Vrea numai sex anal!!!!!!!!!!

  •  
    • 1 mesaje
    7 Apr 2013, 23:21
    10 35
    Buna fetelor, sunt Cecilia am 22 de ani si sunt model.  De 6 luni sunt cu un  baiat cu care de curand m-am logodit. Daca la inceput credeam ca este atras doar de fizicul meu si de faptul ca-mi tot repeta ca-i plac femeile cu picioare lungi, totul s-a sfarsit printr-o logodna. O sa spuneti ca logodna se poate rupe oricand, poate la noi in Romania asa este, dar am uitat sa precizez ca logodnicul meu este turc, stabilit cu ceva afaceri aici. Dupa casatorie s-ar putea sa ne mutam la Istanbul insa cateva aspecte ma pun pe ganduri. Desi nu este vreun traditionalist ba chiar f open mind si am facut sex chiar la cateva zile dupa ce ne-am cunoscut, ma deranjeaza totusi ca aproape de fiecare data isi doreste sex anal si felatie . Nu e interesat de cel normal aproape deloc. O data la inceputul relatiei cand nu stiam daca vom fi sau nu impreuna, m-am invitat in apt-ul sau f luxos, unde totul m-a atras. Lenjeria visinie, sampania...totul. Cand eram cam ametiti a inceput sa ma sarute intre coapse si am facut sex anal. Explicatia ar fi ca asa nu e nevoie sa iau anticonceptionale pt a nu ramane gravida inainte de casatorie si pt a nu consuma sexul normal...insa el se bucura mai mult ca mine de moment. Sunt destul de confuza in privinta asta, oare e vb de placerea sa masculina?
  •  
    • 2351 mesaje
    7 Apr 2013, 23:29
    31 7
    O fi gay
  •  
    • 381 mesaje
    7 Apr 2013, 23:32
    10 11
    Contrar privirilor de dupa colt,  
    sunt barbati care fac sex anal si care nu,cei care da,da, o fac frecvent.ca o motiveaza intr-un fel sau altul?.
    Un subiect delicat la care femeile isi scuipa in san!!!
    Acest mesaj a fost editat de către GanduriAlbe: 7 Apr 2013, 23:36
  •  
    • 7469 mesaje
    8 Apr 2013, 00:01
    7 4
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 12625 mesaje
    8 Apr 2013, 10:00
    12 1
    Amoura said:Buna fetelor, sunt Cecilia am 22 de ani si sunt model.  De 6 luni sunt cu un  baiat cu care de curand m-am logodit. Daca la inceput credeam ca este atras doar de fizicul meu si de faptul ca-mi tot repeta ca-i plac femeile cu picioare lungi, totul s-a sfarsit printr-o logodna. O sa spuneti ca logodna se poate rupe oricand, poate la noi in Romania asa este, dar am uitat sa precizez ca logodnicul meu este turc, stabilit cu ceva afaceri aici. Dupa casatorie s-ar putea sa ne mutam la Istanbul insa cateva aspecte ma pun pe ganduri. Desi nu este vreun traditionalist ba chiar f open mind si am facut sex chiar la cateva zile dupa ce ne-am cunoscut, ma deranjeaza totusi ca aproape de fiecare data isi doreste sex anal si felatie . Nu e interesat de cel normal aproape deloc. O data la inceputul relatiei cand nu stiam daca vom fi sau nu impreuna, m-am invitat in apt-ul sau f luxos, unde totul m-a atras. Lenjeria visinie, sampania...totul. Cand eram cam ametiti a inceput sa ma sarute intre coapse si am facut sex anal. Explicatia ar fi ca asa nu e nevoie sa iau anticonceptionale pt a nu ramane gravida inainte de casatorie si pt a nu consuma sexul normal...insa el se bucura mai mult ca mine de moment. Sunt destul de confuza in privinta asta, oare e vb de placerea sa masculina?

     
    open mind dar nu vrea sa foloseasca prezervativul pentru a nu te umplii de purandei..
    nah ce sa zic...eu mi-as pune reale semne de intrebare daca m-ar prefera numai anal...de ce numai asa..o fi vreun fetish? o avea vreo problema cu orientarea geografica si stie ca aia e principala intrare nu stiu...
    dar e misto ca esti model...conteaza mult asta

  •  
    • 11561 mesaje
    8 Apr 2013, 10:32
    24 3
    Turc  ai vrut , turc  ai  gasit .
    Vrea  sa  te  aiba  virgina , la  nunta
    Pentru  variatie  propune  i  sa  ti  o  puna  si  intre  tate .
  •  
    • 1688 mesaje
    8 Apr 2013, 10:32
    16 1
    Dupa nici 6 luni de relatie el deja se da la fund... hmmm... cam devreme...
    Cumpara un vibrator si spune-i ca vrei sa-l folosesti pe el, doar e aceeasi gaura, nu?
  •  
    • 19 mesaje
    8 Apr 2013, 15:47
    5 1
    )
  •  
    • 141 mesaje
    8 Apr 2013, 16:10
    2 2
    GeneralElectric said:O fi gay

     

    Crezi?

  •  
    • 2351 mesaje
    8 Apr 2013, 19:24
    8 2
    Cred.
    Ai putea sa ii spui ca la femei gaura cu pricina nu e ca la barbati, e putin mai in fata. 
  •  
    • 13597 mesaje
    8 Apr 2013, 20:21
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8715 mesaje
    8 Apr 2013, 20:25
    2 2
    dancing_fawn said:Plasati pariurile! Cat credeti ca mai dureaza pana intra anda pe topic? )) Ma mir ca nu s-a autosesizat deja, la ce radar are! )

     
    Stai cuminte...

    Inca nu si-a platit netul pe luna trecuta.



     

  •  
    • 8715 mesaje
    8 Apr 2013, 20:27
    2 0
    GeneralElectric said:Cred.
    Ai putea sa ii spui ca la femei gaura cu pricina nu e ca la barbati, e putin mai in fata

     


    Doamne feri!!!

    Cine stie ce mai intelege turcul...





     

  •  
    • 13597 mesaje
    8 Apr 2013, 20:29
    5 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 82 mesaje
    8 Apr 2013, 20:46
    6 4
    Mai si tie iti place sa fii "insurubata-n cur" non stop? Pai poa' sa semene si cu blondu' ala dupa care mor toate-n filmele turcesti ori poa' sa fie si Suleyman Magnificu' da tot nu se cheama ca ai barbat daca nu ti-o trage ca la carte sa te simti si tu intr-un fel. Pai degeaba ai tu cracii lungi daca tu de sex cum vrei n-ai parte.
  •  
    • 7469 mesaje
    9 Apr 2013, 02:41
    3 3
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 9 Apr 2013, 02:42
  •  
    • 11561 mesaje
    9 Apr 2013, 07:37
    5 2
    Elvira mama , cum putem sa ti o tragem ca la carte
    Apropo , ai cracii lungi?
  •  
    • 10876 mesaje
    9 Apr 2013, 10:21
    11 3
    Asta cu sex anal e cu dus si intors. Am o amica buna, maritata de 18 ani. E,n ultima perioada, barbacsu ii cerea tot mai des sex anal. Ea, nu si nu. Si si-a gasit ala una de se fute-n cur si divorteaza in mai. Si uite asa se futu o casnicie de 18 ani si-un copil de 12.
  •  
    • 8901 mesaje
    9 Apr 2013, 10:27
    9 2
    mikizda said:Asta cu sex anal e cu dus si intors. Am o amica buna, maritata de 18 ani. E,n ultima perioada, barbacsu ii cerea tot mai des sex anal. Ea, nu si nu. Si si-a gasit ala una de se fute-n cur si divorteaza in mai. Si uite asa se futu o casnicie de 18 ani si-un copil de 12.

     

    Chiar ma miram cum de n-ai venit pana acum cu un exemplu concret, dintre numeroasele tale amice, care-au patit-o...

    Si "morala" unde e?

  •  
    • 10876 mesaje
    9 Apr 2013, 10:35
    12 14
    Andrada, ma gandesc citeodata in ce mediu te invarti tu. Numai oamnei posaci, care niciodata nu glumesc, vorbesc doar serios? Nu are legatura cu postarea de mai sus a mea. In general ma gandesc. Nu e nicio morala, e trist cand u n dobitoc isi lasa nevasta dupa 18 ani pentru alta .