Familia mea se destrama

  •  
    • 129 mesaje
    27 Sep 2015, 22:36
    0 0
    pai nu conteaza ca i=ai facut tu un copil, asta nu te face mai buna la pat,el trebuie sa te respecte....
    si oricum....asta cu sexul in 3 .nu e ok...
    dar gata e trecut, acum treb sa redresezi situatia, dar treb sa ai demnitate, nu sa te rogi de el daca el nu te mai vrea...tu poti sa incerci sa devii mai buna in pat, mai aranjata etc...si mai lasa experientele cu terte persoane ca ramai tu pe langa....
  •  
    • 1890 mesaje
    27 Sep 2015, 22:52
    1 0
    Eliana90 said:

    Eu sau tu? Pocaito pe toti ne-ai innebunit cu religia. Acum ce spui ca nu are voie omul sa aiba fantezii? Nu ca esti prea nebuna. Omule daca nu stii Adam si Eva sau inmultit prin incest. Sau de asta nju ai nimic de comentat 

     Draguta, degeaba te iei de anda! Are dreptate, nu-i normal intr-o casnicie astfel de fantezii. mai bine ti-ai vedea de barca ta in deriva. Dupa cum vad, om din sotul tau nu cred ca mai faci. Daca a avut tupeul si neobrazarea sa-ti aduca amanta in casa, sa se culce cu ea in fata ta, ce alta proba de desconsiderare mai vrei?? Esti pur si simplu doar servitoare, nici de copilul lui nu-i mai pasa. Mai si zici ca te duci la club la agatat barbati. Si copilul cu cine ramane? Ciocanari gasesti pe toate drumurile, tata la copil nu.

    Acum, daca ai esuat ca sotie, macar exceleaza ca mama, ceea ce nu cred.

  •  
    • 10 mesaje
    27 Sep 2015, 22:53
    0 0
    alexa.maria40 said:pai nu conteaza ca i=ai facut tu un copil, asta nu te face mai buna la pat,el trebuie sa te respecte....
    si oricum....asta cu sexul in 3 .nu e ok...
    dar gata e trecut, acum treb sa redresezi situatia, dar treb sa ai demnitate, nu sa te rogi de el daca el nu te mai vrea...tu poti sa incerci sa devii mai buna in pat, mai aranjata etc...si mai lasa experientele cu terte persoane ca ramai tu pe langa....

     

    Cum sa fiu mai buna in pat? Niciodata nu i-am spus ca ma doare, am inghitit in sec. Nu l-am refuzat nici inainte de sarcina nici in timpul ei si nici acum nu il refuz dar nu pot mereu asa cum vrea el. 

  •  
    • 10 mesaje
    27 Sep 2015, 22:54
    0 0
    scorpion112 said:
    Eliana90 said:

    Eu sau tu? Pocaito pe toti ne-ai innebunit cu religia. Acum ce spui ca nu are voie omul sa aiba fantezii? Nu ca esti prea nebuna. Omule daca nu stii Adam si Eva sau inmultit prin incest. Sau de asta nju ai nimic de comentat 

     Draguta, degeaba te iei de anda! Are dreptate, nu-i normal intr-o casnicie astfel de fantezii. mai bine ti-ai vedea de barca ta in deriva. Dupa cum vad, om din sotul tau nu cred ca mai faci. Daca a avut tupeul si neobrazarea sa-ti aduca amanta in casa, sa se culce cu ea in fata ta, ce alta proba de desconsiderare mai vrei?? Esti pur si simplu doar servitoare, nici de copilul lui nu-i mai pasa. Mai si zici ca te duci la club la agatat barbati. Si copilul cu cine ramane? Ciocanari gasesti pe toate drumurile, tata la copil nu.

    Acum, daca ai esuat ca sotie, macar exceleaza ca mama, ceea ce nu cred.

     

    Nu ai inteles. Am spus ca daca vreau maine ma duc in club si vin si maritata. Nu stau la mila lui. Are tata. Nu a stat o zi intreaga cu fata, dar se lauda ca are copil. 

  •  
    • 4346 mesaje
    27 Sep 2015, 22:56
    0 0
    Eliana90 said:
    alexa.maria40 said:pai nu conteaza ca i=ai facut tu un copil, asta nu te face mai buna la pat,el trebuie sa te respecte....
    si oricum....asta cu sexul in 3 .nu e ok...
    dar gata e trecut, acum treb sa redresezi situatia, dar treb sa ai demnitate, nu sa te rogi de el daca el nu te mai vrea...tu poti sa incerci sa devii mai buna in pat, mai aranjata etc...si mai lasa experientele cu terte persoane ca ramai tu pe langa....

     

    Cum sa fiu mai buna in pat? Niciodata nu i-am spus ca ma doare, am inghitit in sec. Nu l-am refuzat nici inainte de sarcina nici in timpul ei si nici acum nu il refuz dar nu pot mereu asa cum vrea el. 

     

    decat sa inghiti...mai bine scuipi.....nu de alta dar poate faci indigestie!  

  •  
    • 10065 mesaje
    27 Sep 2015, 22:57
    0 0
    Nu am retinut ca barbata-su sa o fi fortat , deci ...

    De buna voie si nesilita de nimeni, de el nu ar necajio cu " ea e mai buna ca tine-n pat "... ea ar mai vre in trei fara probleme ...

    Acu ii geloasa rau ...





    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 27 Sep 2015, 22:58
  •  
    • 1890 mesaje
    27 Sep 2015, 22:58
    0 0
    alexa.maria40 said:pai nu conteaza ca i=ai facut tu un copil, asta nu te face mai buna la pat,el trebuie sa te respecte....
    si oricum....asta cu sexul in 3 .nu e ok...
    dar gata e trecut, acum treb sa redresezi situatia, dar treb sa ai demnitate, nu sa te rogi de el daca el nu te mai vrea...tu poti sa incerci sa devii mai buna in pat, mai aranjata etc...si mai lasa experientele cu terte persoane ca ramai tu pe langa....

     Nu cred ca mai are nimic de redresat, raul a fost infaptuit. Un barbat care totusi mai simte ceva pentru sotie, chiar daca are o aventura, o face mai discret, nu scoate steagurile. Asta a adus-o pe amanta in casa, in pat, cu sotia de fata. Mai limpede de atat ce mai vrei? Acum poate sa se aranjeze sa arate ca miss Univers, tot se va uita la ea cat la un ochi sarit de la ciorap.

  •  
    • 10065 mesaje
    27 Sep 2015, 23:01
    1 0
    Eliana90 said:

    Nu ai inteles. Am spus ca daca vreau maine ma duc in club si vin si maritata. Nu stau la mila lui. Are tata. Nu a stat o zi intreaga cu fata, dar se lauda ca are copil. 

     

    Unde-i clubul ala , Eliano ?

     

    Poate ma insor si io la urgenta, de altfel nu-mi iese  ...

     

     

  •  
    • 1890 mesaje
    27 Sep 2015, 23:02
    0 0
    Eliana90 said:

    Nu ai inteles. Am spus ca daca vreau maine ma duc in club si vin si maritata. Nu stau la mila lui. Are tata. Nu a stat o zi intreaga cu fata, dar se lauda ca are copil. 

     Care? Individul ala care aduce amante in casa? Ala are fason de tata????

  •  
    • 129 mesaje
    27 Sep 2015, 23:06
    1 0
    "Cum sa fiu mai buna in pat? Niciodata nu i-am spus ca ma doare, am inghitit in sec. Nu l-am refuzat nici inainte de sarcina nici in timpul ei si nici acum nu il refuz dar nu pot mereu asa cum vrea el. "


    trebuie sa stii ce ii place, ca nu stai de ieri cu el....nu stiu sa iti dau sfaturi
    cu miscari sau ceva de genu in pat dar oricum trebuie sa faci ceva , daca nu merge macar stii ca ai incercat ....si incearca sa faci sex cand vrea el....te descurci tu cu copilul....
  •  
    • 129 mesaje
    27 Sep 2015, 23:07
    1 0
    sfatul meu este sa te pui tu pe primul loc...nu mereu sa fie el...din cate vad cam asa este
  •  
    • 1890 mesaje
    27 Sep 2015, 23:11
    0 0
    alexa.maria40 said:"Cum sa fiu mai buna in pat? Niciodata nu i-am spus ca ma doare, am inghitit in sec. Nu l-am refuzat nici inainte de sarcina nici in timpul ei si nici acum nu il refuz dar nu pot mereu asa cum vrea el. "


    trebuie sa stii ce ii place, ca nu stai de ieri cu el....nu stiu sa iti dau sfaturi
    cu miscari sau ceva de genu in pat dar oricum trebuie sa faci ceva , daca nu merge macar stii ca ai incercat ....si incearca sa faci sex cand vrea el....te descurci tu cu copilul....

     Adica de ce trebuie sa ne conformam doar noi dorintelor barbatilor??? De ce sa nu se plieze si ei pe dorintele noastre? Adica de ce sa taci mocnit daca te doare (asta inseamna ca nu a fost preludiul suficient), iar lui nici ca-i pasa de ceea ce simti. E clar ca e indiferent total.

  •  
    • 10065 mesaje
    27 Sep 2015, 23:24
    0 0
    Un meci pierdut ... e pierdut, Alexa .

    Ramii si accepti situatia asa cum e, sau iti ei la revedere . Pote sa se invirta ca titirezu de-acum in colo, la adevar nu-l mai aduce, parerea mea.

    La o asa propunere , cu siguranta as fi intrebat : iti faci singura bagaju' sau ti-l fac io ? Si zi repede ca ma grabesc ...

  •  
    • 129 mesaje
    28 Sep 2015, 00:10
    0 0
    daca erai in locul ei il intrebai asta victor?
    sincer nici eu nu as fi acceptat o asa propunere...pe sistemul: dar ce eu nu sunt ok ? iti trebuie alta? atunci ramai cu ea....dar uite femeia a acceptat si acum regreta amarnic. Eu mereu incurajez oamenii sa lupte pt relatiile lor, in general sa lupte pt ce vor...asa sunt eu nu stiu dc
  •  
    • 129 mesaje
    28 Sep 2015, 00:13
    0 0
    scorpion112 said:
    alexa.maria40 said:"Cum sa fiu mai buna in pat? Niciodata nu i-am spus ca ma doare, am inghitit in sec. Nu l-am refuzat nici inainte de sarcina nici in timpul ei si nici acum nu il refuz dar nu pot mereu asa cum vrea el. "


    trebuie sa stii ce ii place, ca nu stai de ieri cu el....nu stiu sa iti dau sfaturi
    cu miscari sau ceva de genu in pat dar oricum trebuie sa faci ceva , daca nu merge macar stii ca ai incercat ....si incearca sa faci sex cand vrea el....te descurci tu cu copilul....

     Adica de ce trebuie sa ne conformam doar noi dorintelor barbatilor??? De ce sa nu se plieze si ei pe dorintele noastre? Adica de ce sa taci mocnit daca te doare (asta inseamna ca nu a fost preludiul suficient), iar lui nici ca-i pasa de ceea ce simti. E clar ca e indiferent total.

     


    ce dreptate ai aici....nu mereu trebuie sa facem noi totul pt o relatie dar cam asa suntem crescute...ca o femeie trebuie sa faca totul pt un om sau pt o relatie iar barbatii sa stea cu ea la soare...scuza-mi limbajul 

  •  
    • 10065 mesaje
    28 Sep 2015, 00:36
    0 0
    alexa.maria40 said:daca erai in locul ei il intrebai asta victor?
    sincer nici eu nu as fi acceptat o asa propunere...pe sistemul: dar ce eu nu sunt ok ? iti trebuie alta? atunci ramai cu ea....dar uite femeia a acceptat si acum regreta amarnic. Eu mereu incurajez oamenii sa lupte pt relatiile lor, in general sa lupte pt ce vor...asa sunt eu nu stiu dc

     

    Pai ... cit timp a ridicat problema la modul serios ... nu prea poate fi un moment de imbratisati, precum nici explicatii nu si-ar avea rostul de ce si cum ...

     

    Prin asta a spus mai mult decit suficient pentru a ne lua la revedere, la urma toata ce ne mai leaga in afara de copil ?

     

    Intr-un astfel de joc iti gasesti locul doar daca vrei, nimeni nu-ti poate impune . Insa curiozitatea ce ma omoara, e ce a determinat-o sa accepte jocul in trei .

     

  •  
    • 129 mesaje
    28 Sep 2015, 00:38
    1 0
    si pe mine ma roade asta...dar cred ca vroia sa ii faca lui pe plac...sa zica el ca uite ce nevasta buna si intelegatoare are
  •  
    • 10065 mesaje
    28 Sep 2015, 00:55
    0 0
    alexa.maria40 said:si pe mine ma roade asta...dar cred ca vroia sa ii faca lui pe plac...sa zica el ca uite ce nevasta buna si intelegatoare are

     

    Tot ce e posibil ...

     

    Valeiii ... cred ca doar cit as fi deschis gura de pus una, ar fi clocotit apa-n cratita pe aragaz ...

     

     


    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 28 Sep 2015, 00:58
  •  
    • 495 mesaje
    28 Sep 2015, 13:04
    0 0
    Ce îmi e clar mie e ca nu sunteți făcuți unul pentru celălalt.Dar asta trebuia sa înțelegi tu înainte sa faci un copil cu el...Eu cred ca relația ta nu a fost niciodată cum trebuie...nu de acum.
  •  
    • 129 mesaje
    28 Sep 2015, 13:18
    1 0
    veracara said:Ce îmi e clar mie e ca nu sunteți făcuți unul pentru celălalt.Dar asta trebuia sa înțelegi tu înainte sa faci un copil cu el...Eu cred ca relația ta nu a fost niciodată cum trebuie...nu de acum.

     

    normal ca nu a fost cum trebuie, tipul e putin obsedat de orgii cum sa te duci sa ii zici asa ceva la nevasta? sa fiu eu nevasta -sa ce isi lua o tigaie in cap de la mine... deveneam si agresiva