Sex oral - fara ironii va rog

  •  
    • 1522 mesaje
    10 Mai 2006, 10:27
    0 0
    -da cine a afirmat ca sint frustrat...
    intre sex normal-si sex oral si petting e mare diferenta.ENORMA!!!.
    donna -scuze no-dar nu depinde de tipul tenului....???gras,uscat sau mixt...???
  •  
    • 1286 mesaje
    10 Mai 2006, 11:59
    0 0
    na mah, citeste: "te inteleg carmelia -si desi e tardiv-
    vreau sa-mi cer scuze tuturor evelor pentru acele mesaje timpite si libidinoase pe care le-am scris mai demult sau mai recent pe forum!!!!
    adevarul -este ca sufar si resimt o anumita curba descendenta a activitatii sexuale,si poate frustrarea -obiectiva sau nu-a fost cauza derapajelor vulgare din mesajele mele"

    Acum stii cine a zis ca esti frustrat: tu insuti! Babalaule!
  •  
    • 1522 mesaje
    10 Mai 2006, 14:54
    1 0
    da asa este -am afirmat...dar conceptia mea si a ta despre subiect este diferita....
    ce unuia ii este suficient -altuia i se pare extrem de putin....din pacate.
    recunosc tot ce afirm-si spre uimirea ta-nu sint/nu ma consider babalau....
    bine ca tu esti satisfacuta pe toate planurile!!!felicitari!!
  •  
    • 11438 mesaje
    10 Mai 2006, 15:07
    0 0

    io cred ca lui sunny i s-o pus pata pe horatiu cum mi s-o pus mie pe degetel
  •  
    • 1522 mesaje
    10 Mai 2006, 15:14
    0 0
    nu inteleg ce are sunnymay cu mine???efectiv n-am zis nimic vulgar in ultimele 4 saptamini...
  •  
    • 11438 mesaje
    10 Mai 2006, 15:16
    0 0
  •  
    • 1522 mesaje
    10 Mai 2006, 15:29
    0 0
    de ce razi de mine???-nu mai poti de bine>????
  •  
    • 11438 mesaje
    10 Mai 2006, 15:36
    0 0
    de ce n-as rade, mey daca o ceri cu lumanarea aprinsa
  •  
    • 1286 mesaje
    10 Mai 2006, 16:18
    0 0
    Asa deci, horatiu cel libidinos pe de o parte zice ca face sex in fiecare zi de cativa ani si pe de alta parte zice ca e frustrat sexual, atat de frustrat incat vine si varsa tot felul de scarbosenii si libidosenii pe acest forum, de altfel extrem de pur! Nu vezi ce i.m.b.e.c.i.l esti?? Babalaule!

    Si nu mai incerca sa arunci aluzii "fine" despre viata mea sexuala ca nu tine...nu eu vin pe forum si miorlai ca nu-mi da nevasta pasarica...
  •  
    • 1522 mesaje
    10 Mai 2006, 16:20
    0 0
    no-asa te vreau!!!m-ai ciocanit la vinclu!!felicitari!!!
  •  
    • 11438 mesaje
    10 Mai 2006, 16:27
    0 0
  •  
    • 10816 mesaje
    10 Mai 2006, 16:56
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 272 mesaje
    11 Mai 2006, 09:55
    0 0
    Off topic:
    Iubitul meu zice ca e ok daca stau deasupra.Insa ii place cand ma"infing" in el.Dar mie imi place(si mi-e usor)sa fac "du-te vino".Voi cum "rezolvati" asta?
  •  
    • 1522 mesaje
    11 Mai 2006, 10:09
    0 0
    simplu-daca unul sta nemiscat-celalalt poate sa se miste liber si cit de excitant simte ca poate....nu e musai sa se miste amindoi....
  •  
    • 4 mesaje
    11 Mai 2006, 21:20
    1 0
    Iata un topic destul de dificil de discutat, nu am rezistat sa citesc tot ce s-a scris, dar eram chiar curioasa sa vad ce si cum credeti despre asta. Sunt dintre femeile carora le place sexul oral, (sa il provide) si imi place la nebunie sa inghit, cum functioneaza ?
    Multa pasiune
    Multa siguranta pe tine
    Multa igiena ( e un aspect important)
    .... multa dedicatie
    Dinti atenti
    Limba priceputa

    La final inghit, pana la ultima picatura si imi place la nebunie, adica e super super super. Cateodata are gust de iaurt, cateodata are un gust dulceag, cateodata are un gust amarui. Ideea este ca sunt innebunita dupa senzatiile astea, mai ales ca shtiu cat de multa placere ii provoaca prietenului meu si mie. imi place sa il aud cum geme si sa simt cum se apropie de final si cum pot controla cat de curand se intampla asta si cat de mult ii place. Mi se pare un lucru foarte intim si care apropie foarte mult un cuplu. Si mai mult insa ii apropie discutia pe marginea acestui lucru. Eu una nu am nici un fel de problema sa il intreb cum ii place mai mult, daca ii place ceva in mod deosebit, daca exista vreo tehnica pe care vrea sa nu o abordez la fel de des si tot asha.
  •  
    • 272 mesaje
    11 Mai 2006, 21:35
    0 0
    .
  •  
    • 272 mesaje
    11 Mai 2006, 21:39
    1 0
    Tot citind topicul acesta mi-a venit in minte o intamplare pe tema asta.
    Eu cu prietenul meu, nbunie mare, in cada, inainte de a initia o partida adevarata, iata-ma pe mine in actiune.
    Se apropie momentul, mintea mea incerca sa se intrebe daca imi pot strange curajul de a inghiti cand colo....un moment de intensitate maxima, eu trag aer in piept, cu gura larg deschisa si deodata un jet puternic mi se infige direct in gat.
    Nu cred ca va dati seama senzatia de inec pe care am avut-o !M-a tinut tusitul juma de ora, mai ales ca-mi venea sa si rad, ma inecam, tuseam, un balamuc total.

    Asadar, din acest pdv "sexul oral poate dauna grav sanatatii"
  •  
    • 3548 mesaje
    11 Mai 2006, 21:52
    0 0
    hah ce tare, 0001 cu tusitu'! eu cred ca lui i s-a parut si mai excitant acest incident .
  •  
    100
    • 623 mesaje
    17 Sep 2009, 11:54
    0 1
    varianta la ,,sex oral,,

    luati de cetiti...