Eva noua, cafenea noua!

  •  
    • 6599 mesaje
    7 Dec 2015, 21:31
    0 0
    Regina_Neagra said:
    cornely2929 said:

    Reauo ce esti!

    Indiferent care-ti sunt motivele pt care nu doresti musafira,singura varianta este sa-i spui ca s-au schimbat planurile si bineinteles nu o mai pot include si pe ea.

    Reauo!

     

    planul nu a inclus-o niciodata pe ea, ca daca o includea o invitam io . auto-invitatia m-a luat prin surpdindere. adica, cum s-ar zice am fost rea din start .

     Am inteles eu ca n-ai inclus-o in plan..dar sa-i spui ca mergi undeva unde sa nu se poata include singura

    Zau daca inteleg auto-invitatiile astea.Mai bine stau acasa singura cu pisicaMacar a fost subtila?Te-a prins la colt sau si-a anuntat direct sosirea?

  •  
    • 4582 mesaje
    7 Dec 2015, 21:33
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 9728 mesaje
    7 Dec 2015, 21:41
    1 0
    Sau că mergi cu soțul, doar voi doi, la un restaurant micuț, și e seară pentru 2. 

     
  •  
    • 10065 mesaje
    7 Dec 2015, 21:42
    0 0
    Io mi-s singur ...

    Domnisoara in cauza poate fi trimisa la mine de reveloin, cu conditia de a se intoarce in tara cel tirziu pe zece Ianuarie (hai 15 ... sa nu ziceti ca-s scirtar, da' mai mult nu pot promite) . Ca na, incepem si noi lucru ...

  •  
    • 14418 mesaje
    7 Dec 2015, 21:46
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 6599 mesaje
    7 Dec 2015, 21:48
    1 0

    Da,sunt de acord cu fetele.Revelion romantic in 2.Poate o auzi ca vrea sa va organizeze partidele de sex

  •  
    • 5035 mesaje
    7 Dec 2015, 23:00
    1 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 7 Dec 2015, 23:01
  •  
    • 3816 mesaje
    7 Dec 2015, 23:20
    1 0
    Deci, tot ce vrui se implini.
    la invitatii barbate cum va spusai le luai de ras si after seive, la muieri le comandai acu din vf patului pijamale, lu a mare ii comadai ce isi doreste, mai ramane a mica, isi doreste un telefon(ca vine ziua ei) si un nisip.
    I-am comandat s-o coada de sirena, si-o dorea de mult timp, sper sa ajunga la timp.
    Evident, mie nu mi-am comandat nimic, am conmsiderat ca imi ajunsera tablourile comandate deunazi
  •  
    • 9873 mesaje
    7 Dec 2015, 23:28
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2089 mesaje
    7 Dec 2015, 23:33
    1 0
    Regina, ce aberatie cu tipa aia, cum frate sa te inviți pe capul unui cuplu? Asa retardata?? Nu trebuie sa fii răutăcioasă când ii dai cu flit, dacă nu vrei sa o ranesti în aripa, dar spune-i totuși pe fata ca vreți sa fiți doar voi doi, ce puii mei? Spune-i glumeț: vrem sa punem de un bebe și cred ca te-ai simți cam în plus!
  •  
    • 5188 mesaje
    8 Dec 2015, 08:26
    0 0

    neata.

     

    si eu cred ca o explicatie simpla: vrem sa facem Revelionul doar in doi, e suficienta pentru prietena ta, regina.

     

    in alta ordine de idei, ati citit articolul asta? ma miram eu de ce Tincuta Fernea iese pe primul loc dupa voturile publicului...

     

     

    http://tudorchirila.blogspot.ro/2015/12/doar-vocea-conteaza-o-declaratie.html

     

     

  •  
    • 5035 mesaje
    8 Dec 2015, 09:04
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 11561 mesaje
    8 Dec 2015, 09:32
    0 0
    I_have_a_dream said:regino, pai variante:
    s-ar putea sa vina soacra-mea
    sa-mi consult si sotul sa vad ce zice, ala vrea sa zaca si s-ar putea sa nu fim o companie placuta
    s-ar putea sa merg la bal mascat la una de pe eva, nu stiu sigur
    fa-ti alte planuri ca reginul vrea sa se imbete manga
    vecinii s-ar putea sa faca chef, aia de dasupra
    s-ar parea ca plecam
    am promis cuiva ca stau cu pruncul
    am promis unor refugiati
    bla bla

     
      Bre ,  da  n  am  inteles  nimic  ce  ai  de  gand , da  poate  o  fi  regina  mai  inteligenta!!!

  •  
    • 5035 mesaje
    8 Dec 2015, 09:45
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2607 mesaje
    8 Dec 2015, 10:48
    0 0
    Nu stiu daca voi va pricepeti, dar macar ma descarc.
    Aproape toata ziua mea de munca de ieri (part-time) am pierdut-o încercând sa lamuresc problema comutarii intre limbi pe tastatura mortii. Azi o iau de la capat. Sa va spui istoria.
    Sunt (preane)fericita castigatoare a privilegiului de a mi se fi instalat saptamana trecuta windows 10. Deja v-am pierdut, nu? Toată lumea ofteaza in acest punct. Deci eu cred ca este normal acel buton de comutare a tastaturii romane cu cea engleza. Se pare ca astia de la Microsoft nu sunt de acord. El nu exista la mine. Am citit si ras-citit pe net, am incercat variantele recomandate de diversi mai destepti ca mine... nimic nu are efect. Am in jur ceva colegi mai priceputi, nimic!!! NIMIC! Comutarea se face ea cumva. Dar nu e butonul. Ieri reusise un coleg sa-l ”monteze”. Acum iar nu e. Dar de data asta am ramas blocata cu tastatura romana.
    Sunt nervoasa si probabil, din acest motiv, incoerenta. Întrebarea este: cum fac sa apara si sa ramana pe bara butonul cu care se face comutarea. (Nu, nu merge din alt+shift sau alte combinatii sugerate pe net).
    Inca un detaliu: ieri un coleg mi-a pus butonul, care arata intr-un anumit fel. L-am vazut amândoi. In cateva secunde a disparut. A venit alt coleg, mai destept, a umblat prin setari, s-a invartit, a aparut butonul! Arata, insa, altfel decat inainte. Dar facea acelasi lucru. Asta a stat mai mult pe bara. Am plecat multumita acasa. Acu iar nu e. Nici unul!!! WTF!!!! (((
  •  
    • 4455 mesaje
    8 Dec 2015, 10:58
    0 0
    Neatza gagici. Crush, nu ma pricep, dar ofer ciocanul daca se ajunge pana acolo. Am inveput de luni cu trezitul tarziu, azi am repetat povestea. Nici macar n-am auzit telefonul. As dormi cu capul pe birou, tot amenint ca iau niste vitamine, dar uit.
  •  
    • 9728 mesaje
    8 Dec 2015, 11:11
    0 0
    Crush, nu mă pricep foarte bine, dar știu că orice Windows are o funcție Search  - caută cu Search ceva de genul keyboard sau language, și vezi unde este.
  •  
    • 458 mesaje
    8 Dec 2015, 11:35
    0 0
    Aseara vorbeam cu prietena mea cea mai buna sa vina la noi de Craciun cu sotul. toate bune si frumoase, dar, dar, dar imi spune ca vine la ei maica-sa. fuck, mi-a iesit porumbelul din gura si este genul de harca socrela. Gateste femeia aia de n-ai vazut, iar eu nu gatesc decat de vreo doi ani. N u vreau sa contramandez, dar as vrea sa iasa si bine. Eu salata de beouf nu stiu sa fac, sarmaua o fac cat casa, carnati nu stiu sa fac, friptura iese buna, asa deci, o sa fiu un dezastru . Fuck de o mie de ori. Dorinta mea mare este sa ne simtim bine, pentru ca ne simtim impreuna bine, dar sa vina maica-sa sa se uite la incercarile mele craciunesti este prea de tot. Eu pe unde scot acum camasa?
    Acest mesaj a fost editat de către september: 8 Dec 2015, 11:37
  •  
    • 2607 mesaje
    8 Dec 2015, 11:41
    0 0
    cafe_au_lait said:Crush, nu mă pricep foarte bine, dar știu că orice Windows are o funcție Search  - caută cu Search ceva de genul keyboard sau language, și vezi unde este.

     
    Am gasit tot ce trebe. Dar DACA reusesc montarea butonului, el dispare miraculos foarte curand. Sa-l bat in cuie? Mama lui de buton! S-o citez pe Andreea Esca? Dar macar la ea a functionat candva...

  •  
    • 9728 mesaje
    8 Dec 2015, 12:00
    0 1
    Scrie problema pe Google, gen Windows 10 how to put language button on taskbar și vezice au scris alții pe tema asta.
    Eu nu am Windows 10 și nu știu ce să mai  zic.