Vrea numai sex anal!!!!!!!!!!

  •  
    • 11561 mesaje
    22 Dec 2016, 15:48
    0 2
    ViktorC said:
    carmen008 said:
    ViktorC said:Cine e Amoura? De se permite intrebarea ...

     
    E aia de o futaceste arabul..citeste prima postare. 

     

    Aham. Saraca ...

     

     nU  SE  MAI  POATE  FUTE  NIMENI  DE  RAUL  VOSTRU!!

  •  
    • 12 mesaje
    25 Dec 2016, 11:39
    0 2
    Amoura said:Buna fetelor, sunt Cecilia am 22 de ani si sunt model.  De 6 luni sunt cu un  baiat cu care de curand m-am logodit. Daca la inceput credeam ca este atras doar de fizicul meu si de faptul ca-mi tot repeta ca-i plac femeile cu picioare lungi, totul s-a sfarsit printr-o logodna. O sa spuneti ca logodna se poate rupe oricand, poate la noi in Romania asa este, dar am uitat sa precizez ca logodnicul meu este turc, stabilit cu ceva afaceri aici. Dupa casatorie s-ar putea sa ne mutam la Istanbul insa cateva aspecte ma pun pe ganduri. Desi nu este vreun traditionalist ba chiar f open mind si am facut sex chiar la cateva zile dupa ce ne-am cunoscut, ma deranjeaza totusi ca aproape de fiecare data isi doreste sex anal si felatie . Nu e interesat de cel normal aproape deloc. O data la inceputul relatiei cand nu stiam daca vom fi sau nu impreuna, m-am invitat in apt-ul sau f luxos, unde totul m-a atras. Lenjeria visinie, sampania...totul. Cand eram cam ametiti a inceput sa ma sarute intre coapse si am facut sex anal. Explicatia ar fi ca asa nu e nevoie sa iau anticonceptionale pt a nu ramane gravida inainte de casatorie si pt a nu consuma sexul normal...insa el se bucura mai mult ca mine de moment. Sunt destul de confuza in privinta asta, oare e vb de placerea sa masculina?

     Marita-te cu el ! Este ceea ce trebuie!

  •  
    • 10 mesaje
    25 Nov 2017, 12:58
    0 1
    http://www.lumeadragostei.ro

    Cel mai nou site de socializare din România.
    Absolut gratuit.
    Va asteptam.
  •  
    • 2115 mesaje
    25 Nov 2017, 21:39
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 3 Feb 2018, 14:42
  •  
    • 366 mesaje
    8 Dec 2017, 12:11
    1 0
    crissti_green said:http://www.lumeadragostei.ro

    Cel mai nou site de socializare din România.
    Absolut gratuit.
    Va asteptam.

     Asteapta ne  cu  paine  si  sare!)

  •  
    • 1 mesaje
    26 Iun 2018, 14:24
    0 0
    Salut. Iti recomand sa incerci un lubrifiant anal. de la sex shop. Multa bafta! www.aventurierotice.ro
    Acest mesaj a fost editat de către cristianbaciu29: 26 Iun 2018, 14:26
  •  
    • 366 mesaje
    27 Iun 2018, 08:03
    0 0
    cristianbaciu29 said:Salut. Iti recomand sa incerci un lubrifiant anal. de la sex shop. Multa bafta! www.aventurierotice.ro

     L  ai  incercat  personal?