Sex oral - fara ironii va rog

  •  
    • 163 mesaje
    4 Mai 2006, 13:52
    4 1
    Si eu fac sex oral...e drept ca e greu de inghitit...de multe ori nu o fac pt imediat i'm turned off ...dar o fac pt ca il iubesc si cand iubesti e permis totul.
    Am vazut ca femeilor i se inoculeaza ideea ca femeia 'e wc-ul barbatului' si mama imi spunea treaba asta ...dar nu am fost niciodata influentata...imi crez propriile principii.
  •  
    • 371 mesaje
    4 Mai 2006, 13:54
    5 3
    daaa, dar e si mai demential sa-i faci sex oral si sa-l saruti imediat dupa aceea. Asa nu mai poti sa spui ca "te injosesti"
    Sunt de acord cu cea care spunea ca daca e dragoste totala atunci chiar iti face placere. Daca nu il iiubesti total nu o sa-ti placa in nici un fel
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 13:54
    6 0
    la mine singura problema legata de asta e cu febra musculara pe care o am la mandibula dupa in rest e ok, inghit, nu-mi e greata, pot sa spun ca ma simt chiar foarte bine, mai ales cand il vad cata placere ii face. cred ca cui ii e scarba se poate autoeduca, nu e greata organica, ci ceva psihic. ganditi-va la triburile care mananca viermi si alte chestii,pana la urma fiecarui popor i se pare normal sa manance ceva si tine de cultura lor.
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 13:55
    6 0
    da,privirea cind se uita in ochii tai dupa ce inghiti te scoate din minti.Un barbat care te iubeste vine si te saruta,asa cu gustul lui in gura ta.dar cum spune o eva,nu oricine merita...
  •  
    • 4359 mesaje
    4 Mai 2006, 13:56
    2 1
    un lucru e clar... arta cere sacrificii in rest, numa' bine
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 13:57
    0 0
    amme ai scris despre sarutul de dupa exact in acelasi timp....
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 13:58
    1 0
    Nu am un user aici, mi-a aratat o colega subiectul asta si vreau sa raspund. Ca barbat pot spune ca este absolut sublim cand ea imi face sex oral pana la capat. O singura femeie a facut asta pentru mine, si cu ea sunt de 5 ni de zile, de 2 este sotia mea. Nu spun ca asta e motivul pentru care am ramas impreuna, dar e adevarat ca are o putere enorma asupra mea cu lucrul asta, cum spunea cineva cu cateva pagini in urma. Vreau sa spun si ca nu eu am rugat-o sa faca asta si nici prea des nu se intampla... oricum placerea e de nedescris.
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:01
    1 1
    bleaaaaaaaaaaaaaaaaaaah !!!
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:04
    2 1
    Avetzi dreptate cu privirea Eu pentru privirea aia de dupa o fac ... privirea aia intensa si ravasita, plina de placere si "recunostintza" din ochii lui merita si durerea de maxilar si usoara senzatzie de greatza daca isi da drumul mai mult si simtzi gustul. Si pe mine dupa asta ma saruta u foc Si este foarte adevarat ca nu oricine merita asta, si sa-tzi faca sex oral pana la capat femeia pe care o iubesti si o respectzi si care te iubeste este ceva ce depaseste limitele placerii si fizice si psihice. Asta imi spune barbatul meu, si eu il cred
  •  
    • 1025 mesaje
    4 Mai 2006, 14:08
    2 1
    hmmm ok, probabil ca o sa incerc si eu....intr-o zi cu soare...dar nici macar nu stiu cum sa o fac...daca il musc din greseala?????? :s
  •  
    • 371 mesaje
    4 Mai 2006, 14:09
    2 0
    votez cu ora 13.58 si 14.04
    13.57 - se mai intampla sa ma mai si ciocnesc cu cineva cand incerc sa scriu.
    raman la parerea mea: daca il iubesti, nu exista nici injosire, nici umilinta. Pur si simplu nu ai in tine sentimentele astea.
  •  
    • 854 mesaje
    4 Mai 2006, 14:11
    2 0
    da, privirea de dupa spune tot...si al meu ma saruta dupa, si eu dupa ce-mi face el mie, nu-mi e deloc scarba de el,si nici lui de mine. cele care spun ca femeia se injoseste facand asta, sunt ori indoctrinate rau,ori slabe cu duhul. care e diferenta dintre un barbat si o femeie? de ce el are voie sa faca sex oral si femeia nu? e o prostie. bineinteles, nu faci oricui, ci cum s-a mai spus, celui care merita. si care te saruta dupa
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:17
    0 0
    `
  •  
    • 371 mesaje
    4 Mai 2006, 14:19
    0 0
    eh... fara comentarii
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:20
    3 0
    Este foarte tare ideea asta cu userul anonim de pe care sa posteze cine vrea

    Fetelor ... nu stitzi ce pierdetzi! Daca este barbatul vostru si va iubitzi ca nebunii ... incercatzi si asta ca nu exista nimic mai intens, sexul oral e o apropiere chiar mai mare decat cel normal. Sa-l auzi cum geme, sa-l simtzi cum se intareste, cum itzi cuprinde capul in maini si isi infige degetele in parul tau pentru ca e coplesit de placere, sa-i vezi apoi privirea aia arzatoare ... e fantastic Unde mai pui ca daca reusesti sa faci asta si o faci bine si cu placere ... AL TAU E Stiu eu ce spun!
  •  
    • 854 mesaje
    4 Mai 2006, 14:20
    3 0
    e doar o injuratura pt mine, se refera la femeile care fac tuturor-c.urve adica. eu fac asta doar celui pe care-l iubesc, si sunt mandra ca-i ofer atata placere. nu mai fiti indoctrinate, scapati de prejudecati!
  •  
    • 1025 mesaje
    4 Mai 2006, 14:20
    0 0
    si eu sunt de acord cu faptul ca nu ar trebui sa se faca diferentieri intre barbati si femei, insa din pacate observ ca in Romania (comparat cu Danemarca) se fac diferentieri, iar femeile sunt considerate mai prejos decat barbatii. nu zic ca toti barbatii romani gandesc asa dar tot timpul cand ma intorc in Romania observ ca barbatii nu te iau de la egal la egal. atata tot ma deranjeaza: conceptia unora barbati...si se vede ca sunt cam multi de genul asta in Romania
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:24
    2 0
    asa este ! Stim noi ce stim, cele care avem parerea asta
  •  
    • 11438 mesaje
    4 Mai 2006, 14:28
    1 1
    da mey..asa e..cand exista iubire nu mai exista nici scarba, nici nimic..
    se poate face si sex oral si anal si de oricare vrem noi pana ne dor si falcile si curu si toate cele..dar daca nu reusesti sa inghiti...asta este...
  •  
    • 272 mesaje
    4 Mai 2006, 14:29
    0 0
    Initziatoarea aici ... fetelor, am intzeles ca sunt pareri pro si contra insa nu neaparat despre asta este vorba, pana la urma e pierderea lor (a celor cu "bleaaah" si "e scarbos" "e injositor" etc) DAR ... eu totusi nu pot trece peste greatza Si nu e psihologic, va asigur ca e organic, eu si aspirina cand inghit imi vine greatza . Si inca ceva ... avetzi vreo tehnica sa-l facetzi sa termine mai repede ??? Ca al meu ma tzine cate 20 de minute de ma dor si falcile si gatul si toate alea