O noua amagire...

  •  
    • 742 mesaje
    7 Apr 2017, 09:47
    0 0
    Hei ..calmeazate,viata merge inainte,urmatorul iti spun eu ca va fii mai bun !
  •  
    • 11561 mesaje
    7 Apr 2017, 09:54
    1 2
    Alin42 said:Hei ..calmeazate,viata merge inainte,urmatorul iti spun eu ca va fii mai bun !

     Da ,  va  fi  negru!!!

  •  
    • 1841 mesaje
    7 Apr 2017, 11:33
    0 0
    Blue29 said:Ai si tu dreptate..cred ca o iau razna...i-a dat ador unei colege de-a lui.....are 2 zolege f frumoase cam de varsta cu el de care zicea ca-s praf cu viata sociala....mda...cred ca trebuie sa depasesc momentul...mie nu mi-a dat ador la nici o poza...ce sa zic...

     

    Cum adica a dat ador? Adica like pe Facebook la pozele acelor femei? Intreb pentru ca nu-s la curent cu terminologia, cred.

  •  
    • 11561 mesaje
    7 Apr 2017, 12:48
    1 3
    outofhere said:
    Blue29 said:Ai si tu dreptate..cred ca o iau razna...i-a dat ador unei colege de-a lui.....are 2 zolege f frumoase cam de varsta cu el de care zicea ca-s praf cu viata sociala....mda...cred ca trebuie sa depasesc momentul...mie nu mi-a dat ador la nici o poza...ce sa zic...

     

    Cum adica a dat ador? Adica like pe Facebook la pozele acelor femei? Intreb pentru ca nu-s la curent cu terminologia, cred.

     Adica  le  adora!!!

    Suntem  si  noi  cum  arata  pozele  alea!

  •  
    • 143 mesaje
    7 Apr 2017, 19:06
    0 0
    Da mai...aia e sunt nebuna..geloasa...oricum imi faceam rau
  •  
    • 3765 mesaje
    7 Apr 2017, 20:32
    2 3
    Blue29 said:Da mai...aia e sunt nebuna..geloasa...oricum imi faceam rau

     

    Bine ca nu m-am cuplat cu tine.

  •  
    • 143 mesaje
    7 Apr 2017, 23:34
    0 0
    L-am blocat pentru ca imi faceam rau urmarindu-l...Nu imi fac rau decat gandindu-ma prea mult...O sa ma linistesc eu...
  •  
    • 7 mesaje
    8 Apr 2017, 15:35
    0 0
    Draga Blue, lasa timpul sa treaca, vei vedea ca vei fi bine.. Nu merita sa iti pierzi timpul pentru asa persoane, se vede ca mereu sa folosit de tine.. Nu ii mai da atentie si uital, e mai bine pentru tine, trebuie sa te gandesti la binele tau si nu la al altora, o viata ai.. Nu ti-o distruge pentru astfel de oameni... Ai grija de tine, te pup
  •  
    • 2115 mesaje
    8 Apr 2017, 17:52
    2 3


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 09:16
  •  
    • 143 mesaje
    8 Apr 2017, 20:30
    0 2
    ) whitestorm..macar mă ajuta cu un sfat...de pitipoanca de ce nu te-ai luat? Sau sunteti prieteni cu beneficii?
  •  
    • 7 mesaje
    9 Apr 2017, 02:09
    3 4
    Whitestorm, nu am avut timp sa scriu corect fiindca eram la lucru, dar asta nu inseamna ca sunt analfabeta.. Mai bine va vedeti de treburile voastre, ca tu si pitipoanca stiti doar sa faceti misto de unii si de altii. Macar eu am sa ajung sa practic o meserie frumoasa, nu sa sug ,,acadele'' ca voi.. Hai somn usor
    Acest mesaj a fost editat de către Savex: 9 Apr 2017, 02:18
  •  
    • 7 mesaje
    9 Apr 2017, 02:09
    2 3
    Blue sper sa treci cu bine peste asta si sa iti gasesti fericirea, nu uita ca tu esti mai importanta decat orice alta persoana fie ca e barbat sau femeie
    Acest mesaj a fost editat de către Savex: 9 Apr 2017, 02:14
  •  
    • 2115 mesaje
    9 Apr 2017, 05:15
    2 3


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 09:16
  •  
    • 2115 mesaje
    9 Apr 2017, 08:51
    3 3


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 09:17
  •  
    • 3765 mesaje
    9 Apr 2017, 09:40
    3 3
    Savex said:. Mai bine va vedeti de treburile voastre, ca tu si pitipoanca stiti doar sa faceti misto de unii si de altii.

     

     

    Adica io ce fac,  ii sfatuiesc de bine!!?

    Mereu mi-am dorit o doctorinta, sa o consult cu stetoscopul si sa o intreb daca nu-i prea rece.

    Ce faci deseara pisi mic?

  •  
    • 11561 mesaje
    10 Apr 2017, 13:39
    1 3
    igivansenior said:
    Savex said:. Mai bine va vedeti de treburile voastre, ca tu si pitipoanca stiti doar sa faceti misto de unii si de altii.

     

     

    Adica io ce fac,  ii sfatuiesc de bine!!?

    Mereu mi-am dorit o doctorinta, sa o consult cu stetoscopul si sa o intreb daca nu-i prea rece.

    Ce faci deseara pisi mic?

     Are  laboratoe  de  ginecologie la ......................morga!!

  •  
    • 143 mesaje
    10 Apr 2017, 21:52
    1 0
    Aloo..gata..ca am dat in alta supărare...Asta cu care sta taica-meu mi-a zis ca ea comanda in casa...Sa lesin si alta nu. Si cand ma gandeam ca atunci cand au venit la mine era tot un lugu lugu...Am batut 250 km ca sa imi f nervii o straina care a ajuns sa ma critice si tata sa se uite...Mai ca e saptamana mare...oare unde am gresit in viata asta???
  •  
    • 1890 mesaje
    11 Apr 2017, 08:59
    2 1
    Cam asa se intampla cand este dragostea noua! Dar ia si partea frumoasa a lucrurilor si priveste din alt unghi! Daca tatal tau era singur, depresiv sau neajutorat, veneai tu de la 250 de km sa-i faci mancare, sa-i speli rufele, sa-i dai medicamentele, sa-i faci curatenie, intr-un cuvant, sa-l ingrijesti? Tare m-as mira! Asa ca bucura-te ca cineva ii indulceste batranetele, ca nu este singur, ca altcineva, mai mult sau mai putin, iti suplineste partea cu ingrijirea sau, cu divertismentul. Esti tanara, deci nici tatal tau nu este atat de batran incat sa se hotarasca sa renunte la ceea ce viata ii mai poate oferi. De ce sa nu se bucure alaturi de o alta femeie?
  •  
    • 1890 mesaje
    11 Apr 2017, 09:20
    2 0
    Asa a patit o fina de-a mea. Dupa moartea maica-sii, taica-su (in putere pe atunci) a gasit o femeie vaduva si amandoi si-au unit singuratatile. Fina a facut ce-a facut si a alungat-o din acasa, credea ca vrea sa-i ia averea (o casa intr-un cot, facuta din chirpici, datata din anul revolutionat 1848! si niste bulendre). Acuma, cand taica-sau e de nevoie, vine fina in fiecare zi si ii duce mancare, ii da medicamente, il spala, ii face curatenie, ii taie lemne, sapa in gradina, il duce la doctor...
  •  
    • 12208 mesaje
    11 Apr 2017, 17:26
    0 2
    Blue29 said:Aloo..gata..ca am dat in alta supărare...Asta cu care sta taica-meu mi-a zis ca ea comanda in casa...Sa lesin si alta nu. Si cand ma gandeam ca atunci cand au venit la mine era tot un lugu lugu...Am batut 250 km ca sa imi f nervii o straina care a ajuns sa ma critice si tata sa se uite...Mai ca e saptamana mare...oare unde am gresit in viata asta???

     Esti si tu carcotasa rau de aceea iti merg totate pe invers !