tarot

  •  
    • 10 mesaje
    5 Oct 2007, 00:33
    0 0
    Buna, te rog trimite-mi si mie numarul de telefon al doamnei cu tarotul la andreid75@yahoo.com , multumesc.
  •  
    • 5 mesaje
    6 Oct 2007, 21:51
    0 0
    bijou am trimis un mesaj ptr tine pe blog,astept cu nerabdare raspunsul,te puuuuuup!!!!
  •  
    • 13 mesaje
    9 Oct 2007, 10:33
    0 0
    Buna bijou7.te intreb si eu ceva :
    Voi avea o relatie cu Costa ?
  •  
    • 40 mesaje
    9 Oct 2007, 14:43
    0 0
    o adresa de mail un id stie kareva dintre voi??vreau sa''vorbesc''cu bijou.super interesata de tarot.merci fetelor

    sau adresa mea dk citeste mesajul,pipo65zrm@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    22 Oct 2007, 15:26
    0 0
    bijou7, cum reusesc sa intru in contact cu tine? pe e-astrologie.blogspot.com nu am reusit sa ma conectez. am si eu o intrebare pt tine . cred ca esti asaltata din toate partile...
  •  
    • 68 mesaje
    25 Oct 2007, 21:36
    0 0
    buna ....vreau si eu numarul cuiva priceput in tarot...va rog mult!!!!!!!
  •  
    • 282 mesaje
    25 Oct 2007, 22:11
    0 0
    eu ti-o recomand pe vesta. intra pe sfaturi eva
  •  
    • 15 mesaje
    2 Nov 2007, 00:15
    0 0
    buna BIJOU7 ma numesc monica am citit cea ce i-ai spus corinei si m-am gandit ca poate ma poti ajuta cu un raspuns te rog mult mult .AM cunoscut un tip acum 3 ani si m-am indragostit de el in primile saptamani tot imi spunea ca sa nu-l sun ca el are un servici mai ciudat in politie si sa astept ca ma suna el l-am crezut si am asteptat si am asteptat am avut mai multe relati intime .CA la 2ani sa aflu ca el erainsurat si nevasta lui abea nascuse un copil crede-ma am suferit mult.........i-am spus sa ma lase in pace .il cheama cristi ce imi poti spune ceva te rog pt ca el in continoare tot ma mai cauta dar intre timp a mai facut un copil si imi mai zicea ca ea,, e o floricica ,o imputita etc si ca o sa o lase cea ce eu nu mai vreau .DAR pt .cultura mea generala veeau sa stiu te rogggggggg mult adresa mea de email este.giurea.monica @yahoo.com asept raspuns te rog sincer nu mai am incredere in nici un barbat .PT TOATE EVELE FERITI-VA DE BARBATI DE ACEST GEN PUPICCCCCCCCC
  •  
    • 15 mesaje
    2 Nov 2007, 00:20
    0 0
    TE ROG SA IMI RASPUNZI SI MIE MONICA SI EL CRISTI PT CA EL TOT MA MAI CAUTA .SAU DACA O SA MA MARIT VREODATA TE PUPICCC SI MULTUMESC MULT ASTEPT RASPUNS PUP PE TOATE EVELE.
  •  
    • 15 mesaje
    2 Nov 2007, 00:38
    0 0
    TE ROG NU MA UITA SUNT PE PAGINA 17 SCUZE PT GRESELILE FACUTE ERAM FOARETE NERVOASA CAND IMI ADUC AMINTE DE EL PUPICII
  •  
    • 698 mesaje
    7 Nov 2007, 12:02
    0 0
    buna bijou!
    uite povestea mea e cam asa: sunt cu prietenul meu de 1 an in decembrie, locuim impreuna, avem planuri de viitor dar uneori eu am un sentiment puternic care imi spune ca nu va fi bine. poti sa-mi spui te rog daca ne vom casatori si cam cand? numele meu este andreea- octavia, iar a lui ciprian- constantin. multumesc. poop
  •  
    • 5 mesaje
    10 Nov 2007, 23:03
    0 0
    ptr.MACTYLER:cunosc bine o persoana,este o tipa care de fapt are o cu totul alta meserie,chiar frumoasa si care da in tarot si carti obisnuite are o experientza de 7 ani si este oke nu sarlatanca sau asa ceva.consulatia costa 40 lei noi.si-ti da de tot ce doresti,orice domeniu.e serioasa,se pricepe!!!daca te intereseaza,daca va intereseaza, imi puteti trimite mail la :lavigna02@yahoo.ca(de la canada) si va dau mai multe date!!!ciao,te pup
  •  
    • 73 mesaje
    13 Nov 2007, 11:08
    0 0
    Buna Bijou7, imi poti spune si mie daca ma voi casatori cu Robert? Eu sunt Doinita. Multumesc mult.
  •  
    • 1094 mesaje
    13 Nov 2007, 23:16
    0 0
    LOL............
  •  
    • 19 mesaje
    14 Nov 2007, 10:15
    0 0
    pe afluacum am gasit cele mai tari informatii. mi-am calculat astrograma, am citit despre compatibilitati intre zodii etc. e super tare!
  •  
    • 22 mesaje
    4 Mai 2010, 14:17
    0 0
    mie nu imi merge blogul
    e-astrologie.blogspot.com , nu mi-l gaseste

    daca ai putea sa imi spui ce viitor o sa aiba relatia pe care am inceput-o cu un baiat. Numele meu e Diana si a lui e Vasile
  •  
    • 1 mesaje
    4 Mai 2010, 16:10
    0 0
    Eu am incredere in cartile de tarot si daca esti de acord iti adresez o intrebare.
  •  
    • 59 mesaje
    4 Mai 2010, 16:45
    0 0
    Buna Bijou,imi poti spune si mie daca sunt sau nu gravida? Inca nu am apelat la test de sarcina. Daca nu sunt,imi poti spune cand am sa raman??? ... Numele meu este raluca-elena.Ms frumos.
  •  
    • 4 mesaje
    17 Mai 2010, 18:36
    0 0
    Buna ,sincer cu mana pe inima pot spune ca am gasit pe internet o clarvazatoare buna si in acelasi timp si ghicitoare se numeste Cristina, are un har deosebit , datorita ei mi-am clarificat problemele la care eu nu le gaseam rezolvarea si totodata mi-am recapatat speranta. Mi-a oferit raspunsuri care m-au uimit cu precizia ei . Pe mine m-a ajutat si ma ajuta enorm sa trec de o situatie grea din viata mea. Imi da liniste si incredere. Este o adevarata profesionista in tot ce face. O recomand oricand cu toata increderea. Eu va las adresa mea de email rosa_ta2009@yahoo.com
  •  
    • 102 mesaje
    19 Mai 2010, 21:09
    0 0
    Buna Bijou7
    Te rog spune-mi si mie daca voi avea un viitor cu Florin .
    Multumesc anticipat