tarot

  •  
    • 165 mesaje
    24 Mai 2006, 10:50
    0 0
    nu am disparut, doar ca in perioadele in care sunt foarte ocupata, pe langa faptul ca nu am suficient timp liber, nici nu am inspiratie sa citesc in carti. probabil ca va voi raspunde cam o data pe saptamana sau mai mult de o saptamana.

    in rest, fiti mereu sincere si constiente ca toata puterea se afla in voi insiva.
  •  
    • 1025 mesaje
    5 Iun 2006, 13:39
    0 0
    buna bijou7! vreau sa iti multumesc pt ca mai ajutat si sa iti spun ca pana in prezent ai avut dreptate in ceea ce miai citit in tarot. dar ma intorc la tine cu rugamintea unui sfat. am aflat de curand de la o prietena ca Lau defapt era indragostit de ceva timp de alta, si ca acum are prietena. eu ma simt confuza si vinovata fiindca am crezut atata timp ca el se uita dupa mine, si de fapt sa dovedit a fi doar in imaginatia mea. si a altor oameni. nam fost singura care a crezut ca el se uita dupa mine. eu totusi cred ca a fost ceva, in ciuda chestiilor aflate de curand, pt ca parea prea real. si totusi ma intreb, cum a putut sa faca asa ceva? si ma simt goala si fara rost acuma. si nu stiu cum sa reactionez. soarele de care ai vorbit tu la sfarsitul calatoriei mele, probabil inseamna ca intrun tarziu, voi reusi sa uit de el. dar inca nu stiu. pe 16 iunie, va fi o petrecere la el acasa. ce zici, sa ma duc, sau nu? nu stiu cum sa reactionez, si nu stiu daca eu sunt cea care a actionat gresit. pur si simplu sunt foarte confuza acum si ma simt vinvata pt ca am crezut si defapt sa dovedit a nu fi adevarat. eu nuti cer sami citesti in carti, daca nai timp si nu vrei. iti cer doar un sfat. orice sfat, sa ma scoata din confuzie. oricum, iti multumesc pt ce ai facut pt mine pana acum. si iti doresc succes.
  •  
    • 337 mesaje
    5 Iun 2006, 15:20
    0 0
    Fetelor mai terminatzi cu energiile astea ca-mi sar pixelii din monitor shi nu vad ce scriu!

    May the FORCE be with you all!
  •  
    • 37 mesaje
    5 Iun 2006, 15:29
    0 0
    biju, io as vrea sa stiu daca azi o sa ploo mai pe seara, ca am doar o tanga cu fustitza scurta si papucei si mi'e ca o sa ma stropesc sau o sa'mi fie frig...
    te rog mult, ma ajuti??
    dar io as prefera sa'mi ghicesti in zatz.. plsplspls...
  •  
    • 5941 mesaje
    5 Iun 2006, 15:33
    0 0
    Si pe mine m-ar interesa, prietenul m-a invitat la o tura cu motorul..dar mie nu imi place pe ploaie!
    Nu vreau sa ma laud fetelor ca am prieten motociclist, chiar vreau sa stiu cum va fi vremea!
  •  
    • 37 mesaje
    5 Iun 2006, 15:35
    0 0
    hai fata, ca pe motor te uzi si fara sa ploua..
  •  
    • 5941 mesaje
    5 Iun 2006, 15:36
    0 0
    e adevarat, dar e asa de "neplacut"
  •  
    • 337 mesaje
    5 Iun 2006, 15:39
    0 0
    Ba sa stii ca mie-mi place sa am tricoul ud...
  •  
    • 5941 mesaje
    5 Iun 2006, 15:40
    0 0
    Doamne, dar e un curent pe motor!
    si frig...fetelor ati mers? stiti cum e ? ca la o masina cu geamurile deschise! Amandoua. Din fata!
  •  
    • 1025 mesaje
    5 Iun 2006, 15:41
    0 0
    bai fetelor mati lasat fara cuvinte
  •  
    • 337 mesaje
    5 Iun 2006, 15:44
    0 0
    Pey da... ... cu cat mai racoare cu atat mai bine... brrrrr!

    Ca sa revenim... e f important sa stim daca ploua azi
  •  
    • 5941 mesaje
    5 Iun 2006, 15:44
    0 0
    pai vad ca ai scris 5-6....
  •  
    • 37 mesaje
    5 Iun 2006, 15:45
    0 0
    lalipoprockz... pai.. am io vreo 4 cuvinte, le dau ieftin. vrei?
  •  
    • 5941 mesaje
    5 Iun 2006, 15:46
    0 0
    daca nu le mai scrii legat
  •  
    • 1025 mesaje
    5 Iun 2006, 15:47
    0 0
    ce-as vrea sa fiu si eu in starea aia in care sa-mi pot bate joc de cineva, dar din pacate nu sunt momentan. in fine, ma bucur ca sunt persoane fericite pe lumea asta. noroc in continuare si toate cele bune
  •  
    • 337 mesaje
    5 Iun 2006, 15:48
    0 0
    Am uitat sa va zic:

    Ghicesc in bobi, zatz, scot argint viu, leg si dezleg; am aparut pe toate posturile tv la mai multe emisiuni (Teo, Nashu, Nepotu'). Am facut facultatea de vrajitoare din Spania, am diploma si masterat. Repar televizoare alb-negeru si color.
  •  
    • 37 mesaje
    5 Iun 2006, 15:50
    0 0
    @lalipoprockz:
    fata, da'o naibii de amorezeala.
    nu inteleg de ce unele se preling atata dupa dragoste. nu e nimic altceva de facut? viata e scurta, nu trebuie sa te bazezi pe nimeni si nici sa te lasi in grija cuiva..
    work, joy, sex, open mind. restul e complicare inutila.
  •  
    • 1025 mesaje
    5 Iun 2006, 15:53
    0 0
    dam...ma bucur ca miai deschis mintea eh asta e, unii au nevoie de altceva
  •  
    • 337 mesaje
    5 Iun 2006, 15:53
    0 0
    lalipoprockz... cred ca mai bine incerci sa itzi rezolvi problemele in viata reala, cu fortele proprii.

    Voi chiar nu vedeti cat de ridicol este topicul asta?

    Get A LIFE!
  •  
    • 1025 mesaje
    5 Iun 2006, 15:56
    0 0
    probabil ca e ridicol...uneori nu ai alta solutie..