Sex oral - fara ironii va rog

  •  
    • 11438 mesaje
    4 Mai 2006, 14:32
    0 3
    no vezi initiatoareo??? ce ti-am zis inainte???
    nu-i vorba nici de bleah, nici de nimic altceva..daca nu poti, nu poti si basta...
    trebuie sa va conformati si sa treceti la urmatorul pas ca sigur veti gasi altceva in materie de sex care sa va aduca exact aceleasi priviri dementiale la amandoi
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:39
    2 1
    atita timp cit vor exista femei carora li se va parea ceva injositor in asta ,vor exista si barbati care sa considere asa.Nu trebuie sa faci asta daca nu simti.Insa daca o faci nu doar cu trupul,ci cu suflet si iubire e mai mult decit sexul normal...e ca si cum il iei in tine si ceva din el ramine pentru totdeauna in tine,se contopeste...si pentru el la fel..un barbat adevarat,care te iubeste o va face pentru ca vrea sa iti simta gustul nu doar pentru placerea ta...si da,sunt minunate sarutarile de dupa .cu toate gusturile amestecate si ochi deschisi,aproape,ochi in ochi...
  •  
    • 2234 mesaje
    4 Mai 2006, 14:41
    0 0
    da, intr-adevar mi-au dat lacrimile de atata ras. ma rog nu aveam idee ce va poate iesi din gura la adapostul anonimatuli-anonimatului, ca pan la urma eram anonime sub nick-ul ales, acum suntem anonime-anonime
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:42
    3 1
    mey ce pot sa zic ? ADOR sa ii fac sex oral,nu e nimic injositor atata timp cat o faci cu partenerul stabil sau sotul.
    si eu cam am probleme la inghitire,imi cam vine sa vars,dar pana mea....ma perfectionez eu!
  •  
    • 11438 mesaje
    4 Mai 2006, 14:43
    0 0
    hellooooooooo...in primul si-n primul rand nu trebuie sa te cramponezi pe o idee.
    ai incercat, ok...ti-a placut, bine..nu ti-a placut mai incerci dar daca tot nu poti si nu poti, gata ca nu mai stii dup-aia sa te bucuri de ceea ce sunteti amandoi ca si ansamblu ci stai numa cu TREBUIE S-O INGHIT in cap.
    chestia e valabila oriunde nu numai aici.
    e ca si cum o femeie isi doreste asa de mult sa ajunga la orgasm incat numai asta are in cap si evident ca nu reuseste.
    relaxati-va in poienita odata si traiti ceea ce aveti fara prea multe intrebari!!!!
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:45
    1 0
    pai roxanica17101980, punem pariu ca daca nu ii dadea prin cap initziatoarei chestia asta cu "anonimatul anonimatului", in loc de 7 pagini de pareri pertinente si la obiect, gaseam doar vreo 5 raspunsuri timide, dintre care 4 erau alea cu "bleah", "vai draga ce scarbos" etc ? lasa ca e mai bine asa, avem loc sa ne desfasuram
  •  
    • 1620 mesaje
    4 Mai 2006, 14:47
    2 0
    Spunea o gagica, dintr-o carte care acum apare in Romania, ca s.pe.r.m.a. , odata ce a ajuns in gura are acelasi gust chit ca o inghiti, chit ca o scuipi. Asa ca... mai bine o inghiti. Decat sa mai oferi si spectacolul cu icneala si vomitatul si scuipatul.
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:49
    0 0
    Eu nu mi-am pus niciodata problema ca as putea s-o inghit si nici macar sa termine in gura mea...
    De prima data cand am facut sex oral el m-a dat la o parte cand a simtit ca-i vine! Si nu e neaparat sa te dea cu mult inainte incat sa trebuiasca sa continui cu mana...al meu ma da la o parte si imediat termina!
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:50
    1 0
    acum daca tot vorbim despre sex oral fara perdea,aa vrea sa aflu pareri ale altor eve.Asa cum ei ne plac pe noi superepilate .nu ar de bun simti sa se epileze si ei?ca doar nici noua nu ne place sa raminem cu fire de par n gura ,nu?
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:54
    1 0
    Buna fetele
    iaca sunt si eu anonima ca sa fiu in ton Ii dau dreptate carmeliei :

    "e ca si cum o femeie isi doreste asa de mult sa ajunga la orgasm incat numai asta are in cap si evident ca nu reuseste."

    Asa e! Si e adevarat ca greatza asta din cap vine. Si eu m-am tot chinuit mult timp si nu reuseam, pana intr-o seara cand ne-am intors de la un chef iar eu - foarte matoala si foarte incinsa - m-am infipt in el cu un sex oral si asa de cu patos l-am facut ca saracul "a facut accident" si a terminat cand de fapt trebuia sa fie doar preludiu asta iar eu la gramada am si inghitzit "hap" cu totul repede repede si n-am simtzit nici greatza nici nimic. Si de atunci n-am mai avut probleme.
  •  
    • 11438 mesaje
    4 Mai 2006, 14:57
    1 0
    dar sunt o gramada de barbati care se ingrijesc, mey..
    se epileaza sub brat, se rad inghinal..etc..etc...
    iar faza cu epilatul total pe corp mi se pare putin exagerat la un mascul. cand ii vad la strand sau la sala ma apuca pandaliile, zau de nu..
    io i-am zis clar la al meu ca daca-l prind ras pe piept sau pe picioare doarme pe pres
  •  
    • 1025 mesaje
    4 Mai 2006, 14:57
    0 0
    da chiar...aia e nasol rau de tot...pune-l sa se epileze dar sa sti ca am auzit si de barbati carora nu le plac tipele super epilate, fiindca le dau impresia de fetite mici (iubitul prietenei mele). acuma nu stiu despre majoritatea...
  •  
    • 365 mesaje
    4 Mai 2006, 14:58
    0 0
    Bineinteles!E o chestiune de bun-simt si respect pentru partenera!
    Sa inteleg ca 'juniorul' partenerului tau nu e tuns si frezat?
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:59
    0 0
    `
  •  
    • 1025 mesaje
    4 Mai 2006, 14:59
    1 0
    mie imi plac tipii epilati...nu-mi plac gorilele
  •  
    • 1025 mesaje
    4 Mai 2006, 15:01
    0 0
    hehe pun pariu ca ala era un barbat tipic romanesc
  •  
    • 11438 mesaje
    4 Mai 2006, 15:01
    1 0
    asa e bah..ne place sa luam 'MUIE..ai ceva impotriva???
    ia si tu o tura ca sigur o sa taci dup-aia...

    cum mylady?? junior nefrezat??? hahaaaa...

    lalipop..epilati total???? bleac..ce dracu ca ma culc cu un barbat nu cu o muiere..
    masculinitatea este data si de parul de pe ei..
    acu n-o zis nimeni ca trebuie sa aibe par pe spate si pe cur..dar totusi...acolo pe picioare si pe piept putin si pe maini
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 15:02
    0 0
    `
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 15:03
    0 0
    `
  •  
    • 371 mesaje
    4 Mai 2006, 15:05
    2 0
    ora 14.59
    daca esti barbat inseamna ca esti frustrat tare.
    daca esti femeie, cu atat mai rau pt tine.

    sa nu uit: da-ne si tu niste limbi ca sa fii ocupat(a) si sa termini cu comentariile de haios gust.
    pupici