Vrea numai sex anal!!!!!!!!!!

  •  
    • 2529 mesaje
    9 Apr 2013, 10:54
    1 2
    he he he... si cand se intampla invers, tot "dobitocu' e de vina"...
  •  
    • 8901 mesaje
    9 Apr 2013, 10:57
    0 3
    mikizda said:Andrada, ma gandesc citeodata in ce mediu te invarti tu. Numai oamnei posaci, care niciodata nu glumesc, vorbesc doar serios? Nu are legatura cu postarea de mai sus a mea. In general ma gandesc. Nu e nicio morala, e trist cand u n dobitoc isi lasa nevasta dupa 18 ani pentru alta .

     

     Nu vad ce legatura este intre una si alta.

    Oricum, daca ar fi fost vorba despre o amica de-a mea, sigur nu m-ar fi umflat rasu'...

  •  
    • 10876 mesaje
    9 Apr 2013, 11:15
    5 0
    Taman scrisai ca era o remarca la modul general. E, nu e prima oara cand citesti ce vrei si intelegi la fel. Paguba mea sa fie.
  •  
    • 8901 mesaje
    9 Apr 2013, 11:28
    2 1
    mikizda said:Taman scrisai ca era o remarca la modul general. E, nu e prima oara cand citesti ce vrei si intelegi la fel. Paguba mea sa fie.

     

     Tocmai, d-aia am zis si eu ca nu vad legatura. Cu atat mai mult cu cat ma tot intrebi asta la fiecare topic, de parca mediul in care ma invart eu te influenteaza pe tine, in raspunsurile pe care le dai.

  •  
    • 10876 mesaje
    9 Apr 2013, 11:36
    2 0
    Nu, mediul posac si prea serios pe tine te influenteaza, pe mine ma doare la sosete unde traiesti sau unde te invarti, zau. Nefacand referire la subiectul de fata, pe mne ma uimeste cum poti tu sa crezi ca e raspuns serios cand i-am spus unei noi utilizatoare ca poate veni la intalnire numa daca are amant sau ca eu cheltui 4000 pe farduri. Sunt glume, ia-le mama ca atare si mai bea un ceai de coada calului, relaxeaza.
  •  
    • 7743 mesaje
    9 Apr 2013, 11:38
    4 0
    mikizda said:Asta cu sex anal e cu dus si intors. Am o amica buna, maritata de 18 ani. E,n ultima perioada, barbacsu ii cerea tot mai des sex anal. Ea, nu si nu. Si si-a gasit ala una de se fute-n cur si divorteaza in mai. Si uite asa se futu o casnicie de 18 ani si-un copil de 12.

     
    si ce vrei sa zici, ca trebuie sa accepti orice in numele casniciei?
    sa faca femeia orice ca el sa fie multumit si printul sa nu plece la alta?
    duca-se ,nu da doi bani pe ea si pe casnicia lor.
    si daca vrea are 100 de motive sa-si caute amanta.
    si el si ea.  cand ti se falfaie faci pasul usor, motive se gasesc.

  •  
    • 10876 mesaje
    9 Apr 2013, 11:51
    1 0
    Zau, Eva, unde am scris ca ea tre sa accepte? Era doar un exemplu de barbat care dadu dreaq casnicia pentru o gaura pe invers. Simplu.
    Acest mesaj a fost editat de către mikizda: 9 Apr 2013, 11:53
  •  
    • 7743 mesaje
    9 Apr 2013, 11:59
    6 0

    si-i dreptate andradei, toate mesajele tale incep cu " o  buna amica" " am o prietena "..care...

    poti sa ai cinspe mii de prieteni, vazand ce faci mie nu mi-ar place sa te am prietena.  n-as fi venit la intalnirea cu tine nici sa ma platesti. nu ca ai fi facut-o, tu, stiu ca ti-s draga ca sarea-n ochi .
    sau otetul
    au trecut vremurile cand iti savuram umorul,e altceva. 
    si de ce mikizduto? daca asa faci cu cele cu care stai bot in bot, live, la telefon sau pe feisbuc, nu conteaza, asa faci si cu mine.cu oricine,  imediat ce te intalnesti cu urmatoarea prietena. 
    a, nu, nu, numai cu anumite ...? palavrageala e un stil de viata la tine.  e un drog, gura mare  
     poti cere un sfat, poti informa sau te poti informa si altfel...cand barfesti, fa-o si tu cu cap

  •  
    • 10876 mesaje
    9 Apr 2013, 13:37
    2 0
    Mai bine z ic ca n-am nicio amica, nu? Cunosti tu freuna dintre cele pe care le-am expus? Nici n-o sa cunosti, pentru ca sunt prin alte zari, alte mari, nu frecventeaza evapunctro si vor sfaturi. Zici ca nu mi-esti draga? Mai rau, imi esti total indiferenta. In schimb, reciporca e valabila, nu mi-as dori o prietena inchistata neam. Bafta
    Acest mesaj a fost editat de către mikizda: 9 Apr 2013, 13:41
  •  
    • 8901 mesaje
    9 Apr 2013, 14:28
    3 2
    Mey, nici io nu mi-as dori vreodata o prietena care sa ma vorbeasca de rau, sa ma critice si sa ma mai si invidieze, fara jena 

    Aa...nici sa-i gaseasca "bube" lui fi-miu, din orice, nu mi-ar placea...
  •  
    • 12625 mesaje
    9 Apr 2013, 14:42
    5 0
    off cum se adunara ele doamnele cu tamaia ca Doamne Fereste vb de prietene
    ma lasati? de cate ori nu ati folosit intr-o discutie vorba " da mai si mie mi-a spus cineva aia si aia"
    cand a zis de o prietena a zis si numele ei?
    si eu am o prietena care se comporta ca Miki..si alta care e leit Andrada si alta care e leit Sofica..asa si?traim in padure?la anii vostrii nu ati intalnit cateva situatii trase la indigo?
    mai sa fie...uitesem ca aici e linia sex cuminte pe spate , imbracate in camasa de noapte si cu o gaurica pe mijloc ....
    ce albe sunt unele..parca le vad si aura
  •  
    • 10876 mesaje
    9 Apr 2013, 15:23
    2 2
    Carmen, zau, doua sfinte obosite.
    >Cand o sa ajung s-o invidiez pe freuna din ele, inseamna ca Alzheimerul ma paste .
  •  
    • 12625 mesaje
    9 Apr 2013, 15:28
    1 0
    mikizda said:Carmen, zau, doua sfinte obosite.
    >Cand o sa ajung s-o invidiez pe freuna din ele, inseamna ca Alzheimerul ma paste .

     
    iar te tii de caterinca
    am si eu o prietena exact ca tine...si i-am spus  lasa-o frate mai moale ca te paste Alhzeimerul..dar ea nop..batman batman
    noi sa fim sanatoase ca de piscat kururi nu duce nimeni lipsa

  •  
    • 10876 mesaje
    9 Apr 2013, 15:31
    1 1
    De fapt, in toate povestirile eu sunt.
    Io mi-o bag pe la spate, io sunt inselata, io am amant etc.
    Sunt dedublaza si tretriplata 
  •  
    • 12625 mesaje
    9 Apr 2013, 15:36
    0 0
    mikizda said:De fapt, in toate povestirile eu sunt.
    Io mi-o bag pe la spate, io sunt inselata, io am amant etc.
    Sunt dedublaza si tretriplata 

     
    Ti-a trimis Andrada niste tepushe?

  •  
    • 8901 mesaje
    9 Apr 2013, 15:39
    0 0
    mikizda said:De fapt, in toate povestirile eu sunt.
    Io mi-o bag pe la spate, io sunt inselata, io am amant etc.
    Sunt dedublaza si tretriplata 

     

     Ia te uita...

    Te pomenesti ca si clona, tot tu ti-au faurit-o

     Si pt credibilitate, singura ti-ai criticat fetele

  •  
    • 12625 mesaje
    9 Apr 2013, 15:45
    2 0
    Andrada dar ai voie la sex anal in post?































    ma refeream ca postarea pe acest topic nu e sub demnitatea ta sa vorbesti de sex in post?
  •  
    • 8901 mesaje
    9 Apr 2013, 15:50
    0 0
    Si? Am vorbit? Ce am spus?

    Daca ai intrebari de 100 puncte, eu zic sa te adresezi cui stii tu ca ti-ar putea raspunde mai bine.
  •  
    • 12625 mesaje
    9 Apr 2013, 15:56
    2 0
    andrada86 said:Si? Am vorbit? Ce am spus?

    Daca ai intrebari de 100 puncte, eu zic sa te adresezi cui stii tu ca ti-ar putea raspunde mai bine.

     
    da am o intrebare de 100 de puncte
    de ce?
    de ce esti artagoasa
    de ce te legi de mine si de Miki..si nu e prima data stiind de vreo 5 ani ca suntem mistocare si tot te uzi aiurea
    de ce noi....suntem dude si tu doamna?
    nu am inteles ..nu ne kkm pe acceasi gaura?scuze expresia..dar sunt satula de doamne
    si tu faci parte din aceasta distinsa clasa care nu accepta ca si noi suntem oameni..poate o mai dam cu mucii in fasole sau facem vreu gest necugetat..ti-a dat Dumnezeu unda verde sa ne pui pe fiecare in patratica sa?
    nu am inteles...de unde atatea drepturi pentru tine...si atatea obligatii pentru noi?
    si am niste news pentru tine...ideile mele nu vin din lipsa de poola...ca am cand vreau si cand vreau..dar prea o faceti pe inocentii in incercarea timida de a parea niste ingeri
    te-am mai rugat de cateva ori sa ma ignori..si totusi o faci contra vantului..
    de ce?

  •  
    • 10876 mesaje
    9 Apr 2013, 15:59
    1 2
    Tre sa dezamagesc asistenta.
    Putem vorbi despre orice ore in sir, da nu despre sex anal.