mai are rost sa mai sper la ea?

  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 20:00
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:30
  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 20:36
    0 0
    white_storm2 said:
    justme1990 said:

     

    Asa ca tine care crede ca ea nu a gresit cu nimic si barbatul e singurul vinovat Femei din astea sa tot fie Deci nu inteleg cum de esti asa sigur ca acuzatiile sunt false

     N-am zis ca ea n-a gresit, dar nici tu nu esti corect.

     

    Nici nu am zis ca sunt Am zis mai sus nu stiu daca ai citit ca eu de obicei nu ma bag in seama cu femei care au prieten sau is maritate ca nu mi se pare corect chiar daca ea vrea dar pentru ea am simtit ceva ce nu am simtit pentru nici o femeie nu pot sa explic puteam sa stau si eu de sarbatori cu familia sa ma duc undeva dar in schimb am vrut sa fiu cu ea De fiecare data cand spunea ca se simtea rau sau ii venea sa planga vroiam sa pot face ceva ca sa se simta bine dintr o data Singurul lucru pentru care is frustrat nu e ca nu am intepat o ci pentru ca vreau sa ii ofer tot ce ii mai bun pentru ea si as fi in stare sa fiu oricand alaturi de ea orice ar fi dar ea nu intelege Dar dupa cum am zis daca ea considera ca ii este mai bine cu actualul prieten sau cu celalalt coleg ii doresc sa fie fericita
  •  
    • 73 mesaje
    30 Ian 2018, 20:56
    0 0
    justme1990 said:
    white_storm2 said:
    justme1990 said:

     

    Asa ca tine care crede ca ea nu a gresit cu nimic si barbatul e singurul vinovat Femei din astea sa tot fie Deci nu inteleg cum de esti asa sigur ca acuzatiile sunt false

     N-am zis ca ea n-a gresit, dar nici tu nu esti corect.

     

    Nici nu am zis ca sunt Am zis mai sus nu stiu daca ai citit ca eu de obicei nu ma bag in seama cu femei care au prieten sau is maritate ca nu mi se pare corect chiar daca ea vrea dar pentru ea am simtit ceva ce nu am simtit pentru nici o femeie nu pot sa explic puteam sa stau si eu de sarbatori cu familia sa ma duc undeva dar in schimb am vrut sa fiu cu ea De fiecare data cand spunea ca se simtea rau sau ii venea sa planga vroiam sa pot face ceva ca sa se simta bine dintr o data Singurul lucru pentru care is frustrat nu e ca nu am intepat o ci pentru ca vreau sa ii ofer tot ce ii mai bun pentru ea si as fi in stare sa fiu oricand alaturi de ea orice ar fi dar ea nu intelege Dar dupa cum am zis daca ea considera ca ii este mai bine cu actualul prieten sau cu celalalt coleg ii doresc sa fie fericita

     Degeaba ii explici, ti-a pus eticheta deja.
    White, cred ca de fapt iti lipseste o cearta buna, si nu ai cu cine. Continua sa le invoci, poate ai noroc si apar. 


    Acest mesaj a fost editat de către Astriki: 30 Ian 2018, 20:58
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 21:06
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:30
  •  
    • 73 mesaje
    30 Ian 2018, 21:13
    0 0
    white_storm2 said:
    Astriki said:

     Degeaba ii explici, ti-a pus eticheta deja.
    White, cred ca de fapt iti lipseste o cearta buna, si nu ai cu cine. Continua sa le invoci, poate ai noroc si apar. 

     Nu stiu sigur ce hram porti, dar stiu sigur cine te informeaza. Ai grija cu cine te imprietenesti, "pepusa"! S-ar putea ca informatiile sa te coste scump, ai copii, nu? Ai si sot?

     ??? nu esti ok... cine ce sa ma informeze? uite ce, din start m-ai luat cu suspiciuni si "sfaturi" fara sa ti le cer si fara sa stiu de ce. Nu-ti face griji, nu m-am imprietenit cu nimeni, daca asta ti-e cea mai mare grija. nu te priveste viata mea personala nici cat negru sub unghie. 

  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 21:17
    0 0
    Astriki said:
    justme1990 said:
    white_storm2 said:
    justme1990 said:

     

    Asa ca tine care crede ca ea nu a gresit cu nimic si barbatul e singurul vinovat Femei din astea sa tot fie Deci nu inteleg cum de esti asa sigur ca acuzatiile sunt false

     N-am zis ca ea n-a gresit, dar nici tu nu esti corect.

     

    Nici nu am zis ca sunt Am zis mai sus nu stiu daca ai citit ca eu de obicei nu ma bag in seama cu femei care au prieten sau is maritate ca nu mi se pare corect chiar daca ea vrea dar pentru ea am simtit ceva ce nu am simtit pentru nici o femeie nu pot sa explic puteam sa stau si eu de sarbatori cu familia sa ma duc undeva dar in schimb am vrut sa fiu cu ea De fiecare data cand spunea ca se simtea rau sau ii venea sa planga vroiam sa pot face ceva ca sa se simta bine dintr o data Singurul lucru pentru care is frustrat nu e ca nu am intepat o ci pentru ca vreau sa ii ofer tot ce ii mai bun pentru ea si as fi in stare sa fiu oricand alaturi de ea orice ar fi dar ea nu intelege Dar dupa cum am zis daca ea considera ca ii este mai bine cu actualul prieten sau cu celalalt coleg ii doresc sa fie fericita

     Degeaba ii explici, ti-a pus eticheta deja.
    White, cred ca de fapt iti lipseste o cearta buna, si nu ai cu cine. Continua sa le invoci, poate ai noroc si apar. 

     

    Ce eticheta mi a pus ? Chiar nu se mai poate remedia ? Tare bine ar fi sa ma trezesc intro o zi ca imi da mesaj sa incepem ceva frumos
  •  
    • 73 mesaje
    30 Ian 2018, 21:24
    0 0
    un "el" excitat care crapa de ciuda, asta era eticheta.
    Nu cred ca se poate remedia ceva, are iubit, are si "amant", tu la ce mai speri? Sa fii a cata roata de la caruta? S-a jucat un pic cu tine si gata. e prea aglomerat la ea, nu vezi?
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 21:27
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:31
  •  
    • 73 mesaje
    30 Ian 2018, 21:37
    0 0
    white_storm2 said:
    Astriki said:

     ??? nu esti ok... cine ce sa ma informeze? uite ce, din start m-ai luat cu suspiciuni si "sfaturi" fara sa ti le cer si fara sa stiu de ce. Nu-ti face griji, nu m-am imprietenit cu nimeni, daca asta ti-e cea mai mare grija. nu te priveste viata mea personala nici cat negru sub unghie. 

     Sa ma scuzi ca ti-am vrut binele, altfel ma doare la basca de tine. 
    Daca eu ma adresam altcuiva invata sa nu te amesteci in ciorba altora. Vezi-ti lungul nasului, cucoana! 

     Memorie scurta ai, au trecut cateva zile cand ai raspuns la alt topic facand referire la raspunsul meu dat fetei respective.
    Inca o data, sa ma scuzi, dar esti mult prea subtila cu binele asta dorit dar nesolicitat. care este problema ta, nu suporti useri noi, iti strica armonia? 
    Dar imi pare bine ca stim cum stam, o sa te ignor, promit! Apelativele te definesc. Ciao!

  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 21:45
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 19:32
  •  
    • 73 mesaje
    30 Ian 2018, 21:57
    0 0
    white_storm2 said:Una este sa citezi pe cineva si sa ii combati ideea si alta sa te infigi intr-o discutie doar asa, sa te afli si tu pe acolo. Parerile sunt impartite si oamenii nu gandesc la fel, n-au cum. Pe ce ne razboim?
    Esti o ciudata!!!

     Ia da tu o pagina in urma, casca bine ochii si vezi cine s-a bagat peste cine. I-am zis baiatului ca e bine ca s-a lamurit in privinta ei, si sari sa-mi spui tu de fapt cum e. Da, fara citat, sub forma de raspuns, dar cu vorbele mele in ghilimele. Cine in ciorba cui se baga???  Arunci aiurea cu apelative si jigniri.

  •  
    • 7934 mesaje
    30 Ian 2018, 21:58
    0 0
    justme1990 said:
    white_storm2 said:
    justme1990 said:

     

    Asa ca tine care crede ca ea nu a gresit cu nimic si barbatul e singurul vinovat Femei din astea sa tot fie Deci nu inteleg cum de esti asa sigur ca acuzatiile sunt false

     N-am zis ca ea n-a gresit, dar nici tu nu esti corect.

     

    Nici nu am zis ca sunt Am zis mai sus nu stiu daca ai citit ca eu de obicei nu ma bag in seama cu femei care au prieten sau is maritate ca nu mi se pare corect chiar daca ea vrea

     

    Nu stii ce pierzi
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 22:02
    0 1
    Astriki said:

     Ia da tu o pagina in urma, casca bine ochii si vezi cine s-a bagat peste cine. I-am zis baiatului ca e bine ca s-a lamurit in privinta ei, si sari sa-mi spui tu de fapt cum e. Da, fara citat, sub forma de raspuns, dar cu vorbele mele in ghilimele. Cine in ciorba cui se baga???  Arunci aiurea cu apelative si jigniri.

     Asa si? Te-am omorat?
    Mi-am spus parerea, te-am suparat?  
    Care "jigniri"? 

  •  
    • 7934 mesaje
    30 Ian 2018, 22:09
    0 0
    white_storm2 said:Incep sa-mi lipseasca fetele "vechi", rautacioase, dar destepte!

     

    Am revenit eu in schimb papusa
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Ian 2018, 22:18
    0 1
    Leu76 said:
    white_storm2 said:Incep sa-mi lipseasca fetele "vechi", rautacioase, dar destepte!

     

    Am revenit eu in schimb papusa

      Bine ai revenit, leule!

  •  
    • 3765 mesaje
    30 Ian 2018, 22:20
    0 1
    white_storm2 said:
    Astriki said:

     Ia da tu o pagina in urma, casca bine ochii si vezi cine s-a bagat peste cine. I-am zis baiatului ca e bine ca s-a lamurit in privinta ei, si sari sa-mi spui tu de fapt cum e. Da, fara citat, sub forma de raspuns, dar cu vorbele mele in ghilimele. Cine in ciorba cui se baga???  Arunci aiurea cu apelative si jigniri.

     Asa si? Te-am omorat?
    Mi-am spus parerea, te-am suparat?  
    Care "jigniri"? 

     

     

    Furtuna alba, cand ai facut sex ultima oara? Era vara?


    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 30 Ian 2018, 22:20
  •  
    • 44 mesaje
    30 Ian 2018, 22:21
    0 0
    Leu76 said:
    justme1990 said:
    white_storm2 said:
    justme1990 said:

     

    Asa ca tine care crede ca ea nu a gresit cu nimic si barbatul e singurul vinovat Femei din astea sa tot fie Deci nu inteleg cum de esti asa sigur ca acuzatiile sunt false

     N-am zis ca ea n-a gresit, dar nici tu nu esti corect.

     

    Nici nu am zis ca sunt Am zis mai sus nu stiu daca ai citit ca eu de obicei nu ma bag in seama cu femei care au prieten sau is maritate ca nu mi se pare corect chiar daca ea vrea

     

    Nu stii ce pierzi

     

    Nu stiu daca chiar pierd ceva daca refuz o femeie maritata Am avut pana acum 2 ocazii sa fiu cu o femeie maritata si ma bucur ca nu am actionat
  •  
    • 3765 mesaje
    30 Ian 2018, 22:22
    0 1
    Sigur nu faceai fata.
  •  
    • 7934 mesaje
    30 Ian 2018, 22:23
    0 0
    white_storm2 said:
    Leu76 said:
    white_storm2 said:Incep sa-mi lipseasca fetele "vechi", rautacioase, dar destepte!

     

    Am revenit eu in schimb papusa

      Bine ai revenit, leule!

     

    Nu dai un pup si tu?
  •  
    • 7934 mesaje
    30 Ian 2018, 22:24
    0 0
    justme1990 said:
    Leu76 said:
    justme1990 said:
    white_storm2 said:
    justme1990 said:

     

    Asa ca tine care crede ca ea nu a gresit cu nimic si barbatul e singurul vinovat Femei din astea sa tot fie Deci nu inteleg cum de esti asa sigur ca acuzatiile sunt false

     N-am zis ca ea n-a gresit, dar nici tu nu esti corect.

     

    Nici nu am zis ca sunt Am zis mai sus nu stiu daca ai citit ca eu de obicei nu ma bag in seama cu femei care au prieten sau is maritate ca nu mi se pare corect chiar daca ea vrea

     

    Nu stii ce pierzi

     

    Nu stiu daca chiar pierd ceva daca refuz o femeie maritata Am avut pana acum 2 ocazii sa fiu cu o femeie maritata si ma bucur ca nu am actionat

     

    De ce? Ti-era frica sa nu te indragostesti? Cati ani ai?