Familia mea se destrama

  •  
    • 10 mesaje
    27 Sep 2015, 01:27
    1 1
    Buna, sunt Eliana si am 23 de ani. Sunt casatorita de 2 ani si am o fetita de 5 luni. Ei bine, sotul meu a venit cu o propunere acum 3 saptamani, cum ca sa facem sex in 3. Noi doi si o prietena de a lui. Am acceptat, dar de atunci totul a devenit  un calvar. I-am gasit mesaje cu ea cand ii spunea ca o vrea, ca s-a saturat de copil deoarece plange mult. Incerc sa ma dau la el, sa il fac sa faca dragoste cu mine si refuza, gaseste scuze. Mi-a spus ca nu mai sunt ca inainte, ca ea e mai buna in pat ca mine. Nu stiu ce sa fac, refuza sa mai stea cu copilul, ca il enerveaza, ca el isi doreste una care sa se futa cu el atunci cand ii cere, eu nu am cum sa fa asta deoarece fac mancare, curatenie si hranesc, spal si stau cu copilul.
  •  
    • 129 mesaje
    27 Sep 2015, 02:01
    0 0
    adica cum nu ai timp ? sa faci sex cu el? si nu trebuia sa accepti sa faci sex in 3...eu una nu as accepta
  •  
    • 129 mesaje
    27 Sep 2015, 02:02
    0 0
    si ce aiurea trebuia sa te fi simtit tu sa iti zica sotul tau ca cealalta e mai buna in pat...
  •  
    • 129 mesaje
    27 Sep 2015, 02:04
    1 0
    si cum ai putut sa privesti cand el facea sex cu alta...nu stiu....ce fel de iubire e asta?si mai aveti si un copil impreuna...eu cred ca el este imatur...e copil inca....dar prietena e singura? e frumoasa?
  •  
    • 414 mesaje
    27 Sep 2015, 09:02
    1 0
    Eliana90 said:Buna, sunt Eliana si am 23 de ani. Sunt casatorita de 2 ani si am o fetita de 5 luni. Ei bine, sotul meu a venit cu o propunere acum 3 saptamani, cum ca sa facem sex in 3. Noi doi si o prietena de a lui. Am acceptat, dar de atunci totul a devenit  un calvar. I-am gasit mesaje cu ea cand ii spunea ca o vrea, ca s-a saturat de copil deoarece plange mult. Incerc sa ma dau la el, sa il fac sa faca dragoste cu mine si refuza, gaseste scuze. Mi-a spus ca nu mai sunt ca inainte, ca ea e mai buna in pat ca mine. Nu stiu ce sa fac, refuza sa mai stea cu copilul, ca il enerveaza, ca el isi doreste una care sa se futa cu el atunci cand ii cere, eu nu am cum sa fa asta deoarece fac mancare, curatenie si hranesc, spal si stau cu copilul.

    Cat  de nebunatic sunt  cred  ca era in  regula  daca reusea  sa  inparta  iubirea  cu  amandoua  ...  cat  despre  copil  ce ar  fi  bine  pt  el?...  mai  am  de studiat...  insa  daca  te  respinge   si  la  fel  si copilul......  nu  doreste  sa  te  iubeasaca..    incearca  sa  fi  constienta..  daca  renunti  la  el cu  fruntea  sus ( eu  asa  as  proceda)  viata  .. Dumnezeu,  universul ... ia  varianta  care  crezi  ca e  mai  buna  pt  tine...  iti  va  oferii,  va  fi  nevoita  sa  iti  ofere  cea  ce  iti  doresti...  cineva  mult  mai  bun  pe  toate  planurile...
    Succes... 

  •  
    • 10065 mesaje
    27 Sep 2015, 11:58
    0 0
    Inca o poveste (precum multe altele ) nemuritoare ...

  •  
    • 10 mesaje
    27 Sep 2015, 12:40
    0 0
    alexa.maria40 said:adica cum nu ai timp ? sa faci sex cu el? si nu trebuia sa accepti sa faci sex in 3...eu una nu as accepta

     
    Spre exemplu el vrea la ora 12, eu nu am cum atunci, deoarece culc fata. Nu pot sa fac sex cu el zilnic cum ar vrea el, doar noaptea cand fata doarme mai mult de 4 ore.
    Prietena lui nu e frumoasa, dar se descurca mai bine in pat decat mine. Are mai multa experienta decat mine, fiind cu 4 ani mai mare decat mine si cu 2 decat el. 

  •  
    • 10 mesaje
    27 Sep 2015, 12:43
    0 0
    alexa.maria40 said:si cum ai putut sa privesti cand el facea sex cu alta...nu stiu....ce fel de iubire e asta?si mai aveti si un copil impreuna...eu cred ca el este imatur...e copil inca....dar prietena e singura? e frumoasa?

     
    Acum nu e singura, de o sapt e cu un baiat pe care ea chiar il iubeste, se vede asta si sotul meu e gelos. 

  •  
    • 12625 mesaje
    27 Sep 2015, 13:06
    2 0
    Ai cam bagat mortul în casă acceptând ceea ce vrea el. Doar dacă ti-ai dorit și tu.Cum vine asta e prietena lui? Trebuia să alegeti o persoană neutră. Vrea sex? Culca copilul mai devreme,acorda atenție înfățișării,lăsa pestlca și îndreaptă treburile. Dacă aia e mai bună tu trebuie să fii mai bună decât ea. Lăsa casă nearanjata, nu îi mai spăla chilotii și apuca-te de kamasutra dacă îți pierzi familia. Daca el vrea sex sex sex mancati în oraș,hainele la spălătorie,copilul la bonă și exerciții. Și daca nu îi place sistemul fa-i hainele și trimite-le la amantă. La urma urmei ce pierzi? Deja ati greșit acceptând inca o persoană , deja probleme sunt.
    Acest mesaj a fost editat de către carmen008: 27 Sep 2015, 13:08
  •  
    • 3765 mesaje
    27 Sep 2015, 14:09
    0 0
    Eliana90 said:
    alexa.maria40 said:si cum ai putut sa privesti cand el facea sex cu alta...nu stiu....ce fel de iubire e asta?si mai aveti si un copil impreuna...eu cred ca el este imatur...e copil inca....dar prietena e singura? e frumoasa?

     
    Acum nu e singura, de o sapt e cu un baiat pe care ea chiar il iubeste, se vede asta si sotul meu e gelos. 

     

    zi ca  mai vrei in trei. da' cu doi barbati.

  •  
    • 508 mesaje
    27 Sep 2015, 17:28
    0 0
    Dap , daca esti mai mica no poti sugera corespunzător . spune-i lu sotila să-ți aducă si tie unul nou sa vadă ce poti face cand schimbi armăsarilor . Daca e sa se ducă dracu tot măcar sa intelegi ceva
  •  
    • 4346 mesaje
    27 Sep 2015, 18:31
    0 0
    Eliana90 said:Buna, sunt Eliana si am 23 de ani. Sunt casatorita de 2 ani si am o fetita de 5 luni. Ei bine, sotul meu a venit cu o propunere acum 3 saptamani, cum ca sa facem sex in 3. Noi doi si o prietena de a lui. Am acceptat, dar de atunci totul a devenit  un calvar. I-am gasit mesaje cu ea cand ii spunea ca o vrea, ca s-a saturat de copil deoarece plange mult. Incerc sa ma dau la el, sa il fac sa faca dragoste cu mine si refuza, gaseste scuze. Mi-a spus ca nu mai sunt ca inainte, ca ea e mai buna in pat ca mine. Nu stiu ce sa fac, refuza sa mai stea cu copilul, ca il enerveaza, ca el isi doreste una care sa se futa cu el atunci cand ii cere, eu nu am cum sa fa asta deoarece fac mancare, curatenie si hranesc, spal si stau cu copilul.

     
    vai de capul vostru  ...ce barbati  de 2 bani va alegeti! 

  •  
    • 10 mesaje
    27 Sep 2015, 20:48
    0 0
    anda22-7 said:
    Eliana90 said:Buna, sunt Eliana si am 23 de ani. Sunt casatorita de 2 ani si am o fetita de 5 luni. Ei bine, sotul meu a venit cu o propunere acum 3 saptamani, cum ca sa facem sex in 3. Noi doi si o prietena de a lui. Am acceptat, dar de atunci totul a devenit  un calvar. I-am gasit mesaje cu ea cand ii spunea ca o vrea, ca s-a saturat de copil deoarece plange mult. Incerc sa ma dau la el, sa il fac sa faca dragoste cu mine si refuza, gaseste scuze. Mi-a spus ca nu mai sunt ca inainte, ca ea e mai buna in pat ca mine. Nu stiu ce sa fac, refuza sa mai stea cu copilul, ca il enerveaza, ca el isi doreste una care sa se futa cu el atunci cand ii cere, eu nu am cum sa fa asta deoarece fac mancare, curatenie si hranesc, spal si stau cu copilul.

     
    vai de capul vostru  ...ce barbati  de 2 bani va alegeti! 

     
    Decat o pocaita ca tine... 

  •  
    • 4346 mesaje
    27 Sep 2015, 20:56
    0 0
    Eliana90 said:
    anda22-7 said:
    Eliana90 said:Buna, sunt Eliana si am 23 de ani. Sunt casatorita de 2 ani si am o fetita de 5 luni. Ei bine, sotul meu a venit cu o propunere acum 3 saptamani, cum ca sa facem sex in 3. Noi doi si o prietena de a lui. Am acceptat, dar de atunci totul a devenit  un calvar. I-am gasit mesaje cu ea cand ii spunea ca o vrea, ca s-a saturat de copil deoarece plange mult. Incerc sa ma dau la el, sa il fac sa faca dragoste cu mine si refuza, gaseste scuze. Mi-a spus ca nu mai sunt ca inainte, ca ea e mai buna in pat ca mine. Nu stiu ce sa fac, refuza sa mai stea cu copilul, ca il enerveaza, ca el isi doreste una care sa se futa cu el atunci cand ii cere, eu nu am cum sa fa asta deoarece fac mancare, curatenie si hranesc, spal si stau cu copilul.

     
    vai de capul vostru  ...ce barbati  de 2 bani va alegeti! 

     
    Decat o pocaita ca tine... 

     

    in loc sa faci gura mare...mai bine ti ai vedea de minunatul sot!! Accepti tot felu de perversiuni in patul conjugal ....si  mai ai pretentia sa nu ti se destrame familia!!! Pai ce sa va tina impreuna?? curvasaria???????!!!!

  •  
    • 10 mesaje
    27 Sep 2015, 20:59
    0 0

    in loc sa faci gura mare...mai bine ti ai vedea de minunatul sot!! Accepti tot felu de perversiuni in patul conjugal ....si  mai ai pretentia sa nu ti se destrame familia!!! Pai ce sa va tina impreuna?? curvasaria???????!!!!

     
    Si ce ai vrea sa ii fac? Sa il leg de mine? Vrea sa se culce cu alta? Sa bage divort. Daca maine vreau ies in club si dimineata vin si maritata. Ce aii vrea draga sa fiu ca pe vremea lu bunica?  Ce se intampla intim sa nu stie nici dracu? Sau cum. Am facut un copil gata stau numai de el adio sex? Si vezi cum scrii ca nu stiu limba analfabetilor

  •  
    • 4346 mesaje
    27 Sep 2015, 21:04
    0 0
    Eliana90 said:

    in loc sa faci gura mare...mai bine ti ai vedea de minunatul sot!! Accepti tot felu de perversiuni in patul conjugal ....si  mai ai pretentia sa nu ti se destrame familia!!! Pai ce sa va tina impreuna?? curvasaria???????!!!!

     
    Si ce ai vrea sa ii fac? Sa il leg de mine? Vrea sa se culce cu alta? Sa bage divort. Daca maine vreau ies in club si dimineata vin si maritata. Ce aii vrea draga sa fiu ca pe vremea lu bunica?  Ce se intampla intim sa nu stie nici dracu? Sau cum. Am facut un copil gata stau numai de el adio sex? Si vezi cum scrii ca nu stiu limba analfabetilor

     
    dupa ce ca esti proasta, mai si semnalizezi!


    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 27 Sep 2015, 21:04
  •  
    • 10 mesaje
    27 Sep 2015, 21:08
    0 0
    anda22-7 said:
    Eliana90 said:

    in loc sa faci gura mare...mai bine ti ai vedea de minunatul sot!! Accepti tot felu de perversiuni in patul conjugal ....si  mai ai pretentia sa nu ti se destrame familia!!! Pai ce sa va tina impreuna?? curvasaria???????!!!!

     
    Si ce ai vrea sa ii fac? Sa il leg de mine? Vrea sa se culce cu alta? Sa bage divort. Daca maine vreau ies in club si dimineata vin si maritata. Ce aii vrea draga sa fiu ca pe vremea lu bunica?  Ce se intampla intim sa nu stie nici dracu? Sau cum. Am facut un copil gata stau numai de el adio sex? Si vezi cum scrii ca nu stiu limba analfabetilor

     
    dupa ce ca esti proasta, mai si semnalizezi!

     

    Eu sau tu? Pocaito pe toti ne-ai innebunit cu religia. Acum ce spui ca nu are voie omul sa aiba fantezii? Nu ca esti prea nebuna. Omule daca nu stii Adam si Eva sau inmultit prin incest. Sau de asta nju ai nimic de comentat 

  •  
    • 4346 mesaje
    27 Sep 2015, 21:47
    0 0
    Eliana90 said:
    anda22-7 said:
    Eliana90 said:

    in loc sa faci gura mare...mai bine ti ai vedea de minunatul sot!! Accepti tot felu de perversiuni in patul conjugal ....si  mai ai pretentia sa nu ti se destrame familia!!! Pai ce sa va tina impreuna?? curvasaria???????!!!!

     
    Si ce ai vrea sa ii fac? Sa il leg de mine? Vrea sa se culce cu alta? Sa bage divort. Daca maine vreau ies in club si dimineata vin si maritata. Ce aii vrea draga sa fiu ca pe vremea lu bunica?  Ce se intampla intim sa nu stie nici dracu? Sau cum. Am facut un copil gata stau numai de el adio sex? Si vezi cum scrii ca nu stiu limba analfabetilor

     
    dupa ce ca esti proasta, mai si semnalizezi!

     

    Eu sau tu? Pocaito pe toti ne-ai innebunit cu religia. Acum ce spui ca nu are voie omul sa aiba fantezii? Nu ca esti prea nebuna. Omule daca nu stii Adam si Eva sau inmultit prin incest. Sau de asta nju ai nimic de comentat 

     
     cu cat citesc mai mult...cu atat imi dau seama ca l meriti pe barbata-tu !!!!

  •  
    • 10065 mesaje
    27 Sep 2015, 22:00
    0 0
    Eliano, acu recunoaste ca-ti place-n grup doar esti nitel ofticata ca tu esti si la cratita si ailalta nu ...

  •  
    • 10 mesaje
    27 Sep 2015, 22:24
    0 0
    ViktorC said:Eliano, acu recunoaste ca-ti place-n grup doar esti nitel ofticata ca tu esti si la cratita si ailalta nu ...

     
    Nu, Doamne fereste. Daca maine ii spun mamei mele nu mai am chef sa gatesc gateste ea si pentru mine. Sunt ofticata ca spune ca ea e mai buna ca mine cand eu i-am facut un copil. Si tot el se plange cand el a spus sa pastrez sarcina