangaiere in lipsa lui si a prietenului ei
    Coincidenta a facut ca atunci cand s-a intors el atunci nici ea nu a mai vrut sa continuam dar na nu am putut sau nu am vrut sa imi dau seama la momentul respectiv

    si eu am vrut relatie serioasa cu fata asta unde naiba mi-a fost mintea

     La  pupaza!

     deci daca era sa incepem o relatie cred ca imi mancam zilele cu ea ori ii luam telefonul si il bagam pe gat  

  •  
    • 366 mesaje
    30 Ian 2018, 13:58
    1 1
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:Iti trece.

     Se  usuca  si  cade!

     

     acuma am aflat o chestie din diferite surse ca celalalt coleg mai statea la ea acasa si inca mai sta
    Cat a fost cu mine vreo 10 zile colegul asta era plecat si cred ca saraca mai avea nevoie de oleaca de mangaiere in lipsa lui si a prietenului ei
    Coincidenta a facut ca atunci cand s-a intors el atunci nici ea nu a mai vrut sa continuam dar na nu am putut sau nu am vrut sa imi dau seama la momentul respectiv

    si eu am vrut relatie serioasa cu fata asta unde naiba mi-a fost mintea

     La  pupaza!

     deci daca era sa incepem o relatie cred ca imi mancam zilele cu ea ori ii luam telefonul si il bagam pe gat  

       Stii  fabula  cu  vulpea  si strugurii??

  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 13:59
    0 1
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    justme1990 said:
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:Iti trece.

     Se  usuca  si  cade!

     

     acuma am aflat o chestie din diferite surse ca celalalt coleg mai statea la ea acasa si inca mai sta
    Cat a fost cu mine vreo 10 zile colegul asta era plecat si cred ca saraca mai avea nevoie de oleaca de mangaiere in lipsa lui si a prietenului ei
    Coincidenta a facut ca atunci cand s-a intors el atunci nici ea nu a mai vrut sa continuam dar na nu am putut sau nu am vrut sa imi dau seama la momentul respectiv

    si eu am vrut relatie serioasa cu fata asta unde naiba mi-a fost mintea

     La  pupaza!

     deci daca era sa incepem o relatie cred ca imi mancam zilele cu ea ori ii luam telefonul si il bagam pe gat  

       Stii  fabula  cu  vulpea  si strugurii??

     normaaal dar ea nu se incadreaza

    ca ajung cam multi la ea
    Acest mesaj a fost editat de către justme1990: 30 Ian 2018, 14:00
  •  
    • 12208 mesaje
    30 Ian 2018, 16:11
    1 1
    Nu murdari acum ce a fost frumos ! Asta e lipsa de educatie !
  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 16:43
    0 0
    gabriela42 said:Nu murdari acum ce a fost frumos ! Asta e lipsa de educatie !

     in ce sens murdaresc?

    inteleg ca simtea nevoia de afectiune mai ales ca era perioada sarbatorilor 
    si putea sa imi zica in fata treaba asta ca nu ma deranja asa stiam amandoi una si buna 
    asa ea a preferat sa ma minta de frica sa nu ii stric reputatia de fata cuminte ca doar asta era interesul meu 
    nu zic ca nu m-am simtit bine ca m-am simtit chiar foarte bine doar ca as fi vrut sa stiu si eu la ce sa ma astept
    si daca ar fi sa il lase pe prietenul ei si sa ramana cu colegul celalalt eu chiar ii doresc sa fie fericiti si sanatosi amandoi multi ani de aici incolo nu am nimic nici cu ea nici cu el
    Acest mesaj a fost editat de către justme1990: 30 Ian 2018, 16:51
  •  
    • 73 mesaje
    30 Ian 2018, 17:12
    0 0
    macar e bine ca te-ai lamurit in privinta ei, nu iti mai pui atatea intrebari.
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 17:42
    1 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:21
  •  
    • 73 mesaje
    30 Ian 2018, 17:47
    0 0
    white_storm2 said:Nu s-a "lamurit", crapa de ciuda.

     Ai citit in bobi? 

  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 17:51
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:22
  •  
    • 73 mesaje
    30 Ian 2018, 18:03
    0 0
    e o chestiune de perceptie, nu de atentie. este limpede ca percepem lucrurile diferit... in general.
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 18:21
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:24
  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 18:54
    0 0
    white_storm2 said:Deci, un el excitat, topit dupa o ea cu prieten in departare, cu un amic in preajma de care pare legata. Pe excitat il refuza, desi el isi doreste fff mult o relatie cu printesa, moment in care incep "acuzatiile": cica locuieste cu amicul in lipsa prietenului, ca sta pe telefon prea mult, ca la "fizic" ii da un 6/7 etc.
    Exact ce spunea cineva mai devreme: "vulpea cand n-ajunge la struguri zice ca oricum sunt acri!"

     

    Sa fie asa cum zici tu ca is un excitat frustrat Nu intelegi ca pentru mine sexul nu era o prioritate mie imi placea de ea pentru personalitatea ei In 7 zile ne am povestit unul altuia multe chestii personale despre noi si familiile noastre si asta a insemnat pentru mine mult mai mult decat masajul erotic Dar asta e presupun ca pentru tine sexul este o prioritate intr o relatie de asta consideri ca cu toate ca AMANDOI am gresit eu is singurul vinovat si frustrat sexual Si sa zicem ca acuzatiile nu is adevarate si a zis ea adevaru tot nu ma refuzat avand in vedere ca a zis sa nu ne mai intalnim ca se ajunge sigur la sex ar trebui sa ma simt mandru ca nu imi poate rezista Ia o si tu logic
    Acest mesaj a fost editat de către justme1990: 30 Ian 2018, 19:02
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 19:01
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:25
  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 19:05
    0 0
    white_storm2 said:Incep sa-mi lipseasca fetele "vechi", rautacioase, dar destepte!

     

    Asa ca tine care crede ca ea nu a gresit cu nimic si barbatul e singurul vinovat Femei din astea sa tot fie Deci nu inteleg cum de esti asa sigur ca acuzatiile sunt false
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 19:18
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:28
  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 19:42
    0 0
    white_storm2 said:
    justme1990 said:

     

    Sa fie asa cum zici tu ca is un excitat frustrat Nu intelegi ca pentru mine sexul nu era o prioritate mie imi placea de ea pentru personalitatea ei In 7 zile ne am povestit unul altuia multe chestii personale despre noi si familiile noastre si asta a insemnat pentru mine mult mai mult decat masajul erotic Dar asta e presupun ca pentru tine sexul este o prioritate intr o relatie de asta consideri ca cu toate ca AMANDOI am gresit eu is singurul vinovat si frustrat sexual Si sa zicem ca acuzatiile nu is adevarate si a zis ea adevaru tot nu ma refuzat avand in vedere ca a zis sa nu ne mai intalnim ca se ajunge sigur la sex ar trebui sa ma simt mandru ca nu imi poate rezista Ia o si tu logic

     Presupui prost! Si iti spun si de ce ca am timp, dupa o zi de lucru am si eu nevoie de relaxare.
    Pana sa ajungi la sex, la o relatie fizica ar trebui sa treaca destul timp in care sa va cunoasteti, sa va aflati  reciproc hobby-urile, sa creati o punte intre voi, sa gasiti lucruri comune care va apropie. Nicio relatie nu rezista mult doar bazata fiind pe sex, asta daca vrei sa dureze. Dar iti spun un secret ca asta nu este o regula batuta in cuie.
    Apoi "ca nu-ti poate rezista" este o chestie derizorie, poate te-a perceput slabut, neinstruit sau din contra agresiv... 
    Io zic s-o lasi asa cum a cazut! 

     

    Eu o las Numai ca as vrea daca doresti sa imi explici o chestie ca nu inteleg Daca sa zicem ca m a perceput ca slab si neinstruit de ce ar spune ca se ajunge la sex daca ne mai intalnim Poate gresesc dar nici bine nu s a suit pe mine ca deja a luat o toate transpiratiile la propriu si cand am dat sa ma ridic tot nu vroia sa imi dea drumul Eu recunosc ca nu is asa experimentat am fost numai cu 3 femei deci de asta te intreb ca e posibil sa ma insel
    Acest mesaj a fost editat de către justme1990: 30 Ian 2018, 19:49