O noua amagire...

  •  
    • 11561 mesaje
    4 Apr 2017, 13:56
    0 2
    Blue29 said:Tu la tine totul se rezuma la futut...Lasa-mă drq cu sfaturile tale..precis la cum scrii prea mult nu poti,deci asta e principala ta sursa de venit..p...a...Hai la revedere...Nici măcar nu ne prea f...daca te-ai fi straduit si sa intelegi ce am scris eu blondo...

     Daca  eu  siunt  blonda , tu  esti  dea  dreptul  oxigenata!!

    Pana  una  alta , eu  n  am  ajuns  carpa  unui  maimutoi!

    Esti  desteapta  rau , te  rog  sa  ma  ierti  ca  nu  ma  pot  ridica  la  nivelul  tau!

  •  
    • 3765 mesaje
    4 Apr 2017, 14:42
    1 2
    Blue29 said:Mai pitipoanco..ghinion..m.am dus iar la el..nu a gasit pe nimeni....ne-am certat de mai bine o lasa.drq demult...Am stricat chiar tot

     

    Se mai lamenteaza omul, mai plange de una de alta , mai gaseste un motiv sa mai stoarca o lacrima doua, dar tu esti de departe cea mai plangacioasa femeie din cate mi-a dat bill gates sa citesc.

    Mai dai de una care-ti tine isonul si dai tata, rauri de purpura izbucnite din  tastatura!

    Are dreptate piti. Mare dreptate.

  •  
    • 11561 mesaje
    4 Apr 2017, 14:50
    0 2
    igivansenior said:
    Blue29 said:Mai pitipoanco..ghinion..m.am dus iar la el..nu a gasit pe nimeni....ne-am certat de mai bine o lasa.drq demult...Am stricat chiar tot

     

    Se mai lamenteaza omul, mai plange de una de alta , mai gaseste un motiv sa mai stoarca o lacrima doua, dar tu esti de departe cea mai plangacioasa femeie din cate mi-a dat bill gates sa citesc.

    Mai dai de una care-ti tine isonul si dai tata, rauri de purpura izbucnite din  tastatura!

    Are dreptate piti. Mare dreptate.

     Nu  ti  bate  capul , ca  asta  nu  plange  dupa  puta , plange  dupa  un  prost  pe  care  sa  l  futa  la  cap  cand  vrea  ea!

  •  
    • 2115 mesaje
    4 Apr 2017, 18:13
    0 2


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 09:18
  •  
    • 143 mesaje
    4 Apr 2017, 22:11
    0 0
    Ba frate i-am dat înapoi banii sunteti nebuni jur...Mai tocmai ca ma plâng pe un forum..Nu in viata mea "roz"..pitipoanca la cat 69 ai băgat tu, cred ca ragai...
  •  
    • 2115 mesaje
    4 Apr 2017, 23:14
    0 3


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 09:19
  •  
    • 11561 mesaje
    5 Apr 2017, 09:26
    2 2
    Blue29 said:Ba frate i-am dat înapoi banii sunteti nebuni jur...Mai tocmai ca ma plâng pe un forum..Nu in viata mea "roz"..pitipoanca la cat 69 ai băgat tu, cred ca ragai...

     Mai  bine  sa  ragai  de  69 , decat  de  proasta!!

  •  
    • 3765 mesaje
    5 Apr 2017, 10:00
    0 3
    white_storm2 said:
    Blue29 said:Ba frate i-am dat înapoi banii sunteti nebuni jur...Mai tocmai ca ma plâng pe un forum..Nu in viata mea "roz"..pitipoanca la cat 69 ai băgat tu, cred ca ragai...

     Mda, mda, tot piti ti-a ramas la suflet! 
    Vaz ca doar ei ii raspunzi.

     

     

    o fi lesbi si nu stie.

  •  
    • 11561 mesaje
    5 Apr 2017, 10:20
    1 2
    igivansenior said:
    white_storm2 said:
    Blue29 said:Ba frate i-am dat înapoi banii sunteti nebuni jur...Mai tocmai ca ma plâng pe un forum..Nu in viata mea "roz"..pitipoanca la cat 69 ai băgat tu, cred ca ragai...

     Mda, mda, tot piti ti-a ramas la suflet! 
    Vaz ca doar ei ii raspunzi.

     

     

    o fi lesbi si nu stie.

     I  am  propus  un  schimb  de  69  in  96  dar  m  a  refuzat!!!

  •  
    • 2115 mesaje
    5 Apr 2017, 12:02
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 09:20
  •  
    • 1841 mesaje
    5 Apr 2017, 14:41
    0 0
    white_storm2 said:
    Blue29 said:Mai pitipoanco... mi-o trag cu un alt fost...stai liniștită..daca duc lipsa rau...ideea e ca orice as face nu îl pot uita..Mda

     Pai vezi cum spui tu tot?! O fi zicand omul in mintea lui ca lumea e plina de c.... femei usoare, n-are nevoie de inca una pe cap. Sau e gay.

     

    Sau poate omul pur si simplu nu e indragostit de ea, desi nu e nimic in neregula cu ea. Blue, tu ai fost indragostita de toti barbatii care te-au iubit? Nu, pentru ca daca nu e dragoste, cu sila nu se poate. Ce simplu ar fi daca am putea decide pe cine sa iubim si pe cine nu.

  •  
    • 11561 mesaje
    5 Apr 2017, 14:53
    0 2
    outofhere said:
    white_storm2 said:
    Blue29 said:Mai pitipoanco... mi-o trag cu un alt fost...stai liniștită..daca duc lipsa rau...ideea e ca orice as face nu îl pot uita..Mda

     Pai vezi cum spui tu tot?! O fi zicand omul in mintea lui ca lumea e plina de c.... femei usoare, n-are nevoie de inca una pe cap. Sau e gay.

     

    Sau poate omul pur si simplu nu e indragostit de ea, desi nu e nimic in neregula cu ea. Blue, tu ai fost indragostita de toti barbatii care te-au iubit? Nu, pentru ca daca nu e dragoste, cu sila nu se poate. Ce simplu ar fi daca am putea decide pe cine sa iubim si pe cine nu.

     Miroase  a  flori  de  primavara  !

     

  •  
    • 2115 mesaje
    5 Apr 2017, 15:15
    0 1

     


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 09:21
  •  
    • 11561 mesaje
    5 Apr 2017, 15:24
    0 3
    white_storm2 said:
    outofhere said:
    white_storm2 said:
    Blue29 said:Mai pitipoanco... mi-o trag cu un alt fost...stai liniștită..daca duc lipsa rau...ideea e ca orice as face nu îl pot uita..Mda

     Pai vezi cum spui tu tot?! O fi zicand omul in mintea lui ca lumea e plina de c.... femei usoare, n-are nevoie de inca una pe cap. Sau e gay.

     

    Sau poate omul pur si simplu nu e indragostit de ea, desi nu e nimic in neregula cu ea. Blue, tu ai fost indragostita de toti barbatii care te-au iubit? Nu, pentru ca daca nu e dragoste, cu sila nu se poate. Ce simplu ar fi daca am putea decide pe cine sa iubim si pe cine nu.

     Ca n-o iubeste vede si ea, dar sa cersesti asa... mai rar, penibil chiar!
    Si sa te mai si lauzi c-o pui cu unul, cu altul asa ca substitut de sc... persoana iubita...
    Pai ori il iubesti pe ala ori te tavalesti cu toti, sperand ... ce? Ca te mai ia si el cateodata?

      Numa  cu  mine  nu  vrea  sa  se  tavaleasca!

  •  
    • 2115 mesaje
    5 Apr 2017, 15:32
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 09:22
  •  
    • 143 mesaje
    5 Apr 2017, 22:28
    0 0
    ) Tu proasta nu-s, daca eram acceptam sa am relatii sexuale sau sa fiu amica cu el si atat...Da, eu cand intru intr-o relatie nu  iubesc din prima...ce drq...el nu vrea o relatie..nu e vorba ca ma iubeste sau nu...Ragaie a ce vrei tu, dar ma bucur ca ai mai invatat sa scrii corect.
    Totul se rezuma la tine la f...t...Tare as vrea sa vad in viata de zi cu zi ce corecti sunteti si intelepti....si eu dau sfarturi bune, ca idee... 
  •  
    • 11561 mesaje
    6 Apr 2017, 07:41
    0 2
    Blue29 said:) Tu proasta nu-s, daca eram acceptam sa am relatii sexuale sau sa fiu amica cu el si atat...Da, eu cand intru intr-o relatie nu  iubesc din prima...ce drq...el nu vrea o relatie..nu e vorba ca ma iubeste sau nu...Ragaie a ce vrei tu, dar ma bucur ca ai mai invatat sa scrii corect.
    Totul se rezuma la tine la f...t...Tare as vrea sa vad in viata de zi cu zi ce corecti sunteti si intelepti....si eu dau sfarturi bune, ca idee... 

     Te  invit  la  o  cafea  , sa  facem  schimb  de  expierienta!

  •  
    • 2115 mesaje
    6 Apr 2017, 17:34
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 09:23
  •  
    • 143 mesaje
    7 Apr 2017, 01:43
    0 0
    Ai si tu dreptate..cred ca o iau razna...i-a dat ador unei colege de-a lui.....are 2 zolege f frumoase cam de varsta cu el de care zicea ca-s praf cu viata sociala....mda...cred ca trebuie sa depasesc momentul...mie nu mi-a dat ador la nici o poza...ce sa zic...
  •  
    • 143 mesaje
    7 Apr 2017, 02:00
    0 0
    L-am blocat... fraiera-s...