tarot

  •  
    • 7 mesaje
    20 Mai 2006, 10:21
    1 0
    am cunoscut un tip exista sansa sa fim dinnou in preuna? ionela
  •  
    • 244 mesaje
    20 Mai 2006, 10:58
    0 0
    bijou, te rog ma ajuti si pe mine?
    Ma numaesc Cornelia si m-ar interesa daca am sanse sa-mi gasesc un servici care sa ma satisfaca.

    merci anticipat
  •  
    • 250 mesaje
    20 Mai 2006, 11:37
    0 0
    Bijou7, te rog daca ai timp imi spui si mie?...M-ar interesa cum va fi relatia noastra in viitor Cornelia-Carlos.
    multumesc mult.
  •  
    • 165 mesaje
    20 Mai 2006, 12:33
    0 0
    patricia24, ca sa reusesti sa iti deschizi acel restaurant, vei fi ajutata din exterior; de aceea trebuie sa mentii relatii cat mai bune cu oamenii din jurul tau. poate cineva iti va vinde un pont sau ceva de genul asta. in dezavantaj ai un anumit blocaj, in sensul ca pari destul de imprastiata si ai tendinta sa te pierzi in detalii. trebuie sa-ti mentii orizonturile mereu deschise, asta este cheia succesului in cazul tau. din punct de vedere karmic, ai toate sansele de partea ta, vei fi insotita de energii pozitive, care te vor ajuta sa treci si peste probl de ordin administrativ (te vei ciocni de multe ori de ele). ai grija ca printre oamenii care crezi ca te pot ajuta s-ar putea sa fie cineva care va incerca sa te insele in legatura cu aceasta afacere, insa nu va reusi. Multa bafta!

    fetelor, nu pot sa cred ca ceea ce v-am spus s-a potrivit; adik nu-mi inchipuiam ca tarotul o sa functioneze chiar si...virtual.
  •  
    • 165 mesaje
    20 Mai 2006, 12:43
    0 0
    ionela, nu vreau sa te dezamagesc, dar nu cred ca vei fi cu tipul ala; aveti multe blocaje si putine lucruri in comun, iar el s-ar putea sa vrea de la tine numai sex...

    @cornelia: ai de partea ta o forta care te va ajuta sa-ti gasesti un serviciu bun, dar in dezavantaj o anumita tendinta spre visare, chiar lene. trebuie sa te mobilizezi! ca surpriza apare un barbat, poate un coleg care te va ghida in cariera; s-ar putea ca el sa lucreze in domeniul justitiei sau sa ai probleme cu birocratia. tot ce poti sa faci acum e sa incerci sa te mobilizezi, sa faci niste cursuri sau ceva de acest gen, iar sansa va aparea.

    @nell_12: partea ta visatoare, plina de imaginatie, il atrage pe carlos, insa el vrea o femeie mai 'dominatoare'. s-ar putea ca el sa cunoasca o astfel de femeie si sa inceapa sa-ti ascunda lucruri. trebuie sa-ti faci curaj si sa spui lucrurilor pe nume!

    mm, cam atat pentru azi. sa-mi spuneti ce parere aveti!
  •  
    • 1094 mesaje
    20 Mai 2006, 13:52
    0 0
    Si eu studiez Tarot de vreo 10 ani. Si mi mentin parerea ca iese cea mai buna interpretare cand persoana care asteapta raspuns , se concentreaza asuprea intrebarii, problemei pe care o are, nu mi o comunica, si isi alege cartile singura, cate i spun in functie de metoda care o fol la momentul respectiv. In Tarot virtual nu cred , deci implicit in ce faci tu aici Bijou 7. In momentul in care stii problema ,intrebarea, poti sa dai un raspuns subiectiv..
  •  
    • 102 mesaje
    20 Mai 2006, 14:19
    0 0
    bijou7,te rog ajuta-ma si pe mine...te rog foarte foarte mult...am postat un mesaj inainte...am un prieten de 1 an si jumatate si vreau sa ma despart de el...vreau sa stiu daca e bine ce fac...ma numesc Natalia...multumesc
  •  
    • 95 mesaje
    20 Mai 2006, 14:24
    0 0
    buna bijou
  •  
    • 95 mesaje
    20 Mai 2006, 14:26
    0 0
    meris mult pt ajutorul pe care il dai pe forum te intrebasem despre ceva legat de dragoste..imi place mult cineva si as vrea sa stiu ce simte el pentru mine si daca vom fi impreuna vreodata.eu sunt monica, el e andrei.multumesc mult!ciao
  •  
    • 1025 mesaje
    20 Mai 2006, 15:10
    0 0
    jass - dar sa sti ca eu nu iam dat nici un detaliu, si ea a si aflat cum ca a intervenit o alta femeie...iar eu stiam lucrul asta de ceva timp, deci mi se pare ca merge totusi
  •  
    • 1025 mesaje
    20 Mai 2006, 15:22
    0 0
    bijou7 - dar raspunsul pe care l-am primit in legatura cu intrebarea mea, soarele din evolutia mea finala, inteleg ca inseamna ca va iesi bine, dar ceea ce n-am prea inteles e daca finalul cel bun are legatura cu lau sau daca eu voi fi singura...? ce naspa ma simt, cateodata imi doresc sa nu ma fi nascut, decat intalnesc o persoana atat de superba pt care simt ca as fi in stare sa-mi dau viata, si pana la urma sa nu iasa nimic pt ca amandoi suntem prea lasi si fricosi...nu exista un remediu ca sa-l uit? nu inteleg situatia asta pur si simplu.nu-i inteleg pe barbati: cum poate fi cu alta si totusi sa ma priveasca cu atata intensitate inca?!? nu-ti cer raspuns la toate intrebarile, pur si simplu am simtit nevoia sa ma descarc putin.
  •  
    • 27 mesaje
    20 Mai 2006, 15:53
    0 0
    este adevarat ceea ce mi-ai spus in legatura cu afacerea-restaurant.te rog frumos sa imi mai raspunzi la o intrebare vreau sa stiu daca am sa ma impac cu fostul prieten.merita sa ii mai acord vreo sansa?
  •  
    • 250 mesaje
    20 Mai 2006, 17:42
    0 0
    Merci pt. ce mi-ai spus, se poate sa fie adevarat, nu stiu, pt. ca eu sant o fire mai moale, oricum sper sa nu fie asa...

    inca odata merci.
  •  
    • 165 mesaje
    20 Mai 2006, 18:25
    0 0
    jass, nici eu nu credeam ca se poate sa dau in carti..virtual; dupa cum vezi, raspunsurile mele se potrivesc problemelor pe care le au unele eve, pe care nici nu le cunosc...fiecare are metoda lui, eu nu ma cred atotstiutoare, doar experimentez si vad ce se intampla; nu cer nimanui sa creada in ceea ce spun si nu am nici un fel de pretentie. pur si simplu pun intrebarea si scriu aici ce raspuns imi sugereaza cartile. cata vreme pot sa fiu de folos cuiva, nu cred ca gresesc cu ceva.

    celorlalte eve le voi raspunde zilele astea. bafta tuturor!
  •  
    • 7 mesaje
    20 Mai 2006, 18:54
    0 0
    iti multumesc mult bijou7 ai avut dreptate. crezi ca o sa imi gasesc jumatatea? ma voi casatori curand?sune-mi te rog se va ivi o raza in viitor si pt mine nu stiu ce sa mai cred despre viata asta, daca vrei. multumesc mult. ionela
  •  
    • 7 mesaje
    20 Mai 2006, 19:01
    0 0
    am cunoscut un baiat este opus lui. ce crezi va merge intre noi?
  •  
    • 967 mesaje
    20 Mai 2006, 19:08
    0 0
    ma casatoresc anul acesta cu mihael? pe mine ma cheama mihaela.
    vreau sa stiu ce ne impiedica.
  •  
    • 844 mesaje
    20 Mai 2006, 20:16
    0 0
    pentru lalipoprockz! O sa fie bine pana la urma indiferent de rezultat! Si.....daca afli un raspus de ce reactioneaza barbatii asa sa-mi spui si mie! pt ca eu m-am straduit si nu am reusit sa aflu! pupici!
  •  
    • 169 mesaje
    20 Mai 2006, 22:08
    0 0
    buna bijou7 asvrea sa-mi raspunzi si mie, daca poti bineinteles. Am probleme mari cu profa mea cu care fac proiectul de licenta. E o nemernica. Nu m-a ajutat deloc sa-mi fac proiectul, nu este un adevarat prof coordomator. Asi vrea sa stiu si eu daca o sa termin cu bine. CRISTINA MARIA.MULTUMESC DIN SUFLET.
  •  
    • 169 mesaje
    20 Mai 2006, 22:10
    0 0
    PE PROFESOARA MEA O CHIAMA MARIA.