Familia mea se destrama

  •  
    • 10 mesaje
    28 Sep 2015, 19:53
    0 0
    White_Storm said:Si da, cand ai un copil mic, timpul iti este "pe bani", dar el ar trebui sa te ajute la unele treburi in casa daca vrea si momente de intimitate in Doi. Sa nu mai vorbesc de oboseala ta in aceasta perioada. El te critica, te compara cu cealalta, nu te mai "vrea"... S-a "dedulcit" deja.
    Eu am o curiozitate totusi: cu fetita ce-ati facut in timpul "orgiei"?

     
    Noaptea doarme aproape neintrerupt. Sa trezit doar o data, normal ca a trebuit sa ma ridic sa o iau in brate si sa o adorm iar atunci ei s-au simtit mult mai bine fara mine. 

  •  
    • 7 mesaje
    28 Sep 2015, 21:33
    0 0
    Eu nu te judec Eliana. Din experienta mea de viata, cand un barbat vrea sa se culce cu alta, o face indiferent de situatie. Si sincer, eu una as prefera ca atunci cand are chef de una noua, sa ma includa si pe mine decat sa o faca pe la spate. Macar pot controla cat de cat persoana, ceea ce se intampla, etc. Macar nu ma minte, zicand ca nu m-a inselat niciodata, e pe fata. Pe de alta parte, eu nu as fi acceptat asa ceva. Ori o facem cu un cuplu, ori deloc. In definitiv amandoi sunt egali in cuplu.

    Nu pune la inima raspunsurile, in general oamenii se pricep foarte bine sa arunce cu pietre si sa faca misto.
  •  
    • 10065 mesaje
    28 Sep 2015, 22:57
    0 0
    Noua cind ne povestesti cum fu, Eliano ?

    Care pe care, cum , pe unde ...

    Hai, nu fi rusinoasa ...

  •  
    • 129 mesaje
    29 Sep 2015, 01:29
    1 0
    White_Storm said:
    alexa.maria40 said:si pe mine ma roade asta...dar cred ca vroia sa ii faca lui pe plac...sa zica el ca uite ce nevasta buna si intelegatoare are

      Ce vorbesti? Si respectul de sine? Si iubirea lor? Si bunul simt? 
    Daca tu asa gandesti vezi sa nu pati la fel!

    E troll, dar am tinut sa iti spun lucrurile astea. 

     


    cred ca asta a determinat-o pe ea sa accepte, ca el sa o aprecieze mai mult, nu inseamna ca asa gandesc eu...mi-am spus doar parerea despre motivul Elianei....acum daca l-am nimerit sau nu e partea doua
    ))

    stai linistita ca nu patesc eu asa ceva....ca nu sunt chiar atat de moderna...desi sunt tanara 

  •  
    • 129 mesaje
    29 Sep 2015, 01:34
    0 0
    iar daca fetita doarme neintrerupt noaptea de ce nu te culci cu el?
    daca tot ai timp si de barbat?
  •  
    • 10065 mesaje
    29 Sep 2015, 09:21
    0 0
    Da' nici ca vrea sa ne spuna ...

    E rusinoasa mai ceva ca mine ...

  •  
    • 10065 mesaje
    29 Sep 2015, 09:28
    0 0
    Delia_Alina said:Eu nu te judec Eliana. Din experienta mea de viata, cand un barbat vrea sa se culce cu alta, o face indiferent de situatie. Si sincer, eu una as prefera ca atunci cand are chef de una noua, sa ma includa si pe mine decat sa o faca pe la spate. Macar pot controla cat de cat persoana, ceea ce se intampla, etc. Macar nu ma minte, zicand ca nu m-a inselat niciodata, e pe fata. Pe de alta parte, eu nu as fi acceptat asa ceva. Ori o facem cu un cuplu, ori deloc. In definitiv amandoi sunt egali in cuplu.

    Nu pune la inima raspunsurile, in general oamenii se pricep foarte bine sa arunce cu pietre si sa faca misto.

     

    Indecisa, Alino ...

     

    Pe de o parte vrei, pe de cealalta nu ...

     

    Ramine la decizia lui se pare.

     

  •  
    • 7959 mesaje
    29 Sep 2015, 09:31
    6 0
    alexa.maria40 said:
    White_Storm said:
    alexa.maria40 said:si pe mine ma roade asta...dar cred ca vroia sa ii faca lui pe plac...sa zica el ca uite ce nevasta buna si intelegatoare are

      Ce vorbesti? Si respectul de sine? Si iubirea lor? Si bunul simt? 
    Daca tu asa gandesti vezi sa nu pati la fel!

    E troll, dar am tinut sa iti spun lucrurile astea. 

     


    cred ca asta a determinat-o pe ea sa accepte, ca el sa o aprecieze mai mult, nu inseamna ca asa gandesc eu...mi-am spus doar parerea despre motivul Elianei....acum daca l-am nimerit sau nu e partea doua
    ))

    stai linistita ca nu patesc eu asa ceva....ca nu sunt chiar atat de moderna...desi sunt tanara 

     Pai daca tu crezi ca ea crede ce crezi tu ca ea ar crede inseamna ca si tu crezi ce crede ea.

  •  
    • 11 mesaje
    29 Sep 2015, 13:30
    1 0
    ce fel de casnicie ii asta??? cum sa accepti ca sotul tau sa faca sex cu alta? mai ales ca aveti si un bebe impreuna
  •  
    • 129 mesaje
    29 Sep 2015, 13:34
    0 1
    White_Storm said:
    alexa.maria40 said:
    White_Storm said:
    alexa.maria40 said:si pe mine ma roade asta...dar cred ca vroia sa ii faca lui pe plac...sa zica el ca uite ce nevasta buna si intelegatoare are

      Ce vorbesti? Si respectul de sine? Si iubirea lor? Si bunul simt? 
    Daca tu asa gandesti vezi sa nu pati la fel!

    E troll, dar am tinut sa iti spun lucrurile astea. 

     


    cred ca asta a determinat-o pe ea sa accepte, ca el sa o aprecieze mai mult, nu inseamna ca asa gandesc eu...mi-am spus doar parerea despre motivul Elianei....acum daca l-am nimerit sau nu e partea doua
    ))

    stai linistita ca nu patesc eu asa ceva....ca nu sunt chiar atat de moderna...desi sunt tanara 

     Pai daca tu crezi ca ea crede ce crezi tu ca ea ar crede inseamna ca si tu crezi ce crede ea.

     


    of of....majoritatea femeilor fac anumite lucruri doar sa le aprecieze barbatii.....asta ceva bine cunoscut
     

  •  
    • 8 mesaje
    29 Sep 2015, 15:38
    0 0
    doamne
  •  
    • 8 mesaje
    29 Sep 2015, 15:44
    1 0
    eu m-am minunat cand am vazut arhiva sotului meu din browser, si avea acolo un site de sugardating, si m-am super mega extra enervat, desi na..in mare parte e virtual. Dar chestia asta sa mai introduci inca o persoana, clar, nu se mai pube problema de iubire. Ce ai de facut? depinde de tine. Vrei sa-l pastrezi?-recastiga-l. dar dupa parerea mea, esti foarte tanara si ai toata viata inainte. Mi se pare prostesc ca e izbesti de o astfel de chestie acum, cand esti atat de tanara. Iar binecuvantarea de bebelus care ti-a fost trimisa, merita un tata care sa o iubeasca si sa o ocroeasca. Stii vorba aia...parinti nu sunt neaparat cei care te fac..ci cei care te cresc. depinde de tine ce vrei sa faci
  •  
    • 10065 mesaje
    30 Sep 2015, 01:18
    0 0
    alexa.maria40 said:


    of of....majoritatea femeilor fac anumite lucruri doar sa le aprecieze barbatii.....asta ceva bine cunoscut
     

     

    Manevre gen nu pot fi incadrate la aprecieri, cel putin din punctul meu de vedere .

     

    Cind esti pentru si iti place "in grup" e de inteles, fiecare cu gusturile sale insa, cit timp nu inclini  pentru, nu o faci, indiferent ce e in joc .

     

    Nu cred ca e cazul a sari in cap de pe bloc pentru a demonstra cit de rau m-o lovit Cupidon, asta ar insemna ca nu mi se oxigeneaza creerul in parametri .

     

  •  
    • 117 mesaje
    30 Sep 2015, 01:19
    0 0
    nu mai sta cu el, asa ceva nu este normal ....mai ales sa te insulte asa si sa nu ii pese de copil, e prea de tot
  •  
    • 117 mesaje
    30 Sep 2015, 01:21
    0 0
    ar trebui sa te intrebi: as vrea sa traiesc toata viata langa un asemenea om? sa nu te respecte, sa nu te iubeasca si sa nu il intereseze de copil? esti inca tanara, iti gasesti alt barbat....nu sta sa iti treaca tineretea langa un asa om...
  •  
    • 495 mesaje
    1 Oct 2015, 00:36
    1 0
    Corina,povestea nu e reala...e doar un troll plictisit.
  •  
    • 10065 mesaje
    1 Oct 2015, 09:55
    0 0
    veracara said:Corina,povestea nu e reala...e doar un troll plictisit.

     

    Io nu cred si pace ...

     

    Adica, io m-am strofocat degeaba ?

     

  •  
    • 129 mesaje
    1 Oct 2015, 13:30
    0 0
    ce aiurea...si ne mai stresam sa dam sfaturi
  •  
    • 11561 mesaje
    1 Oct 2015, 13:38
    0 0
    alexa.maria40 said:ce aiurea...si ne mai stresam sa dam sfaturi

     Este  o  droaie  de  "trolli" pe  aici , crezi  ca  e  singurul  caz  cand  ne  "certam"  cu  peretii!!

  •  
    • 10065 mesaje
    1 Oct 2015, 14:04
    0 0
    N-o mai pacaliti pe domnisoara Alexa cu trolli si din astea ...



    Domnisoara Alexa, crebilitate acordam in cazul in care ne e prezentat buletinu', cu certificatu' de nastere anexat, desigur.